XVII SOLNY OTTT - GPP Dorośli, MŁodzież Starsza

2015-05-30 Nowa Sól, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dawidowicz IreneuszMłynarska Julia281
Protasiewicz PiotrKęsy Weronika222
Tomaszewski PatrykKonieczna Aleksandra163
Chmiel JakubKlupa Natalia104
Charyszyn KacperPławska Julia95
Żukowski MikołajKozołub Zofia86
Gonera TeodorWałowska Mariola67
Fila WojciechKolanowska Pola67
Szperka TomaszLunk Laura59

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia231
Piszczorowicz DawidMajewska Marta172
Oleszak HubertMałek Alicja113
Górny BartoszKonarska Katarzyna54

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara281
Priemel AdrianGusta Michalina222
Kowalczuk MaurycyRadoń Anna163
Chudziński BorysStam Oliwia104
Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika95
Błaszak RafałSkiba Maja86
Zalewski ŁukaszMłodawska Milena77
Szymczak PatrykKondracka Patrycja68
Dobraś PiotrJania Marcelina59

12-13 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gajdera DawidSitko Edyta231
Szpakowicz RobertRogowska Oliwia172
Świątek WiktorJankowska Natalia113
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja54

12-13 Latin Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górczak KasperAndrzejczak Kornelia01
Myślicki DanielTąkiel Laura02
Szpakowicz RobertRogowska Oliwia03
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja04

12-13 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Świątek WiktorJankowska Natalia231
Gajdera DawidSitko Edyta172
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja113
Myślicki DanielTąkiel Laura54

12-13 Standard Open

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szpakowicz RobertRogowska Oliwia01
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja02

14-15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bednarek MateuszSzczęch Karolina301
Czabator MichałDubicka Emilia242
Starski KacperŚwiąder Aleksandra183
Olejniczak MikołajLopatnyuk Roksana124
Kukuła KacperHołub Gabriela115
Rękawik KacperPawlewska Joanna106
Kępkowski ŁukaszBahrij Martyna97
Niedbalski JakubRojek Adrianna88
Krawczyk KacperFriedensberg Estera79
Surmacz MateuszCygan Wiktoria610
Wiśniewski FilipPawłowska Aleksandra511

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kliński FilipPrzybylska Maja271
Pustelnik PrzemysławProracka Laura212
Rosłonkiewicz MateuszDydak Wiktoria153
Stołecki MateuszKuśnierzewska Izabela94
Augustyniak DominikŚwiatowska Iga85
Pietrzak MarekPoprawska Julia76
Chwałek ŁukaszBereś Paulina67
Czaykowski SzymonDelicat Natalia58

14-15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Stacha KacperŁoś Katarzyna231
Marcinkowski JanUrban PatrycjaB172
Leciej RafałDrobna Aleksandra113
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja54

14-15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Malinowski WiktorOlejnik Patrycja211
Marcinkowski JanUrban Patrycja152

16-20 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna
Biały TomaszSzafran Weronika
Winkler MiłoszJankowska Magdalena
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia

16-20 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Sikora MaciejSiemieniec Maria
Bernat MarcinArcimowicz Adriana
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra Katarzyna
Maślanka MateuszWenerska Zuzanna
Kramski MateuszJabłońska Julia
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Lankovich VladislavHalczak Joanna291
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaC232
Kozłowski RobertSiemaszko Wiktoria173
Słodownik MaciejKozinoga Klaudia114
Najdek PawełKościńska Marta105
Grochalski TomaszHomoncik Agata96
Wolny MichałWieczorek Daria87
Kida MikołajKulczycka Klaudia78
Górczyński ErnestSosiewicz Marta69
Schönborn HubertSzałęga Kamila510

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Szymczak KamilUrban GretaD261
Leszczyński WitoldKaczperska Anita202
Drabko BenjaminMatysiak Sara143
Zięba JakubKraszewska Monika84
Kaczmarek MikołajPiechel Monika75
Jędrzejewski JanArtiuchow Emila66
Słota KarolJagiełka Gabriela57

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Danielewicz MikołajRoszkowska Maria301
Winkler MiłoszJankowska Magdalena242
Bartkowiak MateuszCzerwińska OlgaA183
Kramski MateuszJabłońska Julia124
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia115
Kaczałko TomaszGromadzka Sara106
Spych AleksanderŻegalski Alicja87
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia87
Magierowicz MateuszMorawicka Karolina79
Wesołowski MichałPastusińska Paulina610
Biały TomaszSzafran Weronika511

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka281
Bolek MichałMykicka Aleksandra222
Łabiński WojciechZielazek AnnaB163
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia104
Grześków KarolKobylczak Elizabeta95
Nowakowski HubertJanus Susanna86
Nguyen DanielKielar Joanna77
Górecki PawełTabor Nikola68
Pałka RafałLaska Natalia59

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bernat MarcinArcimowicz Adriana241
Kaźmierczak JakubGrzelaczyk Nikola182
Kastelik ŁukaszKiełbik Natalia123
Kurza JakubSapińska Iwona64
Biały TomaszSzafran Weronika55

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Bolek MichałMykicka AleksandraB311
Bartman AleksanderSas Aurelia252
Mroczkowski RafałMroczkowska Katarzyna193
Tonder ŁukaszStawicka Marta134
Łabiński WojciechZielazek Anna116
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia107
Piotrowski WojciechDumańska Julia98
Pałka RafałLaska Natalia79
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota79
Górecki PawełTabor Nikola511
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka511

Pow. 19 Latin G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Jaszewski TomaszKotarba Alicja
Domański BartłomiejGrzegorczyk Marta
Matecki AdamSosińska Anna
Dudarewicz AdamMazurek Iga
Kusztal OskarKulpa Anna
Więckowski RafałStępień Katarzyna
Czarny MarcinWęgrzynowska Marta

Pow. 19 Standard G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Kolesnik RostislavWawrzynowicz Kinga
Narajewski JakubSkorupa Katarzyna
Foksiński AdrianKastelik Karolina