OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów

2017-05-13 Dąbrowa Tarnowska, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

GPP w 10 T kwalifikuje do Mistrzostw Polski
Nowe Kategorie wprowadzone:
14-15 G
pow 15 D

BLOK 1, rejestracja 08.00 - 09.00, próba parkietu 08.40 - 09.20, start: 09.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec4 (+1)141
2.Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski KubaWilk AleksandraGALA - Mielec1 (+1)111
3.Madej Mikołaj
Pikor Oliwia
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Pikor Oliwia
Madej MikołajPikor OliwiaGALA - Mielec2 (+1)121
4.Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Lewandowska Weronika
Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA - Mielec5 (+1)151
5.Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
GRACJA - Krosno
Dzerowicz Filip
Zielińska Jagoda
Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA - Krosno0 02
6.Marek Patryk
Kmieć Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Marek Patryk
Kmieć Emilia
Marek PatrykKmieć EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02
7.Wilk Wiktor
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Jagiełło Aleksandra
Wilk WiktorJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno0 02
8.Zieliński Adam
Jeż Milena
GALA - Mielec
Zieliński Adam
Jeż Milena
Zieliński AdamJeż MilenaGALA - Mielec0 02

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mola Kaja
Aszklar KacperMola KajaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Malik Szymon
Malik Emilia
LATINO - Żabno
Malik Szymon
Malik Emilia
Malik SzymonMalik EmiliaLATINO - Żabno0 03
4.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno1 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harla Jakub
Jakubowska Julia
GALA - Mielec
Harla Jakub
Jakubowska Julia
Harla JakubJakubowska JuliaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)121
3.Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kazak Martyna
Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
4.Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
5.Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kotwa Martyna
Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)141
6.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno0 02
7.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02
8.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 32
9.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaGALA - Mielec4 (+1)141
3.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno5 (+1)151
4.Tomczyk Filip
Frey Anita
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Frey Anita
Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa - Tarnów F (+1)1F2
5.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec1 (+1)112
6.Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA - Krosno7 (+1)172
7.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów5 53
8.Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK - Rzeszów0 03
9.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA - Mielec4 43
10.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno0 03
11.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków1 13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec5 (+1)151
2.Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Płachta Aniela
Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica3 (+1)133
4.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec5 54
5.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec0 05
6.Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Zmarzły Oskar
Więcek Kinga
Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa - Tarnów4 46
7.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA - Mielec5 (+1)151
2.Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
THOMAS DANCE - Kraków
Legutko Wiktor
Szymocha Liliana
Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)162
3.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec5 (+1)152
4.Kolisz Robert
Galek Natalia
GALA - Mielec
Kolisz Robert
Galek Natalia
Kolisz RobertGalek NataliaGALA - Mielec5 53
5.Szczepański Michał
Kapustka Karolina
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Kapustka Karolina
Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO - Żabno0 03
6.Łosiowski Łukasz
Kłosowska Kornelia
LATINO - Żabno
Łosiowski Łukasz
Kłosowska Kornelia
Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO - Żabno0 03

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl E (+1)1E1
2.Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
LATINO - Żabno
Zyguła Piotr
Ciukaj Karolina
Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO - Żabno2 (+1)122
3.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl E (+1)1E3
4.Starnawski Piotr
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 04
5.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź0 05
6.Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
LATINO - Żabno
Kantor Dawid
Wasylewicz Anna
Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO - Żabno3 36

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Kaczmarzyk Hanna
Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE - Rzeszów2 21
2.Chmura Karol
Białek Weronika
LATINO - Żabno
Chmura Karol
Białek Weronika
Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO - Żabno0 02

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 12.00, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec7 71119
2.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 12100
3.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów0 0381

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 0168.5
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 8258
3.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 0347.5
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 3442
5.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 0531.5
6.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 0621
7.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów0 0713
8.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 085

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno2 21
2.Przybylski Grzegorz
Przybylska Agnieszka
Show DANCE Gorlice
Przybylski Grzegorz
Przybylska Agnieszka
Przybylski GrzegorzPrzybylska AgnieszkaShow DANCE Gorlice0 02

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Micał Kamil
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO Krosno9 (+1)191
2.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie A (+1)1A2
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 (+1)1103
4.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 04
5.Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak MateuszLampart SandraGALA - Mielec2 25
6.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków6 66

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom A (+1)1A1
2.Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
Pietryjas DanielSokół WeronikaRYTM - Chełm9 (+1)192
3.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków11 (+1)1113
4.Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA - Tarnów8 (+1)184
5.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA5 55
6.Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
CLASSIC Tuchów
Wrona Grzegorz
Ogiela Aleksandra
Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Tuchów10 106
7.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 77
8.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl4 48
9.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 09

 

BLOK 3, rejestracja 14.00 - 15.00, próba parkietu 14.45 - 15.25, start: 15.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów6 (+1)161
2.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów5 (+1)152
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
4.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm3 (+1)134
5.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 (+1)135
6.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno4 46
7.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 77
8.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno9 98
9.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 19
10.Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS - Nowy Sącz3 310
11.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 711

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów6 (+1)161
2.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
3.Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Wojciuch Laura
Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)174
5.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów2 25
6.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno8 86
7.Baron Jakub
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Baron Jakub
Roszak Julia
Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME - Kęty3 37
8.Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA - Krosno3 37
9.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)151
2.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)193
4.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków9 (+1)194
5.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 65
6.Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Wcisło Agnieszka
Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 26
7.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 07
8.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec0 08
9.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
10.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 110

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA - Mielec C (+1)1C1
2.Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
BAWINEK - Kraków
Piątkowski Jakub
Martyna Oliwia Luiza
Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK - Kraków6 (+1)162
3.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133
4.Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)194
5.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)135
6.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków3 37
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec2 28
9.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
ArtDance - Kraków
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance - Kraków0 09
10.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 310
11.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance - Kraków9 (+1)191
2.Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin6 62
3.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 13

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 0169
2.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków0 0258.5
3.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 3348
4.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 0442.5
5.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 6532
6.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 0621.5
7.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków3 3713.5
8.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno3 385.5
9.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 295

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 18.00, próba parkietu 17.45 - 18.20, start: 18.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina Kamila
Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS Kraków5 (+1)151
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Biłgoraj
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Biłgoraj3 (+1)133
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomaszewski Patryk
Sułkowska Julia
Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 55
6.Nowak Dominik
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Liro Adrianna
Nowak DominikLiro AdriannaLATINO - Żabno1 16
7.Malec Karol
Krokosz Aleksandra
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Karol
Krokosz Aleksandra
Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Skóra Dawid
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Skóra Dawid
Wachta Liwia
Skóra DawidWachta LiwiaELIDA - Mielec1 17
9.Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 19
10.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów4 410

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno7 73
4.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 04

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 2180.5
2.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 0269
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 0357
4.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 0451
5.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2539.5
6.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno8 8628
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0719.5
8.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 0810.5
9.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 0910
10.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola0 0109.5
11.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin4 4119
12.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 0128.5
13.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 0137.5
14.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin3 3147
15.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin0 0156.5
16.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec0 0166
17.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 3175.5

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaDUET - Warszawa0 0181.5
2.Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Gil Wiktoria
Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów8 8270
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 0358.5
4.Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Izdebska Zuzanna
Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 0452.5
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 0540.5
6.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość1 1629
7.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 1720.5
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 1811.5
9.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice1 1911
10.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 61010.5
11.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość8 81110
12.Srebro Jakub
Kawa Klaudia
SzT eMiKa - Tarnów
Srebro Jakub
Kawa Klaudia
Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa - Tarnów0 0129.5
13.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA10 10139
14.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 0148.5
15.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 5157.5
16.Cinal Kacper
Baszczowska Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Cinal Kacper
Baszczowska Anna
Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa - Tarnów0 0167
17.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 0176.5
18.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 0186
19.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0195.5
20.Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
PERFECT DANCE - Kraków
Woś Kacper
Niezabitowska Katarzyna
Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE - Kraków