OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego

2015-10-11 Hala OSiR Baranowo k/Poznania ul. Wypoczynkowa 93a, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!! WAŻNE !!!!!!!
W imieniu organizatorów prosimy wszystkich uczestników 1 bloku o przyjazd na godz.11.oo
I Blok jest przeniesiony na godz. 12.3o rejestracja par od godz. 11.oo

BLOK 1

Rejestracja godz. 8.3o-9.3o Początek turnieju godz. 10.oo


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno2 21
2.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 02

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia3 (+1)131
2.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań1 13
4.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
AMOK - Leszno
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek MałgorzataAMOK - Leszno4 44
5.Ludwiczak Sebastian
Ryks Magdalena
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Ryks Magdalena
Ludwiczak SebastianRyks MagdalenaDREAM - Poznań0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin6 (+1)161
2.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)122
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 33
4.Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
DANCE CENTER - Poznań
Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
Wackowski BartoszRybarczyk LuizaDANCE CENTER - Poznań0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)121
2.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin6 (+1)162
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 33
4.Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
DANCE CENTER - Poznań
Wackowski Bartosz
Rybarczyk Luiza
Wackowski BartoszRybarczyk LuizaDANCE CENTER - Poznań0 04

 

BLOK 2

Rejestracja 11.3o-12.oo Początek turnieju godz. 12.3o


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria2 21

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria2 21
2.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 02

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
DANCE CENTER - Poznań
Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER - Poznań1 11
2.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice7 72

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice7 71

 

BLOK 3

Rejestracja godz. 13.3o-14.oo Początek turnieju godz. 14.3o


16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin10 (+1)1101
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 (+1)122
3.Antkowiak Jacek
Korytowska Wiktoria
DANCE CENTER - Poznań
Antkowiak Jacek
Korytowska Wiktoria
Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER - Poznań4 43
4.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria1 14
5.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 15

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań1 11

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław8 (+1)181
2.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 02
3.Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź5 (+1)151
2.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań8 (+1)182
3.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław8 (+1)183
4.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań3 (+1)134
5.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia0 05
6.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin1 16
7.Drozd Damian
Sokołowska Monika
SŁOŃCE - Poznań
Drozd Damian
Sokołowska Monika
Drozd DamianSokołowska MonikaSŁOŃCE - Poznań1 17
8.Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna3 38

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz12 (+1)1121
2.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław9 (+1)192
3.Antkowiak Jacek
Korytowska Wiktoria
DANCE CENTER - Poznań
Antkowiak Jacek
Korytowska Wiktoria
Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER - Poznań1 13
4.Bienert Paweł
Gurazda Paula
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Gurazda Paula
Bienert PawełGurazda PaulaSŁOŃCE - Poznań2 24