Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji

2017-03-25 Wieluń, DANCE CENTER Kluczbork


Plik z wynikami

UWAGA

Wejściówki dla zgłoszonych trenerów są do odbioru w kasie.

Dla tancerzy bedzie przygotowana mała sala lustrzana na rozgrzewkę.

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:30 - 9:15, start: 9:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Idasiak Patryk
Jabłońska Maria
DANCE CENTER Kluczbork
Idasiak Patryk
Jabłońska Maria
Idasiak PatrykJabłońska MariaDANCE CENTER Kluczbork2, 2 (+1)12, 21
2.Kamyk Bartosz
Janeczek Wiktoria
DANCE CENTER Kluczbork
Kamyk Bartosz
Janeczek Wiktoria
Kamyk BartoszJaneczek WiktoriaDANCE CENTER Kluczbork1, 1 (+1)11, 11
3.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 11
4.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+1)15, 51
5.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce5, 3 (+1)15, 31
6.Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.5, 5 (+1)15, 51
7.Krzak Dominik
Matys Małgorzata
DANCE CENTER Kluczbork
Krzak Dominik
Matys Małgorzata
Krzak DominikMatys MałgorzataDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 02
8.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER Kluczbork0 02
9.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
10.Stobiecki Adam
Olejnik Wiktoria
DANCE CENTER Kluczbork
Stobiecki Adam
Olejnik Wiktoria
Stobiecki AdamOlejnik WiktoriaDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 02
11.Ćwikliński Jakub
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Margas Maria
Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP - Wrocław0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ5, 5 (+1)15, 51
2.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)131
3.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec1, 1 (+1)11, 11
4.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST Linestudio Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio Strzelce Opolskie2, 2 (+1)12, 21
5.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork3 (+1)131
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO Opole2, 2 (+1)12, 21
7.Walaszczyk Piotr
Leszczyk Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Walaszczyk Piotr
Leszczyk Aleksandra
Walaszczyk PiotrLeszczyk AleksandraDANCE CENTER Kluczbork1, 1 (+1)11, 11
8.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
9.Bęben Paweł
Cieśla Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Bęben Paweł
Cieśla Aleksandra
Bęben PawełCieśla AleksandraDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 02
10.Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
ARTS STUDIO - Oława
Krupa Mateusz
Wandzel Jolanta
Krupa MateuszWandzel JolantaARTS STUDIO - Oława0 02
11.Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
DANCE CENTER Kluczbork
Kujawa Patryk
Garbowska Kinga
Kujawa PatrykGarbowska KingaDANCE CENTER Kluczbork2 22
12.Mosiężny Oskar
Rychter Maja
RETRO - Kępno
Mosiężny Oskar
Rychter Maja
Mosiężny OskarRychter MajaRETRO - Kępno0, 0 0, 02
13.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno1, 1 1, 12
14.Siwik Mikołaj
Głowienkowska Joanna
DANCE CENTER Kluczbork
Siwik Mikołaj
Głowienkowska Joanna
Siwik MikołajGłowienkowska JoannaDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 02
15.Fraszek Adam
Idasiak Joanna
DANCE CENTER Kluczbork
Fraszek Adam
Idasiak Joanna
Fraszek AdamIdasiak JoannaDANCE CENTER Kluczbork-1, -1 (-1)-1-1, -1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław4 (+1)141
2.Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Nocoń Maja
Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES - Częstochowa F (+1)1F1
3.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
4.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów7 (+1)172
5.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko2 (+1)122
6.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Wrocław1 13
7.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 03
8.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole2 23
9.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Mykanów
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Mykanów0 03
10.Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
CT WYPYCH - Kalisz
Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
Tkacz JanBytnar OliwiaCT WYPYCH - Kalisz0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO Opole1 (+1)112
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY Opole1 13
4.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY Opole0 04
5.Soból Szymon
Trojak Marta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Soból Szymon
Trojak Marta
Soból SzymonTrojak MartaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów3 (+1)131
2.Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
DANCE CENTER Kluczbork
Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
Gaik AntoniDutkiewicz RoksanaDANCE CENTER Kluczbork5 (+1)151
3.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ6 (+1)162
4.Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
ZORBA - Mykanów
Pszenica Antoni
Możdżeń Maja
Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA - Mykanów1 (+1)112
5.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów0 03
6.Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
Jakubiak JanJanczyk AntoninaRETRO - Kępno3 33
7.Ostrowski Marcel
Światły Natalia
DANCE CENTER Kluczbork
Ostrowski Marcel
Światły Natalia
Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER Kluczbork2 23

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław4 (+1)141
2.Samorek Nataniel
Karoń Iga
ZORBA - Mykanów
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń IgaZORBA - Mykanów3 (+1)132
3.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO Opole4 (+1)143
4.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory1 14
5.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 05
6.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 06

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 - 11:30, próba parkietu 10:45 - 11:30, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 01119
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec7 72100
3.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra7 7381
4.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 0161
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 8252
3.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 0342.5
4.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 0437.5
5.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 0528
6.Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 6618.5
7.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 0711.5

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław5 (+1)151
2.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa8 (+1)182
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+1)173
4.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów7 (+1)174
5.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów4 45
6.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa2 26
7.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław0 07
8.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 08
9.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle C (+1)1C1
2.Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Gwiazdowicz Olga
Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)122
3.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów2 (+1)123
4.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław4 (+1)144
5.Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)135
6.Kowalewski Dawid
Guettner Klara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Guettner Klara
Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA - Wrocław2 26
7.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice9 97
8.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko2 28
9.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów2 29
10.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów5 510
11.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 211
12.Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Skotalczyk Amanda
Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S - Częstochowa3 312
13.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER Kluczbork0 013
14.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała A (+1)1A1
2.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa10 (+1)1102
3.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 (+1)1103
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki10 (+1)1104
5.Śliwa Paweł
Kuźma Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Kuźma Agata
Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)125
6.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 06
7.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 07
8.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 08
9.Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Jagoda Maciej
Jaworska Wiktoria
Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN - Wrocław0 09
10.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 010
11.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 010
12.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 112

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+1)1101
2.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza13 (+1)1132
3.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)133
4.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław8 (+1)184
5.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork2 25
6.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 16
7.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 07
8.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 08
9.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 09

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:00 - 14:45, start: 15:00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D2
3.Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER Kluczbork D (+1)1D4
5.Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK - Kielce1 15
6.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork4 46
7.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 17
8.Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
RETRO - Kępno
Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO - Kępno0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów4 (+1)141
2.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
4.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów0 04
5.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 05
6.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów1 16
7.Wróblewski Marek
Kornalewicz Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Kornalewicz Małgorzata
Wróblewski MarekKornalewicz MałgorzataIGLICA - Wrocław0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goły Filip
Słocińska Iga
ZORBA - Mykanów
Goły Filip
Słocińska Iga
Goły FilipSłocińska IgaZORBA - Mykanów4 (+1)141
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)193
4.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)154
5.Szymański Karol
Mazurek Martyna
ZORBA - Mykanów
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański KarolMazurek MartynaZORBA - Mykanów1 15
6.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO Opole0 06
7.Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
ZORBA - Mykanów
Owczarek Mateusz
Andruszkiewicz Kamila
Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA - Mykanów2 27
8.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 08
9.Wróblewski Marek
Kornalewicz Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Kornalewicz Małgorzata
Wróblewski MarekKornalewicz MałgorzataIGLICA - Wrocław0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa9 (+1)191
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)154
5.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław-1 -15
6.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 17
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole8 (+1)182
3.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 64
5.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Sitko Ewa
Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 0168.5
2.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 0258
3.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 3347.5
4.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 0442
5.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 6531.5
6.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno3 3621
7.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław2 2713
8.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice2 285

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 0168.5
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 2258
3.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno7 7347.5
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 0442
5.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 0531.5
6.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 1621
7.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA Praszka6 6713
8.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 185

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 0180.5
2.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 1269
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 0357
4.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa1 1451
5.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 0539.5
6.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław0 0628
7.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 3719.5
8.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 0810.5
9.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 0910
10.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów5 5109.5
11.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole0 0119
12.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 0128.5
13.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole0 0137.5
14.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 0147
15.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 0156.5
16.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 1166
17.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 0175.5

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki8 (+1)181
2.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)192
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole6 (+1)163
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole5 (+1)154
5.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice5 55
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź5 56
7.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory5 57
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 38
9.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 09
10.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź9 (+1)191
2.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)152
3.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki7 (+1)173
4.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł. B (+1)1B4
5.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO - Oława1 15
6.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 36
7.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Mykanów
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Mykanów6 67
8.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 08
9.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole3 38
10.Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
ST NOVOMEX Opole
Sobania Andreas
Bartosiewicz Kinga
Sobania AndreasBartosiewicz KingaST NOVOMEX Opole1 110

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM - Żory3, 5 (+1)13, 51
2.Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
DANCE CENTER Kluczbork
Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
Fiecek HubertMaroszek WiktoriaDANCE CENTER Kluczbork2, 2 (+1)12, 21
3.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Częstochowa4, 2 (+1)14, 21
4.Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER Kluczbork5, 5 (+1)15, 51
5.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa5, 5 (+1)15, 51
6.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA Praszka2 (+1)121
7.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec1, 1 1, 18
8.Idasiak Dawid
Syguła Martyna
DANCE CENTER Kluczbork
Idasiak Dawid
Syguła Martyna
Idasiak DawidSyguła MartynaDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 010
9.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica4 47
10.Rosiak Kacper
Średniak Kinga
DANCE CENTER Kluczbork
Rosiak Kacper
Średniak Kinga
Rosiak KacperŚredniak KingaDANCE CENTER Kluczbork0, 0 0, 010
11.Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Bolero - Bolesławiec
Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero - Bolesławiec0, 0 0, 09