Polish Open Championships PTT

2017-06-10 Karpacz, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!!
ZMIANY W PROGRAMIE!!!!
Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rejestracji oraz godzinami rozpoczęcia rywalizacji turniejowej.

Pary 10-11komb., 12-13 LA, 16-20 ST
Rejestracja do godz. 12 00
START godz. 13.00

Pary 8-9komb., 12-13 ST, 16-20 LA
Rejestracja do godz. 13 45
START godz. 14 45

Pary 14-15 ST/LA, pow.18 ST, RS pow.18 LA
Rejestracja do godz. 15 15
START godz. 16 15

Pary SENIOR 2 ST/LA
Rejestracja do godz. 18 00
START godz. 19 00

GALA GODZ. 19 00


W związku z trwającym jeszcze Festiwalem w Blackpool na prośbę tancerzy przedłużamy niższą opłatę za start w Polish Open Championships do dnia 3.06.2017, po tym terminie wysokość opłaty jest podwójna zgodnie z regulaminem.

BLOK 1, rejestracja DO 12 00, start: 13 00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski / Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52
3.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 25
6.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 46
7.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno0 07

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski / Polish Open 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
STARDANCE - Gdynia
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE - Gdynia0 04
5.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 56
7.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty2 27
8.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 49
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 010
11.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 010
12.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 912
13.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin4 413

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Klub Sportowy Polski Taniec
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec0 01
2.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 02
3.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 03
4.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 35
6.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 06
7.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 07
8.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 38
9.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów50 509
10.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 010
11.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 011
12.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 012
13.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 013
14.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 014
15.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 915
16.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec0 016
17.Sambor Jakub
Bojanowska Roksana
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Bojanowska Roksana
Sambor JakubBojanowska RoksanaIGLICA - Wrocław0 017
18.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów3 318
19.Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Jerzyk Klaudia
Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES - Częstochowa0 018
20.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec0 020
21.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 121
22.Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław

 

BLOK 2, rejestracja 13 45, start: 14 45

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrz. Polski / Polish Open 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra3 31
2.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Olejarczyk Nikola
Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK - Kielce3 33
4.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań6 64
5.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce4 45
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica6 66

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 83
4.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 34
5.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 15
6.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty0 06
7.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 17
8.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 98
9.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin4 49
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 010
11.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 011

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski / Polish Open 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 82
3.Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Kierasińska Wiktoria
Świątkowski PiotrKierasińska WiktoriaIGLICA - Wrocław8 83
4.Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Skwarek Natalia
Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 84
5.Główka Tomasz
Jureczko Marta
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaIGLICA - Wrocław0 05
6.Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Szymańska Karolina
Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom8 86
7.Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Domaradzka Julia
Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław8 87
8.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 28
9.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
11.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 111
12.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 012
13.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 813
14.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 014
15.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa0 014
16.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań12 1216
17.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław5 517
18.Zając Adam
Łysik Agnieszka
DUET - Warszawa
Zając Adam
Łysik Agnieszka
Zając AdamŁysik AgnieszkaDUET - Warszawa1 118
19.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn

 

BLOK 3, rejestracja DO 15 15, start: 16 15

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 28

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 72
3.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno8 83
4.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 24
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra9 95
6.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 108
9.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik4 48
10.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 010
11.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin6 611
12.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 011
13.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 213
14.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin0 014
15.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra11 1115
16.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin11 1116
17.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa11 1117
18.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 018
19.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA Praszka6 618
20.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 020
21.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin11 1121
22.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 622
23.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 023
24.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 124
25.Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
SUKCES - Częstochowa
Kotkowski Kewin
Nowak Natalia
Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES - Częstochowa0 024
26.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 324
27.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 027
28.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrz. Polski / Polish Open 31

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 02
3.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 03
4.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 84
5.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Alwasiak Karol
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Alwasiak Karol
Balcerek Nela
Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa6 67
8.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 57
9.Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Sołtysiak Aleksandra
Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 29
10.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno6 610
11.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 010
12.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra8 812
13.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 013
14.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra11 1114
15.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin0 015
16.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin6 616
17.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 217
18.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 118
19.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin6 619
20.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda WeronikaSZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra0 020
21.Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
ISKRA Praszka
Olejnik Bartosz
Matusiak Marcelina
Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA Praszka6 621
22.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 021
23.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław1 123
24.Stacha Kacper
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Skupień Zofia
Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 024
25.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra7 725
26.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 426
27.Bednarek Mateusz
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Pacharzyna Julia
Bednarek MateuszPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 627
28.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 028
29.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 029
30.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 330
31.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 37

eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Taylor Kyle
Skierska Izabela
Wielka Bytania
(Wielka Brytania)
Taylor Kyle
Skierska Izabela
Taylor KyleSkierska IzabelaWielka Bytania
(Wielka Brytania)
1
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 12
3.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 03
4.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Klub Sportowy Polski Taniec
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec0 04
5.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 06
7.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 37
8.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 08
9.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Kuśnierz Sylwia
Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów50 5010
11.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 011
12.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 012
13.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 012
14.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 014
15.Levytskyy Vsevolod
Verbitska Veronika
Favor
(Ukraina)
Levytskyy Vsevolod
Verbitska Veronika
Levytskyy VsevolodVerbitska VeronikaFavor
(Ukraina)
14
16.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 016
17.Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Walo Monika
Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE - Stalowa Wola8 816
18.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3 318
19.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów0 018
20.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 020
21.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 021
22.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola5 522
23.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 323
24.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 024
25.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 025
26.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec0 026
27.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Opole2 227
28.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 928
29.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 129
30.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 130
31.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 031
32.Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław0 031
33.Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Kroczek Klaudia
Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 133
34.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec0 033
35.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 235
36.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze3 336
37.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 38

RISING STAR eliminacje (1/2 finał i finał w Gali Wieczornej)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02
3.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03
4.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin0 05
6.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin1 16
7.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 07
8.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 88
9.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
10.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 210
11.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań8 810
12.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA2 212
13.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań0 013
14.Siarohin Artsemi
Szymiczek Katarzyna
Style
(Białoruś)
Siarohin Artsemi
Szymiczek Katarzyna
Siarohin ArtsemiSzymiczek KatarzynaStyle
(Białoruś)
14
15.Miechowicz Dominik
Krzysztofczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Krzysztofczyk Karolina
Miechowicz DominikKrzysztofczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 015
16.Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Borkowska Julia
Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom8 815
17.Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Tadla Jolanta
Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław0 017
18.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 018
19.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań6 618
20.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 020
21.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 021
22.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 022
23.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 422
24.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 124
25.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1 125
26.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 226
27.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 026
28.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 328
29.Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Pęczak Aleksandra
Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 329
30.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra8 829
31.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 031
32.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 032
33.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 033
34.Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM - Zabrze0 034
35.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard5 535
36.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn
37.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKuźnia Tańca Kraków
38.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów

 

BLOK 4, rejestracja DO 18 00, start: 19 00

GALA WIECZORNA


40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski / Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 21
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław5 52
3.Rybarczyk Zbigniew
Schmidt Anke
TSZ Blau-Gold Berlin
(Niemcy)
Rybarczyk Zbigniew
Schmidt Anke
Rybarczyk ZbigniewSchmidt AnkeTSZ Blau-Gold Berlin
(Niemcy)
3
4.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3 34
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź0 05
6.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa0 06
7.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów0 07

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski / Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań8 81
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 22
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR - Jelenia Góra7 73
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 04
5.Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold Witosław
Frej-Baszczowska Magdalena Kinga
Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa - Tarnów0 05