V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej

2015-10-10 Strzelin, ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!!!!!!
W WYNIKU ZMIAN ZWIĄZANYCH Z SYSTEMEM REJESTRACJI PAR ZAPISY UCZESTNIKÓW POZOSTAWIONYCH KATEGORII PRZEDŁUŻONE DO PIĄTKU 9 PAŹDZIERNIKA 2015 roku
DO GODZ.12 00 !!!!

Jeżeli macie problem z rejestracją napiszcie sms pod numer 601 71 48 48, a zarejestrujemy Was

W kategorii rekreacyjnej H1 rozgrywanej według przepisów Dolnośląkich można rejrestrować sie poprzez maila: perfectdance@op.pl

BLOK 1

ROZPOCZĘCIE GODZ. 13.30, REJESTRACJA 12.00 - 13.00


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T 5

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,S,C,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Jakub Banasiak
Pola Krakowczyk
4STEP Wrocław
(Polska)
Jakub Banasiak
Pola Krakowczyk
Jakub Banasiak Pola Krakowczyk 4STEP Wrocław
(Polska)
3.Maciej Antosik
Antonina Stefan
4STEP Wrocław
(Polska)
Maciej Antosik
Antonina Stefan
Maciej Antosik Antonina Stefan 4STEP Wrocław
(Polska)
4.Maks Zając
Lena Filipek
ST Majewski - Wrocław
(Polska)
Maks Zając
Lena Filipek
Maks Zając Lena Filipek ST Majewski - Wrocław
(Polska)
5.Michał Krupa
Oliwia Melnarowicz
TAKT Legnica
(Polska)
Michał Krupa
Oliwia Melnarowicz
Michał Krupa Oliwia Melnarowicz TAKT Legnica
(Polska)

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andzel Kacper
Chłąd Alicja
A+S - Częstochowa
Andzel Kacper
Chłąd Alicja
Andzel KacperChłąd AlicjaA+S - Częstochowa1 (+1)111
2.Krogulec Miłosz
Obarska Maria
SPIN - Rawicz
Krogulec Miłosz
Obarska Maria
Krogulec MiłoszObarska MariaSPIN - Rawicz1 (+1)111
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława1 (+1)111
4.Hazner Igor
Nawrocka Weronika
SPIN - Rawicz
Hazner Igor
Nawrocka Weronika
Hazner IgorNawrocka WeronikaSPIN - Rawicz1 (+1)112
5.Przewoźnik Zbigniew
Rak Zofia
SPIN - Rawicz
Przewoźnik Zbigniew
Rak Zofia
Przewoźnik ZbigniewRak ZofiaSPIN - Rawicz1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Lenarczyk Łukasz
Goranczewska Julia
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska JuliaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław2 22
3.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 13

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków3 (+1)131
2.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik3 33
4.Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów1 14
5.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 35

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
KARISMA Kraków
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA Kraków4 (+1)141
2.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
MIX - Rybnik
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX - Rybnik2 23
4.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emilia
Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM - Słubice3 34
5.Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów1 15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice

 

BLOK 2

ROZPOCZĘCIE GODZ. 18.00, REJESTRACJA 16.30 - 17.30


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań1 (+1)113
4.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 (+1)144
5.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice2 25
6.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Wrocław0 06
7.Wojnarowski Tymoteusz
Głowa Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Wojnarowski Tymoteusz
Głowa Aleksandra
Wojnarowski TymoteuszGłowa AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 17
8.Anczkiewicz Jakub
Goszka Julia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Anczkiewicz Jakub
Goszka Julia
Anczkiewicz JakubGoszka JuliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 18

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2

14-15 (Junior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Jakub
Knychas Zuzanna
Kycia JakubKnychas ZuzannaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2
3.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole6 (+1)161
2.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław4 42
3.Zadykowicz Konrad
Nowicka Oliwia
WEGA - Lwówek Śl.
Zadykowicz Konrad
Nowicka Oliwia
Zadykowicz KonradNowicka OliwiaWEGA - Lwówek Śl.1 13

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO Opole7 71
2.Zadykowicz Konrad
Nowicka Oliwia
WEGA - Lwówek Śl.
Zadykowicz Konrad
Nowicka Oliwia
Zadykowicz KonradNowicka OliwiaWEGA - Lwówek Śl.1 12

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kycia Mateusz
Maćkała Paulina
Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 (+1)121
2.Magierowicz Mateusz
Morawicka Karolina
IGLICA - Wrocław
Magierowicz Mateusz
Morawicka Karolina
Magierowicz MateuszMorawicka KarolinaIGLICA - Wrocław1 12
3.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik Michał
Strochalska Klaudia
Biazik MichałStrochalska Klaudia

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
Niedzielski TomaszTymiak AndżelikaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław