OTTT O Puchar P.M. MYsłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS

2015-04-26 41-400 Mysłowice, MULTIDANCE - Mysłowice


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dziereń KamilTkacz Maja
Suszek WitoldSuszek Natalia
Nowak TytusZając Anna
Gędłek DawidKołodziej Marta
Caban PatrykBrzezińska-Śledzik Wiktoria
Płatek MateuszGrudziecka Liwia
Banaś WiktorUlbrich Klaudia

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kowalewski ŁukaszSitko Ewa281
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata222
Dudek SzymonSamek Magdalena163
Biedroń TymoteuszMagnuska Katarzyna104
Patrzyk MaksymilianKot Amelia95
Małecki DawidCwalina Sara86
Zużałek SzymonJaworska Natalia77
Baron JakubJakóbowska Jolanta68
Sordyl PawełKołodziej Martyna59

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Smolarek MarcelRoszak JuliaD311
Wanago PawełBalon KatarzynaD252
Kita PatrykKonieczko Agata193
Kowalewski MarcinZychma Dominika134
Kuś DawidTerlikowska Maja125
Świątek AleksanderMazurek Martyna116
Wojna KacperKlekot Karolina107
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara98
Lipnicki WojciechGryczka Marta89
Rzepecki MikołajSikora Gabriela710
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka611
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia512

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia271
Miś JakubSzpałek Agnieszka212
Muller MichałFrankiewicz Julia153
Gajdera DawidSitko Edyta94
Gędłek JakubJaworek Maria85
Adamczyk MateuszKamińska Paula76
Pyrzyński MateuszMurawska Wiktoria67
Gadocha MateuszBała Weronika58

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Adamczyk MateuszKamińska Paula271
Mazur JakubBozacka Julia212
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna153
Gędłek JakubJaworek Maria94
Ryba ArkadiuszSkupień Zofia85
Muller MichałFrankiewicz Julia76
Miś JakubSzpałek Agnieszka67
Gadocha MateuszBała Weronika58

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drożdż WiktorJagła Karolina281
Ciołczyk DominikSzymiec Wiktoria163
Bednarek MateuszSzczęch Karolina104
Cichoń PawełĆwik Izabela95
Domiański MichałKolińska Julia86
Połetek PatrykDudek Lidia77
Błach DawidKainka Wiktoria68
Skalski TomaszSzyjka Nikola59

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia261
Walas MateuszSołtysiak Aleksandra202
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina143
Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia84
Wielogórski AdamDrab Paulina75
Dworczyk JakubKlenart Anna66
Kubica EliaszZemełka Jennifer57

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Ślazyk JakubManowska Weronika281
Knapik JakubKnapik AleksandraB222
Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna163
Klecha PawełKazimierczak Julia104
Kozieł JakubBenisz Klaudia95
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria86
Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna77
Haska WojciechKról Karolina68
Blum KamilSeweryn Weronika59

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Krentosz AleksanderPrymerska Wiktoria271
Pieczyrak KarolStelmach Natalia212
Klecha PawełKazimierczak JuliaB153
Czarnik KamilPolewska Sandra94
Sowa KamilKolarczyk Izabela85
Haska WojciechKról Karolina76
Koścień BartoszKoza Dominika67
Blum KamilSeweryn Weronika58

8-9 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bieliński MarcinSłaboń Weronika
Jakubczyk FilipJakubczyk Zuzanna
Machnik RafałRejmer Wiktoria
Skowronek KrzysztofSosna Amelia

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Okon SebastianSmolarek Agata271
Cygan PatrykMłynarczyk Weronika212
Orawski AdamKurpas Żaneta153
Zagórski JanWoźniak EwelinaC94
Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena85
Zdebski MichałNiechciał Agnieszka76
Halama PawełLorencik Katarzyna Maria67
Marszałek MarcelLitwin Patrycja58

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Noworyta MariuszFatyga Justyna271
Wodowski AdrianDuda MagdalenaD212
Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina153
Biela ErnestZajda Dorota94
Tkacz RafałAndrusiak Jolanta85
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna76
Mroczek MichałJasińska Martyna67
Bogdziewicz DawidJureczko Magda58

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stetsyuk MikhailWołowiec Katarzyna311
Miśkiewicz MaciejJarecka Emilia252
Czaja WojciechKrzysztofczyk Karolina193
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika134
Brzeziński PrzemysławFrankowska Sandra125
Czarny MarcinWęgrzynowska Marta116
Miechowicz DominikGąsior Natalia107
Kmita SebastianRej Patrycja98
Palenta SzymonWrótniak Anna89
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila710
Kuśpiel MarcinPietranek Monika611
Nowak BartoszGruszka Patrycja512

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Karczewicz AdrianBilska Natalia301
Rykała WojciechSzyja Katarzyna242
Zięba MateuszKulig Karolina183
Przygoda JeremiŁach Magda124
Krzeszowiak JerzyBanaś Maria115
Matysek MikołajKarczmarz Agnieszka106
Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria88
Kowalik KamilPajerska Krystyna69
Wardyń MiłoszArgasińska Natalia69

Pow. 15 Standard A

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kolczarek MikołajKała Iga231
Rządkowski KamilMarkiewicz Paulina172
Łukasik MichałWiatr Kamila113
Adamczyk RafałKarbowniczek Anna54

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tomaszewski KacperWidlarz Patrycja271
Czarnota PatrykChosta MilenaA212
Kuliś PiotrSitak Joanna153
Janas AdrianBlukacz Weronika94
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila85
Wójcik PiotrKubicka Ewelina Urszula76
Kurasiński PatrykJerzyk Klaudia67
Matysek MikołajKarczmarz Agnieszka58

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Plata DawidRudkowska Julita301
Kuśpiel MarcinPietranek Monika242
Nowak BartoszGruszka Patrycja183
Górniak KamilSzpila Magdalena115
Fryc TomaszBlasa Karolina106
Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura07
Gryczka AdamLenarczyk Oliwia78
Rykała WojciechSzyja Katarzyna78
Kowalik KamilPajerska Krystyna610
Czop JakubStafińska Natalia011