XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017

2017-04-22 RASZYN, Centrum Kultury Raszyn


Plik z wynikami

UWAGA

Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia: sms 502341140.
Zapraszamy!!!
Zmiany w programie

BLOK 1, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.15-15.00, start: 15.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, Pol
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk2, 2 (+1)12, 21
2.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET - Warszawa
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET - Warszawa0, 0 0, 02
3.Piskorz Filip
Krajewska Zuzanna
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Piskorz Filip
Krajewska Zuzanna
Piskorz FilipKrajewska ZuzannaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa-1, -1 (-1)-1-1, -1
4.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka0, 0 0, 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA, Q, CCC, Pol
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Hubert
Dul Patrycja
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
Gaworek HubertDul PatrycjaSTART - Płońsk3, 3 (+1)13, 31
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Mońki
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Mońki3, 3 (+1)13, 31
3.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 1, 12
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA-2 (+1)1-21
2.Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski JakubKleczkowska IzabelaCREATIVE DANCE - Kobyłka1 (+1)112
3.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA7 73

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)121
2.Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)172
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa4 43
4.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice4 44
5.Dudek Łukasz
Daszewska Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dudek Łukasz
Daszewska Daria
Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 35

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)121
2.Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Swiniarska Weronika
Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice4 (+1)142
3.Dmowski Hubert
Zawadka Julia
IMPET - Warszawa
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET - Warszawa1 13
4.Dudek Łukasz
Daszewska Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dudek Łukasz
Daszewska Daria
Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 34

 

BLOK 2, rejestracja 16.30-17.00, próba parkietu 16.45-17.15, start: 17.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabiński Marcin
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Grabiński Marcin
Janczuk Julia
Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+1)14, 41
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka1, 1 (+1)11, 11
3.Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
IMPET - Warszawa
Końsko Franciszek
Olesiejuk Hanna
Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET - Warszawa3, 3 (+1)13, 31
4.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka1, 1 (+1)11, 11
5.Wilford James
Pieńkowska Dorota
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Pieńkowska Dorota
Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
6.Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Otocka Michalina
Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+1)14, 41
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2, 2 2, 22
8.Kamiński Marek
Końsko Antonina
IMPET - Warszawa
Kamiński Marek
Końsko Antonina
Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET - Warszawa1, 1 1, 12
9.Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek DamianSchab MartaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 2, 22
10.Ostałowski Dawid
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Szynkiewicz Wioletta
Ostałowski DawidSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
11.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 1, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 8

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
START - Płońsk
Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART - Płońsk1 (+1)112
3.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock4 (+1)142
4.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
STARDANCE - Gdynia
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE - Gdynia1 (-1)-11
5.Nowak-Far Bruno Lew
Wierciszewska Kornelia
STARDANCE - Gdynia
Nowak-Far Bruno Lew
Wierciszewska Kornelia
Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaSTARDANCE - Gdynia1 1
6.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk1 13
7.Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
EGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA
Wólkiewicz Filip
Modrzejewska Maria
Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO WARSZAWA0 03
8.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia4 (+1)141
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)172
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia8 (+1)181
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa9 (+1)192
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek0 04
5.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa C (+1)1C1
2.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)122
3.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok8 84

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171
2.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 (+1)172
3.Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE - Warszawa2 23
4.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa1 14
5.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA3 3

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory8 (+1)181
2.Szuba Michał
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska Justyna
Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa7 73
4.Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Szczepański Mateusz
Mazurczyk Aleksandra
Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa7 74

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET - Warszawa11 (+1)1111
2.Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA8 82
3.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 03