O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun

2015-10-17 Bieruń, WIR - Mysłowice


Plik z wynikami

UWAGA

WAŻNA INFORMACJA
BLOK 1 ZOSTAŁ POŁĄCZONY Z BLOKIEM 2 !!!
REJESTRACJA OD GODZINY 12:00 rozpoczęcie turnieju o 13:30
UWAGA!!! TURNIEJ JEST PUNKTOWY OD 3 par

Turniej będzie transmitowany online każdy chętny będzie mógł oglądać zmagania tancerzy na stronie:

http://www.iplan.pl/

BLOK 1

Rejestracja par i próba parkietu godz. 12.00 - 13.00 Rozpoczęcie godz. 13.30


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
Bieliński MarcinSłaboń WeronikaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
3.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)111
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)111
3.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
A+S - Częstochowa
Staroszczyk Julian
Krupińska Weronika
Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S - Częstochowa3 (+1)131
2.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 32
3.Greczka Jakub
Graczyk Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Greczka Jakub
Graczyk Natalia
Greczka JakubGraczyk NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 23

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)114
5.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)135
6.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice6 66
7.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice0 07
8.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów2 28
9.Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
A+S - Częstochowa
Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S - Częstochowa1 19
10.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2 210
11.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 411

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
RAGTIME - Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Szczyrk Dominika
Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME - Kęty3 33
4.Szczyrk Mikołaj
Szymonek Julianna
RAGTIME - Kęty
Szczyrk Mikołaj
Szymonek Julianna
Szczyrk MikołajSzymonek JuliannaRAGTIME - Kęty0 04

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków2 (+1)121
2.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno4 (+1)142
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik3 33
4.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków3 34

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków2 (+1)121
2.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków5 (+1)152
3.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 33
4.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik2 24

 

BLOK 2

Rejestracja par i próba parkietu godz. 16.00 - 17.00 Rozpoczęcie godz. 17.30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 42
3.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec3 33

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cinal Kacper
Kuźma Agata
RAGTIME - Kęty
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME - Kęty8 (+1)181
2.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
3.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec1 13
4.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Niechciał Agnieszka
Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK - Kraków7 (+1)172
3.Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
BAWINEK - Kraków
Szczepaniec Krzysztof
Madejska Natalia Karolina
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK - Kraków1 13
4.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 34
5.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków3 (+1)131
2.Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
BAWINEK - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Orzechowska Sylwia Natalia
Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK - Kraków6 62
3.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków2 (+1)122
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów2 (+1)123
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 44
5.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 45
6.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSTYL - Kraków
2.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna7 (+1)171
2.Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Gąsior Natalia
Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)182
3.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Bilska Natalia
Karczewicz AdrianBilska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)124
5.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice1 15
6.Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gruchlik Maciej
Radzik Paulina
Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 16
7.Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
IMPULS - Chorzów
Sieraczyński Łukasz
Jokiel Maja
Sieraczyński ŁukaszJokiel MajaIMPULS - Chorzów1 17
8.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 18