Mistrzostwa klas A, B i C - tańce standardowe

2015-11-08 ŁOMIANKI, Zarząd OM PTT, IMAGE Wyszków


Plik z wynikami

UWAGA

Mistrzostwa zaczynamy o godz. 10.00 (rejestracja 08.00-09.00)

BLOK 1

Rejestracja: 8.00-9.00; Eliminacje: 10.00-14.00; Półfinały i finały: 15.00


16+ (Powyżej 15) C ST 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
ZAMEK - Lublin
Mazurek Bartosz
Jawor Jagoda
Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK - Lublin1
2.Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Rykowska Aleksandra
Ciurko HubertRykowska AleksandraAKSEL - Rzeszów2
3.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3
4.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa4
5.Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
STYL - Kraków
Mularz Michał
Ćwiek Aleksandra
Mularz MichałĆwiek AleksandraSTYL - Kraków5
6.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA - Mykanów6
7.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik7
8.Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński Kamil
Brożek Marta Maria
Jasiński KamilBrożek Marta Maria8
9.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik8
10.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm10
11.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom11
12.Boguski Piotr
Boguska Ewa
RIVIERA Warszawa
Boguski Piotr
Boguska Ewa
Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA Warszawa12
13.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała12
14.Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Rachwał Magdalena
Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK - Kraków14
15.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze15
16.Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
BAWINEK - Kraków
Otfinowski Piotr
Rembilas Anna Maria
Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK - Kraków16
17.Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
WIKA - Olsztyn
Nowagiel Maciej
Minowicz Patrycja
Nowagiel MaciejMinowicz PatrycjaWIKA - Olsztyn17
18.Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.18
19.Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Rylewicz Jarosław
Grunwald Monika
Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków19
20.Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
RIVIERA Warszawa
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA Warszawa20
21.Rokosz Adrian
Kot Natasza
AKSEL - Rzeszów
Rokosz Adrian
Kot Natasza
Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL - Rzeszów20
22.Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
FANTAZJA - Kraków
Jasiński Paweł
Modzelewska Aneta
Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA - Kraków22
23.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa22
24.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice24
25.Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sączawa Mateusz
Jurewicz Monika
Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała25
26.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice26
27.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów26
28.Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
WIKA - Olsztyn
Filipek Rafał
Pulińska Aleksandra
Filipek RafałPulińska AleksandraWIKA - Olsztyn28
29.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź29
30.Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Piotr
Szczęśniak Marzena
Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza30
31.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek31
32.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) B ST 48

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów1
2.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA2
3.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów3
4.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław4
5.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin5
6.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6
7.Adamczyk Dominik
Lasko Daria
ASTRA - Szczecin
Adamczyk Dominik
Lasko Daria
Adamczyk DominikLasko DariaASTRA - Szczecin7
8.Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski Jacek
Wysocka Milena
Sztankowski JacekWysocka Milena8
9.Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
STYL - Kraków
Wójcik Piotr
Kubicka Ewelina Urszula
Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSTYL - Kraków8
10.Kulawik Karol
Langier Julia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY - Jaworzno10
11.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław10
12.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław12
13.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin13
14.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław14
15.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała15
16.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra16
17.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała16
18.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława16
19.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze19
20.Dobrowolski Dominik
Urman Monika
AKSEL - Rzeszów
Dobrowolski Dominik
Urman Monika
Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL - Rzeszów20
21.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina20
22.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer Justyna20
23.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź23
24.Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
FANTAZJA - Kraków
Chmurzyński Aleksander
Półtorak Karolina
Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA - Kraków24
25.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
ZORBA - Mykanów
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA - Mykanów25
26.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin26
27.Cabaj Szymon
Snopek Kaja
EVOLUTION - Kraków
Cabaj Szymon
Snopek Kaja
Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION - Kraków26
28.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec28
29.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
GRACJA - Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA - Krosno29
30.Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Biała Podlaska
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK - Biała Podlaska29
31.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra31
32.Rosiński Igor
Rosińska Izabela
MAKO - Sulejówek
Rosiński Igor
Rosińska Izabela
Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO - Sulejówek31
33.Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Suligowski Dawid
Pysiak Wiktoria
Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom31
34.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin34
35.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków35
36.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków36
37.Kurza Jakub
Sapińska Iwona
DANCE TEAM - Wrocław
Kurza Jakub
Sapińska Iwona
Kurza JakubSapińska IwonaDANCE TEAM - Wrocław36
38.Szarliński Maciej
Żytko Aneta
RIVIERA Warszawa
Szarliński Maciej
Żytko Aneta
Szarliński MaciejŻytko AnetaRIVIERA Warszawa36
39.Grabowski Wojciech
Denarska Julia
MAKO - Sulejówek
Grabowski Wojciech
Denarska Julia
Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO - Sulejówek39
40.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec40
41.Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Karol
Wilk Klaudia
Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów40
42.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa40
43.Staszak Bartosz
Kubicka Dorota
PASJA - Lublin
Staszak Bartosz
Kubicka Dorota
Staszak BartoszKubicka DorotaPASJA - Lublin40
44.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec44
45.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
FANTAZJA - Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA - Kraków44
46.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok44
47.Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper Piotr
Hauser Zuzanna
Meyza Kacper PiotrHauser Zuzanna47
48.Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
DUET - Warszawa
Romanowski Mateusz
Niedźwiecka Karolina
Romanowski MateuszNiedźwiecka KarolinaDUET - Warszawa

16+ (Powyżej 15) A ST 47

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze1
2.Świtalski Łukasz
Rompczyk Paulina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Świtalski Łukasz
Rompczyk Paulina
Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
CORTE TOP DANCE - Warszawa
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE - Warszawa3
4.Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Kubas Katarzyna
Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSTYL - Kraków4
5.Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak Filip
Wróblewska Sandra
Nowak FilipWróblewska Sandra5
6.Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pasterz Paweł
Pasterz Paulina
Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6
7.Macała Karol Józef
Fok Nathalia
STYL - Kraków
Macała Karol Józef
Fok Nathalia
Macała Karol JózefFok NathaliaSTYL - Kraków7
8.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin7
9.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Mykanów
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Mykanów9
10.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10
11.Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Kacperski Robert
Masłowska Klaudia
Kacperski RobertMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin11
12.Maj Michał
Kowalczyk Kinga
IDEA - Kraków
Maj Michał
Kowalczyk Kinga
Maj MichałKowalczyk KingaIDEA - Kraków11
13.Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Borkowska Patrycja
Grabowski DamianBorkowska PatrycjaASTRA - Szczecin13
14.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów14
15.Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niemczyk Maksymilian
Javurek Nicola
Niemczyk MaksymilianJavurek NicolaCIEŚLAK - Jelenia Góra15
16.Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Maciej
Jarecka Emilia
Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION - Kraków16
17.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań17
18.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra17
19.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała19
20.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok19
21.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa21
22.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław21
23.Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Polak Mikołaj
Stolarska Kinga
Polak MikołajStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała23
24.Gawęcki Tomasz
Syta Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Syta Daria
Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA - Radom24
25.Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
ASTRA - Szczecin
Maciołka Jan Piotr
Maciołka Agnieszka
Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA - Szczecin25
26.Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpiński Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry26
27.Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Hejmej Damian
Dobranowska Dominika
Hejmej DamianDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów27
28.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno27
29.Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
BAWINEK - Kraków
Jaglarz Tomasz
Wójcicka Dagmara
Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK - Kraków29
30.Starzyński Piotr
Janicka Kamila
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Starzyński Piotr
Janicka Kamila
Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.29
31.Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Żmijewski Dominik
Walkiewicz Marzena
Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa29
32.Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Jarmuł Krystian
Orkiszewska Aleksandra
Jarmuł KrystianOrkiszewska AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola32
33.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
ZORBA - Mykanów
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała IgaZORBA - Mykanów32
34.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec34
35.Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Michał
Kwiatek Aleksandra
Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL - WARSZAWA34
36.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice34
37.Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Tyl Katarzyna
Maciejewski PrzemysławTyl KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa37
38.Wąsala Michał
Szerej Dominika
ZAMEK - Lublin
Wąsala Michał
Szerej Dominika
Wąsala MichałSzerej DominikaZAMEK - Lublin37
39.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa39
40.Doniec Paweł
Marzec Izabela
STYL - Kraków
Doniec Paweł
Marzec Izabela
Doniec PawełMarzec IzabelaSTYL - Kraków40
41.Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec Mikołaj
Baszczowska Anna
Tylec MikołajBaszczowska Anna41
42.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów42
43.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn42
44.Grzesiak Jakub Aleksander
Szlachta Monika
STYL - Kraków
Grzesiak Jakub Aleksander
Szlachta Monika
Grzesiak Jakub AleksanderSzlachta MonikaSTYL - Kraków44
45.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków44
46.Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
Lechowski MateuszPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
47.Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Szafarz Aleksandra
Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA - Łódź