Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”

2015-10-18 Przemyśl, A-Z - Przemyśl


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja przedłużona do piątku do godz. 16:00 / Proszę o sprawdzenie programu w sobotę, czy nie nastąpiły zmiany

BLOK 1

Rejestracja par godz. 8.45-9.30; Próba parkietu godz. 9.00-9.30; Rozpoczęcie godz. 10.00


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Świątek Bartosz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Świątek Bartosz
Czub Weronika
Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Fehr Michał
Nowak Maria
GRACJA - Krosno
Fehr Michał
Nowak Maria
Fehr MichałNowak MariaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 04
5.Chomik Jakub
Franków Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Chomik Jakub
Franków Amelia
Chomik JakubFranków AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Rząsa Karol
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Rząsa Karol
Szelążek Elżbieta
Rząsa KarolSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 06
7.Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałun Dominik
Hałun Gabriela
KLASA - Tarnów
Hałun Dominik
Hałun Gabriela
Hałun DominikHałun GabrielaKLASA - Tarnów5 (+1)151
2.Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
ZŁOTA PARA - Dębica
Mierzwa Oskar
Mytkoś Oliwia
Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)142
3.Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów3 (+1)134
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl2 25
6.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26
7.Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
GRACJA - Krosno
Socha Jarosław
Lasek Aleksandra
Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA - Krosno1 17
8.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Skóra Martyna
Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)133
4.Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
GRACJA - Krosno
Kumor Bartłomiej
Bogacz Aleksandra
Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA - Krosno4 (+1)144
5.Łobos Dominik
Drozd Weronika
SHOW DANCE - Rzeszów
Łobos Dominik
Drozd Weronika
Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE - Rzeszów3 (+1)135
6.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 16
7.Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Gałęza Martyna
Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z - Przemyśl1 17
8.Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Cebeńko Magdalena
Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl1 17
9.Tadla Mateusz
Musiał Patrycja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tadla Mateusz
Musiał Patrycja
Tadla MateuszMusiał PatrycjaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 29
10.Banaś Wiktor
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Banaś Wiktor
Flis Gabriela
Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 010
11.Kraśnik Kacper
Błaszczyszyn Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Błaszczyszyn Karolina
Kraśnik KacperBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011

 

BLOK 2

Rejestracja par godz. 11.30-12.00; Próba parkietu godz. 11.30-12.00; Rozpoczęcie godz. 12.30


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aszklar Kacper
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Aszklar Kacper
Mleczak Anna
Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA - Krosno
2.Baran Wiktor
Mola Kaja
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mola Kaja
Baran WiktorMola KajaGRACJA - Krosno
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Godek Martyna
GRACJA - Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Godek Martyna
Tereszkiewicz MikołajGodek MartynaGRACJA - Krosno
4.HARĘZA KASJAN
ZUBILEWICZ KAROLINA
A-Z - Przemyśl
HARĘZA KASJAN
ZUBILEWICZ KAROLINA
HARĘZA KASJANZUBILEWICZ KAROLINAA-Z - Przemyśl
5.NIEMIEC JAKUB
GRZYWACZ WIKTORIA
A-Z - Przemyśl
NIEMIEC JAKUB
GRZYWACZ WIKTORIA
NIEMIEC JAKUBGRZYWACZ WIKTORIAA-Z - Przemyśl

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Jakub
Drozd Maria
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Drozd Maria
Jezo JakubDrozd MariaGRACJA - Krosno0 02
2.Zajdel Bartłomiej
Kessler Maja
GRACJA - Krosno
Zajdel Bartłomiej
Kessler Maja
Zajdel BartłomiejKessler MajaGRACJA - Krosno0 04
3.BIELECKA Julia
BIELECKA Emilia
A-Z - Przemyśl
BIELECKA Julia
BIELECKA Emilia
BIELECKA JuliaBIELECKA EmiliaA-Z - Przemyśl
4.CICHOŃSKI Krzysztof
SZELĄŻEK Emilia
A-Z - Przemyśl
CICHOŃSKI Krzysztof
SZELĄŻEK Emilia
CICHOŃSKI KrzysztofSZELĄŻEK EmiliaA-Z - Przemyśl
5.DZIERŻAWIN Klaudia
SZYMCZAK Kinga
A-Z - Przemyśl
DZIERŻAWIN Klaudia
SZYMCZAK Kinga
DZIERŻAWIN KlaudiaSZYMCZAK KingaA-Z - Przemyśl
6.Grata Nikodem
Pelc Nikola
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Pelc Nikola
Grata NikodemPelc NikolaAKSEL - Rzeszów
7.TARNAWSKA Dominika
WYSKIEL Daria
A-Z - Przemyśl
TARNAWSKA Dominika
WYSKIEL Daria
TARNAWSKA DominikaWYSKIEL DariaA-Z - Przemyśl

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
A-Z - Przemyśl
Lula Mateusz
Chorążykiewicz Martyna
Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z - Przemyśl0 02

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Piotr
Kubas Sandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Piotr
Kubas Sandra
Mazur PiotrKubas SandraGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
GRACJA - Krosno
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA - Krosno5 (+1)152
3.Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
AKSEL - Rzeszów
Stącel Jakub
Jemioła Antonina Mira
Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Wacławski Szymon
Frydrych Milena
GRACJA - Krosno
Wacławski Szymon
Frydrych Milena
Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA - Krosno1 14
5.Hop Hubert
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Hop Hubert
Olech Wiktoria
Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Kopeć Wojciech
Kępczyńska Jagoda
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Kępczyńska Jagoda
Kopeć WojciechKępczyńska JagodaA-Z - Przemyśl0 06
7.Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kęnska Kacper
Rabka Wiktoria
Kęnska KacperRabka WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitarz Karol
Popiel Martyna
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Popiel Martyna
Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Bahir Józef
Szeląg Zuzanna
Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl1 (+1)112
3.Król Karol
Zawadzka Dominika
A-Z - Przemyśl
Król Karol
Zawadzka Dominika
Król KarolZawadzka DominikaA-Z - Przemyśl0 03
4.Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
A-Z - Przemyśl
Łaba Nikolas
Sawicka Weronika
Łaba NikolasSawicka WeronikaA-Z - Przemyśl0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
SHOW DANCE - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Sochacka Zofia
Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE - Rzeszów6 (+1)161
2.Mazur Miłosz
Synoś Diana
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mazur Miłosz
Synoś Diana
Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172
3.Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Bury Jakub
Orłowska Zuzanna
Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153
4.Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
GASIEK - Rzeszów
Rałowski Miłosz
Kubas Weronika
Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
SIGNUM DANCE - Hyżne
Bembenek Dominik
Pluta Magdalena
Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE - Hyżne1 15
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Amano Mario
Szpond Klaudia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Amano Mario
Szpond Klaudia
Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów1 17
8.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Socha Adam
Dudek Wiktoria
GRACJA - Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA - Krosno1 19

 

BLOK 3

Rejestracja par godz. 14.00-14.30; Próba parkietu godz. 14.00-14.30; Rozpoczęcie godz. 15.00


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław2 (+1)121
2.Widerski Michał
Stelmach Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Widerski Michał
Stelmach Oliwia
Widerski MichałStelmach OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
3.Południak Jakub
Bialic Karolina
SIGNUM DANCE - Hyżne
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE - Hyżne2 (+1)123
4.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg1 14
5.Iwasieczko Dominik
Obłąk Anita
A-Z - Przemyśl
Iwasieczko Dominik
Obłąk Anita
Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z - Przemyśl0 05
6.Mielnik Bartłomiej
Starzyńska Aurelia
A-Z - Przemyśl
Mielnik Bartłomiej
Starzyńska Aurelia
Mielnik BartłomiejStarzyńska AureliaA-Z - Przemyśl1 16

14-15 (Junior 2) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno9 (+1)191
2.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów8 (+1)182
3.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)193
4.Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
GRACJA - Krosno
Dziadosz Kacper
Pelczar Weronika
Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA - Krosno4 (+1)144
5.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów5 55
6.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 26
7.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica7 77
8.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów4 48
9.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno6 69
10.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 010

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Boczar Kacper
Kozłowska Wiktoria
Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów8 (+1)181
2.Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno8 (+1)183
4.Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Cwynar Wiktoria
Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)134
5.Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kierkało Mateusz
Kierkało Weronika
Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 95
6.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno8 87
8.Rybka Konrad
Sosińska Julia
TAKT - Chorzelów
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaTAKT - Chorzelów5 58
9.Sohling Norbert
Greczycho Kamila
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Greczycho Kamila
Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA - Dębica6 68

 

BLOK 4

Rejestracja par godz. 16.30-17.00; Próba parkietu godz. 16.30-17.00; Rozpoczęcie godz. 17.30


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Pietrucha Gabriela
Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
3.Dudek Kacper
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dudek Kacper
Martowicz Maja
Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 33
4.Nośko Mateusz
Jacek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Nośko Mateusz
Jacek Martyna
Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
SIGNUM DANCE - Hyżne
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE - Hyżne1 15

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość7 (+1)171
2.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 53
4.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
2.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość7 (+1)172
3.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 53
4.Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Pęcek Weronika
Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków4 (+1)142
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno10 (+1)1103
4.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów5 54
5.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Jucha Jakub
Falda Karina
TAKT - Jarosław
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaTAKT - Jarosław1 16
7.Chuchro Szymon
Pijar Karolina
ZŁOTA PARA - Dębica
Chuchro Szymon
Pijar Karolina
Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA - Dębica0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów12 (+1)1122
3.Węklar Miłosz
Jurczak Anna
GRACJA - Krosno
Węklar Miłosz
Jurczak Anna
Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA - Krosno10 (+1)1103
4.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Jucha Jakub
Falda Karina
TAKT - Jarosław
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaTAKT - Jarosław1 15
6.Kud Damian
Łysikowska Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Damian
Łysikowska Karolina
Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA - Krosno1 16