"DANCE OSCARS 2016" World Open Competition

2016-11-05 Kędzierzyn-Koźle, UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle


Plik z wynikami

UWAGA

Dwóch organizatorów: UKS CATIA (Okręg Opolski PTT) oraz MISTRAL Tarnowskie Góry (Okręg Śląski PTT)

Uwaga (zmiana 04 listopada 2016):
Połączenie bloku I i II na turnieju Dance Oscars 2016 w sobotę w jeden blok.
Godzina rozpoczęcia 17.00
rejestracja 15.30-16.30
próba parkietu 15.30-16.30

BLOK 1, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 15:30-16:30, start: 17:00

16-18 (Młodzież + Młodzież) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław5 (+1)151
2.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle7 (+1)172
3.Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 03
4.Narewski Paweł
Majkowska Angelika
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Narewski Paweł
Majkowska Angelika
Narewski PawełMajkowska AngelikaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 04

16-18 (Młodzież) D ST PREMIUM 0

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle7 (+1)171
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole1 (+1)112
3.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 (+1)113
4.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole0 04
5.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław0 05
6.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 06

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)121
2.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory1 (+1)112
3.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113
4.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 04
5.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 06

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

16-18 (Młodzież + Młodzież) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław6 (+1)161
2.Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
3.Balicki Patryk
Karpińska Dominika
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Balicki Patryk
Karpińska Dominika
Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 33
4.Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Pawliczek Szymon
Chmielowiec Daria
Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 04
5.Narewski Paweł
Majkowska Angelika
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Narewski Paweł
Majkowska Angelika
Narewski PawełMajkowska AngelikaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 05

16-18 (Młodzież) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)141
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole5 (+1)152
3.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław9 93
4.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 24

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory1 (+1)111
2.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)142
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole0 03
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 14

16-18 (Młodzież) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory3 (+1)131
2.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory7 (+1)172
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 03
4.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04