X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJ

2016-09-25 Opole Lubelskie, EM STUDIO - Opole Lubelskie


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.15, próba parkietu 9.00-9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk1 11
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno3 32
3.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk2 23
4.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin0 04
5.Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Cyboroń Magdalena
Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów2 25
6.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica1 16
7.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek1 17
8.Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Lewtak Kamila
Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK - Biała Podlaska0 08
9.Wolski Piotr
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Ostrowska Wiktoria
Wolski PiotrOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska0 09
10.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 32
3.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia0 03
4.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 54
5.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 07
8.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 08
9.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa2 29
10.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 110
11.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 111
12.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa8 813
14.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 013
15.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie3 315
16.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków7 715
17.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 017
18.Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 118

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 81
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów5 52
3.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia2 23
4.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa7 75
6.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 26
7.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 07
9.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 17
10.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 110
11.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno6 611
12.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 012
13.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
STARDANCE - Kraków
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE - Kraków6 613
14.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa3 314
15.Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bartoś Jakub
Rutyna Amelia
Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 115
16.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 015
17.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie3 317

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra2 21
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 32
3.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków1 13
4.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 04
5.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 05
6.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 26
7.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 37
8.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 88
9.Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki MichałTracz OliwiaMYKA - Zamość0 09
10.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 610
11.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość10 1011
12.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 411
13.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 013
14.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 614
15.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów7 715
16.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 616
17.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra ZuzannaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 117
18.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 018
19.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin0 01
2.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska0 03
4.Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka Dawid
Baniak Izabela
Rozkuszka DawidBaniak Izabela1 14
5.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra ZuzannaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 05
6.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra0 06
7.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
9.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 09
10.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 610
11.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków3 310
12.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 512
13.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2 213
14.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 114
15.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 914
16.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 216
17.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno
18.Nowacki Adrian
Moskała Janina
POLISH CLUB - Warszawa
Nowacki Adrian
Moskała Janina
Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB - Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 13.15-14.00, próba parkietu 13.30-14.15, start: 14.30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 31
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa5 52
3.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa5 53
4.Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Bilińska Natalia
Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART - Płońsk1 14
5.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno0 05
6.Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Łabno Zuzanna
Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 06
7.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 08
9.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków0 09
10.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO Krosno0 010
11.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów2 211
12.Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK - Biała Podlaska3 312
13.Miłosz Patryk
Janik Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Miłosz Patryk
Janik Zuzanna
Miłosz PatrykJanik ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska5 513
14.Haberski Patryk
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Haberski Patryk
Gajowy Oliwia
Haberski PatrykGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska2 214
15.Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Amerla Aleksandra
Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART - Lublin0 015
16.Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Kulasza Paweł
Kolano Wiktoria
Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART - Lublin0 016

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 02
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 03
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 04
5.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 05
6.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 06
7.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 07
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 07
9.Zawora Marcin
Cierpich Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Zawora Marcin
Cierpich Karolina
Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 09
10.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina8 810
11.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm7 710
12.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola4 412
13.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 013
14.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 01
2.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość0 03
4.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk8 84
5.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 55
6.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów0 06
7.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 47
8.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 08
9.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina0 08
10.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin0 010
11.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 011
12.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola3 312
13.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm0 013
14.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 014
15.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01
2.Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
ZAMEK - Lublin
Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
Łokiński Michał TomaszNikoniuk MonikaZAMEK - Lublin1 12
3.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 03
4.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek Aleksandra2 24
5.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 05
6.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków1 16
7.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 57
8.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 48
9.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 29
10.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 011
12.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna5 512
13.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia1 113
14.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 614

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 01
2.Kucina Wojciech
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Pysiak Wiktoria
Kucina WojciechPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02
3.Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Górlicki Kamil
Szałowska Karolina
Górlicki KamilSzałowska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna1 15
6.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 06
7.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia-1 -17
8.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 28
9.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów5 59
10.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków3 310
11.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 112
13.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
14.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
15.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin

 

BLOK 3, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.00-18.45, start: 19.00

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 01
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Lemieszek Michał
Gola Dominika
BALLROOM - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM - Lublin-1 -13
4.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola0 05
6.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE - Stalowa Wola0 07
8.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1 110
11.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 511
12.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków2 212
13.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 413
14.Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Brodawka Olga
Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM - Chełm1 114
15.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 115
16.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 016
17.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna5 517
18.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01
2.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 03
4.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Duda Robert
Gąsior Natalia
IDEA - Kraków
Duda Robert
Gąsior Natalia
Duda RobertGąsior NataliaIDEA - Kraków0 06
7.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 08
9.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 410
11.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków2 211
12.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna1 112
13.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena0 013
14.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 014
15.Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szcześniak Beata
Blacha ŁukaszSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków0 015
16.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków
17.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
18.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków1 11
2.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków5 52

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 31

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 0

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów0 01

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Wschodniej 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
3.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE