Polish Cup PTT

2017-04-01 Mierzyn k/Szczecina, DANCECLUB - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!

Ze względu na dużą ilość startujących par zmiana dla 16-18 ST LA !!!!

Kategoria 16-18 1/8 1/4 w II Bloku !!
1/2 Finału oraz Finał w III części Gala Wieczorowa !!
Dla par 16-18 ST i LA rejestracja do godziny 15:00 | Start 16:00

Dodana Nowa kategoria 8-9 "H" opłata startowa 20zł/os.

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 7:30-8:30, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Vega
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVega
(Białoruś)
1
2.Maroz Mikhail
Skokova Varvara
Vega
(Białoruś)
Maroz Mikhail
Skokova Varvara
Maroz MikhailSkokova VarvaraVega
(Białoruś)
2
3.Slyavin Vladislav
Mazok Karyna
Vega
(Białoruś)
Slyavin Vladislav
Mazok Karyna
Slyavin VladislavMazok KarynaVega
(Białoruś)
3
4.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Okarska Kornelia
Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Fiodorova Bialiauski
Elizaveta Ivan
Spatkanne
(Białoruś)
Fiodorova Bialiauski
Elizaveta Ivan
Fiodorova BialiauskiElizaveta IvanSpatkanne
(Białoruś)
6
7.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
Łagódka IgorZarzecka JagodaKS DANCE MIX - Deszczno0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
1
2.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań6 (+1)162
3.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Amelchanka ShcherbakArseni PalinaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Vega
(Białoruś)
Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Bialiauski DaniilKaverznikava VeraVega
(Białoruś)
5
6.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin7 76
7.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin8 87
8.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
9.Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Khodas YaroslavShevchenko MariaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 110
11.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin1 111
12.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 012
13.Majok John
Wojak Emily
Dance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Majok John
Wojak Emily
Majok JohnWojak EmilyDance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań6 (+1)161
2.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Amelchanka ShcherbakArseni PalinaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz DawidSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)175
6.Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Bożejowska Dominika
Dziduch GrzegorzBożejowska DominikaELITE DANCE - Szczecin9 96
7.Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Kłodzińska Weronika
Markowski TomaszKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 27
8.Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Khodas YaroslavShevchenko MariaSpatkanne
(Białoruś)
8
9.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 08
10.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 18
11.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin0 011
12.Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowacki Dominik
Poźniak Aleksandra Joanna
Nowacki DominikPoźniak Aleksandra JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 112
13.Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Vega
(Białoruś)
Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Bialiauski DaniilKaverznikava VeraVega
(Białoruś)
13
14.Majok John
Wojak Emily
Dance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Majok John
Wojak Emily
Majok JohnWojak EmilyDance-Abu Zabi
(Zjednoczone Emiraty Arabskie)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin10 (+1)1101
2.Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Spatkanne
(Białoruś)
Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Vladislav NeverovskyDarya BorovskayaSpatkanne
(Białoruś)
2
3.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 125
6.Panachida Szymon
Marzec Julia
ELITE DANCE - Szczecin
Panachida Szymon
Marzec Julia
Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Rudyi AleksanderMazuruk DaryaSpatkanne
(Białoruś)
7
8.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 18
9.Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Sokol IlyaBartashevich KrystsinaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 010
11.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 1
12.Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Chernov VitaliyBabrovka MariaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 (+1)1121
2.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1112
3.Uller Mateusz
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Uller Mateusz
Gromadzka Sara
Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)163
4.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)184
5.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań6 (+1)165
6.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin3 36
7.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 68
9.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 19
10.Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Rudyi AleksanderMazuruk DaryaSpatkanne
(Białoruś)
10
11.Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Spatkanne
(Białoruś)
Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Vladislav NeverovskyDarya BorovskayaSpatkanne
(Białoruś)
11
12.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 112
13.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 313
14.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 0
15.Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Chernov VitaliyBabrovka MariaSpatkanne
(Białoruś)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Polish Cup 16

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ploszaj Patryk
Miroshnichenko Diana
Dance Sport Club “MAXIMUM”, Kyiv
(Ukraina)
Ploszaj Patryk
Miroshnichenko Diana
Ploszaj PatrykMiroshnichenko DianaDance Sport Club “MAXIMUM”, Kyiv
(Ukraina)
1
2.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Klub Sportowy Polski Taniec
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec0 02
3.Boyce Glenn-Richard
Jones Caroly
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Boyce Glenn-Richard
Jones Caroly
Boyce Glenn-RichardJones CarolyNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
3
4.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
ST LEWANDOWSKI - Wrocław
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI - Wrocław0 04
5.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 06
7.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 07
8.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
10
11.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 311
12.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław0 012
13.Ward Sasha
Menshikova Sofia
Nice & Easy
(Wielka Brytania)
Ward Sasha
Menshikova Sofia
Ward SashaMenshikova SofiaNice & Easy
(Wielka Brytania)
13
14.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 514
15.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 015
16.Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Stryjski MaximilianJanus WeronikaNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Polish Cup 13

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Kardasiński Damian
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Kardasiński Damian
Syta Daria
Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa8 82
3.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 03
4.Główka Tomasz
Jureczko Marta
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaIGLICA - Wrocław0 04
5.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 05
6.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 26
7.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
8
9.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin1 18
10.Kacperski Robert
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Lasko Daria
Kacperski RobertLasko DariaASTRA - Szczecin1 110
11.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 111
12.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 112
13.Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
LATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
Poljakov RaphaelBergmann NikolLATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
13

12-13 (Junior 1) Open ST Polish Cup 15

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Apaev MaksimEvstigneeva MargoOptimum Dance Club
(Rosja)
2
3.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
3
4.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 04
5.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin3 35
6.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 86
7.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 07
8.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 38
9.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 08
10.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2 210
11.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 011
12.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin7 712
13.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty
14.Salnikov Fedor
Mamedova Anna
Optimum Dance Club
(Rosja)
Salnikov Fedor
Mamedova Anna
Salnikov FedorMamedova AnnaOptimum Dance Club
(Rosja)
15.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)

12-13 (Junior 1) Open LA Polish Cup 17

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 83
4.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
5
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 56
7.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin3 37
8.Baron Nikita
Petraschenko Kristina
LATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
Baron Nikita
Petraschenko Kristina
Baron NikitaPetraschenko KristinaLATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
8
9.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 010
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 011
11.Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Krzywicka Magdalena
Sałach MarekKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin7 712
12.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin2 213
13.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaROYAL DANCE - Szczecin
14.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty
15.Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Apaev MaksimEvstigneeva MargoOptimum Dance Club
(Rosja)
16.Salnikov Fedor
Mamedova Anna
Optimum Dance Club
(Rosja)
Salnikov Fedor
Mamedova Anna
Salnikov FedorMamedova AnnaOptimum Dance Club
(Rosja)
17.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz4, 4 (+1)14, 41
2.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
3.Jarmuszkiewicz Dawid
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz Dawid
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 02
4.Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka JoannaMandziuk AntoniFANTAZJA - Skwierzyna5, 4 5, 42
5.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz3, 5 3, 5

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:30, start: 13:00

Semi-Finals and Finals of WDC AL Amateurs will take place in Evening Gala !Kategoria 16-18 1/8 1/4 w II Bloku !!1/2 Finału oraz Finał w III części Gala Wieczorowa !!Dla par 16-18 ST i LA rejestracja do godziny 15:00 | Start 16:00


14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin11 (+1)1111
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin9 (+1)194
5.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)115
6.Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Vega
(Białoruś)
Bialiauski Daniil
Kaverznikava Vera
Bialiauski DaniilKaverznikava VeraVega
(Białoruś)
6
7.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 27
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08
9.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 69
10.Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Amelchanka ShcherbakArseni PalinaSpatkanne
(Białoruś)
10
11.Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Khodas YaroslavShevchenko MariaSpatkanne
(Białoruś)
11
12.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 112
13.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
14.Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Vaitseshonak RuslanYermalovish MargaritaSpatkanne
(Białoruś)

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin10 107
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 08
9.Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Spatkanne
(Białoruś)
Tryfanenka Illia
Kanonchik Lyubov
Tryfanenka IlliaKanonchik LyubovSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Amelchanka Shcherbak
Arseni Palina
Amelchanka ShcherbakArseni PalinaSpatkanne
(Białoruś)
10
11.Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Khodas Yaroslav
Shevchenko Maria
Khodas YaroslavShevchenko MariaSpatkanne
(Białoruś)
11
12.Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Vaitseshonak RuslanYermalovish MargaritaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA - Stargard B (+1)1B1
2.Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Lewandowski Jakub
Kalinowska Julia
Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)192
3.Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Zubek Jakub
Pietrzykowska Natalia
Zubek JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin4 44
5.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin4 45
6.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Sokol IlyaBartashevich KrystsinaSpatkanne
(Białoruś)
7
8.Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Chernov VitaliyBabrovka MariaSpatkanne
(Białoruś)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1101
2.Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Drążewski Nikodem
Przybył Oliwia
Drążewski NikodemPrzybył OliwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)172
3.Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Bartman Aleksander
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Kaput Natalia
Bartman AleksanderKaput NataliaASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 06
7.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokol Ilya
Bartashevich Krystsina
Sokol IlyaBartashevich KrystsinaSpatkanne
(Białoruś)
8
9.Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Spatkanne
(Białoruś)
Chernov Vitaliy
Babrovka Maria
Chernov VitaliyBabrovka MariaSpatkanne
(Białoruś)

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Polish Cup 11

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław4 41
2.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn7 72
3.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 53
4.Gudovich Maksim
Filipovich Yana
Spatkanne
(Białoruś)
Gudovich Maksim
Filipovich Yana
Gudovich MaksimFilipovich YanaSpatkanne
(Białoruś)
4
5.Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kęsy Weronika
Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC - Warszawa4 46
7.Slyavin Vladislav
Mazok Karyna
Vega
(Białoruś)
Slyavin Vladislav
Mazok Karyna
Slyavin VladislavMazok KarynaVega
(Białoruś)
7
8.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Vega
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVega
(Białoruś)
8
9.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Fiodorova Bialiauski
Elizaveta Ivan
Spatkanne
(Białoruś)
Fiodorova Bialiauski
Elizaveta Ivan
Fiodorova BialiauskiElizaveta IvanSpatkanne
(Białoruś)
10
11.Maroz Mikhail
Skokova Varvara
Vega
(Białoruś)
Maroz Mikhail
Skokova Varvara
Maroz MikhailSkokova VarvaraVega
(Białoruś)
11

19+ (Powyżej 18) Open ST Polish Cup 38

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gunnarson Alex
Trenzeleva Anna
Iceland
(Islandia)
Gunnarson Alex
Trenzeleva Anna
Gunnarson AlexTrenzeleva AnnaIceland
(Islandia)
1
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 02
3.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 04
5.Ploszaj Patryk
Miroshnichenko Diana
Dance Sport Club “MAXIMUM”, Kyiv
(Ukraina)
Ploszaj Patryk
Miroshnichenko Diana
Ploszaj PatrykMiroshnichenko DianaDance Sport Club “MAXIMUM”, Kyiv
(Ukraina)
5
6.Iaccobe Ivan
Bona Ylenia Dalla
Italy
(Włochy)
Iaccobe Ivan
Bona Ylenia Dalla
Iaccobe IvanBona Ylenia DallaItaly
(Włochy)
6
7.Morelli Davide
Kjeldgaard Caroline
Kaf-Cph
(Dania)
Morelli Davide
Kjeldgaard Caroline
Morelli DavideKjeldgaard CarolineKaf-Cph
(Dania)
7
8.Moretti David
Sfascia Francesca
Italy
(Włochy)
Moretti David
Sfascia Francesca
Moretti DavidSfascia FrancescaItaly
(Włochy)
8
9.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Klub Sportowy Polski Taniec
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec0 09
10.Plant Alex
Edge Faye
PureClass
(Wielka Brytania)
Plant Alex
Edge Faye
Plant AlexEdge FayePureClass
(Wielka Brytania)
9
11.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice0 011
12.Korostashov Denys
Syabro Anastasiya
Dace Sport Club “ASTRA”, Kyiv
(Ukraina)
Korostashov Denys
Syabro Anastasiya
Korostashov DenysSyabro AnastasiyaDace Sport Club “ASTRA”, Kyiv
(Ukraina)
13
13.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 014
14.Frach Dominik
Wójcicka Julka
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Wójcicka Julka
Frach DominikWójcicka JulkaZORBA - Mykanów0 015
15.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 016
16.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 316
17.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Klub Sportowy Polski Taniec
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec0 018
18.Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal - van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal - van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
19
19.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 020
20.Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
PASJA - Lublin
Borówka Paweł
Majorczyk Dominika
Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA - Lublin7 721
21.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 022
22.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 023
23.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 025
24.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz9 926
25.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 026
26.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin2 226
27.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 529
28.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 030
29.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 131
30.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 031
31.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 231
32.Baran Kamil
Częczek Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Baran Kamil
Częczek Julia
Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE - Kraków
33.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
34.Kornushkin Anton
Komarnickaia Olesia
Optimum Dance Club
(Rosja)
Kornushkin Anton
Komarnickaia Olesia
Kornushkin AntonKomarnickaia OlesiaOptimum Dance Club
(Rosja)
35.Kurenkov Vicktor
Panferova Anna
Optimum Dance Club
(Rosja)
Kurenkov Vicktor
Panferova Anna
Kurenkov VicktorPanferova AnnaOptimum Dance Club
(Rosja)
36.Lekh Evgeniy
Krupnova Yuta
Optimum Dance Club
(Rosja)
Lekh Evgeniy
Krupnova Yuta
Lekh EvgeniyKrupnova YutaOptimum Dance Club
(Rosja)
37.Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Deju Studija 7
(Łotwa)
Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Strelnieks JanisGrinvalde ElizaDeju Studija 7
(Łotwa)
38.Ward Sasha
Menshikova Sofia
Nice & Easy
(Wielka Brytania)
Ward Sasha
Menshikova Sofia
Ward SashaMenshikova SofiaNice & Easy
(Wielka Brytania)

