Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C

2015-11-08 ŁOMIANKI, ZOM PTT, Image Wyszków


Plik z wynikami

UWAGA

Odwolano kategorie: do 7 lat H, 8-9 H, F, E; 10-11H, 12-13H, 14-15G, pow 15 F,E,D

BLOK 1

Rozpoczęcie: 17.30 rejestracja: 16.30-17.00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa7 (+1)171
2.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk4 (+1)142
3.Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Żebrowski Antoni
Białołęcka Katarzyna
Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk2 23
4.Adamski Kacper
Maciak Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Adamski Kacper
Maciak Julia
Adamski KacperMaciak JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 14

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa6 (+1)161
2.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa2 (+1)122
3.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin6 (+1)163
4.Dekowski Radosław
Jabłońska Oliwia
FAN - Toruń
Dekowski Radosław
Jabłońska Oliwia
Dekowski RadosławJabłońska OliwiaFAN - Toruń1 14
5.Rutkowski Michał
Mazur Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Rutkowski Michał
Mazur Weronika
Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk1 16

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

WA, WW, Q, S, CCC, JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
Kaniewski GrzegorzRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
RIVIERA Warszawa
Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaRIVIERA Warszawa1 13
4.Schab Łukasz
Wierzchowska Kinga
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Wierzchowska Kinga
Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION - Góra Kalwaria0 04