XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego "FLAMENCO 2016"

2016-04-10 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.30, próba parkietu 8.00-9.30, start: 10.00-12.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)121
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory1 12
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekot Jakub
Siwek Karolina
ZORBA - Mykanów
Klekot Jakub
Siwek Karolina
Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA - Mykanów2, 2 (+1)12, 21
2.Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
ZORBA - Mykanów
Piszczała Wiktor
Bekus Aleksandra
Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA - Mykanów1, 1 (+1)11, 11
3.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2, 2 2, 22
4.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Mykanów
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Mykanów2, 2 2, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Banaś WiktorUlbrich Klaudia1 (+1)111
2.Buszka Mateusz
Jarek Emilia
Buszka Mateusz
Jarek Emilia
Buszka MateuszJarek Emilia1 (+1)111
3.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO - Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO - Opole6 (+1)162
4.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
5.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko7 (+1)172
6.Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko3 33
7.Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
BALLARE - Częstochowa
Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE - Częstochowa0 03
8.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 03
9.Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
KIEPURA - Sosnowiec
Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
Płatek MateuszGrudziecka LiwiaKIEPURA - Sosnowiec3 33

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle3 (+1)132
3.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)143
4.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Wochlik Dominik
Okrojek Natalia
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Okrojek Natalia
Wochlik DominikOkrojek NataliaESKADRA - Pabianice0 05
6.Skolut Kamil
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Skolut Kamil
Antosik Zuzanna
Skolut KamilAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 06
7.Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Miśta Mateusz
Łabuda Patrycja
Miśta MateuszŁabuda PatrycjaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczera Kamil
Galos Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Kuczera Kamil
Galos Oliwia
Kuczera KamilGalos OliwiaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka7 (+1)172
3.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice D (+1)1D3
4.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów5 (+1)154
5.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno1 15
6.Reginek Filip
Jankowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Jankowska Magdalena
Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO - Opole3 36
7.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Hankus Kamil
Łyczko Daria
Hankus Kamil
Łyczko Daria
Hankus KamilŁyczko Daria1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162
3.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut Amelia1 14
5.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice2 25
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaAKCENT - Będzin0 06
7.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 17

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.30, próba parkietu 12.00-13.30, start: 14.00-16.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Jakubik Nataniel
Wierzbicka Kinga
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Wierzbicka Kinga
Jakubik NatanielWierzbicka KingaAKCENT - Będzin3, 3 (+1)13, 31
3.Lewandowski Bartosz
Bukowiecka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Bukowiecka Julia
Lewandowski BartoszBukowiecka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
4.Marcinkiewicz Maksym
Kotowicz Karolina
FLAMENCO - Siemianowice
Marcinkiewicz Maksym
Kotowicz Karolina
Marcinkiewicz MaksymKotowicz KarolinaFLAMENCO - Siemianowice0, 0 0, 02
5.Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów4, 4 (+1)14, 41
2.Oracz Fabian
Gosińska Kinga
ZORBA - Mykanów
Oracz Fabian
Gosińska Kinga
Oracz FabianGosińska KingaZORBA - Mykanów3, 3 (+1)13, 31
3.Sier Amadeusz
Marek Nadia
RYTM - Żory
Sier Amadeusz
Marek Nadia
Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM - Żory4, 4 (+1)14, 41
4.Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
ZORBA - Mykanów
Szczepanowski Mikołaj
Śleszyńska Oliwia
Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA - Mykanów2, 2 (+1)12, 21
5.Tazbir Jakub
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Chruścicka Nikola
Tazbir JakubChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
6.Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Mielus Martyna
Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
7.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory1, 1 (+1)11, 11
8.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Mykanów
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Mykanów4, 4 (+1)14, 41
9.Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Adamczyk AdrianZeuschner Natalia2, 2 2, 22
10.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0, 0 0, 02
11.Kieszkiewicz Matylda
Janus Miłosz
KIEPURA - Sosnowiec
Kieszkiewicz Matylda
Janus Miłosz
Kieszkiewicz MatyldaJanus MiłoszKIEPURA - Sosnowiec0, 0 0, 02
12.Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kimla MaksymBrzezińska-Śledzik WiktoriaA+S - Częstochowa0, 0 0, 02
13.Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka Seweryn
Makuch Joanna
Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0, 0 0, 02
14.Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
ZORBA - Mykanów
Sudoł Kuba
Sokolińska Noemi
Sudoł KubaSokolińska NoemiZORBA - Mykanów0, 0 0, 02
15.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaAKCENT - Będzin1, 1 1, 12
16.Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Kropidło Klaudia
Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM - Żory0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno4 (+1)141
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin E (+1)1E2
3.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin4 43
4.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa4 44
5.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun PatrykPyrdziak Katarzyna2 23
4.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara1 (+1)112
3.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno9 (+1)193
4.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 14
5.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun Patryk
Pyrdziak Katarzyna
Braun PatrykPyrdziak Katarzyna2 26

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubski Jakub
Śliwieńska Julia
Jakubski Jakub
Śliwieńska Julia
Jakubski JakubŚliwieńska Julia1 (+1)111
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Nowak Damian
Kiełtyka Emilia
MASTER DANCE - Gliwice
Nowak Damian
Kiełtyka Emilia
Nowak DamianKiełtyka EmiliaMASTER DANCE - Gliwice0 03
4.Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna2 24

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków5 (+1)152
3.Mazur Krzysztof
Jaśkaniec Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Krzysztof
Jaśkaniec Anna
Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec6 64
5.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze0 05
6.Szubring Paweł
Rozmysłowicz Agnieszka
FLAMENCO - Siemianowice
Szubring Paweł
Rozmysłowicz Agnieszka
Szubring PawełRozmysłowicz AgnieszkaFLAMENCO - Siemianowice0 06
7.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga5 (+1)151
2.Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
FORUM - Zabrze
Gregorek Mikołaj
Tkacz Julia
Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
BAWINEK - Kraków
Zając Grzegorz Maria
Jakubas Marta
Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK - Kraków4 (+1)143
4.Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Nowak Julia
Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA - Sosnowiec5 54
5.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze6 65
6.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 06
7.Szubring Paweł
Rozmysłowicz Agnieszka
FLAMENCO - Siemianowice
Szubring Paweł
Rozmysłowicz Agnieszka
Szubring PawełRozmysłowicz AgnieszkaFLAMENCO - Siemianowice0 07

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.30, próba parkietu 16.00-17.30, start: 18.00-21.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)161
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)122
3.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory1 (+1)113
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory8 85
6.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska Natalia2 26
7.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 17
8.Pawica Mikołaj
Porębska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Pawica Mikołaj
Porębska Julia
Pawica MikołajPorębska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
9.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)162
3.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska Natalia4 (+1)143
4.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO Krosno1 14
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 55
6.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice2 26
7.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec10 (+1)1102
3.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 (+1)163
4.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów6 64
5.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory3 36

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik B (+1)1B1
2.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole7 (+1)172
3.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaAKCENT - Będzin2 (+1)123
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory6 (+1)164
5.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 55
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów4 46
7.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
ZORBA - Mykanów
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz WeronikaZORBA - Mykanów3 37
8.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów3 38
9.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 49

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle7 (+1)171
2.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno9 (+1)192
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole6 (+1)163
4.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga3 (+1)134
5.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska Jolanta6 65
6.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków3 36
7.Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła Paulina0 07
8.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głodny Szymon
Granek Sandra
MASTER DANCE - Gliwice
Głodny Szymon
Granek Sandra
Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE - Gliwice6 (+1)161
2.Rykała Wojciech
Krzywoń Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rykała Wojciech
Krzywoń Karolina
Rykała WojciechKrzywoń KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno5 (+1)153
4.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik8 (+1)184
5.Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc Mateusz
Tarnowska Tamara
Warzyc MateuszTarnowska Tamara5 55
6.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 36
7.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna0 07
8.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 08
9.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 39
10.Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła Paulina1 110

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)191
2.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik10 (+1)1102
3.Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry B (+1)1B4
5.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
KIEPURA - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA - Sosnowiec1 16
7.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice7 77
8.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kudzielko Zuzanna
Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów4 (+1)142
3.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka4 (+1)143
4.Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
KIEPURA - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA - Sosnowiec3 34
5.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze3 35
6.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 06
7.Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Sulawa Piotr
Krysta Agnieszka
Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 17

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów11 (+1)1111
2.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów8 (+1)182
3.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)183
4.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno4 (+1)144
5.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15
6.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole4 46
7.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała3 37
8.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaK-STUDIO Krosno5 58

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów12 (+1)1121
2.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa1 (+1)113
4.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)164
5.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów4 46
7.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 07
8.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
K-STUDIO Krosno
Hawryluk Marcin
Pitera Gabriela
Hawryluk MarcinPitera GabrielaK-STUDIO Krosno1 19
10.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów0 09