GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2017-06-17 Opole, MAESTRO Opole


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia bloków !!!

BLOK 2 - start: godz. 11:45
BLOK 3 - start: godz. 15:00

Na stronie www.festiwal-tanca.pl zostanie podany szczegółowy program godzinowy z podziałem na każdą rundę.

ZAPRASZAMY !!!

BLOK 1, rejestracja 08:30-09:30, próba parkietu 09:00-09:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Czech Patryk
Włodarczyk Weronika
Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław D (+1)1D2
2.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA - Sosnowiec D (+1)1D3
3.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków7 74
4.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory4 45
5.Kaczmarek Damian
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Kaczmarek Damian
Pławska Julia
Kaczmarek DamianPławska JuliaAMETYST - Lubań3 36

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
ST NOVOMEX Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaST NOVOMEX Opole2 (+1)123
4.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda2 24
5.Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ryz Michał
Zaręba Kamila
Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 16

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO Opole2 (+1)122
3.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 13
4.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 04
5.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle1 1

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
MAESTRO Opole
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO Opole3 (+1)131
2.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice9 (+1)192
3.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Częstochowa C (+1)1C3
4.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 84
5.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 05
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 06
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Centrum Tańca FIESTA K-Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA K-Koźle0 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

PARKIET I

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Merchel Julian
Merchel Anna
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio Strzelce Opolskie

8-9 (Juvenile 1 + Juvenile 1) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

PARKIET II

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki6 (+1)161
2.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa2 (+1)121
3.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 (+1)112
4.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory3 (+1)132
5.Fabian Roman
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Fabian Roman
Lewek Hanna
Fabian RomanLewek HannaRETRO - Kępno1 13
6.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory0 03
7.Ostrowski Marcel
Światły Natalia
DANCE CENTER Kluczbork
Ostrowski Marcel
Światły Natalia
Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER Kluczbork2 23

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
AMETYST - Lubań
Piskorski Patryk
Daniłów Oliwia
Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST - Lubań4 (+1)141
2.Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
AMETYST - Lubań
Łuksza Bartosz
Wajcfelt Julia
Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST - Lubań2 (+1)122
3.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik3 (+1)133
4.Zalewski Mariusz
Gilewska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Gilewska Aleksandra
Zalewski MariuszGilewska Aleksandra4STEP - Wrocław0 04
5.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA Olesno0 06

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:15, próba parkietu 11:15-11:45, start: 11:45

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Skórka Jakub
Domagała Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Domagała Oliwia
Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 13
4.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec7 74

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

PARKIET I

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice9 (+1)191
2.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole8 (+1)182
3.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków9 (+1)193
4.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)134
5.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław9 95
6.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów4 46
7.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 77
8.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
9.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 19

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów C (+1)1C1
2.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków9 (+1)192
3.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów6 (+1)163
4.Galik Przemysław
Orzech Weronika
AKTAN - Wrocław
Galik Przemysław
Orzech Weronika
Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN - Wrocław8 (+1)184
5.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec6 65
6.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 76
7.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 -17
8.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 14

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 (+1)151
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole11 (+1)1112
3.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków B (+1)1B3
4.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kuźnia Tańca Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca Kraków B (+1)1B4
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)165
6.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa6 (+1)166
7.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle3 37
8.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 118
9.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka0 09
10.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków10 1010
11.Kozłowski Robert
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Brodacka Nikola
Kozłowski RobertBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 111
12.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko3 312
13.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 013
14.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 114

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa3 (+1)131
2.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole8 (+1)182
3.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki5 (+1)153
4.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)174
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)115
6.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław1 16
7.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów7 77
8.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole0 08
9.Jendrusiak Andrzej
Sadziak Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Jendrusiak Andrzej
Sadziak Wiktoria
Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA - Mykanów6 69
10.Holona Jakub
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Holona Jakub
Wojaczek Magdalena
Holona JakubWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik0 010
11.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole0 011
12.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 22

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała A (+1)1A1
2.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa5 (+1)152
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA13 (+1)1133
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin10 (+1)1104
5.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)115
6.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa4 (+1)146
7.Florek Maciej
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Florek Maciej
Rosińska Izabela
Florek MaciejRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek8 (+1)187
8.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki A (+1)1A7
9.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice2 29
10.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława3 310
11.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 011
12.Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kudziełko Patryk
Nykiel Weronika
Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 312
13.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 113
14.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole1 114
15.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław6 614
16.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze3 316
17.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 016
18.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 018
19.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 119
20.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 019
21.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik3 321
22.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 022

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 18

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA12 (+1)1121
2.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA8 (+1)182
3.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków9 (+1)193
4.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)154
5.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)145
6.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)136
7.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)117
8.Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 38
9.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 08
10.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław10 1010
11.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów2 211
12.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda3 312
13.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole0 013
14.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork2 213
15.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 113
16.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 016
17.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 017
18.Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
IGLICA - Wrocław
Stankiewicz Tomasz
Bednarska Joanna
Stankiewicz TomaszBednarska JoannaIGLICA - Wrocław0 018

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Bartosz
Jędrzej Martyna
MAESTRO Opole
Frydel Bartosz
Jędrzej Martyna
Frydel BartoszJędrzej MartynaMAESTRO Opole3, 2 (+1)13, 21
2.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Mykanów
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Mykanów5, 5 (+1)15, 51
3.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 3, 32
5.Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
MAESTRO Opole
Stefaniszyn Błażej
Wandzioch Maja
Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO Opole0 02
6.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław2 22

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3, 3 (+1)13, 31
2.Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Rumiej Kordian
Nadbrzeska Martyna
Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław3 (+1)131
3.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno3, 3 (+1)13, 31
4.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa2, 3 (+1)12, 31
5.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Fiedler AleksanderNowara Lena

MAESTRO Opole
Fiedler AleksanderNowara Lena
Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO Opole0 02
7.Gonschior David
Ryniak Maja
FALLAWAY Opole
Gonschior David
Ryniak Maja
Gonschior DavidRyniak MajaFALLAWAY Opole0 02
8.Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
RYTM - Żory
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM - Żory0, 0 0, 02
9.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Częstochowa5 (+1)151
3.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory4 (+1)141
4.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław5 (+1)152
5.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki1 (+1)112
6.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
7.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 03
8.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO Opole1 13
9.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO Opole1 13
10.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole4 43

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków6 (+1)162
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)144
5.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów2 25
6.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 07
8.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 08

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)172
3.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)183
4.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław5 (+1)154
5.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4 45
6.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 06
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 08
9.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 09

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole5 (+1)153
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław2 (+1)124
5.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole5 55
6.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław3 36
7.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole3 37
8.Wątor Kamil
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Wątor Kamil
Niziurska Julia
Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków5 58
9.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko0 09
10.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 4

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:00-14:45, start: 15:00

Eliminacje GPP dla 14-15, 16-18, pow. 19,


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 01122
2.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn0 02103
3.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 1384
4.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 3474
5.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole5 5555
6.Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 0636

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 27

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01209
2.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów8 82175
3.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 03152
4.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 04129
5.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa0 05106
6.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa5 5683
7.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 1759
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 1836
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 1935
10.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01034
11.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 01133
12.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów10 101232
13.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 01331
14.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin10 101430
15.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki0 01529
16.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 11628
17.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 01726
18.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 11825
19.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 01924
20.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 12023
21.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02122
22.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 02221
23.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 02317
24.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 112317
25.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole0 02317
26.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 02317
27.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 33

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01235
2.Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
Świątkowski PiotrKierasińska WiktoriaIGLICA - Wrocław8 82198
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 03173
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 04148
5.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 05122
6.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0697
7.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 0772
8.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 0846
9.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 0846
10.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno5 51044
11.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa0 01143
12.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA8 81242
13.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 21341
14.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 21440
15.Pakuła Filip Bartłomiej
Bińkowska Alicja
JEDYNKA - Łódź
Pakuła Filip Bartłomiej
Bińkowska Alicja
Pakuła Filip BartłomiejBińkowska AlicjaJEDYNKA - Łódź3 31538
16.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 01636
17.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01636
18.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 01835
19.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory5 51934
20.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 52032
21.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 32131
22.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 12230
23.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin7 72328
24.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02328
25.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 02526
26.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów2 22625
27.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 12724
28.Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02820
29.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 02820
30.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 02820
31.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03119
32.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 03218
33.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 24

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Levytskyy Vsevolod
Verbitska Veronika
Favor
(Ukraina)
Levytskyy Vsevolod
Verbitska Veronika
Levytskyy VsevolodVerbitska VeronikaFavor
(Ukraina)
1
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 02204
3.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 03169
4.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 34146
5.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05123
6.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola5 56100
7.Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal - van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
7
8.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola8 8877
9.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 0954
10.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 01031
11.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Opole2 21130
12.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 01229
13.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01328
14.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec0 01426
15.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01525
16.Florek Maciej
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Florek Maciej
Rosińska Izabela
Florek MaciejRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek8 81622
17.Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 81622
18.Gzowski Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Gzowski Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Gzowski DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki8 81622
19.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 01921
20.Sambor Jakub
Bojanowska Roksana
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Bojanowska Roksana
Sambor JakubBojanowska RoksanaIGLICA - Wrocław0 02020
21.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław0 02117
22.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Opole1 12117
23.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze3 32117
24.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 40

PARKIET I
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 01242
2.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 82205
3.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03180
4.Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
DUET - Warszawa
Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaDUET - Warszawa8 84155
5.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 85130
6.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 86104
7.Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 0778
8.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 8778
9.Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 0953
10.Kacperski Robert
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Lasko Daria
Kacperski RobertLasko DariaASTRA - Szczecin1 11052
11.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 01150
12.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 01249
13.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 71348
14.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 21446
15.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 01446
16.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1 11643
17.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 81643
18.Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 81842
19.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 21941
20.Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaDUET - Warszawa0 02037
21.Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02037
22.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42037
23.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław0 02236
24.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA2 22334
25.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 02334
26.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02532
27.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA12 122631
28.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02730
29.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02828
30.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków3 32828
31.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom9 93025
32.Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Stępień Adrian
Tyl Katarzyna
Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03025
33.Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 03224
34.Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
DANCECLUB - Szczecin
Voronin Konstantin
Zawadzka Ewelina
Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB - Szczecin9 93422
35.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
ST NOVOMEX Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaST NOVOMEX Opole-1 -13422
36.Nazaruk Michał
Danisz Julia
Kuźnia Tańca Kraków
Nazaruk Michał
Danisz Julia
Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Kraków9 93520
37.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 03619
38.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze0 03718
39.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
40.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 8

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 01172
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 02141
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03120
4.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 0499
5.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0578
6.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 0657
7.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów2 2736
8.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra4 4815

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 10

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 01174
2.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty2 22143
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 73122
4.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra6 64101
5.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 0580
6.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0659
7.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław5 5738
8.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 1817
9.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 0916
10.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 01015

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 14

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 21178
2.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno8 82147
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 03126
4.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 104105
5.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2584
6.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 0663
7.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 0742
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0821
9.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 6920
10.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław2 21019
11.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA Praszka6 61118
12.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory1 11217
13.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 01316
14.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01415

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 15

PARKIET II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01178
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 82147
3.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 03126
4.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 04105
5.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno6 6584
6.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0663
7.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 6742
8.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 1821
9.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2920
10.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 11019
11.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA Praszka6 61117
12.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec2 21117
13.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01315
14.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 11315
15.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.

 

BLOK 4, start: 19:00

1/2 Finału dla pow. 19 GPP i 16-18 GPP , Finał dla 14-15 GPP, 16-18 GPP