Ranking Sportowy na dzień 2017-12-10

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 17 3201 więcej
2. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 8 2301 więcej
3. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 11 2000 więcej
4. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 9 1639 więcej
5. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 4 1442,5 więcej
6. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 4 1434 więcej
7. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 7 1180,5 więcej
8. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 5 1114,5 więcej
9. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 10 981 więcej
10. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 10 954,5 więcej
11. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 13 944,5 więcej
12. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 879 więcej
13. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 8 807 więcej
14. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 10 678 więcej
15. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 8 668 więcej
16. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 9 621,5 więcej
17. Grzywaczewski Wiktor Jerzyk Klaudia SUKCES - Częstochowa 5 593 więcej
18. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 7 585 więcej
19. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 5 579,5 więcej
20. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 8 557 więcej
21. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 8 555 więcej
22. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 9 543 więcej
23. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 6 527,5 więcej
24. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 5 401,5 więcej
25. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 8 353,5 więcej
26. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 6 349,5 więcej
27. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 4 347 więcej
28. Micał Kamil Pitera Gabriela GASIEK - Rzeszów 5 342 więcej
29. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 336 więcej
30. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 308 więcej
31. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 5 273,5 więcej
32. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 5 263 więcej
33. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 5 254,5 więcej
34. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 5 243,5 więcej
35. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 5 236 więcej
36. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 2 224 więcej
37. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 213,5 więcej
38. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 213 więcej
39. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 206 więcej
40. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 205 więcej
41. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 204 więcej
42. Matłoka Mateusz Unger Fanni 1 200 więcej
43. Bernad Mateusz Pulińska Aleksandra WIKA - Olsztyn 1 198 więcej
44. Borkowski Robert Grzelak Aleksandra SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń 2 197 więcej
45. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 3 183 więcej
46. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 5 182 więcej
47. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 176 więcej
48. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 176 więcej
49. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 175 więcej
50. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 3 174 więcej
51. Fałek Konrad Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 171 więcej
52. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 2 170 więcej
53. Cichoński Grzegorz Sliżewska Ewa KADRYL - Białystok 1 148 więcej
54. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 5 141 więcej
55. Olejnik Bartosz Zaklińska Joanna ISKRA - Praszka 1 140 więcej
56. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 6 132,5 więcej
57. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 3 130 więcej
58. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 129,5 więcej
59. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 5 129 więcej
60. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 3 124 więcej
61. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 3 119,5 więcej
62. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 119 więcej
63. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
64. Zbucki Patryk Chalimoniuk Dominika ZAMEK - Biała Podlaska 1 119 więcej
65. Bigosiński Kacper Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 1 115 więcej
66. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 107 więcej
67. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 5 103,5 więcej
68. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 4 100,5 więcej
69. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 4 94 więcej
70. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 90 więcej
71. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 82 więcej
72. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 4 80 więcej
73. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 1 76 więcej
74. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 3 53,5 więcej
75. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 49,5 więcej
76. Maliszewski Jakub Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 42 więcej
77. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 3 32 więcej
78. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 26 więcej
79. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 1 22 więcej
80. Galewicz Marcin Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 1 20 więcej
81. Wojciechowski Michał Drabik Oliwia MAESTRO - Opole 1 20 więcej
82. Janiszewski Michał Fiedorowicz Inka FAN - Toruń 1 20 więcej
83. Stacha Kacper Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 20 więcej
84. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej
85. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
86. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
87. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 8,5 więcej
88. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej
89. Mrozek Daniel Olbińska Maja Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 9 2040 więcej
90. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 5 943 więcej
91. Szczygieł Daniel Krystek Kinga Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 573 więcej
92. Kuczyński Filip Janczewska Julia Para rozparowana - STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 247 więcej
93. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra Para rozparowana - UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 4 104,5 więcej
94. Czaczkowski Kacper Lemke Julita Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 3 93,5 więcej
95. Sobański Filip Skrzypek Patrycja Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
96. Panachida Szymon Marzec Julia Para rozparowana - ELITE DANCE - Szczecin 1 69 więcej
97. Łyczba Radosław Lang Magdalena Para rozparowana - SUKCES - Częstochowa 3 64 więcej
98. Błach Dawid Kainka Wiktoria Para rozparowana - UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 43 więcej
99. Korczewski Juliusz Szczukiewicz Katarzyna Para rozparowana - DUET - Warszawa 2 39 więcej
100. Pałka Rafał Laska Natalia Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 22 więcej
101. Klepacki Rafał Moncport Natalia Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 12 więcej