Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyrzecza

2017-03-19 Międzyrzecz, FAN DANCE - Międzyrzecz


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00 - 10.00, próba parkietu 9.15 - 10.15, start: 10.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 21
2.Halka Mikołaj
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Hasiów Michalina
Halka MikołajHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 1 (+1)12, 11
3.Kulesz Julia
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kulesz Julia
Nawojski Mateusz
Kulesz JuliaNawojski MateuszFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
4.Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
Buczyński WiktorGradowska HelenaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
5.Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
Ignatowicz AdamGrabowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno0 02
6.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno0 02

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beres Gabriela
Popowska Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beres Gabriela
Popowska Hanna
Beres GabrielaPopowska HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2, 2 (+1)12, 21
2.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 5 (+1)14, 51
3.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
4.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz2, 4 (+1)12, 41
5.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 11
6.Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka JoannaMandziuk AntoniFANTAZJA - Skwierzyna4, 3 (+1)14, 31
7.Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
Nieczygłębska JuliaBarczak KamilST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 11
8.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz2, 2 (+1)12, 21
9.Szyk Hanna
Kuchcińska Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szyk Hanna
Kuchcińska Aleksandra
Szyk HannaKuchcińska AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2, 2 (+1)12, 21
10.Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
Wiśniewski-Stręczyński GabrielJabłońska MilenaESTERA - Myślibórz1 (+1)111
11.Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
Wojtaszek WiktoriaBanasiak FilipFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 11
12.Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Sosnowska Katarzyna
Święcicki BrajanSosnowska KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5, 2 (+1)15, 21
13.Błaszczyk Oliwia
Wilde Julia Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Błaszczyk Oliwia
Wilde Julia Zuzanna
Błaszczyk OliwiaWilde Julia ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0, 0 0, 02
14.Chorążyk Maja
Tarasek Szymon
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Chorążyk Maja
Tarasek Szymon
Chorążyk MajaTarasek SzymonST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0, 0 0, 02
15.Czerniewicz Zuzanna
Trzosek Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Czerniewicz Zuzanna
Trzosek Emilia
Czerniewicz ZuzannaTrzosek EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0, 0 0, 02
16.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE - Międzyrzecz2, 2 2, 22
17.Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz1 12
18.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn-1, -1 -1, -12
19.Konopa Aleksander
Świątkiewicz Zofia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Konopa Aleksander
Świątkiewicz Zofia
Konopa AleksanderŚwiątkiewicz ZofiaFAN DANCE - Międzyrzecz0, 0 0, 02
20.Kownacka Magdalena
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Porwisiak Stanisław
Kownacka MagdalenaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
21.Kłobus Zuzanna
Janas Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Zuzanna
Janas Michał
Kłobus ZuzannaJanas MichałFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 1, 12
22.Myć Miłosz
Kobylnik Laura
FAN DANCE - Międzyrzecz
Myć Miłosz
Kobylnik Laura
Myć MiłoszKobylnik LauraFAN DANCE - Międzyrzecz0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły1, 1 (+1)11, 11
2.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1, 2 (+1)11, 21
3.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4, 4 (+1)14, 41
4.Majer Bartek
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartek
Halka Zuzanna
Majer BartekHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 2 (+1)13, 21
5.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1, 1 (+1)11, 11
6.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz5 (+1)151
7.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
8.Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
Mleczak MaciejAugustyniak MajaLATINA - Wolsztyn1 12
9.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0, 0 0, 02
10.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn3 32
11.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
12.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0 02
13.Wojtaszek Maja
Mikuczewski Jakub
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Mikuczewski Jakub
Wojtaszek MajaMikuczewski JakubFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 02
14.Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
LATINA - Wolsztyn
Wojtkowiak Jan
Wilk Julia
Wojtkowiak JanWilk JuliaLATINA - Wolsztyn0 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań7 (+1)171
2.Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski JakubWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)151
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
4.Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)131
5.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań2 (+1)121
6.Banach Filip
Ksokowska Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Ksokowska Hanna
Banach FilipKsokowska HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112
7.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz3 (+1)132
8.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)142
9.Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Rośleń Kornel
Szymańska Oliwia
Rośleń KornelSzymańska OliwiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 (+1)152
10.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno0 03
11.Błażejczyk Patryk
Ciążyńska Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Ciążyńska Hanna
Błażejczyk PatrykCiążyńska HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
12.Cader Szymon
Bibik Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Bibik Ada
Cader SzymonBibik AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
13.Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
Nowosadzki OliwierSienkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
14.Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Górnicka Nikola
Winnicki MarcinGórnicka NikolaFANTAZJA - Skwierzyna3 33
15.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań2 23
16.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
17.Żuk Franciszek
Czarniecka Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Czarniecka Alicja
Żuk FranciszekCzarniecka AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 31
2.Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
Nowak JakubWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły2, 2 (+1)12, 21
3.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+1)13, 31
4.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica4 42
5.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły3, 3 3, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranov Taras
Janiak Karolina
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Baranov Taras
Janiak Karolina
Baranov TarasJaniak KarolinaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)121
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)151
3.Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Szczepska Wanessa
Raś MikołajSzczepska WanessaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały5 (+1)151
4.Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
Minorowicz JakubMajchrzak MartynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
5.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)132
6.Bulicz Nikodem
Orzłowska Małgorzata
FAN DANCE - Międzyrzecz
Bulicz Nikodem
Orzłowska Małgorzata
Bulicz NikodemOrzłowska MałgorzataFAN DANCE - Międzyrzecz3 33
7.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 53
8.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
9.Tomiak Michał
Walasek Zofia
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Tomiak Michał
Walasek Zofia
Tomiak MichałWalasek ZofiaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 13.00, próba parkietu 12.15 - 13.15, start: 13.30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pacześny Mateusz
Konieczna Aleksandra
Pacześny MateuszKonieczna AleksandraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)151
2.Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak RafałMałek AlicjaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn2 (+1)123
4.Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 65
6.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań4 (+1)141
2.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin3 (+1)133
4.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 (+1)114
5.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin6 (+1)165
6.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 18
9.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
10.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin1 110
11.Rusak Piotr
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rusak Piotr
Gałka Sylwia
Rusak PiotrGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 310

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań4 (+1)141
2.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin8 (+1)182
3.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)124
5.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno1 (+1)115
6.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin5 56
7.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 17
8.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 08
9.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 19
10.Rusak Piotr
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rusak Piotr
Gałka Sylwia
Rusak PiotrGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 39
11.Szymański Filip
Piekarska Martyna
FANTOM - Głogów
Szymański Filip
Piekarska Martyna
Szymański FilipPiekarska MartynaFANTOM - Głogów0 011
12.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 012

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
Piórkowski OskarSkarżyńska KatarzynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)141
2.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)142
3.Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
AMOK - Leszno
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
Mańka KajetanCeglarek ZuzannaAMOK - Leszno0 03
4.Piórkowski Albert
Małuszek Marika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Albert
Małuszek Marika
Piórkowski AlbertMałuszek MarikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 34

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Pawłowska Nicola
Mazur MarcelPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)141
2.Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Oskar
Skarżyńska Katarzyna
Piórkowski OskarSkarżyńska KatarzynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
3.Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
AMOK - Leszno
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
Mańka KajetanCeglarek ZuzannaAMOK - Leszno0 03
4.Piórkowski Albert
Małuszek Marika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piórkowski Albert
Małuszek Marika
Piórkowski AlbertMałuszek MarikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 34

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16.30, próba parkietu 15.45 - 16.45, start: 17.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin6 (+1)163
4.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)154
5.Tomczyk Łukasz
Wróbel Marta
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Wróbel Marta
Tomczyk ŁukaszWróbel MartaASTRA - Szczecin5 (+1)155
6.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Chlamtacz Zofia
Brzozowski GrzegorzChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 29
10.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 010
11.Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 011
12.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 012

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
FAN DANCE - Międzyrzecz
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz BartoszGuzowska AnnaFAN DANCE - Międzyrzecz3 (+1)133
4.Nawrocki Filip
Paschke Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nawrocki Filip
Paschke Julia
Nawrocki FilipPaschke JuliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)114
5.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań3 35
6.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno0 06
7.Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
ALEX - Żagań
Dobek Tomasz
Soroko Gabriela
Dobek TomaszSoroko GabrielaALEX - Żagań0 07
8.Nowak Maciej
Fabijańska Julia
FANTOM - Głogów
Nowak Maciej
Fabijańska Julia
Nowak MaciejFabijańska JuliaFANTOM - Głogów0 08
9.Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Stasiak Jowita
Pura FilipStasiak JowitaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły2 (+1)121
2.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard10 104
5.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno6 65
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno3 36
7.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)151
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły3 (+1)132
3.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno7 (+1)174
5.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno3 35
6.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06
7.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 07
8.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 35
6.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin0 07
8.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1101
2.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)144
5.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 66
7.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno0 07
8.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 17
9.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 17
10.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda WeronikaSZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra0 010
11.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 311