Festiwal Tańca "ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek

2017-02-25 Łomianki,


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w Programie:
1. Usunięto kategorie: do 9 lat H, 8-9 G, 10-11 G, 14-15 D
2. Rozpoczęcie I Bloku: 10.15

BLOK 1, rejestracja 09.15-9.45, próba parkietu 09.30-10.00, start: 10.15

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
Wólkiewicz FilipModrzejewska Maria1, 1 (+1)11, 11
3.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
4.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 11
2.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
3.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa2, 2 (+1)12, 21
4.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
DUET - Warszawa
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaDUET - Warszawa2 (+1)121
2.Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
3.Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom4 43
4.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria4 43

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa4 42
3.Adamski Kacper
Maciak Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Adamski Kacper
Maciak Julia
Adamski KacperMaciak JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 13

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-12.00, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn7 71137
2.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02116
3.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 0395
4.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa0 0484
5.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 4563
6.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 0642
7.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk1 1726
8.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa5 5810

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01175
2.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 02144
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 83123
4.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 04102
5.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 3581
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 0660
7.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 0739
8.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 2818
9.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin6 6917
10.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 31016
11.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 51115

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01175
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02144
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03123
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 54102
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty2 2581
6.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 2660
7.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 0739
8.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 1818
9.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 5917
10.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin6 61015
11.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 31015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź11 (+1)1111
2.Micał Kamil
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO Krosno5 (+1)152
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa5 (+1)154
5.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie10 (+1)1105
6.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA12 (+1)1126
7.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)117
8.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 08
9.Łyczba Radosław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Łyczba Radosław
Lang Magdalena
Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 08
10.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska10 1010
11.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 011
12.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 012
13.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź7 713
14.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 014
15.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice2 215
16.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn0 016
17.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 017

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska13 (+1)1132
3.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)173
4.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.11 (+1)1114
5.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)115
6.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)116
7.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA4 (+1)147
8.Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE - Warszawa0 08
9.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów1 19
10.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 010
11.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań4 411
12.Sudin Borys
Kaczmarek Aleksandra
PROGRESS - Warszawa
Sudin Borys
Kaczmarek Aleksandra
Sudin BorysKaczmarek AleksandraPROGRESS - Warszawa7 712
13.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 013
14.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 014
15.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 015
16.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 016
17.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 017

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 21177
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin7 72146
3.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 23125
4.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 04104
5.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 0583
6.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 0662
7.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 0741
8.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 7820
9.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin1 1919
10.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa6 61017
11.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 21017
12.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 01215
13.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11215

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01172
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 02141
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra5 53120
4.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 1499
5.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin1 1578
6.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 0657
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 3736
8.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 0815

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01202
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 32168
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 03145
4.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 04122
5.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 0599
6.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość0 0676
7.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin4 4753
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 0830
9.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa11 11928
10.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 1928
11.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra6 61126
12.Micał Kamil
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO Krosno5 51225
13.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość1 11324
14.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie10 101423
15.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 11522
16.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 51621
17.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01720
18.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 01819
19.Łyczba Radosław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Łyczba Radosław
Lang Magdalena
Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 01918
20.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 02017
21.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01207
2.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 12173
3.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 23150
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów-1 -14127
5.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa9 95103
6.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 0680
7.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory4 4757
8.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin5 5834
9.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 2933
10.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom8 81032
11.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 21131
12.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość0 01230
13.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 01328
14.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 01328
15.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin3 31526
16.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 11625
17.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów1 11724
18.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 01823
19.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11922
20.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02021
21.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań4 42120
22.Sudin Borys
Kaczmarek Aleksandra
PROGRESS - Warszawa
Sudin Borys
Kaczmarek Aleksandra
Sudin BorysKaczmarek AleksandraPROGRESS - Warszawa7 72219
23.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02317
24.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 02317

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)161
2.Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Mazurkiewicz Ada
Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA - Łódź6 (+1)163
4.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka Julia1 14
5.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz Zofia4 45
6.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock5 56

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)161
2.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+1)162
3.Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski RafałMagdziarz Zofia6 (+1)163
4.Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA - Łódź6 64
5.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 35
6.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka Julia0 06
7.Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
SHOW TIME - Płock
Marczewski Jakub
Sitkiewicz Wiktoria
Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME - Płock4 47

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)112
3.Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn DominikTruszkowska Gabriela3 (+1)133
4.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock-1 -16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM - Chełm6 (+1)161
2.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)112
3.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock-1 -14
5.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06

 

BLOK 4, rejestracja ST: 17.30-18.00, LA: 17.30-19.00, próba parkietu 18.00-18.30, start: 18.30

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01244
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02206
3.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 03181
4.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 04156
5.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 05131
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 36106
7.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków0 0780
8.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 0854
9.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 0854
10.Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
PASJA - Lublin
Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA - Lublin7 71053
11.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów0 01152
12.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 01250
13.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01349
14.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01446
15.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 01446
16.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 01446
17.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 01744
18.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 01843
19.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań6 61941
20.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 51941
21.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02137
22.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz8 82137
23.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 52137
24.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02436
25.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin12 122534
26.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02534
27.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA2 22730
28.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin9 92730
29.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 02730
30.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 13028
31.Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03028
32.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 03226
33.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów0 03324
34.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź11 113324
35.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 53523
36.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 23622
37.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 23720
38.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 43819
39.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa5 53918

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa0 01241
2.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 02204
3.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -13179
4.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04154
5.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 05128
6.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 06103
7.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0778
8.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 0853
9.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -1952
10.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01050
11.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 01149
12.Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Bogdanowicz Aleksandra
Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 01248
13.Just Josef
Zakrzewska Izabela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Just Josef
Zakrzewska Izabela
Just JosefZakrzewska IzabelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01347
14.Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Mateusz
Gaweł Paulina
Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 01446
15.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 31543
16.Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaDUET - Warszawa0 01543
17.Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 01742
18.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno3 31840
19.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 01840
20.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 22038
21.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02137
22.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 12236
23.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 22334
24.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 02334
25.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska JoannaSTYL - Kraków3 32531
26.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 02531
27.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 02730
28.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia0 02829
29.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze0 02928
30.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 03026
31.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03124
32.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska13 133124
33.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice0 03320
34.Maryniowski Maciej
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 03320
35.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 43320
36.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 03619
37.Skórski Marcel
Krupa Angelika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skórski Marcel
Krupa Angelika
Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.11 113718
38.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2
39.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA2 (+1)121
2.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń6 (+1)162
3.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)113
4.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź4 (+1)144
5.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa2 25
6.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa3 36
7.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 67
8.Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
SHOW TIME - Płock
Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME - Płock4 48
9.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 79

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa9 (+1)191
2.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena10 (+1)1102
3.Zając Mateusz
Niziołek Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Zając Mateusz
Niziołek Natalia
Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)173
4.Sitek Sebastian
Kutera Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Kutera Julia
Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)174
5.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin0 05
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź5 56
7.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA6 67
8.Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń3 38
9.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska Aneta8 88
10.Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
SHOW TIME - Płock
Rosiński Hubert
Sobolewska Karolina
Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME - Płock2 210

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)131
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin8 (+1)182
3.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa7 (+1)173
4.Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia11 (+1)1114
5.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra7 76
7.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin1 17
8.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok1 18
9.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 19

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin2 (+1)122
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)143
4.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa0 04
5.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
FENIKS - Białystok
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS - Białystok1 15
6.Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia5 56