XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI

2016-04-09 Suchy Las k. Poznania, DZIUPLA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE PO ZAMKNIĘCIU REJESTRACJI!!!

NOWE GODZINY ROZPOCZĘCIA!!!
BLOK I 9:00
BLOK II 11:30

W TROSCE O SPRAWNE PRZEPROWADZENIE TURNIEJU - W ZWIĄZKU Z BARDZO DUŻĄ ILOŚCIĄ PAR ZGŁOSZONYCH DO TURNIEJU GPP,
JESTEŚMY ZMUSZENI DO ODWOŁANIA KATEGORII:
BLOK I : 10-11 E, 12-13 E
BLOK II : KLASA C
BLOK III : KLASA B

BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:00, start: 9:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
FINEZJA - Poznań
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA - Poznań1, 1 (+1)11, 11
2.Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski StanisławMisiewicz JoannaLORENZO - Gaj Mały1, 1 (+1)11, 11
3.Cebernik Laura
Kaszkowiak Bartosz
LORENZO - Gaj Mały
Cebernik Laura
Kaszkowiak Bartosz
Cebernik LauraKaszkowiak BartoszLORENZO - Gaj Mały0, 0 0, 02
4.Kurkowski Mateusz
Gozdecka Alicja
Kurkowski Mateusz
Gozdecka Alicja
Kurkowski MateuszGozdecka Alicja0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotz Jan
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Kotz Jan
Malinowska Natalia
Kotz JanMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań2, 2 (+1)12, 21
2.Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
Raś MikołajWallicht LeticjaLORENZO - Gaj Mały3, 3 (+1)13, 31
3.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły2, 2 (+1)12, 21
4.Dankowska Olga
Promiński Piotr
Dankowska Olga
Promiński Piotr
Dankowska OlgaPromiński Piotr1, 1 1, 12
5.Szczepska Wanessa
Walczak Filip
LORENZO - Gaj Mały
Szczepska Wanessa
Walczak Filip
Szczepska WanessaWalczak FilipLORENZO - Gaj Mały0, 0 0, 02

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Radoń Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Radoń Anna
Oleszak HubertRadoń AnnaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
2.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań D (+1)1D4
4.Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek SławomirChabros JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
5.Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA - Szczecin7 76
6.Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak OskarAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 07
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska Julia0 08
8.Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka ŁukaszLadra Patrycja1 19

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń8 (+1)182
3.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 (+1)143
4.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 (+1)124
5.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań2 25
6.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 16
7.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Jakubowski Filip
Jaśkowiak Julia
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Jaśkowiak Julia
Jakubowski FilipJaśkowiak JuliaDREAM - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)131
2.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin6 (+1)162
3.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)113
4.Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Andrzejczak Marta
Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA - Poznań4 (+1)144
5.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria6 65
6.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin3 36
7.Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Witold
Kaczperska Anita
Leszczyński WitoldKaczperska AnitaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń5 58

 

BLOK 2, rejestracja 10:30, próba parkietu 11:00, start: 11:30

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01135
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 32114
3.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 0393
4.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 0472
5.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 0561
6.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok9 9650
7.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 0739
8.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin4 4818
9.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 3917
10.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01016
11.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara0 01115
12.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 21214
13.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 01313
14.Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław0 01412
15.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra1 11511
16.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów
17.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów
18.MEJERAS NEDAS
KVIETKAUSKAITE BENITA
RUMBA
(Litwa)
MEJERAS NEDAS
KVIETKAUSKAITE BENITA
MEJERAS NEDASKVIETKAUSKAITE BENITARUMBA
(Litwa)

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Volkovas Vladislavas
Poskaite Kamile
Sukurys
(Litwa)
Volkovas Vladislavas
Poskaite Kamile
Volkovas VladislavasPoskaite KamileSukurys
(Litwa)
1
2.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry9 92119
3.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin0 0398
4.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 0477
5.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara0 0566
6.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 0655
7.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 0744
8.Hulovskyy Arkadiy
Mykytyuk Yana
MODERN
(Ukraina)
Hulovskyy Arkadiy
Mykytyuk Yana
Hulovskyy ArkadiyMykytyuk YanaMODERN
(Ukraina)
8
9.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 0922
10.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata1 11020
11.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno1 11020
12.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok1 11219
13.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata2 21317
14.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań6 61317
15.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 01516
16.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01615
17.Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Bolek Michał
Mykicka Aleksandra
Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław0 01713
18.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 31713
19.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 12010
20.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 02010
21.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów
22.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów
23.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin
24.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01129
2.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata0 02108
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 6387
4.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 7466
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 5555
6.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn7 7644
7.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 6733
8.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 1812
9.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 4911
10.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin4 41010
11.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław
12.KRAVCHUK ROMAN
STEPANIUK ANASTASIIA
Troyanda
(Ukraina)
KRAVCHUK ROMAN
STEPANIUK ANASTASIIA
KRAVCHUK ROMANSTEPANIUK ANASTASIIATroyanda
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 61130
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno6 62109
3.Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski Kacper
Kowal Małgorzata
Dąbkowski KacperKowal Małgorzata0 0388
4.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 8467
5.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 7556
6.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin4 4645
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin6 6734
8.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 2813
9.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa3 3912
10.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra5 51011
11.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 11110

 

BLOK 3, rejestracja 13:00, próba parkietu 13:00, start: 14:30

ELIMINACJE GPP DOROŚLI i GPP 14-15 - do 1/4 włącznie


19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 28

ELIMINACJE GPP DOROŚLI STANDARD
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01146
2.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 02125
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 03104
4.Lemieszek Michał
Gola Dominika
LIDER - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaLIDER - Lublin-1 -1483
5.Babenko Mikhall
Onishenko Diana
Oniona
(Rosja)
Babenko Mikhall
Onishenko Diana
Babenko MikhallOnishenko DianaOniona
(Rosja)
5
6.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 0661
7.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 0750
8.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 3829
9.Dębski Patryk
Domańska Patrycja
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Domańska Patrycja
Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA - Łódź0 0928
10.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 01027
11.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01126
12.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 41225
13.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 01324
14.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 51423
15.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 01522
16.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 91621
17.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 01720
18.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 01819
19.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 01918
20.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02017
21.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań2 22116
22.Hulovskyy Arkadiy
Mykytiuk Yana
Dynamo
(Ukraina)
Hulovskyy Arkadiy
Mykytiuk Yana
Hulovskyy ArkadiyMykytiuk YanaDynamo
(Ukraina)
21
23.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02314
24.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 82413
25.Binkowski Jacek
Kroczek Klaudia
Binkowski Jacek
Kroczek Klaudia
Binkowski JacekKroczek Klaudia0 02511
26.Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak KamilRafińska Klaudia1 12511
27.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12710
28.MEJERAS NEDAS
KVIETKAUSKAITE BENITA
RUMBA
(Litwa)
MEJERAS NEDAS
KVIETKAUSKAITE BENITA
MEJERAS NEDASKVIETKAUSKAITE BENITARUMBA
(Litwa)

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 52

ELIMINACJE GPP DOROŚLI LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 01165
2.Swětík Filip
Raczová Kristyna
TK Marendi
(Czechy)
Swětík Filip
Raczová Kristyna
Swětík FilipRaczová KristynaTK Marendi
(Czechy)
2
3.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13123
4.Prágr Martin
Galanžárová Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Prágr Martin
Galanžárová Denisa
Prágr MartinGalanžárová DenisaTK Marendi
(Czechy)
4
5.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 0591
6.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 0680
7.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 1769
8.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -1847
9.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 0847
10.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01046
11.Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 01145
12.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01244
13.Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01343
14.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01441
15.Sługocki Michał
Karczewska Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sługocki Michał
Karczewska Joanna
Sługocki MichałKarczewska JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01441
16.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 01640
17.Lukasovas Matas
Monginaite Rugile
Santaka
(Litwa)
Lukasovas Matas
Monginaite Rugile
Lukasovas MatasMonginaite RugileSantaka
(Litwa)
17
18.Harazim Szymon
Harazim Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY - Garwolin0 01838
19.Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
ZAMEK - Lublin
Michalak Dawid
Kaspruk Myroslava
Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK - Lublin0 01937
20.Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski Marcin
Sobczak Aneta
Świniarski MarcinSobczak Aneta8 82036
21.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 02135
22.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 02233
23.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 02233
24.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 02432
25.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina4 42530
26.Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Magdziarz Katarzyna
Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin0 02530
27.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 62729
28.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska SylwiaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 02827
29.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin3 32827
30.Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
IGLICA - Wrocław
Magierowicz Mateusz
Tadla Jolanta
Magierowicz MateuszTadla JolantaIGLICA - Wrocław1 13026
31.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 03125
32.Rabcheniuk Serhii
Semenchuk Iryna
Dynamo
(Ukraina)
Rabcheniuk Serhii
Semenchuk Iryna
Rabcheniuk SerhiiSemenchuk IrynaDynamo
(Ukraina)
31
33.Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
Oniona
(Rosja)
Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
Volkov KirillErmolaeva EkaterinaOniona
(Rosja)
31
34.Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Leszczyńska Daria
Chosta BartłomiejLeszczyńska DariaRONDO - Rybnik0 03421
35.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 03421
36.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław0 03619
37.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 03619
38.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53818
39.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 43915
40.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 13915
41.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 03915
42.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04213
43.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 04213
44.Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
SŁOŃCE - Poznań
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
Bartkowiak MateuszCzerwińska OlgaSŁOŃCE - Poznań0 04411
45.Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak Kamil
Rafińska Klaudia
Pawlak KamilRafińska Klaudia0 04411
46.Winkler Miłosz
Shkilevych Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Shkilevych Magdalena
Winkler MiłoszShkilevych MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 04610
47.Bienert Paweł
Gurazda Paula
Bienert Paweł
Gurazda Paula
Bienert PawełGurazda Paula
48.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa
49.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
50.Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
POLISH CLUB - Warszawa
Rygielski Maciej
Węglińska Iwona
Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB - Warszawa
51.Śliwowski Kamil
Plichta Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Śliwowski Kamil
Plichta Patrycja
Śliwowski KamilPlichta PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
52.Volkovas Vladislavas
Poskaite Kamile
Sukurys
(Litwa)
Volkovas Vladislavas
Poskaite Kamile
Volkovas VladislavasPoskaite KamileSukurys
(Litwa)

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 25

ELIMINACJE GPP 14-15 STANDARD
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kontcewich Nikita
Panchenko Ekaterina
Oniona
(Rosja)
Kontcewich Nikita
Panchenko Ekaterina
Kontcewich NikitaPanchenko EkaterinaOniona
(Rosja)
1
2.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin4 42121
3.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 03100
4.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 0479
5.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra6 6568
6.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra0 0657
7.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak Natalia0 0746
8.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 0825
9.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 0924
10.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01023
11.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 21122
12.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 01221
13.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 01320
14.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 01418
15.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 01418
16.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 31617
17.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 01716
18.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01815
19.Miśtal Szymon
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Lang Magdalena
Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa0 01914
20.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 02013
21.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard4 42112
22.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 12211
23.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria6 62310
24.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa
25.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 22

ELIMINACJE GPP 14-15 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 01141
2.Kontcewich Nikita
Panchenko Ekaterina
Oniona
(Rosja)
Kontcewich Nikita
Panchenko Ekaterina
Kontcewich NikitaPanchenko EkaterinaOniona
(Rosja)
2
3.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 0399
4.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 0478
5.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 0567
6.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 3656
7.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 4745
8.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel Laura0 0823
9.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 0823
10.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 41022
11.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01121
12.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 01220
13.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 01319
14.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia0 01417
15.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 01417
16.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin5 51616
17.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 11715
18.Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Rogowska Oliwia
Szpakowicz RobertRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra4 41814
19.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 01913
20.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska Daria0 02012
21.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 22111
22.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 12210

 

BLOK 4, start: 18:00

1/2 F i FINAŁY GPP DOROŚLI STANDARD LATIN, 1/2 F i FINAŁY GPP 14-15 STANDARD LATIN