II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015

2015-12-06 Chorzelów 316, TAKT - Chorzelów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Kowal Jakub
Tokarska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Tokarska Maja
Kowal JakubTokarska MajaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
3.Kijowski Karol
Kijowska Maja
GRACJA - Krosno
Kijowski Karol
Kijowska Maja
Kijowski KarolKijowska MajaGRACJA - Krosno0 02
4.Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 02
5.Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Bartnik Gabriel
Bednarczyk Wiktoria
Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica 1
6.Grata Nikodem
Ostromęcka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Ostromęcka Aleksandra
Grata NikodemOstromęcka AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
7.Marcićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Marcićkiewicz Patryk
Zielińska Zuzanna
Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA - Mielec 1
8.Muras Szymon
Ogiba Martyna
GALA - Mielec
Muras Szymon
Ogiba Martyna
Muras SzymonOgiba MartynaGALA - Mielec 1
9.Ochab Gracjan
Osypka Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan
Osypka Gabriela
Ochab GracjanOsypka GabrielaAKSEL - Rzeszów 1
10.Wróbel Jakub
Bała Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Wróbel Jakub
Bała Izabela
Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA - Dębica 1
11.Fluda Kacper
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Fluda Kacper
Kędzior Weronika
Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów 2
12.Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
TAKT - Chełm
Gesing Bartłomiej
Rzeźnik Anita
Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT - Chełm 2
13.Gniewek Mateusz
Jerzykiewicz Karoilna
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Jerzykiewicz Karoilna
Gniewek MateuszJerzykiewicz KaroilnaAKSEL - Rzeszów 2
14.Maziarz Dominik
Łakomy Natalia
TAKT - Chorzelów
Maziarz Dominik
Łakomy Natalia
Maziarz DominikŁakomy NataliaTAKT - Chorzelów 2
15.Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Majewska Katarzyna
Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA - Mielec 2
16.Wójcik Jakub
Czarnik Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wójcik Jakub
Czarnik Aleksandra
Wójcik JakubCzarnik AleksandraAKSEL - Rzeszów 2

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec E (+1)1E1
2.Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Chołuj Anna
Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123
4.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów E (+1)1E4
5.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów2 25
6.Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Ciscoń Jakub
Gadocha Martyna
Ciscoń JakubGadocha MartynaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów1 16
7.Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wiercioch Konrad
Sroka Wiktoria
Wiercioch KonradSroka WiktoriaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów2 27
8.Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Pasterz Oliwia
Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA - Tarnów0 08

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burghard Norbert
Jaworska Julia
GALA - Mielec
Burghard Norbert
Jaworska Julia
Burghard NorbertJaworska JuliaGALA - Mielec 1
2.Miga Sebastian
Wachta Liwia
ELIDA - Mielec
Miga Sebastian
Wachta Liwia
Miga SebastianWachta LiwiaELIDA - Mielec 1
3.Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec 2
4.Kula Gabriel
Rajchel Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Kula Gabriel
Rajchel Julia
Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA - Dębica 2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kolisz Robert
Galek Natalia
TAKT - Chorzelów
Kolisz Robert
Galek Natalia
Kolisz RobertGalek NataliaTAKT - Chorzelów1 (+1)111
2.Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Sitarz Karol
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Popiel Martyna
Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA - Krosno1 13

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruściel Norbert
Pytka Julia
GALA - Mielec
Chruściel Norbert
Pytka Julia
Chruściel NorbertPytka JuliaGALA - Mielec

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków D (+1)1D2
3.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec D (+1)1D3
4.Różanka Igor
Panek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Różanka Igor
Panek Aleksandra
Różanka IgorPanek AleksandraKLASA - Tarnów4 (+1)144
5.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce0 05
6.Kotul Hubert
Rojek Julia
STARDANCE - Kraków
Kotul Hubert
Rojek Julia
Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE - Kraków3 36
7.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów1 17
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno2 28
9.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3 39

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)121
2.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak Wiktoria1 (+1)112
3.Chrzuszcz Filip
Sołtys Barbara
SAMBA - Tarnobrzeg
Chrzuszcz Filip
Sołtys Barbara
Chrzuszcz FilipSołtys BarbaraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Cisiński-Nguyen Krystian
Surdel Ewa
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Surdel Ewa
Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA - Mielec2 24
5.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław2 25
6.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 12:45 - 13:45, start: 14:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mleczak Anna
Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Baran Wiktor
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mola Kaja
Baran WiktorMola KajaGRACJA - Krosno0 02
3.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów 1
4.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica 1
5.Jasiewicz Jakub
Żelaznowska Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Żelaznowska Julia
Jasiewicz JakubŻelaznowska JuliaAKSEL - Rzeszów 2

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
TAKT - Chorzelów
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT - Chorzelów4 (+1)141
2.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec4 (+1)141
3.Tofilski Marcin
Michałek Julia
STARDANCE - Kraków
Tofilski Marcin
Michałek Julia
Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE - Kraków3 (+1)131
4.Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
TAKT - Chorzelów
Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT - Chorzelów2 (+1)122
5.Paduch Marcin
Madej Nadia
GALA - Mielec
Paduch Marcin
Madej Nadia
Paduch MarcinMadej NadiaGALA - Mielec2 (+1)122
6.Lebida Oskar
Dudek Anna
TAKT - Chorzelów
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaTAKT - Chorzelów2 23
7.Rybka Jakub
Bździkot Nina
TAKT - Chorzelów
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka JakubBździkot NinaTAKT - Chorzelów1 13

