VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2015-11-28 HALINÓW, MAKO - Sulejówek


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana rozpoczecia 1 bloku: 13.30; 2 bloku: 15.30

BLOK 1, rejestracja 12.30-13.00, start: 13.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA,WW,CCC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Grzanka Dawid
Wojda Oliwia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Grzanka Dawid
Wojda Oliwia
Grzanka DawidWojda OliwiaCREATIVE DANCE - Kobyłka 2
3.Pohl Stanisław
Romaniuk Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pohl Stanisław
Romaniuk Julia
Pohl StanisławRomaniuk JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3
4.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek 4

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

WA,WW,CCC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Brodowski Maksym
Naguszewska Julia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maksym
Naguszewska Julia
Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO - Sulejówek1 (+1)112
3.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok1 13
4.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok1 14
5.Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
Stefanowicz KacperStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 05

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA, WW, CCC, JV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
MAKO - Sulejówek
Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO - Sulejówek1 (+1)112
3.Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
MAKO - Sulejówek
Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO - Sulejówek0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
RIVIERA Warszawa
Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaRIVIERA Warszawa3 (+1)132
3.Lenartowski Jakub
Jankowska Klaudia
MAKO - Sulejówek
Lenartowski Jakub
Jankowska Klaudia
Lenartowski JakubJankowska KlaudiaMAKO - Sulejówek1 (+1)113
4.Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Kaniewski Grzegorz
Raszkowska Dominika
Kaniewski GrzegorzRaszkowska DominikaFAST-STEP Warszawa1 14
5.Dolota Daniel
Budzyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Dolota Daniel
Budzyńska Oliwia
Dolota DanielBudzyńska OliwiaMAKO - Sulejówek0 05
6.Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
MAKO - Sulejówek
Wośkowski Mikołaj
Barcicka Natalia
Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO - Sulejówek0 06

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczyczak Filip
Jaskółka Andżelika
STARDANCE - Gdynia
Szewczyczak Filip
Jaskółka Andżelika
Szewczyczak FilipJaskółka AndżelikaSTARDANCE - Gdynia0 01

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Affre Julian
Preś Ewelina
DUET - Warszawa
Affre Julian
Preś Ewelina
Affre JulianPreś EwelinaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 12
3.Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak PawełObroślińska Julia3 33

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)152
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
4.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 14
5.Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra1 15
6.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.8 86

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa5 (+1)151
2.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.9 (+1)192
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
4.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin7 74
5.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa1 15
6.Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
MAKO - Sulejówek
Szczepański Mateusz
Michałowska Katarzyna
Szczepański MateuszMichałowska KatarzynaMAKO - Sulejówek

 

BLOK 2, rejestracja 14.30-15.00, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek2
3.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia3
4.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa4
5.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek5
6.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek6
7.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
PROGRESS - Warszawa
Tarach Kamil
Buczyńska Michalina
Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS - Warszawa1
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa2
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek3
4.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia4
5.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek5
6.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek6
7.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Niedziółka Wiktoria
Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE - Warszawa3 (+1)131
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 02
3.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk Julia0 03
4.Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac JakubGizińska JuliaSTART - Płońsk0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok6 (+1)162
3.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa1 (+1)113
4.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Baran Michał
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława4 (+1)145
6.Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 26
7.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 07
8.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 78
9.Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
Rakowicz GabrielSliżewska EwaKADRYL - Białystok0 09
10.Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice0 010
11.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Gosławski-Żeligowski Mieszko
Zduńczyk Paulina
Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa1 (+1)112
3.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)153
4.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok6 (+1)164
5.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 75
6.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom5 56
7.Baran Michał
Walczak Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Baran Michał
Walczak Aleksandra
Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława4 47
8.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 08
9.Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Gajtkowski Karol
Durnakowska Iwona
Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 29
10.Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Rakowicz Gabriel
Sliżewska Ewa
Rakowicz GabrielSliżewska EwaKADRYL - Białystok0 010
11.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa3 (+1)131
2.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
RIVIERA Warszawa
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA Warszawa11 (+1)1112
3.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków7 (+1)173
4.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina4 (+1)144
5.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków11 115
6.Halicki Michał
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Halicki Michał
Ziembińska Julia
Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL - Białystok3 36
7.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 17
8.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 28

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia B (+1)1B1
2.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina6 (+1)162
3.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa B (+1)1B3
4.Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Szumacher Artur
Welenc Katarzyna
Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława10 (+1)1104
5.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok3 35
6.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 06
7.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 77
8.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
IMAGE - Wyszków
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE - Wyszków5 58
9.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
FENIKS - Białystok
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS - Białystok2 29

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)191
2.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
3.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET - Warszawa1 13
4.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
2.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź3 (+1)133
4.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA7 74
5.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
IMPET - Warszawa
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET - Warszawa1 15
6.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
IMAGE - Wyszków
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE - Wyszków0 06

 

BLOK 3, rejestracja 17.00-17.30, start: 18.00

12-13 (Junior 1) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa1
2.Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
PROGRESS - Warszawa
Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS - Warszawa2
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
SWING - Łomianki
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING - Łomianki3
4.Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
PROGRESS - Warszawa
Zembrzuski Krzysztof
Adamiec Sandra
Zembrzuski KrzysztofAdamiec SandraPROGRESS - Warszawa4

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE - Warszawa1
2.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
SWING - Łomianki
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING - Łomianki2
3.Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
PROGRESS - Warszawa
Regeńczuk Sebastian
Zawadzka Oliwia
Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS - Warszawa3

14-15 (Junior 2) Open LA 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Ficner Aleksandra
Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 (+1)111
2.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek8 (+1)182
3.Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
KADRYL - Białystok
Suchowolec Kamil
Borowik Ewa
Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL - Białystok7 (+1)173
4.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok4 (+1)144
5.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
FENIKS - Białystok
Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS - Białystok2 26
7.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 17
8.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok2 28
9.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 19

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)161
2.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
IMPET - Warszawa
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET - Warszawa10 (+1)1102
3.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa6 (+1)163
4.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 (+1)164
5.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków4 45
6.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek1 16
7.Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
POLISH CLUB - Warszawa
Makowski Jerzy
Gronowska Weronika
Makowski JerzyGronowska WeronikaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Rosiak Przemysław
Antos Natalia
BRASIL - WARSZAWA
Rosiak Przemysław
Antos Natalia
Rosiak PrzemysławAntos NataliaBRASIL - WARSZAWA0 08
9.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 19

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 21
2.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA4 42

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa S (+1)1S1
2.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce14 (+1)1142
3.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław S (+1)1S3
4.Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz Piotr
Grygo Anna
Giglewicz PiotrGrygo Anna15 154
5.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 45
6.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa3 31
2.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Grabowska Hanna Weronika
Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE - Warszawa4 41
2.Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gmochowski Mateusz
Biesiekierska Karolina
Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa3 (+1)131
2.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok1 (+1)112
3.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa4 (+1)143
4.Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Stachera Wiktoria
Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL - WARSZAWA0 04
5.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa2 25
6.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 06