VIVA DANCE CUP 2024

2024-04-20 Łódź, Viva Dance Łódź


UWAGA

PARKING NA TERENIE ZATOKI SPORTU PŁATNY - 2 zł - 1h

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU:
BLOK 1 - 16:30

Turniej PREMIUM odbywa się w dwa dni sobota i niedziela.
Zgłoszenia pod numerem telefonu 572 330 348

Fryzury, makijaż - FENIX IMAGE
https://forms.office.com/r/UQYBw03zPm
TEL. 791-911-973 - WhatsApp

BLOK 1, rejestracja 15:00 - 16:00, próba parkietu 15:45 - 16:15, start: 16:30

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Begenjova Maja
Viva Dance Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaViva Dance Łódź
2.Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kret LenaKret LenaViva Dance Łódź
3.Masłowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Masłowska LenaMasłowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Piwowarska Marcelina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Piwowarska MarcelinaPiwowarska MarcelinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Felkel Antonina
Viva Dance Łódź
Felkel AntoninaFelkel AntoninaViva Dance Łódź
2.Kuźniacka Oliwia
ATUT - Kalisz
Kuźniacka OliwiaKuźniacka OliwiaATUT - Kalisz
3.Madziarz Ewa
JEDYNKA - Łódź
Madziarz EwaMadziarz EwaJEDYNKA - Łódź
4.Mangan Patrick
Viva Dance Łódź
Mangan PatrickMangan PatrickViva Dance Łódź
5.Szałowiło Zofia
ESKADRA - Pabianice
Szałowiło ZofiaSzałowiło ZofiaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czubalska Aleksandra
Viva Dance Łódź
Czubalska AleksandraCzubalska AleksandraViva Dance Łódź
2.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice
3.Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak WiktoriaKacprzak WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź
5.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice
6.Ochmańska Marika
Viva Dance Łódź
Ochmańska MarikaOchmańska MarikaViva Dance Łódź
7.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
8.Tańczyk Emilia
RS - WARSZAWA
Tańczyk EmiliaTańczyk EmiliaRS - WARSZAWA
9.Warych Wiktoria
Viva Dance Łódź
Warych WiktoriaWarych WiktoriaViva Dance Łódź

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Emila
WIKA - Olsztyn
Kowalska EmilaKowalska EmilaWIKA - Olsztyn
2.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź
3.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2.Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Błachowicz JakubHartwich JagodaViva Dance Łódź
3.Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Krawczyk MilanMaryniak AmeliaViva Dance Łódź
4.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź
5.Kula Maciej
Harcej Nikola
DANCECLUB - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaDANCECLUB - Szczecin
6.Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
Nahnybida SwiatoslawHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź
7.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
Viva Dance Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaViva Dance Łódź
2.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Sobierska Antonina
Viva Dance Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaViva Dance Łódź

 

BLOK 2, rejestracja 17:30 - 18:30, próba parkietu 18:15 - 18:45, start: 19:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Łucja
4STEP - Siechnice
Różańska ŁucjaRóżańska Łucja4STEP - Siechnice
2.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice
4.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Ludwiczak StanisławZielińska JuliaViva Dance Łódź
3.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź
4.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź
5.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Viva Dance Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaViva Dance Łódź

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podgórska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
2.Krakowiak Michał
Popeluch Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popeluch Agata
Krakowiak MichałPopeluch AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice
2.Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Grzelak OlafBarańska MatyldaViva Dance Łódź
3.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
3.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
4.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
5.Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
Larysz JakubZbierańska KatarzynaSUKCES - Jaworzno
6.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
7.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria
8.Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
Pruteanu AndreiOjczyk PatrycjaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
9.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki
10.Schab Łukasz
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Regulska Martyna
Schab ŁukaszRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria
11.Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
Wochlik DominikWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań
12.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź