OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy

2015-10-24 WARSZAWA, AKCENT - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja do piątku do godz. 20.00
W bloku 2 dodano kategorie 12-13 lat OPEN ST, LA

BLOK 1

Rozpoczęcie godz.11.00; rejestracja: 9:30 – 10:45


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki Neoto
Rzeczkowska Martyna
Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna4 (+1)141
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska Marta4 (+1)142
3.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk3 33
4.Wardak Marcin
Wardak Natalia
ZAMEK - Lublin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK - Lublin2 24

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Affre Julian
Preś Ewelina
DUET - Warszawa
Affre Julian
Preś Ewelina
Affre JulianPreś EwelinaDUET - Warszawa2 (+1)121
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak PawełObroślińska Julia3 34
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
ZAMEK - Lublin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK - Lublin2 25
6.Stefanowski Igor Konstanty
Chmielewska Joanna
KADRYL - Białystok
Stefanowski Igor Konstanty
Chmielewska Joanna
Stefanowski Igor KonstantyChmielewska JoannaKADRYL - Białystok0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.7 (+1)172
3.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)143
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 (+1)114
5.Janaszczyk Maciej
Moskwa Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Moskwa Wiktoria
Janaszczyk MaciejMoskwa WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 15
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa1 16
7.Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
RIVIERA Warszawa
Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA Warszawa1 17
8.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
9.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaZAMEK - Lublin1 19

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
TWIST - Ostrowiec Św.
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST - Ostrowiec Św.7 (+1)171
2.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
IMPET - Warszawa
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET - Warszawa3 (+1)132
3.Buczyński Filip
Janczewska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Buczyński Filip
Janczewska Julia
Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)153
4.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa1 14
5.Janaszczyk Maciej
Moskwa Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Moskwa Wiktoria
Janaszczyk MaciejMoskwa WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 15
6.Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
RIVIERA Warszawa
Okoń Filip
Sobiesiak Dominika
Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA Warszawa1 16
7.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaZAMEK - Lublin1 17

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa3 (+1)132
3.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok5 53
4.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom1 14
5.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 05
6.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
3.Czyż Damian
Piórkowska Paulina
SHOW TIME - Płock
Czyż Damian
Piórkowska Paulina
Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME - Płock0 03
4.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok5 54
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 15
6.Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
ASTRA - Szczecin
Kamusiński Jakub
Heda Patrycja
Kamusiński JakubHeda PatrycjaASTRA - Szczecin0 (-1)-10

 

BLOK 2

Rozpoczęcie godz. 14.30; rejestracja: 13:00 – 14:15


10-11 (Juvenile 2) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia2
3.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin3
4.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek4
5.Pacan Kajetan
Szor Angelika
MAKO - Sulejówek
Pacan Kajetan
Szor Angelika
Pacan KajetanSzor AngelikaMAKO - Sulejówek5

10-11 (Juvenile 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
RAGTIME - Kęty
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME - Kęty1
2.Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk Jan
Wierciszewska Aurelia
Demianiuk JanWierciszewska Aurelia2
3.Pacan Kajetan
Szor Angelika
MAKO - Sulejówek
Pacan Kajetan
Szor Angelika
Pacan KajetanSzor AngelikaMAKO - Sulejówek3
4.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek4
5.Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK - Lublin5

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa10 (+1)1101
2.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława2 (+1)122
3.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków9 (+1)193
4.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa1 14
5.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 15
6.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 26

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia9 (+1)191
2.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa8 (+1)182
3.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
IMAGE - Wyszków
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE - Wyszków7 (+1)173
4.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok2 24
5.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO - Warszawa0 05
6.Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Morgisz Daniel
Szelągowska Aleksandra
Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława0 06
7.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok3 37

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Kacper
Wołos Anna
AKCENT - Warszawa
Pawlik Kacper
Wołos Anna
Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT - Warszawa

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender Mateusz
Michalska Emilia
Olender MateuszMichalska Emilia5 (+1)151
2.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)172
3.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź2 (+1)123
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom3 34
5.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm3 35
6.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 26

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)163
4.Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL - WARSZAWA6 64
5.Szyszka Jacek
Kania Maria
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Szyszka Jacek
Kania Maria
Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE - Warszawa2 25
6.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm1 16

12-13 (Junior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa

12-13 (Junior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
RIVIERA Warszawa
Serkowski Mikołaj Filip
Ornat Dominika
Serkowski Mikołaj FilipOrnat DominikaRIVIERA Warszawa

 

BLOK 3

Rozpoczęcie godz.17.30; rejestracja: 16:00 – 17:15


14-15 (Junior 2) Open ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) Open LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa Julia9 92
3.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa1 (+1)111
2.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1112
3.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa1 (+1)113
4.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa2 24
5.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków2 25
6.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa2 26

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)191
2.Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cygan Patryk
Młynarczyk Weronika
Cygan PatrykMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
3.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)163
4.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin6 64
5.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków1 15
6.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa0 06
7.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa1 17

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź1 (+1)111
2.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin8 (+1)182
3.Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
FENIKS - Białystok
Honczar Łukasz
Popiołek Alicja
Honczar ŁukaszPopiołek AlicjaFENIKS - Białystok5 (+1)153
4.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)174
5.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok3 (+1)135
6.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek7 76
7.Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
FENIKS - Białystok
Bagilcz Jakub
Mularczyk Julia
Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS - Białystok2 27
8.Szarliński Maciej
Żytko Aneta
RIVIERA Warszawa
Szarliński Maciej
Żytko Aneta
Szarliński MaciejŻytko AnetaRIVIERA Warszawa9 98
9.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 19
10.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków2 210
11.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna1 111
12.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)111
2.Piotrowski Patryk
Mazur Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Piotrowski Patryk
Mazur Anna
Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)162
3.Kowal Marcin
Ziętara Dominika
PROGRESS - Warszawa
Kowal Marcin
Ziętara Dominika
Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS - Warszawa5 (+1)153
4.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114
5.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków4 (+1)145
6.Wielgosz Maciej
Bala Oliwia
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Wielgosz Maciej
Bala Oliwia
Wielgosz MaciejBala OliwiaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 06
7.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok5 57
8.Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok Michał
Mitka Katarzyna
Ciok MichałMitka Katarzyna0 07
9.Wolski Wojciech
Wolska Karolina
ŁDK - Łódź
Wolski Wojciech
Wolska Karolina
Wolski WojciechWolska KarolinaŁDK - Łódź5 57
10.Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin Kacper
Skóra Zuzanna
Nowocin KacperSkóra Zuzanna2 210
11.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm1 111
12.Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA - Łódź1 112

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok8 (+1)181
2.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm2 (+1)122
3.Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA - Łódź1 13
4.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 54

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
DUET - Warszawa
Lizurej Tomasz
Gizler Kamila
Lizurej TomaszGizler KamilaDUET - Warszawa12 (+1)1121
2.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce11 (+1)1113
4.Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski Michał
Madeńska Sylwia
Gumkowski MichałMadeńska Sylwia0 04
5.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE - Warszawa0 05
6.Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
DI SOMMA - Raszyn
Zhukov Dmytro
Pluta Dorota
Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA - Raszyn1 16
7.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn1 17