19+ (Powyżej 18) Open LA Polish Cup 43

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daskalov Petar
James Zia
England
(Wielka Brytania)
Daskalov Petar
James Zia
Daskalov PetarJames ZiaEngland
(Wielka Brytania)
1
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02
3.Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
Jeleń ErnestKaplii AnnaLIDER - Lublin0 03
4.Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
DUET - Warszawa
Sharapov Volodymyr
Głębocka Natalia
Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaDUET - Warszawa0 04
5.Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Khrycheva Anna
Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Vu Manh Katarzyna
Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -18
9.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 89
10.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaKuźnia Tańca Kraków0 012
13.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 013
14.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 013
15.Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Klepacz Kacper
Wawrzusiszyn Agata
Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 015
16.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 116
17.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 017
18.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 017
19.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 019
20.Dovgalin Kyrylo
Plant Charlotte
Pure Class
(Wielka Brytania)
Dovgalin Kyrylo
Plant Charlotte
Dovgalin KyryloPlant CharlottePure Class
(Wielka Brytania)
20
21.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 021
22.Podkas Siarhei
Klepcha Anastasiya
Spatkanne
(Białoruś)
Podkas Siarhei
Klepcha Anastasiya
Podkas SiarheiKlepcha AnastasiyaSpatkanne
(Białoruś)
22
23.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 022
24.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 024
25.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice7 724
26.Bojanczyk Bartosz
Muja Georgiana
London
(Wielka Brytania)
Bojanczyk Bartosz
Muja Georgiana
Bojanczyk BartoszMuja GeorgianaLondon
(Wielka Brytania)
26
27.Główka Tomasz
Jureczko Marta
IGLICA - Wrocław
Główka Tomasz
Jureczko Marta
Główka TomaszJureczko MartaIGLICA - Wrocław0 026
28.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 826
29.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin1 129
30.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice0 030
31.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 630
32.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 032
33.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 132
34.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław2 234
35.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin1 134
36.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 134
37.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin0 037
38.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin
39.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
40.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy, England
(Wielka Brytania)
41.Bodnar Maksym
Pysmenna Anna
Shans
(Ukraina)
Bodnar Maksym
Pysmenna Anna
Bodnar MaksymPysmenna AnnaShans
(Ukraina)
42.Hrstka Marek
Zaytseva Albina
Prague
(Czechy)
Hrstka Marek
Zaytseva Albina
Hrstka MarekZaytseva AlbinaPrague
(Czechy)
43.Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
LATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
Poljakov RaphaelBergmann NikolLATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)

16-18 (Młodzież) Open ST Polish Cup 21

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy
(Wielka Brytania)
3
4.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 06
7.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.Ward Sasha
Menshikova Sofia
Nice & Easy
(Wielka Brytania)
Ward Sasha
Menshikova Sofia
Ward SashaMenshikova SofiaNice & Easy
(Wielka Brytania)
8
9.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 110
11.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin4 411
12.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin10 1012
13.Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Spatkanne
(Białoruś)
Vladislav Neverovsky
Darya Borovskaya
Vladislav NeverovskyDarya BorovskayaSpatkanne
(Białoruś)
12
14.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin7 714
15.Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Nice and Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Stryjski MaximilianJanus WeronikaNice and Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
15
16.Panachida Szymon
Marzec Julia
ELITE DANCE - Szczecin
Panachida Szymon
Marzec Julia
Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE - Szczecin0 016
17.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 117
18.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna0 018
19.Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Rudyi AleksanderMazuruk DaryaSpatkanne
(Białoruś)
19
20.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 0
21.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra

16-18 (Młodzież) Open LA Polish Cup 30

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Beardmore Oliver
Hall Lydia
A and L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Beardmore Oliver
Hall Lydia
Beardmore OliverHall LydiaA and L Dance Academy
(Wielka Brytania)
2
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 03
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 05
6.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin2 26
7.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 07
8.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik0 08
9.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin0 010
11.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 211
12.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław0 012
13.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno5 513
15.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB - Szczecin8 815
16.Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Nice and Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Stryjski Maximilian
Janus Weronika
Stryjski MaximilianJanus WeronikaNice and Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
15
17.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań6 617
18.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra11 1118
19.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 018
20.Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Spatkanne
(Białoruś)
Rudyi Aleksander
Mazuruk Darya
Rudyi AleksanderMazuruk DaryaSpatkanne
(Białoruś)
20
21.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 121
22.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 021
23.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 423
24.Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
ASTRA - Szczecin
Tabaka Arkadiusz
Jędrzejczak Agata
Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA - Szczecin1 124
25.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 025
26.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 126
27.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 327
28.Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
LATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
Poljakov Raphael
Bergmann Nikol
Poljakov RaphaelBergmann NikolLATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
27
29.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin-1 -1
30.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra

 

BLOK 3, rejestracja 17:30-18:30, próba parkietu 17:30, start: 19:00

Półfinały i Finały kategorii:Dorośli ST i LA16-18 ST i LA (u19)


14-15 (Junior 2) Open ST Polish Cup 23

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boyce Glenn-Richard
Janes Caroly
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Boyce Glenn-Richard
Janes Caroly
Boyce Glenn-RichardJanes CarolyNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
1
2.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 23
4.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 55
6.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa3 36
7.Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Apaev MaksimEvstigneeva MargoOptimum Dance Club
(Rosja)
7
8.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 08
9.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 010
11.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin11 1111
12.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 912
13.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin9 913
14.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin9 914
15.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin1 115
16.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 016
17.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 017
18.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 118
19.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 219
20.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 620
21.Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Vaitseshonak RuslanYermalovish MargaritaSpatkanne
(Białoruś)
22.Vutdov Peter
Zharova Veronica
Optimum Dance Club
(Rosja)
Vutdov Peter
Zharova Veronica
Vutdov PeterZharova VeronicaOptimum Dance Club
(Rosja)
23.Zhigarev Vlad
Epeikina Diana
Optimum Dance Club
(Rosja)
Zhigarev Vlad
Epeikina Diana
Zhigarev VladEpeikina DianaOptimum Dance Club
(Rosja)

14-15 (Junior 2) Open LA Polish Cup 25

WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Boyce Glenn-Richard
Janes Caroly
Nice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
Boyce Glenn-Richard
Janes Caroly
Boyce Glenn-RichardJanes CarolyNice n Easy Dance Studios
(Wielka Brytania)
2
3.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 03
4.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 04
5.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Hekselman Laura
Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 86
7.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Sokal Artsem
Kireeva Palina
Spatkanne
(Białoruś)
Sokal Artsem
Kireeva Palina
Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne
(Białoruś)
9
10.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 010
11.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 511
12.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra9 912
13.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 113
14.Baron Nikita
Petraschenko Kristina
LATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
Baron Nikita
Petraschenko Kristina
Baron NikitaPetraschenko KristinaLATIN STAR DANCE - Berlin
(Niemcy)
14
15.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin10 1015
16.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra10 1016
17.Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margo
Apaev MaksimEvstigneeva MargoOptimum Dance Club
(Rosja)
17
18.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin5 517
19.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 019
20.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4 420
21.Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra5 521
22.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 222
23.Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Spatkanne
(Białoruś)
Vaitseshonak Ruslan
Yermalovish Margarita
Vaitseshonak RuslanYermalovish MargaritaSpatkanne
(Białoruś)
24.Vutdov Peter
Zharova Veronica
Optimum Dance Club
(Rosja)
Vutdov Peter
Zharova Veronica
Vutdov PeterZharova VeronicaOptimum Dance Club
(Rosja)
25.Zhigarev Vlad
Epeikina Diana
Optimum Dance Club
(Rosja)
Zhigarev Vlad
Epeikina Diana
Zhigarev VladEpeikina DianaOptimum Dance Club
(Rosja)