Ranking Grand Prix na dzień 2018-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 4 650 więcej
2. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 633,5 więcej
3. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 526 więcej
4. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 429,5 więcej
5. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 2 412 więcej
6. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 4 391 więcej
7. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 2 377 więcej
8. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 3 329 więcej
9. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 4 268 więcej
10. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 4 237 więcej
11. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 4 236 więcej
12. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 3 236 więcej
13. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 201 więcej
14. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 196,5 więcej
15. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 194 więcej
16. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 4 161 więcej
17. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 3 156 więcej
18. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 4 137 więcej
19. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 135,5 więcej
20. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 135,5 więcej
21. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 3 126 więcej
22. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 124 więcej
23. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 106 więcej
24. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 3 103 więcej
25. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 98 więcej
26. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 89 więcej
27. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 4 79,5 więcej
28. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 69 więcej
29. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 62,5 więcej
30. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 61 więcej
31. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 2 60 więcej
32. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 57,5 więcej
33. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 51 więcej
34. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 51 więcej
35. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 2 48 więcej
36. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 46 więcej
37. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 46 więcej
38. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 43,5 więcej
39. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 1 42,5 więcej
40. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 41 więcej
41. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 3 40,5 więcej
42. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 40 więcej
43. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 1 40 więcej
44. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
45. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 2 35 więcej
46. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 30,5 więcej
47. Grzywaczewski Wiktor Kazimierczak Julia SUKCES - Częstochowa 1 30 więcej
48. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra ArtDance - Kraków 1 24 więcej
49. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
50. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 2 24 więcej
51. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 2 23 więcej
52. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
53. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
54. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 18 więcej
55. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 1 17 więcej
56. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 6 904 więcej
57. Łyda Konrad Ornat Dominika Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 2 143 więcej
58. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 87 więcej
59. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 82 więcej
60. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 3 46,5 więcej
61. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 2 45 więcej
62. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela Para rozparowana - FAST-STEP Warszawa 2 44 więcej
63. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 43 więcej
64. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 24 więcej
65. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 22 więcej
66. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
67. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 17 więcej
68. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej