GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2017-01-14 Kraków,


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja par BLOK I rozpoczyna się o godzinie 9.00 . Turniej rozpoczynamy o godzinie 10.00

BLOK 1, rejestracja 9,00, próba parkietu 9.30, start: 10,00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Sikora Natalia
Szyjka IgorSikora NataliaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Mida Dominik
Mida Paulina
THOMAS DANCE - Kraków
Mida Dominik
Mida Paulina
Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Ogar Natasza
Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA - Tarnów5 53
4.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków5 54
5.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków4 45
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków6 66

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik Hanna6 (+1)161
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska Amelia1 12
3.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska Amelia7 (+1)171
2.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik Hanna6 62
3.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów1 13

8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10,30-11,00, próba parkietu 11,00-11.45, start: 12,00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baron Jakub
Roszak Julia
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak Julia6 (+1)161
2.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska Katarzyna7 (+1)172
3.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 03
4.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej Zuzanna0 04
5.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus Weronika0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów9 (+1)191
2.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec9 (+1)192
3.Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski Jakub
Frej Zuzanna
Połapski JakubFrej Zuzanna1 (+1)113
4.Baron Jakub
Roszak Julia
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak Julia1 14
5.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 05
6.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus Weronika0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8 (+1)184
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin6 (+1)165
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)116
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin6 67
8.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 08
9.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 49
10.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010
11.Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina Sara0 011
12.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 112
13.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola6 612
14.Roman Jakub
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 014
15.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets Anastasiia0 015

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)134
5.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola7 (+1)175
6.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 26
7.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 28
9.Roman Jakub
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Dorycka Dominika
Roman JakubDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin8 810
11.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3 311
12.Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń Tymoteusz
Shvets Anastasiia
Biedroń TymoteuszShvets Anastasiia0 012

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01175
2.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia0 02144
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 03123
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 84102
5.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 0581
6.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 2660
7.Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol Maja0 0739
8.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin5 5818
9.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 7917
10.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik Hanna6 61016
11.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska Amelia1 11115

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01176
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02145
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03124
4.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2 24103
5.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 2582
6.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 1661
7.Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol Maja0 0740
8.Bóhm Mateusz
Toman Daria
RONDO - Rybnik
Bóhm Mateusz
Toman Daria
Bóhm MateuszToman DariaRONDO - Rybnik0 0819
9.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 7918
10.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska Amelia7 71017
11.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin5 51116
12.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik Hanna6 61215

 

BLOK 3, rejestracja 13,30-14,30, próba parkietu 14,00-14,45, start: 15,00

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Wiercigroch Szymon
Porębska Julia
Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
2.Migała Antoni
Rzepecka Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Rzepecka Natalia
Migała AntoniRzepecka NataliaSEMPRE - Kraków4 (+1)143
3.Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke JanWarchał Helena6 (+1)164
4.Krużołek Michał
Boryło Aneta
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)115
5.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz Halina0 06
6.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
7.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
8.Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając Oliwia2 29
9.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk Anita0 010
10.Kic Artur
Krystek Kinga
Kic Artur
Krystek Kinga
Kic ArturKrystek Kinga0 011
11.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir AdamZając Oliwia3 (+1)131
2.Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec4 (+1)142
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz Halina1 (+1)113
4.Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
INFINITY - Kraków
Kowalski Piotr
Szerląg Krystyna
Kowalski PiotrSzerląg KrystynaINFINITY - Kraków3 (+1)134
5.Krużołek Michał
Boryło Aneta
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krużołek Michał
Boryło Aneta
Krużołek MichałBoryło AnetaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strózik Artur
Kuzior Wiktoria
Strózik ArturKuzior WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk Anita0 07
8.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
THOMAS DANCE - Kraków
Zieliński Bartłomiej
Kuras Julia
Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE - Kraków0 09
10.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia2 21178
2.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 12147
3.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 03126
4.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 14105
5.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin8 8584
6.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 0663
7.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata0 0742
8.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin6 6821
9.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin7 7920
10.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 41019
11.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola6 61118
12.Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina Sara0 01217
13.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała Weronika0 01315
14.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11315
15.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin
16.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1 11175
2.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 02144
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 33123
4.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 14102
5.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 3581
6.Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha Mateusz
Bała Weronika
Gadocha MateuszBała Weronika0 0660
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin8 8739
8.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin2 2818
9.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola7 7917
10.Królak Mateusz
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Królak Mateusz
Juzek Dominika
Królak MateuszJuzek DominikaRONDO - Rybnik0 01016
11.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin3 31115
12.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin

 

BLOK 4, rejestracja 17,00-17,30, próba parkietu 17,30-18,15, start: 18,30

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
INFINITY - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaINFINITY - Kraków10 (+1)1101
2.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska Julia1 (+1)112
3.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)163
4.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad Aleksandra3 (+1)134
5.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
INFINITY - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaINFINITY - Kraków4 (+1)145
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź3 36
7.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 17
8.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków0 08
9.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
INFINITY - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska AdriannaINFINITY - Kraków0 09
10.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena0 09
11.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze10 (+1)1101
2.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin8 (+1)182
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad Aleksandra3 34
5.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena0 05
6.Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
INFINITY - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska AdriannaINFINITY - Kraków0 06
7.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Kurek Kamil
Rosik Paulina
EVOLUTION - Kraków
Kurek Kamil
Rosik Paulina
Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION - Kraków7 7

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01198
2.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków0 02164
3.Zając Ariel
Nalborczyk Monika
Zając Ariel
Nalborczyk Monika
Zając ArielNalborczyk Monika0 03141
4.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04118
5.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 3595
6.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów50 50672
7.Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka Julka0 0746
8.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 0746
9.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 0746
10.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko Maria0 01023
11.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01122
12.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga Katarzyna0 01221
13.Bronowski Karol
Dobranowska Dominika
Bronowski Karol
Dobranowska Dominika
Bronowski KarolDobranowska Dominika8 81320
14.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila1 11419
15.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław2 21518
16.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 21617
17.Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk – Jamrozik Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01201
2.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02167
3.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 03144
4.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek Aleksandra8 84121
5.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0598
6.Duda Robert
Maj Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Maj Natalia
Duda RobertMaj NataliaIDEA - Kraków0 0675
7.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno3 3752
8.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 1829
9.Harazim Szymon
Harazim Kinga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 0928
10.Gawlik Michał
Walczyk-Kostrzewa Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk-Kostrzewa Karolina
Gawlik MichałWalczyk-Kostrzewa KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01024
11.Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita Sebastian
Chwastowska Joanna
Kmita SebastianChwastowska Joanna3 31024
12.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 41024
13.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 61323
14.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 31422
15.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 01521
16.Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaDUET - Warszawa0 01619
17.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 01619
18.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -11818
19.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 11917