XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017

2017-04-08 SUCHY LAS k. POZNANIA, DZIUPLA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
ZMIANA W PROGRAMIE KLASA C POW. 15 LAT STANDARD PRZENIESIONA DO BLOKU IV - GALA TANECZNA GODZ.18.00

PULA NAGRÓD FINANSOWYCH - 10.000 zł
dla par Finał OPEN LATIN
I m. - 3.000 zł
II m. - 2.000 zł
IIII m. - 2.000 zł
IV-VI m. - po 1.000 zł

BLOK 1, rejestracja godz. 8.00-8.40, próba parkietu 8.30, start: 9.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 11
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań2, 2 (+1)12, 21
3.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
4.Tafelski Brajan
Stromczyńska Nadia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Brajan
Stromczyńska Nadia
Tafelski BrajanStromczyńska NadiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2, 2 (+1)12, 21
5.Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Majorczyk Aleksandra
Gomuła AntoniMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
6.Gwardzik Maksymilian
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gwardzik Maksymilian
Śliwińska Eryka
Gwardzik MaksymilianŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn0 02
7.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1, 1 1, 12
8.Busygin Stepan
Tarasova Anastasia
Terpsychora
(Rosja)
Busygin Stepan
Tarasova Anastasia
Busygin StepanTarasova AnastasiaTerpsychora
(Rosja)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
Duszyński AleksanderDrzymała MariaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
3.Kamczyc Filip
Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc FilipAdamska MariaFINEZJA - Poznań2, 2 (+1)12, 21
4.Promiński Piotr
Dankowska Olga
DANCE CENTER - Poznań
Promiński Piotr
Dankowska Olga
Promiński PiotrDankowska OlgaDANCE CENTER - Poznań3, 3 (+1)13, 31
5.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn5 (+1)151
6.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
7.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
8.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły3, 3 3, 32
9.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań1, 1 1, 12
10.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań1, 1 1, 12
11.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
12.Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA - Poznań0, 0 0, 02
13.Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
LATINA - Wolsztyn
Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
Wojtkowiak JanWilk JuliaLATINA - Wolsztyn0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laps Jan
Gall Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Laps Jan
Gall Alicja
Laps JanGall AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)111
2.Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 (+1)112
3.Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
CT WYPYCH - Kalisz
Tkacz Jan
Bytnar Oliwia
Tkacz JanBytnar OliwiaCT WYPYCH - Kalisz0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)113
4.Zadorożhnii Aresniy
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
Zadorożhnii Aresniy
Doktorczyk Martyna
Zadorożhnii AresniyDoktorczyk MartynaASTRA - Szczecin0 04
5.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 15
6.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 06
7.Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07

10-11 (Juvenile 2) D KOMB 8T 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
Nowak JakubWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły1 (+1)111
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)172
3.Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
Raś MikołajSzczepska WanessaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały6 (+1)162
4.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno1 13
5.Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl2 23

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław5 (+1)151
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin D (+1)1D3
4.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)164
5.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań6 65
6.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska JuliaDZIUPLA - Poznań7 76
7.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin0 07
8.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 08
9.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno0 09

 

BLOK 2, rejestracja 10.00, próba parkietu 11.00, start: 11.30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)191
2.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań1 (+1)114
5.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław0 08
9.Majok John
Wójak Emily
Dance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Majok John
Wójak Emily
Majok JohnWójak EmilyDance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)132
3.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno2 24
5.Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 07

12-13 (Junior 1) C ST 0

12-13 (Junior 1) C LA 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
Pacześny MateuszKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)163
4.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)144
5.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
FAN DANCE - Międzyrzecz
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz BartoszGuzowska AnnaFAN DANCE - Międzyrzecz3 36
7.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań3 37
8.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 28
9.Wachowiak Mateusz
Nyczka Marta
POEZJA - Kościan
Wachowiak Mateusz
Nyczka Marta
Wachowiak MateuszNyczka MartaPOEZJA - Kościan0 09
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010
11.Galus Witold
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Galus Witold
Szlafka Zofia
Galus WitoldSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 011

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły5 (+1)151
2.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra5 (+1)154
5.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz0 05
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan2 26
7.Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
Piórkowski OskarSkarżyńska KatarzynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 47
8.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań2 28

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły5 (+1)151
2.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3 (+1)132
3.Politański Waldemar
Cooper Joanna
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański WaldemarCooper JoannaSŁOŃCE - Poznań4 (+1)143
4.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)114
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 35
6.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice3 36
7.Wiśnios Emil
Huzar Kamila
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Wiśnios Emil
Huzar Kamila
Wiśnios EmilHuzar KamilaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra4 47
8.Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
FINEZJA - Poznań
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA - Poznań3 38
9.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz0 09
10.Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
Piórkowski OskarSkarżyńska KatarzynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 410

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno9 (+1)191
2.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań9 (+1)192
3.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań6 (+1)163
4.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno7 (+1)174
5.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 05
6.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 06
7.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław-1 -17
8.Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak OskarAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 08
9.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn C (+1)1C1
2.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)172
3.Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
Sobański FilipSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn7 (+1)173
4.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)164
5.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)125
6.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno6 66
7.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno7 77
8.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno7 78
9.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno0 09
10.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 010
11.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno9 911
12.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań0 012
13.Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak OskarAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 013

 

BLOK 3, rejestracja 12.30, próba parkietu 13.30, start: 14.00

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 31
2.Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
Walczak KacperGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań7 (+1)171
2.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)192
3.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań2 (+1)123
4.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin8 (+1)184
5.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 17
8.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań7 (+1)172
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin C (+1)1C4
5.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 75
6.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 16
7.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 07
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań1 18
9.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno0 09
10.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 110

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+1)182
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły4 (+1)143
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno8 (+1)184
5.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno3 35
6.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard3 36
7.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 07
8.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)171
2.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)132
3.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań8 (+1)183
4.Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Łabiński Wojciech
Zielazek Anna
Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)144
5.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)175
6.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 16
7.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin3 37
8.Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Radwan Oliwia
Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA - Wolsztyn2 28
9.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 310
10.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 011
11.Grigoriew Stanisław
Shneider Evelina
Oniona
(Rosja)
Grigoriew Stanisław
Shneider Evelina
Grigoriew StanisławShneider EvelinaOniona
(Rosja)

 

BLOK 4, rejestracja 16.30, próba parkietu 17.00, start: 18.00

14-15 (Junior 2) B ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
2.Grushevsky Georgiy
Savenkova Julia
Oniona
(Rosja)
Grushevsky Georgiy
Savenkova Julia
Grushevsky GeorgiySavenkova JuliaOniona
(Rosja)

14-15 (Junior 2) B LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
2.Grushevsky Georgiy
Savenkova Julia
Oniona
(Rosja)
Grushevsky Georgiy
Savenkova Julia
Grushevsky GeorgiySavenkova JuliaOniona
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) Open LA 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa1
2.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa2
3.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3
4.Pragr Martin
Galandzarova Denisa
Marendi
(Czechy)
Pragr Martin
Galandzarova Denisa
Pragr MartinGalandzarova DenisaMarendi
(Czechy)
4
5.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa5
6.Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
DUET - Warszawa
Ptaszek Janusz
Żybura Magdalena Ewa
Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaDUET - Warszawa6
7.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7
8.Gerasimenok Kirill
Davidovich Aleksendra
Tango
(Białoruś)
Gerasimenok Kirill
Davidovich Aleksendra
Gerasimenok KirillDavidovich AleksendraTango
(Białoruś)
8
9.Grozenko Danylo
Morhun Halyna
Ukraina
(Ukraina)
Grozenko Danylo
Morhun Halyna
Grozenko DanyloMorhun HalynaUkraina
(Ukraina)
8
10.Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
DUET - Warszawa
Musiałkowski Piotr
Kłopotowska Magda
Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaDUET - Warszawa10
11.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań11
12.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań12
13.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin13
14.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław14
15.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk14
16.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Bocharov Nikita
Galkina Anastasija
Oniona
(Rosja)
Bocharov Nikita
Galkina Anastasija
Bocharov NikitaGalkina AnastasijaOniona
(Rosja)
18.Grigoriew Stanisław
Shneider Evelina
Oniona
(Rosja)
Grigoriew Stanisław
Shneider Evelina
Grigoriew StanisławShneider EvelinaOniona
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły3 (+1)131
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 (+1)132
3.Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Sobański Filip
Skrzypek Patrycja
Sobański FilipSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
4.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań11 (+1)1114
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn1 (+1)115
6.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno6 67
8.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań8 88
9.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 39
10.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 010
11.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno0 011