Ranking Grand Prix na dzień 2017-09-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 7 712 więcej
2. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 4 610 więcej
3. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 5 533,5 więcej
4. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 523 więcej
5. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 2 426 więcej
6. Janas Dawid Koza Dominika SUKCES - Częstochowa 6 370 więcej
7. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 6 354,5 więcej
8. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 2 315,5 więcej
9. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 6 306,5 więcej
10. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 4 252,5 więcej
11. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 7 227,5 więcej
12. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 4 207 więcej
13. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 2 199 więcej
14. Płocki Mateusz Szafraniec Paulina SUKCES - Jaworzno 4 196 więcej
15. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 3 190 więcej
16. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 4 168 więcej
17. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 4 161 więcej
18. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 7 156 więcej
19. Fałek Konrad Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 137 więcej
20. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 2 130,5 więcej
21. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 3 123 więcej
22. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 122 więcej
23. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Częstochowa 4 106 więcej
24. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 103 więcej
25. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 94 więcej
26. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 3 88 więcej
27. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 79 więcej
28. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 78,5 więcej
29. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 77,5 więcej
30. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 68 więcej
31. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 2 67,5 więcej
32. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 2 62,5 więcej
33. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 3 62 więcej
34. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 3 62 więcej
35. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 3 61 więcej
36. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 3 60,5 więcej
37. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 2 60,5 więcej
38. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 4 59 więcej
39. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 3 56 więcej
40. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 55 więcej
41. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 2 52 więcej
42. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 52 więcej
43. Jucha Jakub Falda Karina GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 51 więcej
44. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 50 więcej
45. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 3 46,5 więcej
46. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 3 45,5 więcej
47. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 42,5 więcej
48. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 1 41,5 więcej
49. Pakuła Filip Bartłomiej Bińkowska Alicja JEDYNKA - Łódź 1 38 więcej
50. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 2 35 więcej
51. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 32 więcej
52. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 30,5 więcej
53. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 2 29,5 więcej
54. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 25 więcej
55. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 24 więcej
56. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 1 21 więcej
57. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 17 więcej
58. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 1 9,5 więcej
59. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
60. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
61. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej
62. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 7 więcej
63. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 1 6,5 więcej
64. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
65. Gryczka Adam Rytkowska Wiktoria Para rozparowana - AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 5 534 więcej
66. Świątkowski Piotr Kierasińska Wiktoria Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 430 więcej
67. Klekowski Seweryn Kowalczyk Julia Para rozparowana - CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 401 więcej
68. Wręczycki Przemysław Nowak Zuzanna Para rozparowana - SUKCES - Częstochowa 2 288 więcej
69. Bigosiński Kacper Frach Julia Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 2 231 więcej
70. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 188,5 więcej
71. Krentosz Aleksander Prymerska Wiktoria Para rozparowana - RONDO - Rybnik 2 110 więcej
72. Szczygieł Daniel Krystek Kinga Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 103 więcej
73. Kuczyński Filip Janczewska Julia Para rozparowana - STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 38 więcej
74. Weronowski Miłosz Jakub Rut Amelia Para rozparowana - RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 22 więcej
75. Sudin Borys Kaczmarek Aleksandra Para rozparowana - PROGRESS - Warszawa 1 19 więcej
76. Pałka Rafał Laska Natalia Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 19 więcej
77. Klepacki Rafał Moncport Natalia Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 1 6 więcej
78. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra Para rozparowana - UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 5,5 więcej
79. Czaczkowski Kacper Lemke Julita Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 1 5,5 więcej