IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

2015-12-06 KĘPNO, RETRO - Kępno


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydel Adam
Kwiek Paulina
MAESTRO Opole
Frydel Adam
Kwiek Paulina
Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO Opole4 (+1)141
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki4 (+1)141
3.Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
BARANOWSKIE ST - Baranów
Gąszczak Filip
Lamek Aleksandra
Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST - Baranów4 42
4.Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Kimla Maksym
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kimla MaksymBrzezińska-Śledzik WiktoriaA+S - Częstochowa0 02
5.Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski LukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno 1
6.Włoch Oskar
Kochanowska Natalia
DANCE CENTER Kluczbork
Włoch Oskar
Kochanowska Natalia
Włoch OskarKochanowska NataliaDANCE CENTER Kluczbork 1
7.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno 2
8.Nolbert Wiktor
Światły Natalia
DANCE CENTER Kluczbork
Nolbert Wiktor
Światły Natalia
Nolbert WiktorŚwiatły NataliaDANCE CENTER Kluczbork 2
9.Patek Tymoteusz
Drozda Agata
DANCE CENTER Kluczbork
Patek Tymoteusz
Drozda Agata
Patek TymoteuszDrozda AgataDANCE CENTER Kluczbork

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Tytus
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Nowak Tytus
Żaba Karolina
Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Pietras Kornel
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Patysiak Weronika
Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko4 (+1)141
4.Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Wojciech
Tabaczuk Natalia
Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ3 (+1)132
5.Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Cieciura Stanisław
Kokoszczyńska Lidia
Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
6.Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
RETRO - Kępno
Dziedzic Mikołaj
Wróbel Sara
Dziedzic MikołajWróbel SaraRETRO - Kępno3 33
7.Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Jakubiak Jan
Janczyk Antonina
Jakubiak JanJanczyk AntoninaRETRO - Kępno2 23
8.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 03
9.Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
KIEPURA - Sosnowiec
Płatek Mateusz
Grudziecka Liwia
Płatek MateuszGrudziecka LiwiaKIEPURA - Sosnowiec2 23

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D ST 4T 0

10-11 (Juvenile 2) D LA 4T 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkowski Igor
Kamuda Nikola
A+S - Częstochowa
Falkowski Igor
Kamuda Nikola
Falkowski IgorKamuda NikolaA+S - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
2.Gola Jakub
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Gola Jakub
Hołoś Daria
Gola JakubHołoś DariaRETRO - Kępno3 (+1)131
3.Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Skrzypczyk Karolina
Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
4.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
5.Czaja Marcel
Ścieżyńska Wiktoria
SŁOŃCE - Poznań
Czaja Marcel
Ścieżyńska Wiktoria
Czaja MarcelŚcieżyńska WiktoriaSŁOŃCE - Poznań0 02
6.Fabian Roman
Zakręt Klaudia
RETRO - Kępno
Fabian Roman
Zakręt Klaudia
Fabian RomanZakręt KlaudiaRETRO - Kępno4 42
7.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 02
8.Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
RETRO - Kępno
Jarczak Michał
Jurczenia Amelia
Jarczak MichałJurczenia AmeliaRETRO - Kępno2 22
9.Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Gościniak Jan
Zawiślak Aleksandra
Gościniak JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno 1
10.Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
AMOK - Leszno
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK - Leszno 1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz D (+1)1D1
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
DANCE CENTER - Poznań
Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)123
4.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D4
5.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice4 45
6.Gajdos Julian
Szafarz Maria
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Szafarz Maria
Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA - Łódź1 16
7.Łukianowski Kacper
Polak Joanna
RETRO - Kępno
Łukianowski Kacper
Polak Joanna
Łukianowski KacperPolak JoannaRETRO - Kępno2 27
8.Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
RETRO - Kępno
Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria
Nowak MateuszNowak WiktoriaRETRO - Kępno1 18
9.Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Bugaryn Bartosz
Podgórska Julia
Bugaryn BartoszPodgórska JuliaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ1 19

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) C ST 0

12-13 (Junior 1) C LA 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andzel Kacper
Chłąd Alicja
A+S - Częstochowa
Andzel Kacper
Chłąd Alicja
Andzel KacperChłąd AlicjaA+S - Częstochowa3 (+1)131
2.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
3.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
5.Janik Oskar
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Janik Oskar
Wilczek Maja
Janik OskarWilczek MajaA+S - Częstochowa0 0

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-16:30, start: 17:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borczyk Damian
Maks Karolina
ETIUDA - Radomsko
Borczyk Damian
Maks Karolina
Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Gajewska Amelia
Hołoś DominikGajewska AmeliaRETRO - Kępno5 (+1)151
3.Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
RETRO - Kępno
Karwacki Tymoteusz
Waliszewska Klaudia
Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO - Kępno5 (+1)151
4.Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
RETRO - Kępno
Ptak Miłosz
Łukianowska Katarzyna
Ptak MiłoszŁukianowska KatarzynaRETRO - Kępno5 (+1)151
5.Gawęcki Borys
Jędrzejczyk Zuzanna
ETIUDA - Radomsko
Gawęcki Borys
Jędrzejczyk Zuzanna
Gawęcki BorysJędrzejczyk ZuzannaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
6.Hojak Oskar
Pawlak Dominika
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Hojak Oskar
Pawlak Dominika
Hojak OskarPawlak DominikaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ2 (+1)122
7.Janic Szymon
Powąska Amelia
DANCE CENTER Kluczbork
Janic Szymon
Powąska Amelia
Janic SzymonPowąska AmeliaDANCE CENTER Kluczbork3 (+1)132

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle5 (+1)151
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 (+1)152
3.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno5 (+1)153
4.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno8 84
5.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 05
6.Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice0 06
7.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 3

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa5 (+1)151
2.Błach Dawid
Kainka Wiktoria
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Błach Dawid
Kainka Wiktoria
Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle3 (+1)132
3.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)113
4.Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice1 14
5.Kloska Paweł
Wróbel Laura
RETRO - Kępno
Kloska Paweł
Wróbel Laura
Kloska PawełWróbel LauraRETRO - Kępno7 75
6.Kloska Piotr
Holka Katarzyna
RETRO - Kępno
Kloska Piotr
Holka Katarzyna
Kloska PiotrHolka KatarzynaRETRO - Kępno4 46
7.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria5 5

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM Dobrzeń Wielki9 (+1)191
2.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+1)1102
3.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław8 83
4.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory4 44
5.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań2 25

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów B (+1)1B1
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław11 (+1)1112
3.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 03
4.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań1 14

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów4 (+1)141
2.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno4 (+1)142
3.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle2 (+1)123
4.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 14
5.Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
DANCE CENTER - Poznań
Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
Pawlicki MateuszSeydlewicz DariaDANCE CENTER - Poznań0 05
6.Dębiński Tomasz
Tabor Nikola
TABOR - Jelenia Góra
Dębiński Tomasz
Tabor Nikola
Dębiński TomaszTabor NikolaTABOR - Jelenia Góra0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER Kluczbork9 (+1)191
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów7 (+1)172
3.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów3 (+1)133
4.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 74
5.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 15
6.Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle
Zemełka Dennis
Czerner Aleksandra
Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA Kędzierzyn-Koźle1 16
7.Dębiński Tomasz
Tabor Nikola
TABOR - Jelenia Góra
Dębiński Tomasz
Tabor Nikola
Dębiński TomaszTabor NikolaTABOR - Jelenia Góra0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0