VIVA DANCE CUP 2024

2024-04-21 Łódź, Viva Dance Łódź


UWAGA

PARKING NA TERENIE ZATOKI SPORTU PŁATNY - 2 zł - 1h

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA III BLOKU:
BLOK III - 16:00

UWAGA:
DODANA KATEGORIA 10-11 H
Przyjmujemy zapisy telefonicznie: 572 330 348

Turniej PREMIUM odbywa się w dwa dni sobota i niedziela.

NAGRODY FINANSOWE W KATEGORII 19+ OPEN ST/LA:
1 MIEJSCE - 1 000 zł
2 MIEJSCE - 800 zł
3 MIEJSCE - 600 zł
4 MIEJSCE - 400 zł
5 MIEJSCE - 300 zł
6 MIEJSCE - 200 zł

Fryzury, makijaż - FENIX IMAGE
https://forms.office.com/r/UQYBw03zPm
TEL. 791-911-973 - WhatsApp

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Głuch Malwina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MalwinaGłuch MalwinaESKADRA - Pabianice
2.Dudaczyk Maria
Viva Dance Łódź
Dudaczyk MariaDudaczyk MariaViva Dance Łódź
3.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
4.Jakubek Hania
Viva Dance Łódź
Jakubek HaniaJakubek HaniaViva Dance Łódź
5.Juszczyszyn Maja
JEDYNKA - Łódź
Juszczyszyn MajaJuszczyszyn MajaJEDYNKA - Łódź
6.Krotko Varvara
AnaDens Łódź
Krotko VarvaraKrotko VarvaraAnaDens Łódź
7.Krysztofik Aleksandra
Viva Dance Łódź
Krysztofik AleksandraKrysztofik AleksandraViva Dance Łódź
8.Kuliś Adrianna
Viva Dance Łódź
Kuliś AdriannaKuliś AdriannaViva Dance Łódź
9.Mangan Artur
Viva Dance Łódź
Mangan ArturMangan ArturViva Dance Łódź
10.Mardini Wioletta
Viva Dance Łódź
Mardini WiolettaMardini WiolettaViva Dance Łódź
11.Petrosova Emilia
AnaDens Łódź
Petrosova EmiliaPetrosova EmiliaAnaDens Łódź
12.Podogrodzka Maja
Viva Dance Łódź
Podogrodzka MajaPodogrodzka MajaViva Dance Łódź
13.Saar Sara
JEDYNKA - Łódź
Saar SaraSaar SaraJEDYNKA - Łódź
14.Szczepańska Zuzanna
AnaDens Łódź
Szczepańska ZuzannaSzczepańska ZuzannaAnaDens Łódź
15.Szejn Anna
JEDYNKA - Łódź
Szejn AnnaSzejn AnnaJEDYNKA - Łódź
16.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
17.Varvashevich Taisia
POLISH CLUB - Warszawa
Varvashevich TaisiaVarvashevich TaisiaPOLISH CLUB - Warszawa
18.Wojnarowska Dorota
Viva Dance Łódź
Wojnarowska DorotaWojnarowska DorotaViva Dance Łódź
19.Zając Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Zając OliwiaZając OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grzegorek Liliana
ESKADRA - Pabianice
Grzegorek LilianaGrzegorek LilianaESKADRA - Pabianice
2.Głuch Marcelina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MarcelinaGłuch MarcelinaESKADRA - Pabianice
3.Pajor Anastazja
ESKADRA - Pabianice
Pajor AnastazjaPajor AnastazjaESKADRA - Pabianice
4.Bednarska Lena
STEP DANCE - Koluszki
Bednarska LenaBednarska LenaSTEP DANCE - Koluszki
5.Filipińska Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Filipińska HannaFilipińska HannaSTEP DANCE - Koluszki
6.Jakubek Wiktoria
Viva Dance Łódź
Jakubek WiktoriaJakubek WiktoriaViva Dance Łódź
7.Kubiak Natalia
Viva Dance Łódź
Kubiak NataliaKubiak NataliaViva Dance Łódź
8.Kubiak Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Kubiak NataliaKubiak NataliaSTEP DANCE - Koluszki
9.Loba Anastazja
STEP DANCE - Koluszki
Loba AnastazjaLoba AnastazjaSTEP DANCE - Koluszki
10.Miśkiewicz Ańtoni
STEP DANCE - Koluszki
Miśkiewicz AńtoniMiśkiewicz AńtoniSTEP DANCE - Koluszki
11.Pawlak Alicja
JEDYNKA - Łódź
Pawlak AlicjaPawlak AlicjaJEDYNKA - Łódź
12.Stępień Gabriela
STEP DANCE - Koluszki
Stępień GabrielaStępień GabrielaSTEP DANCE - Koluszki
13.Tałasiewicz Julia
STEP DANCE - Koluszki
Tałasiewicz JuliaTałasiewicz JuliaSTEP DANCE - Koluszki

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Sawicki Mateusz
Kicińska Łucja
JEDYNKA - Łódź
Sawicki Mateusz
Kicińska Łucja
Sawicki MateuszKicińska ŁucjaJEDYNKA - Łódź
2.Łaziński Mieszko
Dampc Zofia
Viva Dance Łódź
Łaziński Mieszko
Dampc Zofia
Łaziński MieszkoDampc ZofiaViva Dance Łódź

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Pola
ESKADRA - Pabianice
Dróżdż PolaDróżdż PolaESKADRA - Pabianice
2.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
3.Goss Hanna
ESKADRA - Pabianice
Goss HannaGoss HannaESKADRA - Pabianice
4.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
5.Kowalski Oliwier
ESKADRA - Pabianice
Kowalski OliwierKowalski OliwierESKADRA - Pabianice
6.Makowski Stanisław
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Makowski StanisławMakowski StanisławS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
7.Mrozek Mia
AnaDens Łódź
Mrozek MiaMrozek MiaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2.Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
Sieraszewski WiktorNowak PolaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deperasińska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Deperasińska JuliaDeperasińska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Drobniewska Lena
ESKADRA - Pabianice
Drobniewska LenaDrobniewska LenaESKADRA - Pabianice
3.Jatczak Lena
STEP DANCE - Koluszki
Jatczak LenaJatczak LenaSTEP DANCE - Koluszki
4.Jendoubi Natalia
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi NataliaJendoubi NataliaFAST-STEP Warszawa
5.Józwik Pola
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Józwik PolaJózwik PolaCANTINERO - Tomaszów Maz.
6.Kowalczyk Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kowalczyk PatrycjaKowalczyk PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.
7.Kowalik Olga
STEP DANCE - Koluszki
Kowalik OlgaKowalik OlgaSTEP DANCE - Koluszki
8.Kęska Letycja
ESKADRA - Pabianice
Kęska LetycjaKęska LetycjaESKADRA - Pabianice
9.Maj Nikola Ewa
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Maj Nikola EwaMaj Nikola EwaCANTINERO - Tomaszów Maz.
10.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW
11.Podlecka Marta
FAST-STEP Warszawa
Podlecka MartaPodlecka MartaFAST-STEP Warszawa
12.Płeska Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Płeska BarbaraPłeska BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.
13.Szeligowska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szeligowska PatrycjaSzeligowska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.
14.Zalewska Nina
FAST-STEP Warszawa
Zalewska NinaZalewska NinaFAST-STEP Warszawa
15.ŻĄDŁO LAURA
STEP DANCE - Koluszki
ŻĄDŁO LAURAŻĄDŁO LAURASTEP DANCE - Koluszki

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź
2.Czech Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Czech AlicjaCzech AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź
5.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź
6.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
Kucharski KamilPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
Niziołek MichałKurowska OliwiaETIUDA - Radomsko

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Begenjova Maja
Viva Dance Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaViva Dance Łódź
2.Bujanowska Amelia
STEP DANCE - Koluszki
Bujanowska AmeliaBujanowska AmeliaSTEP DANCE - Koluszki
3.Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kret LenaKret LenaViva Dance Łódź

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasińska Róża
FAST-STEP Warszawa
Jasińska RóżaJasińska RóżaFAST-STEP Warszawa
2.Jendoubi Karina
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi KarinaJendoubi KarinaFAST-STEP Warszawa
3.Kubiak Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Kubiak ZuzannaKubiak ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki
4.Kępczyńska Maja
FAST-STEP Warszawa
Kępczyńska MajaKępczyńska MajaFAST-STEP Warszawa
5.Madziarz Ewa
JEDYNKA - Łódź
Madziarz EwaMadziarz EwaJEDYNKA - Łódź
6.Mangan Patrick
Viva Dance Łódź
Mangan PatrickMangan PatrickViva Dance Łódź
7.Nowicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Nowicka MałgorzataNowicka MałgorzataESKADRA - Pabianice
8.Szlachcińska Aniela
JEDYNKA - Łódź
Szlachcińska AnielaSzlachcińska AnielaJEDYNKA - Łódź

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
ETIUDA - Radomsko
Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
Kuczyński OliwierZeler LenaETIUDA - Radomsko
2.Michalak Oskar
Rosiak Olga
JEDYNKA - Łódź
Michalak Oskar
Rosiak Olga
Michalak OskarRosiak OlgaJEDYNKA - Łódź

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Emila
WIKA - Olsztyn
Kowalska EmilaKowalska EmilaWIKA - Olsztyn
2.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź
3.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź
4.Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Racinowska LenaRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5.Shapa Lidiia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Shapa LidiiaShapa LidiiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piasecka Nikola
ESKADRA - Pabianice
Piasecka NikolaPiasecka NikolaESKADRA - Pabianice
2.Staszewska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Staszewska WiktoriaStaszewska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Szlachcińska Weronika
JEDYNKA - Łódź
Szlachcińska WeronikaSzlachcińska WeronikaJEDYNKA - Łódź
4.Wachowicz Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wachowicz PaulinaWachowicz PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:15 - 12:45, start: 13:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki
3.Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Ludwiczak StanisławZielińska JuliaViva Dance Łódź
4.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź
5.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź
6.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Viva Dance Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaViva Dance Łódź

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2.Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Błachowicz JakubHartwich JagodaViva Dance Łódź
3.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice
4.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek
5.Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Krawczyk MilanMaryniak AmeliaViva Dance Łódź
6.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź
7.Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
Nahnybida SwiatoslawHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź
8.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria
9.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź
2.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki
3.Fajngold Amelia
Viva Dance Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaViva Dance Łódź
4.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice
5.Sobierska Antonina
Viva Dance Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaViva Dance Łódź
6.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
2.Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
Ksok PatrykKazubek ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
Nakielski KrzysztofKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź
4.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Madziarz Gabriel
Majcher Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Madziarz Gabriel
Majcher Wiktoria
Madziarz GabrielMajcher WiktoriaJEDYNKA - Łódź
2.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
ESKADRA - Pabianice
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk MyronDróżdż MajaESKADRA - Pabianice
2.Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
JEDYNKA - Łódź
Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
Tverdovskyi ArtemLipińska DominikaJEDYNKA - Łódź
3.Zawadzki Ksawery
Sitek Julianna
ISKRA Praszka
Zawadzki Ksawery
Sitek Julianna
Zawadzki KsawerySitek JuliannaISKRA Praszka

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czubalska Aleksandra
Viva Dance Łódź
Czubalska AleksandraCzubalska AleksandraViva Dance Łódź
2.Felkel Antonina
Viva Dance Łódź
Felkel AntoninaFelkel AntoninaViva Dance Łódź
3.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice
4.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź
5.Ochmańska Marika
Viva Dance Łódź
Ochmańska MarikaOchmańska MarikaViva Dance Łódź
6.Warych Wiktoria
Viva Dance Łódź
Warych WiktoriaWarych WiktoriaViva Dance Łódź

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
ETIUDA - Radomsko
Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
Adaszek AntoniŚliwińska PolaETIUDA - Radomsko
2.Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
Jakóbczyk MichałPosnieva MariiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Olczak Leon
Gierczak Karolina
JEDYNKA - Łódź
Olczak Leon
Gierczak Karolina
Olczak LeonGierczak KarolinaJEDYNKA - Łódź
4.Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
Sieraszewski WiktorNowak PolaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz

 

BLOK 3, rejestracja 14:40 - 15:30, próba parkietu 15:00 - 15:45, start: 16:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
Kucharski KarolKozioł Wiktoria MagdalenaMAKO - Sulejówek
2.Pietrzyk Kacper
Knop Daria
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pietrzyk Kacper
Knop Daria
Pietrzyk KacperKnop DariaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3.Skuza Filip
Góra Magdalena
ESTYMA - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaESTYMA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzyk Kacper
Knop Daria
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pietrzyk Kacper
Knop Daria
Pietrzyk KacperKnop DariaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
2.Skuza Filip
Góra Magdalena
ESTYMA - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaESTYMA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice
3.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin
4.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelak Liwia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Grzelak LiwiaGrzelak LiwiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
2.Kowalski Jędrzej
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kowalski JędrzejKowalski JędrzejSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
3.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź
4.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice
5.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin
6.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
7.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzewski Artur
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Krzewski Artur
Banasiak Daria
Krzewski ArturBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
3.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
4.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa
5.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki
2.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
3.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Lesiewicz AleksandraLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Szołowska Anna
JEDYNKA - Łódź
Szołowska AnnaSzołowska AnnaJEDYNKA - Łódź

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzelak Liwia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Grzelak LiwiaGrzelak LiwiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
2.Kowalski Jędrzej
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kowalski JędrzejKowalski JędrzejSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
3.Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kozłowska GabrielaKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
4.Księżyk Emilia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Księżyk EmiliaKsiężyk EmiliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
5.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
6.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
7.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia
8.Szołowska Anna
JEDYNKA - Łódź
Szołowska AnnaSzołowska AnnaJEDYNKA - Łódź

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź
2.Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Ponc MartynaPonc MartynaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź
4.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
2.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
3.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA
4.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
2.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
4.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA
5.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
2.Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Grzelak OlafBarańska MatyldaViva Dance Łódź
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
Kucharski KarolKozioł Wiktoria MagdalenaMAKO - Sulejówek
5.Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
Urbaniak DawidOzga JoannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Grzelak Olaf
Barańska Matylda
Grzelak OlafBarańska MatyldaViva Dance Łódź
3.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
4.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice
5.Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
Urbaniak DawidOzga JoannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
3.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
4.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
5.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
6.Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
Pruteanu AndreiOjczyk PatrycjaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
7.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki
8.Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
Zając MieszkoWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA
9.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW
2.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice
3.Klar Mikołaj
Michalska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Klar Mikołaj
Michalska Julia
Klar MikołajMichalska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
6.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały

16-18 (Młodzież) Open ST 0

16-18 (Młodzież) Open LA 0

19+ (Powyżej 18) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
3.Krzewski Artur
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Krzewski Artur
Banasiak Daria
Krzewski ArturBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź
4.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
6.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław
7.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open LA 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
2.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin
3.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
5.Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
Ostryzhniuk TarasFatyga JustynaIMPERIA - Kraków
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków