O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży

2015-10-10 Sosnowiec, KIEPURA - Sosnowiec


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!

Ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń par, pierwszy blok turnieju został odwołany.
Blok 2 i 3 odbędą się zgodnie z programem.

Rejestracja przedłużona do piątku 09-10-2015 do godziny 16:00

BLOK 1

BLOK ODWOŁANY !!!


 

BLOK 2

11:30 - 12:30 Rejestracja i próba parkietu. 13:00 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 02
3.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
5.Lupa Witold
Pieniak Rozalia
KIEPURA - Sosnowiec
Lupa Witold
Pieniak Rozalia
Lupa WitoldPieniak RozaliaKIEPURA - Sosnowiec-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa3 (+1)132
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa1 14
5.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Połetek Patryk
Dudek Lidia
STYL - Kraków
Połetek Patryk
Dudek Lidia
Połetek PatrykDudek LidiaSTYL - Kraków2 (+1)122
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 24
5.Schultz Michał
Olejnik Sara
A+S - Częstochowa
Schultz Michał
Olejnik Sara
Schultz MichałOlejnik SaraA+S - Częstochowa2 25

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów7 (+1)171
2.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik2 (+1)123
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 44
5.Duda Fabian
Trząska Patrycja
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Fabian
Trząska Patrycja
Duda FabianTrząska PatrycjaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+1)171
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów2 (+1)122
3.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)163
4.Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
KIEPURA - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA - Sosnowiec0 04
5.Wardyń Miłosz
Argasińska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Wardyń Miłosz
Argasińska Natalia
Wardyń MiłoszArgasińska NataliaKIEPURA - Sosnowiec3 35
6.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 16
7.Duda Fabian
Trząska Patrycja
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Fabian
Trząska Patrycja
Duda FabianTrząska PatrycjaKIEPURA - Sosnowiec0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów3 (+1)132
2.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna2 (+1)123
3.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)144
4.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)126
5.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno8 (+1)187
6.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków2 28
7.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec0 09
8.Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
Śliwa PawełNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 19
9.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 011
10.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 012
11.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty1 113
12.Skarka Michał
Fajkis Julia
SZOK - Gliwice
Skarka Michał
Fajkis Julia
Skarka MichałFajkis JuliaSZOK - Gliwice0 014
13.Góra Mateusz
Maślanka Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Góra Mateusz
Maślanka Julia
Góra MateuszMaślanka JuliaKIEPURA - Sosnowiec1 115
14.Kęska Wojciech
Szałas Kamila
FANTAZJA - Kraków
Kęska Wojciech
Szałas Kamila
Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA - Kraków0 016
15.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 117
16.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków1 118
17.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice1 119
18.Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Węgry
(Węgry)
Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Czuczi Viktor Kesmarki Vanessza Węgry
(Węgry)
19.Fedics Richard
Lengyel Helga
Węgry
(Węgry)
Fedics Richard
Lengyel Helga
Fedics Richard Lengyel Helga Węgry
(Węgry)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław10 (+1)1102
3.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)174
4.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków6 (+1)165
5.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów3 (+1)136
6.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna6 67
7.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 08
8.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice3 39
9.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice1 110
10.Kudziełko Patryk
Urban Anna
RAGTIME - Kęty
Kudziełko Patryk
Urban Anna
Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME - Kęty1 111
11.Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
IMPULS - Chorzów
Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
Sieraczyński ŁukaszJokiel MajaIMPULS - Chorzów1 111
12.Góra Mateusz
Maślanka Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Góra Mateusz
Maślanka Julia
Góra MateuszMaślanka JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 014
13.Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
RAGTIME - Kęty
Mandla Piotr
Gabryś Klaudia
Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME - Kęty1 115
14.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec0 016
15.Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Węgry
(Węgry)
Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Czuczi Viktor Kesmarki Vanessza Węgry
(Węgry)
16.Fedics Richard
Lengyel Helga
Węgry
(Węgry)
Fedics Richard
Lengyel Helga
Fedics Richard Lengyel Helga Węgry
(Węgry)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Karol
Nuckowska Dominika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Król Karol
Nuckowska Dominika
Król KarolNuckowska DominikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 01
2.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa2 22

 

BLOK 3

16:30 - 17:30 Rejestracja i próba parkietu. 18:00 ROZPOCZĘCIE TURNIEJU


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)121
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)152
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów4 43
4.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 14
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec1 15

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)142
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec2 23
4.Smolarek Marcel
Roszak Julia
RAGTIME - Kęty
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME - Kęty1 14
5.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 25

14-15 (Junior 2) B ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno1
2.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2
3.Petko Marek
Sankowa Vanesa
Słowacja
(Słowacja)
Petko Marek
Sankowa Vanesa
Petko Marek Sankowa Vanesa Słowacja
(Słowacja)

14-15 (Junior 2) B LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Petko Marek
Sankowa Vanesa
Słowacja
(Słowacja)
Petko Marek
Sankowa Vanesa
Petko Marek Sankowa Vanesa Słowacja
(Słowacja)

16-20 (Młodzież starsza) ST Grand Prix Polski 23

GRAND PRIX POLSKI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
ZORBA - Mykanów
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek JoannaZORBA - Mykanów0 02210
2.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów0 03182
3.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów10 104154
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik2 25140
5.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław5 56126
6.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa0 08105
7.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec1 1998
8.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa13 131091
9.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław1 11277
10.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj0 01370
11.Gołąb Artur
Jureczko Marta
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Gołąb Artur
Jureczko Marta
Gołąb ArturJureczko MartaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice1 11370
12.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna0 01370
13.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 41756
14.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków2 21756
15.Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 01949
16.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków2 22049
17.Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Śliwa Paweł
Nykiel Weronika
Śliwa PawełNykiel WeronikaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 12049
18.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów1 12242
19.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 52342
20.Bures Michal
Maskova Adriana
Czechy
(Czechy)
Bures Michal
Maskova Adriana
Bures Michal Maskova Adriana Czechy
(Czechy)
21.Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Węgry
(Węgry)
Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Czuczi Viktor Kesmarki Vanessza Węgry
(Węgry)
22.Fedics Richard
Lengyel Helga
Węgry
(Węgry)
Fedics Richard
Lengyel Helga
Fedics Richard Lengyel Helga Węgry
(Węgry)
23.Richtar Jakub
Petruskova Klara
Czechy
(Czechy)
Richtar Jakub
Petruskova Klara
Richtar Jakub Petruskova Klara Czechy
(Czechy)

16-20 (Młodzież starsza) LA Grand Prix Polski 27

GRAND PRIX POLSKI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01297
2.Kucina Wojciech
Kuląg Marta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kucina Wojciech
Kuląg Marta
Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA - Radom0 02248
3.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 04182
4.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05165
5.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA - Mykanów4 46149
6.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry5 58124
7.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław5 58124
8.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 310107
9.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
ZORBA - Mykanów
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA - Mykanów9 91199
10.Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Szewczyk Grzegorz
Cichy Monika
Szewczyk GrzegorzCichy MonikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 01199
11.Chełmecki Kamil
Chwastowska Joanna
EVOLUTION - Kraków
Chełmecki Kamil
Chwastowska Joanna
Chełmecki KamilChwastowska JoannaEVOLUTION - Kraków1 11383
12.Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Frankowska Sandra
Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO - Rybnik0 01474
13.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów7 71574
14.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 01766
15.Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
WIR - Mysłowice
Pietryjas Daniel
Szarkowicz Sonia
Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaWIR - Mysłowice0 01766
16.Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba Sebastian
Jakus Magdalena
Bomba SebastianJakus Magdalena2 21958
17.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 02058
18.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno1 12150
19.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków1 12150
20.Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Cicherska Natalia
Litorowicz OskarCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 02350
21.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice0 02450
22.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice3 32641
23.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 12741
24.Bures Michal
Maskova Adriana
Czechy
(Czechy)
Bures Michal
Maskova Adriana
Bures Michal Maskova Adriana Czechy
(Czechy)
25.Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Węgry
(Węgry)
Czuczi Viktor
Kesmarki Vanessza
Czuczi Viktor Kesmarki Vanessza Węgry
(Węgry)
26.Fedics Richard
Lengyel Helga
Węgry
(Węgry)
Fedics Richard
Lengyel Helga
Fedics Richard Lengyel Helga Węgry
(Węgry)
27.Richtar Jakub
Petruskova Klara
Czechy
(Czechy)
Richtar Jakub
Petruskova Klara
Richtar Jakub Petruskova Klara Czechy
(Czechy)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)141
2.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143
4.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 14
5.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 45
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów3 36

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)171
2.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów6 (+1)163
4.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)114
5.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)125
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 16
7.Słociński Emanuel
Kudzielko Zuzanna
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Kudzielko Zuzanna
Słociński EmanuelKudzielko ZuzannaRYTM - Żory6 67
8.Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM - Żory3 38
9.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów1 19
10.Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
Czajkowski DanielHanulak AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 310
11.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec1 111