V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry

2017-03-18 Twardogóra, AKCENT - MIĘDZYBÓRZ


Plik z wynikami

UWAGA

Na miejscu jest możliwość wykupienia ciepłego posiłku m.in. danie śniadaniowe i kolacyjne 10 zł. , Zupa 5 zł. , II danie 15 zł.
Zamówienia należy składać mailowo na adres: gosir@twardogora.pl

BLOK 1, rejestracja 8 3o - 9 3o, próba parkietu 9 oo - 9 45, start: 10 oo

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 13

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
2.Bereźnicki Olaf
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Bereźnicki Olaf
Polus Alicja
Bereźnicki OlafPolus AlicjaGEMAR - Wrocław
3.Jania Paweł
Pitula Agata
BANS - Strzegom
Jania Paweł
Pitula Agata
Jania PawełPitula AgataBANS - Strzegom
4.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
5.Lemiesz Jakub
Chrzuściel Maja
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Lemiesz Jakub
Chrzuściel Maja
Lemiesz JakubChrzuściel MajaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ
6.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
7.Mikulec Filip
Dobrochowska Julia
BANS - Strzegom
Mikulec Filip
Dobrochowska Julia
Mikulec FilipDobrochowska JuliaBANS - Strzegom
8.Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Pietkiewicz Amelia
Niemczuk AleksanderPietkiewicz AmeliaBANS - Strzegom
9.Rychter Maja
Kabot Wiktoria
RETRO - Kępno
Rychter Maja
Kabot Wiktoria
Rychter MajaKabot WiktoriaRETRO - Kępno
10.Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
BANS - Strzegom
Sobierajski Oliwier
Szkut Maja
Sobierajski OliwierSzkut MajaBANS - Strzegom
11.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
12.Wojtkowiak Filip
Domagalska Hanna
RETRO - Kępno
Wojtkowiak Filip
Domagalska Hanna
Wojtkowiak FilipDomagalska HannaRETRO - Kępno
13.Zaskórski Olaf
Kalinowska Nadia
BANS - Strzegom
Zaskórski Olaf
Kalinowska Nadia
Zaskórski OlafKalinowska NadiaBANS - Strzegom

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bajerski Bartek
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartek
Świędrych Anna
Bajerski BartekŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom
2.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław
3.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Krzywicka Magdalena
Chen FilipKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra4, 4 (+1)14, 41
2.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ4, 4 (+1)14, 41
3.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)121
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
5.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław1 (+1)111
6.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02
7.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice3, 3 3, 32
8.Mosiężny Oskar
Rychter Maja
RETRO - Kępno
Mosiężny Oskar
Rychter Maja
Mosiężny OskarRychter MajaRETRO - Kępno0, 0 0, 02
9.Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
DANCE CENTER Kluczbork
Placek Franciszek
Czarnuch Justyna
Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER Kluczbork2 22
10.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno1, 1 1, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)131
2.Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Kapuśniak Natalia
Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S - Częstochowa2 (+1)122
3.Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
PARADIS - Kłodzko
Wrześniewski Krzysztof Kacper
Śliwka Julia
Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS - Kłodzko3 (+1)132
4.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno2 23
5.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY Opole2 23

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12 oo- 12 3o, próba parkietu 12 oo- 12 45, start: 13 oo

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec1, 1 (+1)11, 11
2.Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
DANCE CENTER Kluczbork
Spodymek Stanisław
Jaśko Maja
Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER Kluczbork4, 4 (+1)14, 41
3.Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
DANCE CENTER Kluczbork
Fiecek Hubert
Maroszek Wiktoria
Fiecek HubertMaroszek WiktoriaDANCE CENTER Kluczbork1, 1 1, 12
4.Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Bolero - Bolesławiec
Szczot Arkadiusz
Heidt Aleksandra
Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero - Bolesławiec0, 0 0, 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ5 (+1)151
2.Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
DANCE CENTER Kluczbork
Gaik Antoni
Dutkiewicz Roksana
Gaik AntoniDutkiewicz RoksanaDANCE CENTER Kluczbork4 (+1)142
3.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice1 (+1)112
4.Fabian Roman
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Fabian Roman
Lewek Hanna
Fabian RomanLewek HannaRETRO - Kępno1 13
5.Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
Jakubiak JanJanczyk AntoninaRETRO - Kępno3 33

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Młynarski Maciej
Rybińska Katarzyna
Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle D (+1)1D3
4.Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
RETRO - Kępno
Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO - Kępno1 14
5.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław4 45
6.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 06
7.Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
AMOK - Leszno
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka ŁukaszLadra PatrycjaAMOK - Leszno1 17

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław D (+1)1D1
2.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)112
3.Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
RETRO - Kępno
Ćwikła Bartłomiej
Drobina Anna
Ćwikła BartłomiejDrobina AnnaRETRO - Kępno1 13
4.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 44
5.Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
AMOK - Leszno
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka ŁukaszLadra PatrycjaAMOK - Leszno1 15

 

BLOK 3, rejestracja 16 oo- 16 30, próba parkietu 16 oo- 16 45, start: 17 oo

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)171
2.Musioł Michael
Błach Manuela
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Błach Manuela
Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle4 (+1)142
3.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER Kluczbork4 (+1)143
4.Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
RETRO - Kępno
Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO - Kępno0 04
5.Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
Bugaryn BartoszPodgórska JuliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ1 15
6.Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
Hołoś DominikGajewska AmeliaRETRO - Kępno0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław3 (+1)131
2.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle9 (+1)192
3.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno8 83
4.Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Zemełka Jennifer
Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole5 (+1)151
2.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław B (+1)1B2
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole4 (+1)143
4.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)134
5.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko2 25
6.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź4 46
7.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory5 57
8.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań7 78
9.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 39
10.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 210

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA Praszka B (+1)1B1
2.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź7 (+1)172
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole3 (+1)133
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki2 24
5.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko0 05
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki8 (+1)181
2.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 02
3.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 6

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda1 (+1)111
2.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork2 (+1)122
3.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław4 43
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 04