Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież

2016-10-29 Tarnowo Podgórne, Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Lista par dopuszczonych Uchwałą ZG PTT zostanie opublikowana jutro, czwartek 27-10-2016.
UCHWAŁA ZG PTT 197/2016 200/2016. >>>>> www.taniec.pl. CBD / WŁADZE / UCHWAŁY / załącznik

Walc Angielski REPERTUAR BASIC!!!!! jako szósty taniec dla kategorii Juniorów Starszych, Młodzieży, Młodzieży Starszej i Dorośli
Lp. Nazwa figury Rozliczenie alternatywne Źródło (H - Guy Howard Ballroom Technique, I - ISTD Ballroom Technique)
1 Back Whisk H, I
2 Backward Lock Step (Back Lock) H, I
3 Chasse from Promenade Position H, I
4 Closed Wing H, I
5 Contra Check H, I
6 Cross Hesitation after Open Impetus Turn (Open Impetus and Cross Hesitation) H, I
7 Double Reverse Spin 12&3, 123& H, I
8 Drag Hesitation H, I
9 Fallaway Natural Turn H
10 Fallaway Reverse and Slip Pivot 12&3, 123&, 1&23, 1231 H, I
11 Fallaway Whisk (after 1–3 Natural Turn) H, I
12 Forward Lock Step H
13 Hesitation Change H, I
14 Hover Corté 123, 123123 I
15 Impetus Turn (Closed) H
16 Left Whisk 123, 1 H, I
17 LF Closed Change (Reverse to Natural) H, I
18 Natural Spin Turn H, I
19 Natural Turn H, I
20 Open Impetus Turn H, I
21 Open Telemark and Wing H, I
22 Open Telemark into Cross Hesitation
(Open Telemark and Cross Hesitation) H, I
23 Outside Change H, I
24 Outside Spin H, I
25 Passing Natural Turn (from PP) H
26 Progressive Chasse H
27 Progressive Chasse to Right H, I
28 Quick Natural Spin Turn H
29 Quick Natural Weave from PP (Running Weave) H
30 Quick Wing H
31 Reverse Corte H, I
32 Reverse Pivot &, 1, 2, 3 H, I
33 Reverse Turn H, I
34 RF Closed Change (Natural to Reverse) H, I
35 Running Cross Chasse H
36 Running Finish H
37 Running Spin Turn H
38 Telemark (Closed Telemark) H, I
39 Turning Lock H, I
40 Turning Lock to Right H, I
41 Underturned Outside Spin H, I
42 Weave from PP (after Open Impetus Turn) H, I
43 Weave from PP (after Whisk) H, I
44 Weave in Waltz Time (Basic Weave) H, I
45 Whisk H, I
46 Wing Following Open Impetus Turn (Open Impetus and Wing) H, I




10. PRZEBIEG MISTRZOSTW - dodatkowe zasady!!!!!

Sędzia Główny w porozumieniu z Oficjalnym Przedstawicielem PTT decyduje o ilości typowanych i przechodzących par do następnej rundy oraz o ilości grup w poszczególnych rundach.
W Mistrzostwach Polski PTT stosuje się zasadę przechodzenia do następnej rundy co najmniej 50 % uczestniczących par, z wyjątkiem finału – typowanie 6 par.
Pary kategorii Dorośli, które znalazły się w pierwszych 24 parach i w kategoriach pozostałych, które znalazły się w pierwszych 12 parach aktualnego Rankingu Sportowego PTT są zwolnione z pierwszej rundy i medaliści poprzednich Mistrzostw Polski w kategorii Dorośli rozpoczynają Mistrzostwa Polski PTT od drugiej rundy.
Ogłoszenie par awansujących do następnej rundy odbywa się natychmiast po obliczeniu wyników.
Finałowe prezentacje indywidualne Tanga w kategorii Dorośli odbywają się na początku finału. Czas prezentacji indywidualnych wynosi 1 minutę. Po prezentacji indywidualnej pary tańczą ten sam taniec w grupie. Czas prezentacji grupy wynosi 1 minutę.
Sędzia Główny ustala konkretny czas trwania utworu w danej rundzie turnieju.
Długość przerwy między rundami danej kategorii powinna wynosić co najmniej 20 minut.
W kategoriach Juniorów Młodszych dopuszcza się możliwość rozegrania turnieju w 2 blokach i zakończenie rywalizacji po godzinie 20.00.
W Mistrzostwach Polski PTT w stylu standardowym pary kategorii Juniorów Starszych, Młodzieży, Młodzieży Starszej i Dorośli tańczą, dodatkowy (szósty) tzw. basicowy taniec -repertuarowy, Walc Angielski, złożony zgodnie z przepisami STT PTT z podstawowych figur. W przypadku przekroczenia repertuaru Sędzia Główny jednokrotnie upomina, a przy następnym przekroczeniu ma prawo usunąć parę z turnieju.
Wielkość parkietu 14m x 26 m





Przedłużona regulaminowa rejestracja par do 17 października 2016.

Ze względu na to, że ostateczna lista par zakwalifikowanych do MP w tańcach standardowych zostanie opublikowana w dniu 17 października, tym samym termin rejestracji do MP PTT w tańcach standardowych w Tarnowie Podgórnym przedłuża się do 17.10.2016 roku do godziny 24.00.

Jerzy Oleszczyński
Przewodniczący Komisji ds. MP

Zmiana godzin rejestracji, próby parkietu oraz początku turnieju.
Rejestracja 9.3o - 11.15 próba parkietu 10.oo - 11.15 początek Mistrzostw godz. 12.oo

BLOK 1, rejestracja Godz. 9.3o - 11.15, próba parkietu Godz. 10.oo - 11.15, start: Godz. 12.oo

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów1 12
3.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 03
4.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 05
6.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Zając Ariel
Zięba Monika Maja
SZOK - Gliwice
Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając ArielZięba Monika MajaSZOK - Gliwice0 07
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 09
10.OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
AKSEL - Rzeszów
OrzechowskiAnglia FilipAnglia
WołowiecAnglia GabrielaAnglia
OrzechowskiAnglia FilipAngliaWołowiecAnglia GabrielaAngliaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 311
12.Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Adamiak Zuzanna
Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE - Stalowa Wola0 011
13.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola0 013
14.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 014
15.Lemieszek Michał
Gola Dominika
BALLROOM - Lublin
Lemieszek Michał
Gola Dominika
Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM - Lublin-1 -114
16.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 016
17.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 016
18.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 018
19.Balcerzak Mikołaj
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Balcerzak Mikołaj
Jabłońska Julia
Balcerzak MikołajJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra0 019
20.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1 120
21.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 021
22.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 121
23.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów0 023
24.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań4 424
25.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 525
26.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin0 025
27.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 527
28.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 028
29.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 029
30.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 530
31.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO - Opole0 031
32.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 232
33.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole12 1233
34.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 234
35.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik
36.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków
37.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 02
3.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 03
4.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 05
6.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 36
7.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA0 07
8.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 07
9.Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Bartoszek Aleksandra
Budzik TomaszBartoszek AleksandraSzT eMiKa - Tarnów2 29
10.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 29
11.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 011
12.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin8 812
13.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 013
14.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków1 114
15.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 014
16.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3 316
17.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom3 316
18.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 018
19.Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
Łyda KonradStaszak AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 118
20.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok9 920
21.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 021
22.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 022
23.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory0 022
24.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin8 824
25.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 025
26.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław1 126
27.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra6 627
28.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY - Jaworzno0 027
29.Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Kujawiński Patryk
Kanclerz Michalina
Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA - Zielona Góra4 429
30.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów9 930
31.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów1 131
32.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 132
33.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia12 1232
34.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław0 034
35.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 035
36.Martyniak Miron
Denarska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Martyniak Miron
Denarska Julia
Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 036
37.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 637

 

BLOK 2, próba parkietu Godz. 16.3o - 17.3o, start: Godz. 18.oo

1/2 Finału, Finał


19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

1/2 Finału, Finał

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

1/2 Finału, Finał