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Kowalska Karolina
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Kowalska Karolina
Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów D (+1)1D2
3.Starostka Marcel
Jarosz Julia
STARDANCE - Kraków
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE - Kraków5 (+1)153
4.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)124
5.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów3 35
6.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica6 66
7.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 27
8.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów0 08
9.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
KICK - Kielce
Wijas Jakub
Posłowska Jagoda
Wijas JakubPosłowska JagodaKICK - Kielce2 (+1)124
5.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno4 (+1)145
6.Fidler Jakub
Trepka Michalina
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Trepka Michalina
Fidler JakubTrepka MichalinaKICK - Kielce2 (+1)126
7.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E7
8.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik Izabela5 58
9.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 49
10.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 310
11.Wojnar Krystian
Haba Agata
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Haba Agata
Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL - Rzeszów0 011
12.Tomczyk Rafał
Andreasik Eliza
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Rafał
Andreasik Eliza
Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA - Tarnobrzeg0 012
13.Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA - Mielec1 113
14.Łabuda Piotr
Serafin Julia
ADEEM Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda PiotrSerafin JuliaADEEM Nowy Sącz0 014
15.Bator Damian Sylwester
Rębosz Julia Alicja
CHA CHA - Kielce
Bator Damian Sylwester
Rębosz Julia Alicja
Bator Damian SylwesterRębosz Julia AlicjaCHA CHA - Kielce0 015
16.Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
STARDANCE - Kraków
Piwowarczyk Tomasz
Kałucka Julia
Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE - Kraków2 215
17.Mida Dawid
Mida Paulina
AXIS - Nowy Sącz
Mida Dawid
Mida Paulina
Mida DawidMida PaulinaAXIS - Nowy Sącz0 017

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)171
2.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica C (+1)1C2
3.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)193
4.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów2 (+1)124
5.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów6 (+1)165
6.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 46
7.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 27
8.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 68
9.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 08
10.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 410
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 110
12.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg4 412

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)191
2.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 (+1)173
4.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno9 (+1)194
5.Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziędzioł Magdalena
Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)155
6.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów6 66
7.Krempa Paweł
Niziołek Natalia
TAKT - Chorzelów
Krempa Paweł
Niziołek Natalia
Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT - Chorzelów2 27
8.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 17
9.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Mytych Szymon
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mytych Szymon
Dec Ewelina
Mytych SzymonDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 210
11.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 610

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
2.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 22
3.Bosak Kamil
Kolisz Dominika
GALA - Mielec
Bosak Kamil
Kolisz Dominika
Bosak KamilKolisz DominikaGALA - Mielec4 43

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 16:45 - 17:15, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C1
2.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)152
3.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
4.Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bała Jakub
Matuszczyk Alicja
Bała JakubMatuszczyk AlicjaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 (+1)194
5.Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Wojciech
Żymuła Weronika
Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA - Dębica2 25
6.Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 17
8.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 28

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)131
2.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C3
4.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION - Kraków2 24
5.Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Szkutnik Natalia
Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 15
6.Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Cacała Radosław
Hodor Wiktoria
Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 16

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)171
2.Szota Mateusz
Zinin Justyna
CHA CHA - Kielce
Szota Mateusz
Zinin Justyna
Szota MateuszZinin JustynaCHA CHA - Kielce2 (+1)122
3.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg6 63
4.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)171
2.Szota Mateusz
Zinin Justyna
CHA CHA - Kielce
Szota Mateusz
Zinin Justyna
Szota MateuszZinin JustynaCHA CHA - Kielce2 (+1)122
3.Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bebło Kacper
Ślusarz Sylwia
Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 53
4.Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
GALA - Mielec
Malinowski Mikołaj
Brzezińska Aleksandra
Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA - Mielec1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów4 (+1)142
3.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Jachyra Dawid
Oczkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jachyra Dawid
Oczkowska Julia
Jachyra DawidOczkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 15

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaSTYL - Kraków A (+1)1A1
2.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów13 (+1)1132
3.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
GASIEK - Rzeszów
Chwajta Bartłomiej
Preisner Jagienka
Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK - Rzeszów1 14
5.Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
GALA - Mielec
Kasza Konrad
Skiba Wiktoria Sandra
Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA - Mielec1 15
6.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26

35+ (Senior 1) Open ST 3T PREMIUM 3

Senior 1 + Senior 2 / Start
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siry Krzysztof
Siry Małgorzata
TAKT - Chorzelów
Siry Krzysztof
Siry Małgorzata
Siry KrzysztofSiry MałgorzataTAKT - Chorzelów0 01
2.Gawryś Krzysztof
Gawryś Jolanta
GALA - Mielec
Gawryś Krzysztof
Gawryś Jolanta
Gawryś KrzysztofGawryś JolantaGALA - Mielec0 02
3.Styczeń Kazimierz
Styczeń Elżbieta
TAKT - Chorzelów
Styczeń Kazimierz
Styczeń Elżbieta
Styczeń KazimierzStyczeń ElżbietaTAKT - Chorzelów0 03

35+ (Senior 1) Open LA 3T PREMIUM 3

Senior 1 + Senior 2 / Start
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siry Krzysztof
Siry Małgorzata
TAKT - Chorzelów
Siry Krzysztof
Siry Małgorzata
Siry KrzysztofSiry MałgorzataTAKT - Chorzelów0 01
2.Gawryś Krzysztof
Gawryś Jolanta
GALA - Mielec
Gawryś Krzysztof
Gawryś Jolanta
Gawryś KrzysztofGawryś JolantaGALA - Mielec0 02
3.Styczeń Kazimierz
Styczeń Elżbieta
TAKT - Chorzelów
Styczeń Kazimierz
Styczeń Elżbieta
Styczeń KazimierzStyczeń ElżbietaTAKT - Chorzelów0 03