Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyrzecza

2015-03-15 Międzyrzecz, FAN DANCE - Międzyrzecz


Plik z wynikami

10-11 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tomczyk ŁukaszParcheta Weronika291
Zinkiewicz MaciejOkoń Maja232
Jaensch TymoteuszKubiak Aleksandra173
Tomaszewski PatrykKonieczna Aleksandra114
Środecki AleksanderKaśków Weronika105
Gierwatowski KacperWoronowska Jolanta96
Dziduch GrzegorzKłodzińska Weronika87
Kuźnik ŁukaszMarczuk Lilia68
Krzywiecki FilipSebastianowicz Maja68
Sławiński PawełGodawa Paulina510

10-11 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Dębski DawidŁotyszonek Julita
Smoliński HubertMąkowska Oliwia
Minorowicz JakubMajchrzak Martyna
Radzik KonradMajchrowicz Ewa
Radzik KonradŁączkowska Hanna
Lemke KrystianLitkowiec Ewelina
Metack JulianBaran Alicja
Metack JulianKolańska Wiktoria
Bulicz NikodemWinnicka Julia
Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina
Binkowski WojciechBiadała Zuzanna
Woźniczka BartoszChlamtacz Zofia
Woźniczka BartoszMroczkowska Amelia

10-11 Kombinacja H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Radzik KonradMajchrowicz Ewa
Radzik KonradŁączkowska Hanna
Metack JulianBaran Alicja
Metack JulianKolańska Wiktoria
Woźniczka BartoszChlamtacz Zofia
Woźniczka BartoszMroczkowska Amelia
Kuliński KarolAdamska Martyna
Pura FilipOchnik Weronika
Ferenc MichałOrzłowska Małgorzata
Wojnar GrzegorzIszczek Róża
Brzozowski GrzegorzBączyk Agata

12-13 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Konczalski MiłoszUstianowska Zuzanna321
Świątek WiktorJankowska Natalia262
Purczyński WiktorStaśkiewicz Alicja203
Jaskulski MichałKuta Marianna144
Grabowski PatrykSobiech Weronika135
Woga NikodemSkrzypek Patrycja126
Sarafin OliwerPociej Natalia117
Rusak PiotrGałka Sylwia108
Sierociński WojciechCupak Kornelia99
Urban MarcelBrodacka Nikola610
Piszczorowicz DawidMajewska Marta610
Golec BartoszCichańska Marta610
Oleszak HubertMałek Alicja513

12-13 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Serkowski Mikołaj FilipOrnat Dominika351
Mroziński MateuszProtasiewicz Olivia02
Markowski TomaszKrzywicka Magdalena233
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaD174
Lipiński DanielStępień Gabriela165
Niemczyk KacperMarczuk Róża156
Nowakowski IgnacyKarnecka Barbara147
Ignaszewski MaxwellKicińska Dominika138
Okoń FilipSobiesiak Dominika129
Henicz MiłoszRozmiarek Małgorzata1110
Łajca DawidNawrocka Jagoda011
Mosiejczuk HubertWielgus Agata912
Szczepaniak MikołajKutzner Nikola813
Bosy Dominik WojciechRaczkowiak Julia714
Miś BartoszCzopko Milena615
Osadziński MichałKuźnik Dorota516

12-13 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Zimniewicz BartoszBaranek Natalia
Sobieszek SławomirChabros Julia
Majchrzak AdrianSkarżyńska Katarzyna
Nawrocki FilipPaschke Julia

14-15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starski KacperŚwiąder AleksandraD301
Koźba MichałTrojanowska Anna242
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaD183
Chudzia MichałSzymkiewicz Aleksandra124
Czabator MichałDubicka Emilia115
Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona106
Kępkowski ŁukaszBahrij Martyna87
Podolski MichałZborowska Zuzanna87
Kliński FilipPrzybylska Maja79
Gajewski JakubGuzowska Anna610
Rosłonkiewicz MateuszDydak Wiktoria511

8-9 H

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pihan MichałGąsiorek Julia
Rajfur MarcinMazur Oliwia
Kluwak JulianSkarbież Julia

8-9 Kombinacja G

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Gmurkowski MikołajDebert Mirela
Borowski FabianŁukaszun Julia
Kossiński Cezary PrzemysławPawlak Nadia
Kozłowski JędrzejPrzepłata Weronika
Nowak KrzysztofSoja Julia
Rośleń KornelSzymańska Oliwia

Pow. 15 Kombinacja D

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Piechota KonradZahorowska Adrianna301
Kieresz SzymonKrajka Olga242
Kowańdy ZachariaszBajon Magdalena183
Buchowski ArkadiuszStachowiak Agata124
Konarzewski JakubPietrzykowska Natalia115
Żurek MikołajMuszkieta Magdalena106
Żuk MichałDubiec Iga88
Hańczyk ŁukaszSzłapka Sara Anna79
Piskulak PatrykKaput Natalia610

Pow. 15 Kombinacja E

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Pacelik PatrykTomoń JulitaD311
Radzikowski PawełRejmisz Anna252
Grygiel DawidWłodarczyk Agata193
Leszczyński WitoldKaczperska Anita134
Borkiewicz JakubBorkiewicz Marta125
Szymczak KamilUrban Greta06
Stasiak KrzysztofPociej Aleksandra107
Raszyński MateuszAndrzejczak Marta98
Kaczmarek MikołajPiechel Monika89
Dereszewski AdamWitkowiak Kamila710
Słota KarolJagiełka Gabriela611
Włodarczyk AdamWandolska Zuzanna512

Pow. 15 Latin B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Tchórzewski SandroZwanzig Patrycja311
Spych AleksanderŻegalski Alicja252
Kaczałko TomaszGromadzka Sara193
Biały TomaszSzafran Weronika134
Kramski DamianSkorupka Alicja125
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia116
Antosik PatrykGrzesiak Karolina107
Michalski KordianJarosz Julia Klara98
Dąbek MateuszMangudis Tasija79
Kozicz DamianWachelka Dominika Kinga79
Czaczkowski KacperLemke Julita611
Morawski MichałSzkalińska Marta512

Pow. 15 Latin C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Hawro MichałKnopik KingaB252
Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia193
Tonder ŁukaszStawicka Marta134
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka125
Kujawiński PatrykOlejnik Patrycja116
Sawicz SebastianNowak Izabela97
Łabiński WojciechZielazek Anna97
Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia89
Riewe-Perła Oskar RafałSeydlewicz Daria710
Pałka RafałLaska Natalia611
Przybył TobiaszPrzybył Oliwia512

Pow. 15 Standard B

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Starzyński PiotrJanicka Kamila281
Kramski DamianSkorupka Alicja222
Antosik PatrykGrzesiak Karolina163
Dąbek MateuszMangudis Tasija104
Kozicz DamianWachelka Dominika Kinga95
Michalski KordianJarosz Julia Klara86
Morawski MichałSzkalińska Marta67
Biały TomaszSzafran Weronika67
Tchórzewski SandroZwanzig Patrycja59

Pow. 15 Standard C

Partner Partnerka Nowa Klasa Punkty Miejsce
Korbanek SzymonKorbanek Kornelia291
Tonder ŁukaszStawicka Marta232
Kujawiński PatrykOlejnik Patrycja173
Czaczkowski KacperLemke Julita114
Bartman AleksanderDrozd Wiktoria105
Drążewski NikodemPiekarska Agnieszka96
Pałka RafałLaska Natalia87
Łabiński WojciechZielazek Anna78
Przybył TobiaszPrzybył Oliwia69
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota510