XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II

2015-10-24 POZNAŃ, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

REJESTRACJA do piątku 16.00!!!

BLOK IV - ZMIANY w programie!!!
Wprowadzono kategorię 12-13 lat OPEN STANDARD LATIN.
Połączono kategorie Senior I i Senior II w połączonych klasach E+D.

UWAGA!
Kategorie GPP Junior II ST i GPP Dorośli ST rozpoczną się finałami w Bloku IV ( początek o godz. 18.00).

BLOK 1

Rejestracja par : godz. 9.00-9.30 Próba parkietu: godz. 9.30 Rozpoczęcie godz. 10:00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN - Toruń1 (+1)111
2.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin7 (+1)172
3.Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka Mateusz
Pierzyńska Weronika
Białka MateuszPierzyńska Weronika1 (+1)113
4.Chmiel Jakub
Klupa Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Chmiel Jakub
Klupa Natalia
Chmiel JakubKlupa NataliaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)144
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 25
6.Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz Filip
Poliszczuk Milena
Musiałowicz FilipPoliszczuk Milena0 06
7.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno2 27
8.Szperka Tomasz
Lunk Laura
PROJEKT NM - Słubice
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka TomaszLunk LauraPROJEKT NM - Słubice1 18

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz6 (+1)161
2.Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk Jakub
Bęben Julia
Konowalczyk JakubBęben Julia5 (+1)152
3.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin7 (+1)173
4.Chudziński Borys
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Chudziński Borys
Stam Oliwia
Chudziński BorysStam OliwiaMARGO - Leszno5 (+1)154
5.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań2 25
6.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin1 16
7.Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski Jakub
Wawrzyniak Adrianna
Plackowski JakubWawrzyniak Adrianna0 07
8.Ludwiczak Sebastian
Ryks Magdalena
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Ryks Magdalena
Ludwiczak SebastianRyks MagdalenaDREAM - Poznań0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Tyjewska Julia Magdalena
Tarnowski MichałTyjewska Julia MagdalenaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin1 13
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaDREAM - Poznań1 14

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
RIVIERA Warszawa
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA Warszawa5 (+1)151
2.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)172
3.Maślak Jakub
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Sobasik Marta
Maślak JakubSobasik MartaMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin4 44
5.Chwiałkowski Filip
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Pułka Marta
Chwiałkowski FilipPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Sowijak Tomasz
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Sowijak Tomasz
Biegała Julia
Sowijak TomaszBiegała JuliaMARGO - Leszno1 16
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska Julia0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 (+1)121
2.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)142
3.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin D (+1)1D3
4.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika3 34
5.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska Joanna2 25
6.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 36

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka AdrianPawłowska Joanna4 (+1)141
2.Rogowski Alan
Kownacka Maria
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań2 (+1)122
3.Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek Mikołaj
Piechel Monika
Kaczmarek MikołajPiechel Monika4 (+1)143
4.Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
SZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin
Dereszewski Adam
Witkowiak Kamila
Dereszewski AdamWitkowiak KamilaSZKOŁA TAŃCA ZBIGNIEW WITKOWIAK - Konin7 74
5.Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz DominikSadzka NataliaDANCE CENTER - Poznań2 25
6.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 36

 

BLOK 2

Rejestracja par : godz. 11.30-12.00 Próba parkietu: godz. 12.00 Rozpoczęcie godz. 12.30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń6 (+1)161
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina6 (+1)162
3.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin1 15
6.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria3 36
7.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 17
8.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 38
9.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria4 (+1)141
2.Czabator Michał
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Dubicka Emilia
Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska Paulina6 (+1)163
4.Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Karczewska-May Viktoria
Podolak DorianKarczewska-May ViktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin1 15
6.Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Lopatnyuk Roksana
Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO - Leszno1 16
7.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń4 47
8.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 38
9.Kliński Filip
Przybylska Maja
DANCE CENTER - Poznań
Kliński Filip
Przybylska Maja
Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER - Poznań0 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska Zofia5 (+1)152
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 13
4.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań2 24

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Gawron Wawrzyniec
Olewicz Julia
DZIUPLA - Poznań
Gawron Wawrzyniec
Olewicz Julia
Gawron WawrzyniecOlewicz JuliaDZIUPLA - Poznań3 (+1)132
3.Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Gierszewska Natalia
Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA - Szczecin0 03
4.Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz WojciechZawada AleksandraDREAM - Poznań1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1112
3.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin7 (+1)174
5.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań1 15
6.Basak Bartosz
Grabarek Martyna
GEMAR - Wrocław
Basak Bartosz
Grabarek Martyna
Basak BartoszGrabarek MartynaGEMAR - Wrocław5 56
7.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
DREAM - Poznań
Danielewicz Mikołaj
Roszkowska Maria
Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM - Poznań9 (+1)191
2.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
KS DANCE MIX - Deszczno
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)122
3.Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Jankowska Magdalena
Winkler MiłoszJankowska MagdalenaDANCE CENTER - Poznań10 (+1)1103
4.Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
KS DANCE MIX - Deszczno
Kaczałko Tomasz
Gromadzka Sara
Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX - Deszczno7 (+1)174
5.Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Jankowska Sonia
Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań3 35
6.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań3 37
8.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Drozd Damian
Sokołowska Monika
SŁOŃCE - Poznań
Drozd Damian
Sokołowska Monika
Drozd DamianSokołowska MonikaSŁOŃCE - Poznań1 19
10.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna3 310

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław11 (+1)1111
2.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań1 (+1)112
3.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA - Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA - Praszka6 63
4.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 04

35+ (Senior 1) Open ST 0

35+ (Senior 1) Open LA 0

 

BLOK 3

Rejestracja par : godz. 14.00-14.30 Próba parkietu: godz. 14.30 Rozpoczęcie godz. 15.00


16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 12
3.Borkiewicz Jakub
Borkiewicz Marta
LATINA - Wolsztyn
Borkiewicz Jakub
Borkiewicz Marta
Borkiewicz JakubBorkiewicz MartaLATINA - Wolsztyn1 13

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabko Benjamin
Matysiak Sara
ASTRA - Szczecin
Drabko Benjamin
Matysiak Sara
Drabko BenjaminMatysiak SaraASTRA - Szczecin1 11
2.Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Bartłomiej
Kot Nikola
Jabłoński BartłomiejKot NikolaALFA-ASTRA - Stargard3 32

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)161
2.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria3 (+1)132
3.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 (+1)123
4.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 24
5.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań2 25
6.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 06
7.Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
DANCE CENTER - Poznań
Pawlicki Mateusz
Seydlewicz Daria
Pawlicki MateuszSeydlewicz DariaDANCE CENTER - Poznań0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)171
2.Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Stawna Klaudia
Kozelan JakubStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań2 (+1)122
3.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 03
4.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria3 34

14-15 (Junior 2) ST Grand Prix Polski 5

GPP eliminacje 1/4 i 1/2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01126
2.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław-1 -12105
3.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin3 3391
4.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 0477
5.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 0570

14-15 (Junior 2) LA Grand Prix Polski 7

GPP eliminacje 1/4 i 1/2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno0 01144
2.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław5 52120
3.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 03104
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna0 0488
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin7 7580
6.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 1672
7.Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Kowalczyk Julia
Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.

19+ (Powyżej 18) ST Grand Prix Polski 4

GPP eliminacje 1/4 i 1/2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01126
2.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz Marzena2 22105
3.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 0391
4.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin

19+ (Powyżej 18) LA Grand Prix Polski 15

GPP eliminacje 1/4 i 1/2
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 01216
2.Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Hołod Aleksander
Kogut Magdalena
Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa-1 -12180
3.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03156
4.Prágr Martin
Galanžárová Denisa
TK Marendi
(Czechy)
Prágr Martin
Galanžárová Denisa
Prágr MartinGalanžárová DenisaTK Marendi
(Czechy)
4
5.Milcarz Paweł
Staniek Dominika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Milcarz Paweł
Staniek Dominika
Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15120
6.Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
POLISH CLUB - Warszawa
Dreling Mateusz
Gawłowska Enrika
Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB - Warszawa0 06108
7.Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dudarewicz Adam
Mazurek Iga
Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 0796
8.Polívka Petr
Haufová Veronika
TK Marendi
(Czechy)
Polívka Petr
Haufová Veronika
Polívka PetrHaufová VeronikaTK Marendi
(Czechy)
7
9.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław11 11984
10.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin1 11078
11.Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
ISKRA - Praszka
Grzebiela Rafał
Owczarek Izabela
Grzebiela RafałOwczarek IzabelaISKRA - Praszka6 61172
12.Nowak Patryk
Wanot Adrianna
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Wanot Adrianna
Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE - Poznań0 01172
13.Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk Wojciech
Mycek Aleksandra
Błaszczyk WojciechMycek AleksandraIGLICA - Wrocław
14.Mędak Karol
Bigaj Weronika
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Bigaj Weronika
Mędak KarolBigaj WeronikaFINEZJA - Poznań
15.Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Słowikowski Łukasz
Kaczmarek Kinga
Słowikowski ŁukaszKaczmarek KingaASTRA - Szczecin

 

BLOK 4

Rejestracja par : godz. 17.00-17.30 Próba parkietu: godz. 17.30 Rozpoczęcie godz. 18.00


12-13 (Junior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
Świątek WiktorJankowska NataliaDANCE CENTER - Poznań

12-13 (Junior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Jankowska Natalia
Świątek WiktorJankowska NataliaDANCE CENTER - Poznań

35+ (Senior 1) ST 4T 3

E+D Senior I i II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna
2.Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki Tomasz
Lichocka Joanna
Lichocki TomaszLichocka Joanna
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól

35+ (Senior 1) LA 4T 4

E+D Senior I i II
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna
3.Leszczyński Marek
Kujawa Anna
DANCE CENTER - Poznań
Leszczyński Marek
Kujawa Anna
Leszczyński MarekKujawa AnnaDANCE CENTER - Poznań
4.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól