GPP Młodzież Starsza VIII OTTT Silesian Cup 2015

2015-04-25 Dobrzeń Wileki, DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki


Plik z wynikami

10-11 H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lenarczyk MarekLisek Aleksandra
Jędryszczak PawełStaś Pola
Bielas KarolMazurova Nikola
Kamiński IwoBilińska Anna
Janicki MarekKarkos Emilia
Kokot OliwierSiejka Weronika
Zdzuj KacperSalzburg Amelie

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kucza RafałTokarczyk Kinga182
Reginek FilipStraus Emilia123
Lenarczyk ŁukaszGoranczewska Julia64
Mach DawidMach Wiktoria55

12-13 G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kubicz JakubLewandowska Weronika
Kulik BartekKwiek Paulina
Groehlich GrzegorzPlekaniec Nikola
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jakubczak JakubNadera Katarzyna261
Kita PatrykKonieczko Agata202
Kowalewski MarcinZychma Dominika143
Markiewicz JakubArczyńska Daria84
Sieczka MichałKrupa Helena66
Sdzuj BeniaminKasprzak Anna57

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia231
Szozda MaciejGulka Klaudia172
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria113
Gajdera DawidSitko Edyta54

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna251
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia192
Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia133
Szozda MaciejGulka Klaudia74
Marszałek KacperGalewicz Weronika65
Gajdera DawidSitko Edyta56

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kubacki KacperKałuzińska Kaja221
Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria162
Postawa PatrykSkotalczyk Amanda103

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ślazyk JakubManowska Weronika251
Miśtal SzymonLang Magdalena192
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria133
Stacha KacperŁoś Katarzyna74
Włochowicz MateuszKubiak Julia65
Szyporta MateuszKosno Wiktoria56

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria271
Miśtal SzymonLang Magdalena212
Pieczyrak KarolStelmach Natalia153
Fałek KonradBalcerek Nela94
Włochowicz MateuszKubiak Julia85
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria76
Stacha KacperŁoś Katarzyna67
Szyporta MateuszKosno Wiktoria58

16-20 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowoświat MikołajBuczek Karolina
Kucina WojciechKuląg Marta
Klepacz KacperSzalast Oliwia
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Dobak MaciejKaczmarek Dorota
Kapitan CyprianPawlak Maja
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -

16-20 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Frach DominikNabiałek Joanna
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela
Kolczarek MikołajKała Iga
Gzowski DominikSzmagierewska Maja
Sikora MaciejSiemieniec Maria

8-9 H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Otto AdamPawełczak Paulina
Michalczyk SebastianPodolska Katarzyna
Sydor KacperSowietzka Zuzanna
Skowronek KrzysztofSosna Amelia
Zdzuj KsaweryKrupa Agata
Prodlik MichałWilińska Olivia
Wieszołek EmilZiomek Michalina

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika261
Boluk BartłomiejSkuła Eliza202
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -143
Klich MateuszBociąga Katarzyna84
Nowak PawełKmiołek Izabela75
Piechota DominikStronczek Hanna66
Gzowski DominikSzmagierewska Maja57

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Karczewicz AdrianBilska Natalia261
Głąb KonradMorga PaulinaB202
Warsitz JakubBrzozowska Agata143
Hamulecki KrzysztofŻmuda Aleksandra84
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata75
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata66
Zemełka DennisCzerner Aleksandra57

Pow. 15 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gatnar JiriSygiet Marta01
Nowoświat MikołajBuczek Karolina02
Klepacz KacperSzalast Oliwia03
Kasprzak KonstantyŻółkiewska Katarzyna04
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela05
Dobak MaciejKaczmarek Dorota06

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kolczarek MikołajKała Iga251
Łukasik MichałWiatr Kamila192
Głąb KonradMorga Paulina133
Argier AdamSakidon Bożena74
Gzowski DominikSzmagierewska Maja65
Sikora MaciejSiemieniec Maria56

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Basak MateuszKubatta Sandra261
Basak BartoszGrabarek Martyna202
Kapitan CyprianPawlak Maja143
Koniarz TomaszCiślak Agata84
Kubicz DominikBańkowska Magdalena75
Mandryk MiłoszSzymczyk Dominika66
Nabiałczyk BartoszJurek Marta57

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Czyrnia TobiaszIdzik Małgorzata251
Warsitz JakubBrzozowska Agata192
Plata DawidRudkowska Julita133
Hamulecki KrzysztofŻmuda Aleksandra74
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata65
Zemełka DennisCzerner Aleksandra56

Pow. 15 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kasprzak KonstantyŻółkiewska Katarzyna01
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela02
Frach DominikNabiałek Joanna03
Kolczarek MikołajKała Iga04
Piechota DominikStronczek Hanna05
Nowoświat MikołajBuczek Karolina06