GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017

2017-04-29 Szczecin, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!
29.04.2017 SOBOTA
FINAŁ w kategorii 16 - 18 (Młodzież) Open KOMB 10T GPP zostanie rozegrany w BLOKU III podczas gali wieczorowej (półfinały będą w bloku II)

30.04.2017 NIEDZIELA
Blok I rozpocznie się 15 minut wcześniej tj. o godz. 12:15
Blok II rozpocznie się o pół godziny wcześniej tj. o godz. 14:30

BLOK 1, rejestracja godz. 9:00 - 9:30, próba parkietu godz. 9:30, start: godz. 10:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn0 01118
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra1 1299

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia6 (+1)162
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 25
6.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaROYAL DANCE - Szczecin1 16
7.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 18
9.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia C (+1)1C2
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)124
5.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin1 15
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 06
7.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska JuliaROYAL DANCE - Szczecin2 27
8.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin1 18
9.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 09

12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Tomczyk Łukasz
Wróbel Marta
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Wróbel Marta
Tomczyk ŁukaszWróbel MartaASTRA - Szczecin5 54
5.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard5 55
6.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin0 06
7.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
ASTRA - Szczecin
Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
Ratajski DominikZawadzka IgaASTRA - Szczecin-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn2 (+1)124
5.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 15
6.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn4 46
7.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard1 17
8.Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
Sobański FilipSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn1 18
9.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin9 9

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra B (+1)1B2
3.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)144
5.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin11 115
6.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 07
8.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin8 (+1)183
4.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin12 (+1)1124
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)175
6.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 46
7.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 127
8.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 18
9.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 19
10.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin0 010
11.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)191
2.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin10 (+1)1102
3.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań8 (+1)183
4.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)174
5.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)155
6.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)146
7.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 07
8.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 17
9.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 09
10.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 010
11.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin2 211
12.Nowak Patryk
Halczak Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Halczak Joanna
Nowak PatrykHalczak JoannaSŁOŃCE - Poznań7 712
13.Piórkowski Konrad Rafał
Lipowicz Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Piórkowski Konrad Rafał
Lipowicz Natalia
Piórkowski Konrad RafałLipowicz NataliaROYAL DANCE - Szczecin0 013
14.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 314

 

BLOK 2, rejestracja godz. 12:30 - 13:00, próba parkietu godz. 13:00, start: godz. 13:30

UWAGA!!!!29.04.2017 SOBOTAFinał w kategorii 16 - 18 (Młodzież) Open KOMB 10T GP Polski zostanie rozegrany w bloku III podczas gali wieczorowej (półfinały będą w bloku II)


12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław6 6169
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia6 6258.5
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 0348
4.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2 2442.5
5.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin2 2532
6.Słowik Szymon
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Derlatka Amelia
Słowik SzymonDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 0621.5
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 2713
8.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin5 5713
9.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin0 095

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 0180.5
2.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 0269
3.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin12 12357
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 0451
5.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin1 1539.5
6.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 0628
7.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 7719.5
8.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice1 1810.5
9.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 1910
10.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin5 5109.5
11.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin8 8119
12.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 4128.5
13.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 1137.5
14.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 1147
15.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 0156.5
16.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin0 0166
17.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 0175.5
18.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań9 (+1)191
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin6 (+1)163
4.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C4
5.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin9 95
6.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin0 06
7.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn9 97
8.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 19
10.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin1 110

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań9 (+1)193
4.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)134
5.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin3 36
7.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 78
10.Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk HubertKobylińska AgataASTRA - Szczecin0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin B (+1)1B1
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1103
4.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin10 (+1)1104
5.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin10 (+1)1105
6.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 17
8.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 28
9.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin0 09
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 010
11.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 611

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1101
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin11 (+1)1115
6.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 48
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08
10.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin0 010
11.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn0 011

 

BLOK 3, rejestracja godz. 17:00 - 17:30, próba parkietu godz. 17:30, start: godz. 18:00

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 2171
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 0260.5
3.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 2350
4.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin6 6444.5
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra10 10534
6.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin0 0623.5
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin10 10715.5
8.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin10 1087.5
9.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 697
10.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 1106.5
11.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 0116
12.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 1125
13.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 2125
14.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 0169
2.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 0258.5
3.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin2 2348
4.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 0442.5
5.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 3532
6.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 0621.5
7.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 1713.5
8.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 185.5
9.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 1295

16+ (Powyżej 15) Open LA 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław1
2.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław2
3.Kacperski Robert
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Lasko Daria
Kacperski RobertLasko DariaASTRA - Szczecin3
4.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań4
5.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin5
6.Vytautas Dailidenas
Ieva Lukoseviciute
Litwa
(Litwa)
Vytautas Dailidenas
Ieva Lukoseviciute
Vytautas DailidenasIeva LukoseviciuteLitwa
(Litwa)
6
7.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
8.BIHUS MAKSYM
ROZGHON ANHELINA
Ukraina
(Ukraina)
BIHUS MAKSYM
ROZGHON ANHELINA
BIHUS MAKSYMROZGHON ANHELINAUkraina
(Ukraina)
9.Kaliuzhnyi Vitalii
Yudina Mariya
Ukraina
(Ukraina)
Kaliuzhnyi Vitalii
Yudina Mariya
Kaliuzhnyi VitaliiYudina MariyaUkraina
(Ukraina)
10.Kravchuk Vladyslav
Dariienko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Kravchuk Vladyslav
Dariienko Mariia
Kravchuk VladyslavDariienko MariiaUkraina
(Ukraina)
11.STUKALENKO OLEKSII
STUKALENKO NATALIIA
Ukraina
(Ukraina)
STUKALENKO OLEKSII
STUKALENKO NATALIIA
STUKALENKO OLEKSIISTUKALENKO NATALIIAUkraina
(Ukraina)
12.Shvydanenko Vadym
Nonik Diana
Ukraina
(Ukraina)
Shvydanenko Vadym
Nonik Diana
Shvydanenko VadymNonik DianaUkraina
(Ukraina)