STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN

2015-10-17 WROCŁAW, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga ważny komunikat!
Z powodu bardzo dużej ilości zgłoszonych par w bloku II rozpoczniemy go godzinę wcześniej czyli o 11:30. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Important news!
The second session of the tournament will start at 11:30 as for a big number of the pairs registered.

BLOK 1

ROZPOCZĘCIE - godz.9.00,REJESTRACJA - godz,7.30 - 8.30,II PARKIETY


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T 0

wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego H1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 5T 1

wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego G1
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
4STEP - Wrocław
Bartczak Tymoteusz
Jaskulska Hanna
Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna4STEP - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Kaczmarek Amelia
Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA - Wolsztyn1
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR - Jelenia Góra2
3.Borowski Fabian
Łukaszun Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Łukaszun Julia
Borowski FabianŁukaszun JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widlarz Seweryn
Zając Anna
SUKCES - Jaworzno
Widlarz Seweryn
Zając Anna
Widlarz SewerynZając AnnaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)132
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)134
5.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia1 15
6.Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
4STEP - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Majerowska Weronika
Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP - Wrocław1 16
7.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno2 27
8.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory1 18

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Wielgus Agata
Mosiejczuk HubertWielgus AgataASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 14
5.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Wrocław0 05
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn1 16

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączak Wojciech
Dytko Paulina
DANCE TEAM - Wrocław
Frączak Wojciech
Dytko Paulina
Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
MAESTRO Opole
Wojciechowski Michał
Drabik Oliwia
Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO Opole5 (+1)152
3.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory4 43
4.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin4 44
5.Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Białokryty Szymon
Sztogryn Zuzanna
Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)124
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 55
6.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 17
8.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole1 18
9.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Sobiech Weronika
Grabowski PatrykSobiech WeronikaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
ST NOVOMEX Opole
Markiewicz Jakub
Arczyńska Daria
Markiewicz JakubArczyńska DariaST NOVOMEX Opole2 (+1)122
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Pańtak Wiktoria
Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 56
7.Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO - Leszno1 17
8.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra4 48

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn C (+1)1C3
4.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 (+1)174
5.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria2 25
6.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 16
7.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 17
8.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin1 18
9.Warchał Michał
Czarny Patrycja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Warchał Michał
Czarny Patrycja
Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.1 18

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budny Hubert
Ryba Paulina
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław7 (+1)171
2.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Wysocki Jakub
Różycka Martyna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Różycka Martyna
Wysocki JakubRóżycka MartynaLATINA - Wolsztyn C (+1)1C3
4.Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kukuła Kacper
Hołub Gabriela
Kukuła KacperHołub GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)124
5.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin1 15
6.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 17
8.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria2 28
9.Warchał Michał
Czarny Patrycja
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Warchał Michał
Czarny Patrycja
Warchał MichałCzarny PatrycjaSTACCATO - Bystrzyca Kł.1 19

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław2 21
2.Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów1 12

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Bijak-Dobrowolska Agnieszka
Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław1 11
2.Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Juraszek Aleksandra
Olejnik OlafJuraszek AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów1 12

 

BLOK 2

ROZPOCZĘCIE - godz.11.30, REJESTRACJA - godz.10:30-11:00, II PARKIETY


10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno2
3.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno3
4.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5
6.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin6

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław5
6.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin6

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY Opole3 (+1)133
4.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia4 (+1)144
5.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin4 45
6.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 06
7.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 17
8.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 68
9.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole3 39
10.Staniszewski Dawid
Bień Hanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Staniszewski Dawid
Bień Hanna
Staniszewski DawidBień HannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 110

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 (+1)162
3.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO Opole4 (+1)143
4.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin6 (+1)164
5.Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda Dominik
Migda Weronika
Szelecheda DominikMigda Weronika6 (+1)165
6.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
FALLAWAY Opole
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY Opole4 (+1)146
7.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)127
8.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin1 18
9.Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Kozieł Jakub
Benisz Klaudia
Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM - Żory3 39
10.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik3 310
11.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 711
12.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory1 112
13.Kosek Marcin
Paroń Oliwia
FALLAWAY Opole
Kosek Marcin
Paroń Oliwia
Kosek MarcinParoń OliwiaFALLAWAY Opole2 213
14.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra4 413
15.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6 615
16.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin0 016
17.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin2 217

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)151
2.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin8 (+1)182
3.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta5 (+1)153
4.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole1 15
6.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik5 56
7.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 17
8.Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
DANCE CENTER - Poznań
Radzikowski Paweł
Rejmisz Anna
Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER - Poznań1 18
9.Zięba Jakub
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Kraszewska Monika
Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskulak Patryk
Kaput Natalia
ASTRA - Szczecin
Piskulak Patryk
Kaput Natalia
Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA - Szczecin8 (+1)181
2.Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski AdamAntonów KarolinaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY Opole2 (+1)123
4.Szymczak Kamil
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymczak Kamil
Urban Greta
Szymczak KamilUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)114
5.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno1 15
6.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów1 16
7.Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozłowski Robert
Siemaszko Wiktoria
Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 37
8.Zięba Jakub
Kraszewska Monika
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Kraszewska Monika
Zięba JakubKraszewska MonikaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek Paweł
Kościńska Marta
Najdek PawełKościńska Marta4 49

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin11 (+1)1111
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów8 (+1)182
3.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno1 (+1)114
5.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica1 15
6.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 16
7.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 07
8.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań2 28
9.Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Mroczkowski Rafał
Mroczkowska Katarzyna
Mroczkowski RafałMroczkowska KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław8 89

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów3 (+1)131
2.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań5 (+1)152
3.Orłowski Mateusz
Pych Izabela
TAKT - Legnica
Orłowski Mateusz
Pych Izabela
Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT - Legnica2 (+1)123
4.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 15
6.Polański Bartosz
Janiuk Kinga
STACCATO - Bystrzyca Kł.
Polański Bartosz
Janiuk Kinga
Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO - Bystrzyca Kł.0 06
7.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów1 17
8.Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO - Leszno0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław9 (+1)192
3.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław9 (+1)194
5.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów4 (+1)145
6.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)126
7.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin8 (+1)187
8.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin8 (+1)188
9.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1108
10.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin6 610
11.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno4 410
12.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 012
13.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec2 213
14.Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Kaźmierczak Jakub
Grzelaczyk Nikola
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław10 1014
15.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław8 814
16.Basak Mateusz
Kubatta Sandra
GEMAR - Wrocław
Basak Mateusz
Kubatta Sandra
Basak MateuszKubatta SandraGEMAR - Wrocław4 416
17.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin6 617
18.Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Iglewski Mateusz
Deckas Kornelia
Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 517
19.Skarka Michał
Fajkis Julia
SZOK - Gliwice
Skarka Michał
Fajkis Julia
Skarka MichałFajkis JuliaSZOK - Gliwice0 017
20.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków3 320
21.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Opole1 120
22.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 020
23.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 123
24.Grzelak Karol
Kulesa Magda
DANCE TEAM - Wrocław
Grzelak Karol
Kulesa Magda
Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM - Wrocław0 023
25.Kurza Jakub
Sapińska Iwona
DANCE TEAM - Wrocław
Kurza Jakub
Sapińska Iwona
Kurza JakubSapińska IwonaDANCE TEAM - Wrocław2 225
26.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek7 726

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin8 (+1)182
3.Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kondrat Klaudyna
Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA - Wrocław11 (+1)1113
4.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów11 (+1)1114
5.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin12 (+1)1125
6.Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Szmigielski Bartosz
Czerwińska Magdalena
Szmigielski BartoszCzerwińska MagdalenaIGLICA - Wrocław9 (+1)196
7.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)167
8.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno6 69
9.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra9 910
10.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 111
11.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory0 012
12.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
SZOK - Gliwice
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK - Gliwice0 013
13.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno1 114
14.Bartman Aleksander
Sas Aurelia
ASTRA - Szczecin
Bartman Aleksander
Sas Aurelia
Bartman AleksanderSas AureliaASTRA - Szczecin1 115
15.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów3 315
16.Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
ASTRA - Szczecin
Duszyński Jakub
Słomczyńska Kaja
Duszyński JakubSłomczyńska KajaASTRA - Szczecin2 217
17.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 217
18.Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Zawistowski Kamil
Bunikowska Julia
Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO - Leszno1 119
19.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 220
20.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 121
21.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec1 122
22.Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Frodyma Amadeusz
Krynicka Wiktoria
Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra1 123
23.Tomáš Jareš
Klárá Izajová
TK Marendi
(Czechy)
Tomáš Jareš
Klárá Izajová
Tomáš Jareš Klárá Izajová TK Marendi
(Czechy)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)134
5.Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Krasnowski Jakub
Kaczmarzyk Karolina
Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1115
6.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 56
7.Argier Adam
Sakidon Bożena
MAESTRO Opole
Argier Adam
Sakidon Bożena
Argier AdamSakidon BożenaMAESTRO Opole1 17
8.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 18
9.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 29
10.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry2 210
11.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 111
12.Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jabłońska Julia
Kramski MateuszJabłońska JuliaGRACJA - Zielona Góra1 112

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CT WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH - Kalisz13 (+1)1131
2.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów7 (+1)172
3.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław10 (+1)1103
4.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław5 (+1)155
6.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa11 (+1)1116
7.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSTYL - Kraków4 (+1)147
8.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn1 (+1)117
9.Bienert Paweł
Gurazda Paula
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Gurazda Paula
Bienert PawełGurazda PaulaSŁOŃCE - Poznań2 29
10.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 110
11.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 111
12.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław5 512
13.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 013
14.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin0 014
15.Stoksik Sebastian
Libera Kinga
GRACJA - Zielona Góra
Stoksik Sebastian
Libera Kinga
Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA - Zielona Góra0 014
16.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice5 516
17.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań2 216
18.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry5 518
19.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław1 119
20.Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
DANCE TEAM - Wrocław
Boluk Bartłomiej
Skuła Eliza
Boluk BartłomiejSkuła ElizaDANCE TEAM - Wrocław0 020
21.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 021
22.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin2 222
23.Jakub Chmiel
Simona Ichnovská
TK Marendi
(Czechy)
Jakub Chmiel
Simona Ichnovská
Jakub Chmiel Simona Ichnovská TK Marendi
(Czechy)
24.Tomáš Novotný
Anita Šálková
TK Marendi
(Czechy)
Tomáš Novotný
Anita Šálková
Tomáš Novotný Anita Šálková TK Marendi
(Czechy)

12-13 (Junior 1) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa1
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2
3.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra3
4.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin4
5.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin5
6.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin6

12-13 (Junior 1) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa1
2.Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
KS DANCE MIX - Deszczno
Myślicki Daniel
Tąkiel Laura
Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX - Deszczno2
3.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa3
4.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów4
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin5
6.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin6
7.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin7

 

BLOK 3

ROZPOCZĘCIE - godz.15.30, REJESTRACJA - godz.14.00-14.45


14-15 (Junior 2) Open ST 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław1
2.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn2
3.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory3
4.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin4
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin5
6.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra6
7.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin7
8.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław8
9.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra8
10.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin10
11.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław

14-15 (Junior 2) Open LA 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław1
2.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno2
3.Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Prymerska Wiktoria
Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO - Rybnik3
4.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław4
5.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna5
6.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
ST JABCZYŃSKA - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA - Wrocław6
7.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra7
8.Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE - Szczecin8
9.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława9
10.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin10
11.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia11
12.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard12
13.Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Janicki Oskar
Wojniusz Aleksandra
Janicki OskarWojniusz AleksandraASTRA - Szczecin12
14.Martin Hlawiczka
Nela Kolářová
TK Marendi
(Czechy)
Martin Hlawiczka
Nela Kolářová
Martin Hlawiczka Nela Kolářová TK Marendi
(Czechy)

19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 21

GPP eliminacje+finał
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01216
2.Ples Wojciech
Częczek Julia
MERENGUE - Stalowa Wola
Ples Wojciech
Częczek Julia
Ples WojciechCzęczek JuliaMERENGUE - Stalowa Wola0 02180
3.Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Kolesnik Rostislav
Wawrzynowicz Kinga
Kolesnik RostislavWawrzynowicz KingaDANCE TEAM - Wrocław0 03156
4.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL - Rzeszów0 04132
5.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze8 85120
6.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa6 66108
7.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 5796
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów13 131078
9.Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Narajewski Jakub
Skorupa Katarzyna
Narajewski JakubSkorupa KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław0 01172
10.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin2 21266
11.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01360
12.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 21454
13.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków2 21554
14.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11554
15.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 01748
16.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów0 0
17.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (-1)-16
18.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin-1 (-1)-1-1
19.Burnaby Lautier Reynier
Schilham Melline
TeAm Dennis & Samantha
(Holandia)
Burnaby Lautier Reynier
Schilham Melline
Burnaby Lautier ReynierSchilham MellineTeAm Dennis & Samantha
(Holandia)
20.Stepan Dostal
Michaela Novakova
TK Maestro
(Czechy)
Stepan Dostal
Michaela Novakova
Stepan Dostal Michaela Novakova TK Maestro
(Czechy)
21.van Zal Danny
Bach Patricia
TeAm Dennis & Samantha
(Holandia)
van Zal Danny
Bach Patricia
van Zal DannyBach PatriciaTeAm Dennis & Samantha
(Holandia)

19+ (Powyżej 18) LA Grand Prix Polski 41

GPP eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01342
2.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12285
3.Gatnar Jiri
Sygiet Marta
ATHINA - Oława
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Gatnar JiriSygiet MartaATHINA - Oława0 03247
4.Majda Michał
Krzysztoń Natalia
FANTAZJA - Kraków
Majda Michał
Krzysztoń Natalia
Majda MichałKrzysztoń NataliaFANTAZJA - Kraków0 04209
5.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05190
6.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08143
7.Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Andrzejewski Kamil
Rucińska Dominika
Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09133
8.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 010124
9.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 011114
10.Tesly Yan Yulian
Zaniewska Klaudia
POLISH CLUB - Warszawa
Tesly Yan Yulian
Zaniewska Klaudia
Tesly Yan YulianZaniewska KlaudiaPOLISH CLUB - Warszawa1 11395
11.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 01486
12.Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Szeliga Michał
Przydział Katarzyna
Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 01586
13.Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
STYL - Kraków
Podraza Daniel
Filipowicz Agnieszka
Podraza DanielFilipowicz AgnieszkaSTYL - Kraków4 41676
14.Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Grzegorczyk Marta
Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 111776
15.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga0 01776
16.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin1 11776
17.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów7 72067
18.Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Niedzielski Tomasz
Tymiak Andżelika
Niedzielski TomaszTymiak AndżelikaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 02257
19.Chernenko Sergii
Surówka Joanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Chernenko Sergii
Surówka Joanna
Chernenko SergiiSurówka JoannaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02357
20.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin0 02557
21.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław5 52557
22.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław0 02748
23.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn1 12848
24.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin12 123038
25.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
ST NOVOMEX Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaST NOVOMEX Opole0 03238
26.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 (-1)-1-1
27.Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lasota Piotr
Szustkiewicz Marta
Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 (-1)-1-1
28.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 (-1)-10
29.Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
POLISH CLUB - Warszawa
Ossowski Karol Paweł
Sech Patrycja
Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB - Warszawa-1 (-1)-1-1
30.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin1 (-1)-11
31.Frlicka Paul
Svandova Ruth
STK Praha
(Czechy)
Frlicka Paul
Svandova Ruth
Frlicka PaulSvandova RuthSTK Praha
(Czechy)
32.Jakub Chmiel
Simona Ichnovská
TK Marendi
(Czechy)
Jakub Chmiel
Simona Ichnovská
Jakub Chmiel Simona Ichnovská TK Marendi
(Czechy)
33.Jan Tylich
Monika Martinková
TK Marendi
(Czechy)
Jan Tylich
Monika Martinková
Jan Tylich Monika Martinková TK Marendi
(Czechy)
34.Marek Hrstka
Veronika Flaskova
Stk
(Czechy)
Marek Hrstka
Veronika Flaskova
Marek Hrstka Veronika Flaskova Stk
(Czechy)
35.Martin Hejhal
Tereza Zunová
TŠ StandardKlub Praha
(Czechy)
Martin Hejhal
Tereza Zunová
Martin Hejhal Tereza Zunová TŠ StandardKlub Praha
(Czechy)
36.Martin Prágr
Denisa Galanzarova
Tk Marendi
(Czechy)
Martin Prágr
Denisa Galanzarova
Martin Prágr Denisa Galanzarova Tk Marendi
(Czechy)
37.Petr Polívka
Veronika Haufová
TK Marendi
(Czechy)
Petr Polívka
Veronika Haufová
Petr Polívka Veronika Haufová TK Marendi
(Czechy)
38.Stepan Dostal
Michaela Novakova
TK Maestro
(Czechy)
Stepan Dostal
Michaela Novakova
Stepan Dostal Michaela Novakova TK Maestro
(Czechy)
39.Tomáš Jareš
Klárá Izajová
TK Marendi
(Czechy)
Tomáš Jareš
Klárá Izajová
Tomáš Jareš Klárá Izajová TK Marendi
(Czechy)
40.Tomáš Novotný
Anita Šálková
TK Marendi
(Czechy)
Tomáš Novotný
Anita Šálková
Tomáš Novotný Anita Šálková TK Marendi
(Czechy)
41.Vladimir Krejci
Eva Minarikova
TK Maestro
(Czechy)
Vladimir Krejci
Eva Minarikova
Vladimir Krejci Eva Minarikova TK Maestro
(Czechy)

 

BLOK 4

ROZPOCZĘCIE - godz. 19.00, REJESTRACJA - godz. 17.30-18.15


35+ (Senior 1) Open ST 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław1
2.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3
4.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec4
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól5
6.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław6
7.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec7
8.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól8
9.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
SZOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraSZOK - Gliwice9
10.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław10