OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC

2016-11-11 PROCHOWICE, IMPULS - Prochowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11 00 - 12 00, próba parkietu 11 00 - 12 15, start: 12 30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 5

wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białowąs Borys
Ługowska Lena
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Ługowska Lena
Białowąs BorysŁugowska LenaIMPULS - Prochowice
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
3.Mruszczyk Zofia
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Mruszczyk Zofia
Niemczuk Katarzyna
Mruszczyk ZofiaNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice
4.Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
IMPULS - Prochowice
Szalc Kamil
Nowakowska Wiktoria
Szalc KamilNowakowska WiktoriaIMPULS - Prochowice
5.Łęcki Jan
Szytko Alicja
IMPULS - Prochowice
Łęcki Jan
Szytko Alicja
Łęcki JanSzytko AlicjaIMPULS - Prochowice

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Debert Mirela
Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól6 (+1)161
2.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
IMPULS - Prochowice
Stadnik Mateusz
Hanysz Kinga
Stadnik MateuszHanysz KingaIMPULS - Prochowice2 2

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Wrocław7 (+1)171
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Majchrowicz Ewa
Możdżeń DominikMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 14

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 33
4.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)192
3.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra8 83
4.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski GracjanOrzechowska KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 (+1)133
4.Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)124
5.Serafin Piotr
Serafin Bożena
IMPULS - Prochowice
Serafin Piotr
Serafin Bożena
Serafin PiotrSerafin BożenaIMPULS - Prochowice0 05
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 06
7.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 08

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra6 (+1)161
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz7 (+1)172
3.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Serafin Piotr
Serafin Bożena
IMPULS - Prochowice
Serafin Piotr
Serafin Bożena
Serafin PiotrSerafin BożenaIMPULS - Prochowice0 04
5.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 05

 

BLOK 2, rejestracja 15 30 - 16 30, próba parkietu 16 00 - 16 45, start: 17 00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
IMPULS - Prochowice
Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
Balcerski PiotrLechowicz LuizaIMPULS - Prochowice5, 5 (+1)15, 51
2.Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Jarmołowicz Iga
Dąbrowski JędrzejJarmołowicz IgaALEX - Żagań5 (+1)151
3.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
4.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice3, 3 (+1)13, 31
5.Melski Alan
Chowaniec Joanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Chowaniec Joanna
Melski AlanChowaniec JoannaTAKT - Legnica1, 1 (+1)11, 11
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica4, 4 (+1)14, 41
7.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra2, 6 (+1)12, 61
8.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań4, 4 (+1)14, 41
9.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra1, 1 (+1)11, 11
10.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów2, 2 2, 22
11.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów6, 7 6, 72
12.Dziewiatnik Mateusz
Kulesza Dominika
ALEX - Żagań
Dziewiatnik Mateusz
Kulesza Dominika
Dziewiatnik MateuszKulesza DominikaALEX - Żagań2 22
13.Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA - Głogów4, 4 4, 42
14.Heleniak Kacper
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Kałużna Hania
Heleniak KacperKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów1, 1 1, 12
15.Kaźmierczak Oliwier
Kęsy Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Kęsy Alicja
Kaźmierczak OliwierKęsy AlicjaGRACJA - Zielona Góra4, 1 4, 12
16.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica1, 1 (+1)11, 11
2.Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Chowaniec Bartosz
Gelczyńska Oliwia
Chowaniec BartoszGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica1, 1 (+1)11, 11
3.Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniewski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice6, 6 (+1)16, 61
4.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice6, 6 (+1)16, 61
5.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica3, 2 (+1)13, 21
6.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów2, 2 (+1)12, 21
7.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
8.Kaźmierczak Oliwier
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Bączyk Agata
Kaźmierczak OliwierBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra4, 2 4, 22
9.Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0, 1 0, 12
10.Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
ANIMA DANZA - Głogów
Nieczypor Bartłomiej
Jacyszyn Amelia
Nieczypor BartłomiejJacyszyn AmeliaANIMA DANZA - Głogów1, 1 1, 12
11.Oleszczyk Natalia
Markulak Otylia
ANIMA DANZA - Głogów
Oleszczyk Natalia
Markulak Otylia
Oleszczyk NataliaMarkulak OtyliaANIMA DANZA - Głogów1, 1 1, 12
12.Teleśnicki Jakub
Rynkiewicz Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Teleśnicki Jakub
Rynkiewicz Nadia
Teleśnicki JakubRynkiewicz NadiaGRACJA - Zielona Góra1, 1 1, 12
13.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0, 1 0, 12
14.Żejmo Robert
Ryngier Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Ryngier Katarzyna
Żejmo RobertRyngier KatarzynaGRACJA - Zielona Góra7, 1 7, 12

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań5 (+1)151
2.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno6 (+1)163
4.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno4 44
5.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
AMOK - Leszno
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek MikołajLadra RoksanaAMOK - Leszno6 (+1)163
4.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów4 (+1)144
5.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole7 (+1)175
6.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław9 96
7.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 37
8.Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER - Poznań0 08
9.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra7 79
10.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska JoannaFILEMON - Szamotuły3 310
11.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 111
12.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno3 312

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań6 (+1)162
3.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok9 (+1)193
4.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko1 (+1)114
5.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań8 (+1)185
6.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice3 36
7.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 07
8.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY Opole2 28
9.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno0 09
10.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław0 09
11.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 011
12.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań10 (+1)1101
2.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.7 (+1)172
3.Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
Krzyżanowski ŁukaszKozubal AgnieszkaIMPULS - Prochowice4 (+1)143
4.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
PARADIS - Kłodzko
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS - Kłodzko0 04
5.Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
IMPULS - Prochowice
Powęska Mateusz
Głodzińska Sabina
Powęska MateuszGłodzińska SabinaIMPULS - Prochowice1 15
6.Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Mąkowski Filip
Barylak Wiktoria
Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław A (+1)1A1
2.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz8 (+1)182
3.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Krzyżanowski Łukasz
Kozubal Agnieszka
Krzyżanowski ŁukaszKozubal AgnieszkaIMPULS - Prochowice1 15
6.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 66

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Marcinkowski Jan
Bunikowska Julia
Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO - Leszno0 02
3.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań8 (-1)-18

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól1 (+1)111
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól1 (+1)112
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra3 (+1)133
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 34
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 05
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 16

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól9 (+1)191
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 (+1)192
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław6 (+1)163
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra0 04
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 05
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 56