Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, Seniorzy

2017-11-26 Lublin, LIDER - Lublin


BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 13.30-14.30, start: 14.30

Eliminacje: Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, Seniorzy


12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń
2.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
8.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
9.Mazur Mikołaj
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Bała Weronika
Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES - Jaworzno
10.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
11.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty
12.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław
13.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
15.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko
4.Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar KacperMeń JuliaKLASA - Tarnów
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin
7.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków
8.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa
9.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
10.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin
11.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin
13.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
14.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno
15.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa
16.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno
17.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
18.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów
19.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra
20.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa
21.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec
22.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
23.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
24.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin
2.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin
3.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów
4.Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Pysiak Wiktoria
Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin
7.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
8.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin
9.Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Środa Wiktoria
Kowalczyk KonradŚroda WiktoriaZORBA - Mykanów
10.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
11.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław
12.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław
13.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry
14.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET TEAM WARSZAWA
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM WARSZAWA
15.Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Jakus Magdalena
Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA - Kraków
16.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
17.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin
18.Spychalski Mateusz
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Cicherska Natalia
Spychalski MateuszCicherska NataliaIGLICA - Wrocław
19.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
20.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
21.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno
2.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Kuban Adrian
Ugowska Joanna
DANCE HOUSE - Gdańsk
Kuban Adrian
Ugowska Joanna
Kuban AdrianUgowska JoannaDANCE HOUSE - Gdańsk
5.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań
6.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
3.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
4.Ciesielski Artur
Dubowska Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ciesielski Artur
Dubowska Małgorzata
Ciesielski ArturDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
6.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia
7.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Klub Sportowy Polski Taniec
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec
8.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin
9.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 7

Senior 3 + Senior 4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
FANTAZJA - Kraków
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA - Kraków
3.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice
5.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.
6.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź
7.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

 

BLOK 3, próba parkietu 17.00-17.30, start: 18.00

Junior I - F Junior II - 1/2 F, F Młodzież Starsza - 1/2 F, F Seniorzy - F