Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM

2015-10-25 Łańcut, Zarząd Okręg Podkarpackiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja przedłużona do PIĄTKU do godz. 10:00

BLOK 1

Rozpoczęcie 9.30 / Rejestracja par 8.15-9.00 / Próba parkietu 8.45-9.15


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mleczak Anna
Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA - Krosno
2.Baran Wiktor
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mola Kaja
Baran WiktorMola KajaGRACJA - Krosno
3.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów
4.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno0 02
2.Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Wais Kamil
Zakrzewska Aleksandra
Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 02
3.Grata Nikodem
Pelc Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Pelc Nikola
Grata NikodemPelc NikolaAKSEL - Rzeszów 1
4.Kowal Jakub
Kulig Maria
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Kulig Maria
Kowal JakubKulig MariaAKSEL - Rzeszów 1
5.Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ochab Gracjan
Cieniek Aleksandra
Ochab GracjanCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów 1
6.Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Cichoński Krzysztof
Szelążek Emilia
Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl 2

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 9

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
TAKT - Chorzelów
Bazylak Mikołaj
Krempa Natalia
Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT - Chorzelów2 (+1)121
2.Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Janusz Oliwia
Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA - Mielec2 (+1)121
3.Tofilski Marcin
Michałek Julia
STARDANCE - Kraków
Tofilski Marcin
Michałek Julia
Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE - Kraków2 (+1)121
4.Lebida Oskar
Dudek Anna
TAKT - Chorzelów
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaTAKT - Chorzelów1 (+1)112
5.Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
TAKT - Chorzelów
Niedbała Kacper
Piskor Aleksandra
Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT - Chorzelów1 (+1)112
6.Paduch Marcin
Madej Nadia
GALA - Mielec
Paduch Marcin
Madej Nadia
Paduch MarcinMadej NadiaGALA - Mielec1 (+1)112
7.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno3 (+1)132
8.Górka Igor
Wróblewska Urszula
AKSEL - Rzeszów
Górka Igor
Wróblewska Urszula
Górka IgorWróblewska UrszulaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
9.Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
A-Z - Przemyśl
Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z - Przemyśl1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grącki Artur
Wnuk-Janusz Nikola
Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
3.Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
4.Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
A-Z - Przemyśl
Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
Łaba NikolasSawicka WeronikaA-Z - Przemyśl0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Bartosz
Totoń Kamila
TAKT - Chorzelów
Mazur Bartosz
Totoń Kamila
Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT - Chorzelów E (+1)1E1
2.Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
GASIEK - Rzeszów
Ruszel Tymoteusz
Rogoziewicz Nadia
Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK - Rzeszów3 (+1)132
3.Świątek Bartosz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Czub Weronika
Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA - Krosno4 (+1)143
4.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)124
5.Wołczański Michał
Pelczar Emilia
GRACJA - Krosno
Wołczański Michał
Pelczar Emilia
Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA - Krosno1 (+1)115
6.Sołopa Łukasz
Bulwa Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Sołopa Łukasz
Bulwa Dominika
Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 07
8.Płodzień Adrian
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Saja Oliwia
Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 17
9.Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Kokocińska Amelia
Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
SHOW DANCE - Rzeszów
Bogacz Seweryn
Krawczyk Daria
Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE - Rzeszów1 110
11.Skinder Szymon
Czado Maja
CENTRUM TAŃCA - Rakszawa
Skinder Szymon
Czado Maja
Skinder SzymonCzado MajaCENTRUM TAŃCA - Rakszawa0 011

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Piotr
Gosztyła Michalina
Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
AKSEL - Rzeszów
Sierzchała Marcin
Chmiel Martyna
Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)144
5.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)145
6.Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)156
7.Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Rżany Aleksandra
Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA - Mielec1 17
8.Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
GRACJA - Krosno
Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA - Krosno4 48
9.Łobos Dominik
Drozd Weronika
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE - Rzeszów3 38
10.Kozieja Michał
Grębowiec Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Michał
Grębowiec Natalia
Kozieja MichałGrębowiec NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 110
11.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 111
12.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec0 012
13.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin1 113
14.Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 314
15.Banaś Wiktor
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Banaś Wiktor
Flis Gabriela
Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 015

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

Turniej Towarzyszący
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów2 (+1)121
2.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała D (+1)1D2
3.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów7 (+1)174
5.Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
SIGNUM DANCE - Hyżne
Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE - Hyżne1 15
6.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów4 46
7.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno1 17
8.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów1 18
9.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010

 

BLOK 2

Rozpoczęcie 15.00 / Rejestracja par 13.30-14.30 / Próba parkietu 14.00-14.30


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
GRACJA - Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaGRACJA - Krosno1
2.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów2
3.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno3
4.Wacławski Szymon
Frydrych Milena
GRACJA - Krosno
Wacławski Szymon
Frydrych Milena
Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA - Krosno4
5.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów5
6.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów6
7.Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl7
8.Skinder Kacper
Kościółek Paula
CENTRUM TAŃCA - Rakszawa
Skinder Kacper
Kościółek Paula
Skinder KacperKościółek PaulaCENTRUM TAŃCA - Rakszawa8

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 9

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów1
2.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło2
3.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno3
4.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów4
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów5
6.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów6
7.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów7
8.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl8
9.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 9

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kamiński Michał
Płodzień Weronika
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Płodzień Weronika
Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK - Rzeszów1
2.Ryznar Marcin
Lechwar Julia
PODKARPACIE - Jasło
Ryznar Marcin
Lechwar Julia
Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE - Jasło2
3.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
GRACJA - Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaGRACJA - Krosno3
4.Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Nikodem
Konczewska Zuzanna
Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK - Rzeszów4
5.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów5
6.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
TAKT - Chorzelów
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaTAKT - Chorzelów6
7.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl7
8.Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Kwaśniewski Krzysztof
Paszkiewicz Patrycja
Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL - Rzeszów8
9.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl

12-13 (Junior 1) Open ST 12

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów1
2.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów2
3.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów3
4.Sobala Marek
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Selwa Karolina
Sobala MarekSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Stopyra Hubert
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Warchoł Julia
Stopyra HubertWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola5
6.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno6
7.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów7
8.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów8
9.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9
10.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów10
11.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10
12.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów12

12-13 (Junior 1) Open LA 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów1
2.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów2
3.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów3
4.Stopyra Hubert
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Warchoł Julia
Stopyra HubertWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola4
5.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów5
6.Sobala Marek
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Selwa Karolina
Sobala MarekSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6
7.Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
GASIEK - Rzeszów
Kaczor Wojciech
Kaczor Agnieszka
Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK - Rzeszów7
8.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów8
9.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów9
10.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów2
3.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów3
4.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów4
5.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5
6.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola6
7.Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
Ciurko HubertRykowska AleksandraAKSEL - Rzeszów7

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 6

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów1
2.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2
3.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3
4.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola5
6.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

 

BLOK 3

Rozpoczęcie 18.30 / Rejestracja par 17.00-18.00 / Próba parkietu 17.45-18.15


14-15 (Junior 2) Open ST 6

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów1
2.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2
3.Brej Adrian
Mitoraj Karolina
PODKARPACIE - Jasło
Brej Adrian
Mitoraj Karolina
Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE - Jasło3
4.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5
6.Ujda Filip
Król Weronika
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Król Weronika
Ujda FilipKról WeronikaAKSEL - Rzeszów6

14-15 (Junior 2) Open LA 6

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dudzik Oliwer
Murias Kinga
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Murias Kinga
Dudzik OliwerMurias KingaAKSEL - Rzeszów1
2.Micał Kamil
Krystek Kinga
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Krystek Kinga
Micał KamilKrystek KingaGASIEK - Rzeszów2
3.Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kwaśny Arkadiusz
Kwaśny Sara
Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl3
4.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Piejko Olga Gabriela
Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5
6.Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Małek Faustyna
Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6

16-18 (Młodzież) Open ST 9

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów1
2.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2
3.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów3
4.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4
5.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
GRACJA - Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA - Krosno5
6.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6
7.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów7
8.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl8
9.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg9

16-18 (Młodzież) Open LA 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
AKSEL - Rzeszów
Tama Mikołaj
Kuśnierz Sylwia
Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL - Rzeszów1
2.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2
3.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3
4.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów4
5.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg5
6.Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Płodzień Hubert
Kuryś Martyna
Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6
7.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7
8.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl8
9.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów9
10.Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Rozborski Dominik
Traciak Oliwia
Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9

19+ (Powyżej 18) Open ST 5

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów
3.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola
4.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów
5.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała

19+ (Powyżej 18) Open LA 5

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów
2.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów
3.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów
4.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów

35+ (Senior 1) Open ST 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
3.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
4.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów

35+ (Senior 1) Open LA 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
2.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło
3.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
4.Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Czarnecka-Such Joanna
Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL - Rzeszów

55+ (Senior 3) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów

55+ (Senior 3) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu