III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior

2017-11-19 Hala Sportowa Bieruńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Bieruń ul. Szarych Szeregów 15, WIR - Mysłowice


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!! PO GALI WIECZORNEJ ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PARY NA UROCZYSTĄ KOLACJĘ PRZY ŚWIECACH.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Pary wszystkich kat. dziecięcych otrzymają upominki firmy LALA MI
----------------------------------------------------------------------------------------
- Dla kat. SENIOR OPEN przygotowane zostały nagrody rzeczowe!
--------------------------------------------------------------------------------------

Dla osób którym nie uda się dojechać będzie dostępna transmisja ONLINE: http://iplan.pl/wir/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!!! Jeżeli będzie mało par w kl. F i E kategorie zostaną połączone.
----------------------------------------------------------------------------------------------
.
NIEKTÓRE KAT. SENIORSKIE ZOSTANĄ POŁĄCZONE PO ZAMKNIĘCIU REJESTRACJI. Prosimy o śledzenie strony.

BLOK 1, rejestracja 9.00 – 10.00, próba parkietu 9.00 – 10.00, start: 10.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Tobiasz
Gawin Maja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Tobiasz
Gawin Maja
Janus TobiaszGawin MajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2, 2 (+1)12, 21
2.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Mykanów
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
3.Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
WIR - Mysłowice
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel PawełŁukaszuk MartynaWIR - Mysłowice2, 2 (+1)12, 21
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
PERFECT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT - Będzin2, 2 (+1)12, 21
5.Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
WIR - Mysłowice
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok AdrianFijoł EmiliaWIR - Mysłowice0, 0 0, 02
6.Fliga Miłosz
Kordyś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Kordyś Julia
Fliga MiłoszKordyś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0, 0 0, 02
7.Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak ŁukaszKościelniak NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2, 2 2, 22
8.Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
KTT REWIA - Racibórz
Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
Ściborski JakubKojtek EmiliaKTT REWIA - Racibórz2, 2 2, 22

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)111
2.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin0 04
5.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce0 05
6.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 06

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 11
2.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5, 5 (+1)15, 51
3.Misiaszek Szymon
Celej Amelia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY - Jaworzno3, 3 (+1)13, 31
4.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 5 (+1)12, 51
5.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin5, 5 (+1)15, 51
6.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa4, 5 (+1)14, 51
7.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz5, 5 (+1)15, 51
8.Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Gawrońska Anna
Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S - Częstochowa2, 2 2, 22
9.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno0, 0 0, 02
10.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory3, 3 3, 32
11.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik3, 3 (+1)13, 31
2.Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
SUKCES - Częstochowa
Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
Kobędza KamilAłaszewska SandraSUKCES - Częstochowa5, 5 (+1)15, 51
3.Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0, 0 0, 02
4.Kostuj Adam
Stepniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kostuj Adam
Stepniak Wiktoria
Kostuj AdamStepniak WiktoriaWIR - Mysłowice0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) C ST 0

12-13 (Junior 1) C LA 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.30 - 13.30, próba parkietu 12.30 - 13.30, start: 14.00

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 0

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) B+C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omelchenko Maksym
Schevchuk Iryna
FAVOR
(Ukraina)
Omelchenko Maksym
Schevchuk Iryna
Omelchenko MaksymSchevchuk IrynaFAVOR
(Ukraina)
1
2.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 72

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) C+D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków6 (+1)161
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 12
3.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra

40+ (Senior 2) C+D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 11
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 02

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
2.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)122
3.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów7 (+1)173
4.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice5 54
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 25
6.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków0 06

50+ (Senior 3) C+B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów8 (+1)181
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław6 62
3.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
SZOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaSZOK - Gliwice7 73

50+ (Senior 3) C+D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław6 (+1)161
2.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice7 (+1)172
3.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA - Mykanów0 03
4.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź1 14

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 – 17.00, próba parkietu 16.00 – 17.00, start: 17.30

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań0 03
4.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław1 14
5.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Typański Paweł
Typańska Dorota
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Typańska Dorota
Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA - Poznań2 (+1)121
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice0 03

30+ (Senior 1 + Senior 2) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus1 (+1)111
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce0 03
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów3 34

30+ (Senior 1 + Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław2 (+1)121
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce2 (+1)122
3.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów2 24

30+ (Senior 1) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Omelchenko Maksym
Schevchuk Iryna
FAVOR
(Ukraina)
Omelchenko Maksym
Schevchuk Iryna
Omelchenko MaksymSchevchuk IrynaFAVOR
(Ukraina)
1
2.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław2

30+ (Senior 1) Open LA 0

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków3 (+1)131
2.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków2 23
4.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 15

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)131
2.Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Jaszczyński Jan
Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata
Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Tide Leszek
Tide Dorota
RONDO - Rybnik
Tide Leszek
Tide Dorota
Tide LeszekTide DorotaRONDO - Rybnik0 03
4.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów1 14

40+ (Senior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków1
2.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
FANTAZJA - Kraków
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA - Kraków2
3.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra

40+ (Senior 2 + Senior 3) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice2
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3
4.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków4
5.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice5
6.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
SZOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaSZOK - Gliwice6

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory0 02
3.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory2 23
4.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź E (+1)1E2
3.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów3 33
4.Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
GOLD DANCE UTW Żory
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Żory1 14
5.Glanert Ludwik
Glanert Karolina
GOLD DANCE UTW Żory
Glanert Ludwik
Glanert Karolina
Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Żory0 05
6.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź1 (+1)112
3.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA - Raszyn0 03
4.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole2 24

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
DI SOMMA - Raszyn
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA - Raszyn1 12
3.Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
ST NOVOMEX Opole
Kulig Antoni
Sułkowska Danuta
Kulig AntoniSułkowska DanutaST NOVOMEX Opole1 13

50+ (Senior 3) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice2
3.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków3
4.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź4
5.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice5
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica6
7.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
SZOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaSZOK - Gliwice