AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT

2015-11-11 Kraków, SKT AGH - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

Pary finałowe będą miały możliwość uzyskania klasy S.

BLOK 1

 

BLOK 2

Rejestracja godz. 13.00-13.45 Eliminacje godz. 14.30 Gala godz. 18.00


16+ (Powyżej 15) ST Mistrz. Polski/Polish Open 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 02
3.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław0 04
5.Ples Wojciech
Częczek Julia
MERENGUE - Stalowa Wola
Ples Wojciech
Częczek Julia
Ples WojciechCzęczek JuliaMERENGUE - Stalowa Wola0 05
6.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa0 09
10.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków1 110
11.Litewka Michał
Matoga Justyna
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Matoga Justyna
Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE - Stalowa Wola0 010
12.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów15 1512
13.Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak FilipWróblewska Sandra0 013
14.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław0 014
15.Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Błażek Barbara
Lozinszek AleksanderBłażek BarbaraWIR - Mysłowice0 015
16.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 516
17.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 016
18.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 118
19.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 018
20.Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
BAWINEK - Kraków
Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK - Kraków7 718
21.Latoś Krystian
Such Karolina
BAWINEK - Kraków
Latoś Krystian
Such Karolina
Latoś KrystianSuch KarolinaBAWINEK - Kraków1 121
22.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 921
23.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 823
24.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 224
25.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 025
26.Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
BAWINEK - Kraków
Kłobuch Michał
Barwiołek Klaudia
Kłobuch MichałBarwiołek KlaudiaBAWINEK - Kraków0 025
27.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 025
28.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków1 128
29.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 529
30.Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bodzioch Artur Konrad
Zaremba Małgorzata
Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
31.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek

16+ (Powyżej 15) LA Mistrz. Polski/Polish Open 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 02
3.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
FANTAZJA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA - Kraków0 03
4.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06
7.Górski Patryk
Hubicka Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Górski Patryk
Hubicka Anna
Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 08
9.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 010
11.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
12.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 012
13.Borecki Jan
Szydłowska Anita
BAWINEK - Kraków
Borecki Jan
Szydłowska Anita
Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK - Kraków7 713
14.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin4 414
15.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków2 214
16.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia0 016
17.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6 616
18.Kosiński Albert
Róg Sandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosiński Albert
Róg Sandra
Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 018
19.Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kuźniar Dawid
Poźniak Gabriela
Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL - Rzeszów0 018
20.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 020
21.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 021
22.FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS Piotr
NiedośpiałFTS Anna Maria
FejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria3 321
23.Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Piwowarczyk Joanna
Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA - Kraków0 023
24.Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
FANTAZJA - Kraków
Kądziela Eryk
Potaczek Sylwia
Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA - Kraków1 124
25.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin1 125
26.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław5 526
27.Nowak Kamil
Baran Kinga
PLĄS - Kraków
Nowak Kamil
Baran Kinga
Nowak KamilBaran KingaPLĄS - Kraków7 727
28.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -128
29.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 428
30.Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Bajll Artur
Rybarczyk Anna Maria
Bajll ArturRybarczyk Anna MariaPOLISH CLUB - Warszawa15 1530
31.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 131
32.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
ZORBA - Mykanów
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA - Mykanów1 131
33.Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
MAKO - Sulejówek
Zabrodzki Przemysław
Górnicka Krystyna
Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO - Sulejówek0 033
34.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 134
35.Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
BAWINEK - Kraków
Zużałek Mateusz
Lizak Aneta
Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK - Kraków0 035
36.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
37.Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
AKSEL - Rzeszów
Martoń Bartosz
Bielenda Justyna
Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL - Rzeszów
38.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów