Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015

2015-11-22 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

W związku ze zmianą terminu rejestracji dodatkowe zgłoszenia par do startu w turnieju prosimy zgłaszać mailowo do 20.11.2015 na adres lider_lublin@op.pl lub tel. 603 605 525.
Zapraszamy

BLOK 1

Rejestracja 10.00-11.00 próba parkietu 11.00-11.30 rozpoczęcie 11.30


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
MAGIC-DANCE - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaMAGIC-DANCE - Lublin1 13
4.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm1 14
5.Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
Błaszko ŁukaszKoziej PatrycjaTAKT - Chełm1 15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik Izabela4 (+1)141
2.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch Pola1 (+1)112
3.Borsuk Piotr
Kasza Martyna
Borsuk Piotr
Kasza Martyna
Borsuk PiotrKasza Martyna0 03
4.Wichuła Hubert
Kuś Oliwia
Wichuła Hubert
Kuś Oliwia
Wichuła HubertKuś Oliwia0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin4 (+1)142
3.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin2 23
4.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 14

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów5 (+1)152
3.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl C (+1)1C4
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin1 15
6.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 46
7.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 67
8.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
9.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 19

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa4 (+1)141
2.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)172
3.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
CHOCHLIK - Lubartów
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK - Lubartów5 (+1)153
4.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno8 84
5.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 55
6.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 06
7.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa1 17
8.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borsuk Łukasz
Adamczyk Oliwia
Borsuk Łukasz
Adamczyk Oliwia
Borsuk ŁukaszAdamczyk Oliwia1 (+1)111
2.Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś JakubŚwica Aleksandra1 (+1)112
3.Piekarz Bartłomiej
Kapica Dominika
Piekarz Bartłomiej
Kapica Dominika
Piekarz BartłomiejKapica Dominika0 03
4.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak Wiktoria0 04

 

BLOK 2

Rejestracja 11.00-12.00 próba parkietu 12.30-13.00 rozpoczęcie 13.00


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin7 (+1)171
2.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
CHOCHLIK - Lubartów
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK - Lubartów3 (+1)132
3.Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
MERENGUE - Stalowa Wola
Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
TAKT - Chełm
Dziewa Miłosz
Adamczyk Monika
Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT - Chełm0 04
5.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk Julia0 05
6.Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
TAKT - Chełm
Babiej Krzysztof
Petelska - Gruba Agata
Babiej KrzysztofPetelska - Gruba AgataTAKT - Chełm1 16

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)161
2.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość8 (+1)182
3.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola7 74

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)141
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)152
3.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola7 73
4.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość7 74

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa10 (+1)1101
2.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków11 (+1)1112
3.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa2 (+1)123
4.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość2 24
5.Taper Jakub
Wolicka Sandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Taper Jakub
Wolicka Sandra
Taper JakubWolicka SandraMERENGUE - Stalowa Wola1 15
6.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj6 66
7.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin2 27

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin8 (+1)181
2.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
IMPULS - Biłgoraj
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS - Biłgoraj10 (+1)1102
3.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość3 (+1)133
4.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa11 (+1)1114
5.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 75
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Oworuszko Dominika
Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER - Lublin0 07
8.Taper Jakub
Wolicka Sandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Taper Jakub
Wolicka Sandra
Taper JakubWolicka SandraMERENGUE - Stalowa Wola0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA8 (+1)181
2.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm4 (+1)142
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom4 43
4.Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM - Chełm2 24

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)141
2.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom6 63
4.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm1 14
5.Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Dybała Aleksandra
Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM - Chełm3 35

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom B (+1)1B1
2.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm8 82
3.Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL - WARSZAWA0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1101
2.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA8 (+1)182
3.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin6 63
4.Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm1 15

 

BLOK 3

Rejestracja 13.00-14.00 próba parkietu 14.30-15.00 rozpoczęcie 15.00


14-15 (Junior 2) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Oberda Jakub
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Oberda Jakub
Tracz Oliwia
Oberda JakubTracz OliwiaMYKA - Zamość1
2.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.2
3.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa3
4.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin4
5.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów

14-15 (Junior 2) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Oberda Jakub
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Oberda Jakub
Tracz Oliwia
Oberda JakubTracz OliwiaMYKA - Zamość1
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia2
3.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa3
4.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa4
5.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin5
6.Senderek Piotr
Kutera Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Senderek Piotr
Kutera Julia
Senderek PiotrKutera JuliaTWIST - Ostrowiec Św.6

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin11 (+1)1111
2.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość2 22
3.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska2 23

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin12 (+1)1121
2.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)172
3.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska10 (+1)1104
5.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin1 15
6.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa5 56
7.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 67
8.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna0 08
9.Larwa Kamil
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Larwa Kamil
Nasalska Izabela
Larwa KamilNasalska IzabelaLIDER - Lublin3 39
10.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość1 110

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin5 (+1)151
2.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław15 (+1)1152
3.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów2 23
4.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1 14

12-13 (Junior 1) ST Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 21180
2.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 02150
3.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 53130
4.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 04110
5.Sobala Marek
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Selwa Karolina
Sobala MarekSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 25100
6.Urbański Jakub
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Wilk Joanna
Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 1690

12-13 (Junior 1) LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 01180
2.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno0 02150
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa8 83130
4.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 14110
5.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów2 25100
6.Sobala Marek
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Selwa Karolina
Sobala MarekSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 3690
7.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin2 2780
8.Urbański Jakub
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Wilk Joanna
Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom1 1875

 

BLOK 4

Rejestracja 16.00-17.00 próba parkietu 17.30-18.00 rozpoczęcie 18.00


19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01261
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02218
3.Zając Ariel
Zięba Monika
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika
Zając ArielZięba MonikaSZOK - Gliwice0 03189
4.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów0 04160
5.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa0 05145
6.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 06131
7.Lemieszek Michał
Gola Dominika
LIDER - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaLIDER - Lublin-1 -17116
8.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 58109
9.Borzym Hubert
Modzelewska Hanna
FENIKS - Białystok
Borzym Hubert
Modzelewska Hanna
Borzym HubertModzelewska HannaFENIKS - Białystok0 09102
10.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków3 31094
11.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11187
12.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 21280

19+ (Powyżej 18) LA Grand Prix Polski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Khrycheva Anna
Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER - Lublin0 01243
2.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 02203
3.Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
POLISH CLUB - Warszawa
Jarosz Andrzej
Bogdanowicz Aleksandra
Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB - Warszawa0 03176
4.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04149
5.Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Adrian
Wawrzusiszyn Agata
Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa0 05135
6.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 06122
7.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -17108
8.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków2 27108
9.Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
LIDER - Lublin
Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
Jabłoński DamianZakrzewska IzabelaLIDER - Lublin0 0995
10.Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01088
11.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 01088
12.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin5 51274
13.Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
MAGIC-DANCE - Lublin
Maryniowski Maciej
Niziołek Kornelia
Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE - Lublin1 11368
14.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna
15.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga
16.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
FANTAZJA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA - Kraków

16-18 (Młodzież) ST Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 31180
2.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 02150
3.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin11 113130
4.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 04110
5.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin0 05100
6.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm2 2690
7.Wąsala Michał
Szerej Dominika
ZAMEK - Lublin
Wąsala Michał
Szerej Dominika
Wąsala MichałSzerej DominikaZAMEK - Lublin0 0780
8.Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
MYKA - Zamość
Gura Tomasz
Pieczykolan Agata
Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA - Zamość2 2875

16-18 (Młodzież) LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin0 01162
2.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02135
3.Nowak Wiktor
Kamińska Sara
LIDER - Lublin
Nowak Wiktor
Kamińska Sara
Nowak WiktorKamińska SaraLIDER - Lublin7 73117
4.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin12 12499
5.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena4 4590
6.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów2 2681