GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LA

2015-11-21 WROCŁAW, Fundacja Feniks


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.30, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03
2.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno 1
3.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
AMOK - Leszno
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK - Leszno 1
4.Sadowski Kajetan
Pawlińska Justyna
ESENS - Wrocław
Sadowski Kajetan
Pawlińska Justyna
Sadowski KajetanPawlińska JustynaESENS - Wrocław 4

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko2 (+1)122
3.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ2 23
4.Musiał Jakub
Górecka Krystyna
FANTOM - Głogów
Musiał Jakub
Górecka Krystyna
Musiał JakubGórecka KrystynaFANTOM - Głogów1 14

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 44
5.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań5 55
6.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 06
7.Drab Michał
Stefańska Karolina
Drab Michał
Stefańska Karolina
Drab MichałStefańska Karolina1 17

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice D (+1)1D1
2.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)163
4.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno5 54
5.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec6 65
6.Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
Bugaryn BartoszPodgórska JuliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ1 16

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław2 21

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
Zaborowski MikołajRodo ZofiaDUET - Warszawa1
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno3
4.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
DUET - Warszawa
Zaborowski Mikołaj
Rodo Zofia
Zaborowski MikołajRodo ZofiaDUET - Warszawa1
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Staducka Aleksandra
Prażak MaksymilianStaducka AleksandraMARGO - Leszno4

12-13 (Junior 1) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączak Wojciech
Dytko Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Frączak Wojciech
Dytko Paulina
Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno7 (+1)172
3.Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
AMETYST - Lubań
Stołecki Mateusz
Kuśnierzewska Izabela
Stołecki MateuszKuśnierzewska IzabelaAMETYST - Lubań3 (+1)133
4.Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Maciej
Śnieżek Julia
Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)124
5.Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Ragan Julia
Hofbauer MikołajRagan JuliaINSPIRACJA - Wrocław1 15
6.Marczak Paweł
Rolik Oliwia
AMETYST - Lubań
Marczak Paweł
Rolik Oliwia
Marczak PawełRolik OliwiaAMETYST - Lubań3 36
7.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice-1 -17
8.Hołda Jan
Podsiadło Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Hołda Jan
Podsiadło Anna
Hołda JanPodsiadło AnnaINSPIRACJA - Wrocław1 18

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14.30 - 15.30, start: 16.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław4 (+1)141
2.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław11 (+1)1112
3.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań3 33
4.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno2 24

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań8 (+1)181
2.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław1 12
3.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 13

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław11 (+1)1112
3.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów4 (+1)143
4.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 04
5.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 55
6.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 16
7.Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Łukasik Bartłomiej
Polak Monika
Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA - Wrocław2 27

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna3 (+1)131
2.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław8 (+1)182
3.Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Pastusińska Paulina
Wesołowski MichałPastusińska PaulinaDANCE TEAM - Wrocław1 13
4.Łyczba Radosław
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Łyczba Radosław
Podolska Alicja
Łyczba RadosławPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 14

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława

14-15 (Junior 2) LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01162
2.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno0 02135
3.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława4 43117
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 0499
5.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 0590
6.Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kakakis Nikodem
Napora Magdalena
Kakakis NikodemNapora MagdalenaIGLICA - Wrocław3 3681
7.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.4 4772

 

BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.30, start: 19.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 71
2.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań2 22

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 (+1)181
2.Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)152
3.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika9 (+1)193
4.Kubacki Kacper
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacki Kacper
Kałuzińska Kaja
Kubacki KacperKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04
5.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6 65
6.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań1 16
7.Gawron Wawrzyniec
Olewicz Julia
DZIUPLA - Poznań
Gawron Wawrzyniec
Olewicz Julia
Gawron WawrzyniecOlewicz JuliaDZIUPLA - Poznań3 37

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik7 (+1)171
2.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań3 (+1)132
3.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław5 53
4.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 34
5.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)141
2.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika5 (+1)152
3.Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak MarcinKosicka Weronika0 03
4.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik3 34
5.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 45

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)171
2.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory6 (+1)162
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta7 73
4.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 24
5.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra2 25

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Michał
Piotrowska Dagmara
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Barański Michał
Piotrowska Dagmara
Barański MichałPiotrowska DagmaraST JABCZYŃSKA - Wrocław1 (+1)111
2.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra3 (+1)132
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta6 (+1)163
4.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów1 14
5.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 45
6.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 16

16-20 (Młodzież starsza) ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Klub Sportowy Polski Taniec
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec0 01162
2.Kleist Marcin
Bień Julia
Klub Sportowy Polski Taniec
Kleist Marcin
Bień Julia
Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec0 02135
3.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 03117
4.Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
Niemczyk MaksymilianJavurek NicolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 2499
5.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 6590
6.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 5681
7.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 1772
8.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec

16-20 (Młodzież starsza) LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów0 01126
2.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 02105
3.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 1391
4.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna3 3477
5.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław