Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT

2024-04-20 Frampol, TOP - ART - Lublin


UWAGA

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Dodano kategorie 10-11 E SOLO w ostatnim bloku.

Otwarcie hali o godz. 7:45

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30-8:50, start: 9:00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałabuch Pola
ZAMEK - Lublin
Bałabuch PolaBałabuch PolaZAMEK - Lublin
2.Bogut Dorota
TOP - ART - Lublin
Bogut DorotaBogut DorotaTOP - ART - Lublin
3.Bąk Oliwia
DanceFlow - Lublin
Bąk OliwiaBąk OliwiaDanceFlow - Lublin
4.Chwalczuk Lena
ONNEA - Parczew
Chwalczuk LenaChwalczuk LenaONNEA - Parczew
5.Drozd Michalina
ZAMEK - Lublin
Drozd MichalinaDrozd MichalinaZAMEK - Lublin
6.Hawraj Julia
ZAMEK - Lublin
Hawraj JuliaHawraj JuliaZAMEK - Lublin
7.Jarmakowicz Szymon
TOP - ART - Lublin
Jarmakowicz SzymonJarmakowicz SzymonTOP - ART - Lublin
8.Klempka Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Klempka ZuzannaKlempka ZuzannaZAMEK - Lublin
9.Kręglicka Gabriela
ZAMEK - Lublin
Kręglicka GabrielaKręglicka GabrielaZAMEK - Lublin
10.Kuśmierzak Natalia
ZAMEK - Lublin
Kuśmierzak NataliaKuśmierzak NataliaZAMEK - Lublin
11.Kłapeć Hanna
ZAMEK - Lublin
Kłapeć HannaKłapeć HannaZAMEK - Lublin
12.Matczuk Inga
ONNEA - Parczew
Matczuk IngaMatczuk IngaONNEA - Parczew
13.Przybyszewska Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Przybyszewska ZuzannaPrzybyszewska ZuzannaDanceFlow - Lublin
14.Rachańska Hanna
ZAMEK - Lublin
Rachańska HannaRachańska HannaZAMEK - Lublin
15.Uchańska Maja
ONNEA - Parczew
Uchańska MajaUchańska MajaONNEA - Parczew

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 50

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Abramczuk Natalia
ONNEA - Parczew
Abramczuk NataliaAbramczuk NataliaONNEA - Parczew
2.Barżał Jagoda
TOP - ART - Lublin
Barżał JagodaBarżał JagodaTOP - ART - Lublin
3.Bielecka Maria
VENA Studio - Lublin
Bielecka MariaBielecka MariaVENA Studio - Lublin
4.Deruś Maja
JUMP - Janów Lubelski
Deruś MajaDeruś MajaJUMP - Janów Lubelski
5.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin
6.Dzyr Michalina
ONNEA - Parczew
Dzyr MichalinaDzyr MichalinaONNEA - Parczew
7.Firlej Maja
VENA Studio - Lublin
Firlej MajaFirlej MajaVENA Studio - Lublin
8.Flisiak Aleksandra
ONNEA - Parczew
Flisiak AleksandraFlisiak AleksandraONNEA - Parczew
9.Góra Anastazja
JUMP - Janów Lubelski
Góra AnastazjaGóra AnastazjaJUMP - Janów Lubelski
10.Gąsior Alicja
TOP - ART - Lublin
Gąsior AlicjaGąsior AlicjaTOP - ART - Lublin
11.Hondra Kalina
ZAMEK - Lublin
Hondra KalinaHondra KalinaZAMEK - Lublin
12.Hut Małgorzata
ONNEA - Parczew
Hut MałgorzataHut MałgorzataONNEA - Parczew
13.Ihnatkina Melania
VENA Studio - Lublin
Ihnatkina MelaniaIhnatkina MelaniaVENA Studio - Lublin
14.Jabłońska Malwina
JUMP - Janów Lubelski
Jabłońska MalwinaJabłońska MalwinaJUMP - Janów Lubelski
15.Kamińska Milena
JUMP - Janów Lubelski
Kamińska MilenaKamińska MilenaJUMP - Janów Lubelski
16.Klimaszewska Łucja
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska ŁucjaKlimaszewska ŁucjaVENA Studio - Lublin
17.Knap Joanna
ZAMEK - Lublin
Knap JoannaKnap JoannaZAMEK - Lublin
18.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin
19.Kowalik Bartłomiej
TOP - ART - Lublin
Kowalik BartłomiejKowalik BartłomiejTOP - ART - Lublin
20.Kowalik Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Kowalik JakubKowalik JakubJUMP - Janów Lubelski
21.Kołodziej Michalina
VENA Studio - Lublin
Kołodziej MichalinaKołodziej MichalinaVENA Studio - Lublin
22.Kołodziejczyk Iga
TOP - ART - Lublin
Kołodziejczyk IgaKołodziejczyk IgaTOP - ART - Lublin
23.Kret Michalina
VENA Studio - Lublin
Kret MichalinaKret MichalinaVENA Studio - Lublin
24.Kunach Maja
ONNEA - Parczew
Kunach MajaKunach MajaONNEA - Parczew
25.Majewska Malwina
ZAMEK - Lublin
Majewska MalwinaMajewska MalwinaZAMEK - Lublin
26.Marciniuk Martyna
ONNEA - Parczew
Marciniuk MartynaMarciniuk MartynaONNEA - Parczew
27.Marczewska Iga
VENA Studio - Lublin
Marczewska IgaMarczewska IgaVENA Studio - Lublin
28.Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
Mazurek LenaMazurek LenaZAMEK - Lublin
29.Małek Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Małek ZuzannaMałek ZuzannaJUMP - Janów Lubelski
30.Mikołajczyk Marcelina
VENA Studio - Lublin
Mikołajczyk MarcelinaMikołajczyk MarcelinaVENA Studio - Lublin
31.Nawrocka Aniela
ZAMEK - Lublin
Nawrocka AnielaNawrocka AnielaZAMEK - Lublin
32.Pashynska Anastasiia
DanceFlow - Lublin
Pashynska AnastasiiaPashynska AnastasiiaDanceFlow - Lublin
33.Pastuszka Anna
MYKA - Zamość
Pastuszka AnnaPastuszka AnnaMYKA - Zamość
34.Piekarczyk Hanna
VENA Studio - Lublin
Piekarczyk HannaPiekarczyk HannaVENA Studio - Lublin
35.Popowicz Zuzanna
ONNEA - Parczew
Popowicz ZuzannaPopowicz ZuzannaONNEA - Parczew
36.Ptaszek Julia
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JuliaPtaszek JuliaJUMP - Janów Lubelski
37.Rycaj Lila
VENA Studio - Lublin
Rycaj LilaRycaj LilaVENA Studio - Lublin
38.Sajdak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Sajdak AnnaSajdak AnnaJUMP - Janów Lubelski
39.Smyła Julia
JUMP - Janów Lubelski
Smyła JuliaSmyła JuliaJUMP - Janów Lubelski
40.Stefańczyk Łucja
ZAMEK - Lublin
Stefańczyk ŁucjaStefańczyk ŁucjaZAMEK - Lublin
41.Sternik Maria
ONNEA - Parczew
Sternik MariaSternik MariaONNEA - Parczew
42.Stępień Zuzanna
SUKCES - Kraśnik
Stępień ZuzannaStępień ZuzannaSUKCES - Kraśnik
43.Taras Zuzanna
VENA Studio - Lublin
Taras ZuzannaTaras ZuzannaVENA Studio - Lublin
44.Taraszkiewicz Liwia
JUMP - Janów Lubelski
Taraszkiewicz LiwiaTaraszkiewicz LiwiaJUMP - Janów Lubelski
45.Tomczak Julia
BALANS - Lublin
Tomczak JuliaTomczak JuliaBALANS - Lublin
46.Wawruch Oliwia
VENA Studio - Lublin
Wawruch OliwiaWawruch OliwiaVENA Studio - Lublin
47.Wieleba Adrianna
JUMP - Janów Lubelski
Wieleba AdriannaWieleba AdriannaJUMP - Janów Lubelski
48.Wojciechowska Łucja
DanceFlow - Lublin
Wojciechowska ŁucjaWojciechowska ŁucjaDanceFlow - Lublin
49.Wójcik Alicja
ONNEA - Parczew
Wójcik AlicjaWójcik AlicjaONNEA - Parczew
50.Ściolny Liliana
JUMP - Janów Lubelski
Ściolny LilianaŚciolny LilianaJUMP - Janów Lubelski

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Baran Piotr
Węcławik Marcelina
TOP - ART - Lublin
Baran Piotr
Węcławik Marcelina
Baran PiotrWęcławik MarcelinaTOP - ART - Lublin
2.Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
TOP - ART - Lublin
Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
Bogut PawełGąsior GabrielaTOP - ART - Lublin
3.Błędkowska Oliwia
Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Błędkowska Oliwia
Kicińska Oliwia
Błędkowska OliwiaKicińska OliwiaTOP - ART - Lublin
4.Czech Oliwier
Kwiatek Kornelia
ONNEA - Parczew
Czech Oliwier
Kwiatek Kornelia
Czech OliwierKwiatek KorneliaONNEA - Parczew
5.Droździel Maria
Antoniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Droździel Maria
Antoniak Gabriela
Droździel MariaAntoniak GabrielaTOP - ART - Lublin
6.Golonka Igor
Prączko Alicja
ONNEA - Parczew
Golonka Igor
Prączko Alicja
Golonka IgorPrączko AlicjaONNEA - Parczew
7.Grzebuła Maciej
Dobosz Liliana
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Dobosz Liliana
Grzebuła MaciejDobosz LilianaTOP - ART - Lublin
8.Grzegorczyk Marcelina
Lebedevych Mariana
TOP - ART - Lublin
Grzegorczyk Marcelina
Lebedevych Mariana
Grzegorczyk MarcelinaLebedevych MarianaTOP - ART - Lublin
9.Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
RYTM - Chełm
Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
Klin MikołajKrzyżanowska KarinaRYTM - Chełm
10.Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
SUKCES - Kraśnik
Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
Kondracki FranciszekMikita ZofiaSUKCES - Kraśnik
11.Krzewski Igor
Szych Michalina
ONNEA - Parczew
Krzewski Igor
Szych Michalina
Krzewski IgorSzych MichalinaONNEA - Parczew
12.Krzyszycha Wojciech
Król Amelia
MYKA - Zamość
Krzyszycha Wojciech
Król Amelia
Krzyszycha WojciechKról AmeliaMYKA - Zamość
13.Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
SUKCES - Kraśnik
Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
Kwiatkowski ŁukaszAdamczyk NadiaSUKCES - Kraśnik
14.Rycaj Karol
Kubina Pola
MYKA - Zamość
Rycaj Karol
Kubina Pola
Rycaj KarolKubina PolaMYKA - Zamość
15.Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
SUKCES - Kraśnik
Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
Rynkowski MaciejIracka-Klocek WiwianaSUKCES - Kraśnik
16.Szymański Oliwier
Prokop Marcelina
SUKCES - Kraśnik
Szymański Oliwier
Prokop Marcelina
Szymański OliwierProkop MarcelinaSUKCES - Kraśnik
17.Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
SUKCES - Kraśnik
Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
Tomaszewski WiktorGawlik MajaSUKCES - Kraśnik
18.Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
SUKCES - Kraśnik
Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
Trela JakubŚlusarczyk AleksandraSUKCES - Kraśnik
19.Zając Julia
Trotsko Oleg
VENA Studio - Lublin
Zając Julia
Trotsko Oleg
Zając JuliaTrotsko OlegVENA Studio - Lublin

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin
2.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin
3.Kida Jan
Bróż Izabela
GASIEK - Rzeszów
Kida Jan
Bróż Izabela
Kida JanBróż IzabelaGASIEK - Rzeszów
4.Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
GASIEK - Rzeszów
Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
Surdyka JakubWojtunik ZofiaGASIEK - Rzeszów

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bębenek Daria
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bębenek DariaBębenek DariaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin
3.Gabryel Estera
VENA Studio - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraVENA Studio - Lublin
4.Gawryluk Natalia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Gawryluk NataliaGawryluk NataliaART OVO - Międzyrzec Podlaski
5.Góralczyk Maja
TAKT - Jarosław
Góralczyk MajaGóralczyk MajaTAKT - Jarosław
6.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin
7.Kaltenbek Maja
TAKT - Jarosław
Kaltenbek MajaKaltenbek MajaTAKT - Jarosław
8.Korzeb Laura
VENA Studio - Lublin
Korzeb LauraKorzeb LauraVENA Studio - Lublin
9.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin
10.Kusiak Nela
ZAMEK - Lublin
Kusiak NelaKusiak NelaZAMEK - Lublin
11.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski
12.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin
13.Skaruz Hanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Skaruz HannaSkaruz HannaART OVO - Międzyrzec Podlaski
14.Ujas Laura
ZAMEK - Lublin
Ujas LauraUjas LauraZAMEK - Lublin
15.Wyka Maria
ZAMEK - Lublin
Wyka MariaWyka MariaZAMEK - Lublin
16.Wyka Łucja
ZAMEK - Lublin
Wyka ŁucjaWyka ŁucjaZAMEK - Lublin
17.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dul Leszek
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
Dul Leszek
Bednara Zuzanna
Dul LeszekBednara ZuzannaBALANS - Lublin
2.Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
MYKA - Zamość
Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
Krzyszycha AdamGębala LilianaMYKA - Zamość
3.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin
4.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin
2.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin
3.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce
4.Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
Zalewska JagodaZalewska JagodaTOP - ART - Lublin
5.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin
2.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin
3.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec
4.Widomski Jakub
Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
Widomski Jakub
Kurzyna Michalina
Widomski JakubKurzyna MichalinaJUMP - Janów Lubelski

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batog Aleksandra
GALA - Mielec
Batog AleksandraBatog AleksandraGALA - Mielec
2.Czech Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Czech AlicjaCzech AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa
5.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin
6.Harla Alicja
GALA - Mielec
Harla AlicjaHarla AlicjaGALA - Mielec
7.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski
8.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec
9.Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus MagdalenaLechus MagdalenaTOP - ART - Lublin
10.Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Molga NadiaMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom
11.Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura ZuzannaProskura ZuzannaTOP - ART - Lublin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszczowski Antoni
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Tomasiak Gabriela
Barszczowski AntoniTomasiak GabrielaBALANS - Lublin
2.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola
3.Dolecki Michał
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Franczak Lena
Dolecki MichałFranczak LenaTOP - ART - Lublin
4.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin
5.Pietras Kacper
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
Pietras KacperKloc KorneliaBALANS - Lublin
6.Tulej Krzysztof
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Horecka Maria
Tulej KrzysztofHorecka MariaLIDER - Lublin
7.Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk LauraSadlak MaksymilianTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędziora MartynaKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm
3.Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
Strzałkowska AlicjaStrzałkowska AlicjaTOP - ART - Lublin
4.Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wryk MariaWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg
5.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg
6.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin
2.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm
3.Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk AntoniSiedlecka NelaTAKT - Chełm
4.Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
Smagowski MiłoszStępniak AleksandraLIDER - Lublin
5.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:20, start: 12:30

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.


10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
SUKCES - Kraśnik
Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
Adamczyk KacperŚlusarska ElizaSUKCES - Kraśnik
2.Drumlak Paweł
Skórska Alicja
TOP - ART - Lublin
Drumlak Paweł
Skórska Alicja
Drumlak PawełSkórska AlicjaTOP - ART - Lublin
3.Duda Jan
Tryka Klaudia
MYKA - Zamość
Duda Jan
Tryka Klaudia
Duda JanTryka KlaudiaMYKA - Zamość
4.Grzegorczyk Michał
Szala Maja
TOP - ART - Lublin
Grzegorczyk Michał
Szala Maja
Grzegorczyk MichałSzala MajaTOP - ART - Lublin
5.Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
Klimaszewska RóżaKapeluszny-Cilcic JanVENA Studio - Lublin
6.Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
SUKCES - Kraśnik
Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
Kondracki FranciszekMikita ZofiaSUKCES - Kraśnik
7.Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
SUKCES - Kraśnik
Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
Kwiatkowski ŁukaszAdamczyk NadiaSUKCES - Kraśnik
8.Matuka Damian
Sokołowska Emilia
ONNEA - Parczew
Matuka Damian
Sokołowska Emilia
Matuka DamianSokołowska EmiliaONNEA - Parczew
9.Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
SUKCES - Kraśnik
Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
Michalczewski PatrykBrzozowska PolaSUKCES - Kraśnik
10.Rola Szymon
Samczyk Joanna
SUKCES - Kraśnik
Rola Szymon
Samczyk Joanna
Rola SzymonSamczyk JoannaSUKCES - Kraśnik
11.Shannon Alexander
Furmanek Julia
MYKA - Zamość
Shannon Alexander
Furmanek Julia
Shannon AlexanderFurmanek JuliaMYKA - Zamość
12.Sokołowski Franciszek
Jaszczuk Maria
ONNEA - Parczew
Sokołowski Franciszek
Jaszczuk Maria
Sokołowski FranciszekJaszczuk MariaONNEA - Parczew
13.Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
Stępień GrzegorzMaruszewska MajaSUKCES - Kraśnik
14.Szczepanik Filip
Książek Lena
TOP - ART - Lublin
Szczepanik Filip
Książek Lena
Szczepanik FilipKsiążek LenaTOP - ART - Lublin
15.Wadyniuk Kacper
Skopiuk Ewa
ONNEA - Parczew
Wadyniuk Kacper
Skopiuk Ewa
Wadyniuk KacperSkopiuk EwaONNEA - Parczew

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Golan Gabriela
DanceFlow - Lublin
Golan GabrielaGolan GabrielaDanceFlow - Lublin
2.Grenda Maja
ONNEA - Parczew
Grenda MajaGrenda MajaONNEA - Parczew
3.Harasimowicz Wiktoria
ONNEA - Parczew
Harasimowicz WiktoriaHarasimowicz WiktoriaONNEA - Parczew
4.Hulewska Klaudia
ONNEA - Parczew
Hulewska KlaudiaHulewska KlaudiaONNEA - Parczew
5.Jasińska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Jasińska ZuzannaJasińska ZuzannaTOP - ART - Lublin
6.Kuryło Oliwia
MYKA - Zamość
Kuryło OliwiaKuryło OliwiaMYKA - Zamość
7.Kwiatek Zuzanna
ONNEA - Parczew
Kwiatek ZuzannaKwiatek ZuzannaONNEA - Parczew
8.Momot Lena
JUMP - Janów Lubelski
Momot LenaMomot LenaJUMP - Janów Lubelski
9.Niewiadomska Emilia
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska EmiliaNiewiadomska EmiliaTOP - ART - Lublin
10.Pawlak Amelia
ZAMEK - Lublin
Pawlak AmeliaPawlak AmeliaZAMEK - Lublin
11.Paździor Jowita
TOP - ART - Lublin
Paździor JowitaPaździor JowitaTOP - ART - Lublin
12.Skopiuk Jana
ONNEA - Parczew
Skopiuk JanaSkopiuk JanaONNEA - Parczew
13.Węcławik Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Węcławik AleksandraWęcławik AleksandraTOP - ART - Lublin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Kazimierz
Chorzępa Róża
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Kazimierz
Chorzępa Róża
Ablewicz KazimierzChorzępa RóżaGASIEK - Rzeszów
2.Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
MYKA - Zamość
Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
Choma BartłomiejMatysiak ZuzannaMYKA - Zamość
3.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin
4.Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
Osiński MikołajRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin
5.Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
GASIEK - Rzeszów
Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
Rogóż WojciechSzwajka PolaGASIEK - Rzeszów
6.Sabalski Przemysław
Kiępczyńska Alicja
START - Płońsk
Sabalski Przemysław
Kiępczyńska Alicja
Sabalski PrzemysławKiępczyńska AlicjaSTART - Płońsk
7.Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
MYKA - Zamość
Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
Solski AleksanderSzarzyńska MagdalenaMYKA - Zamość
8.Tabin Karol
Kostur Nikola
TAKT - Jarosław
Tabin Karol
Kostur Nikola
Tabin KarolKostur NikolaTAKT - Jarosław
9.Wadowski Joachim
Tokarz Laura
TAKT - Chełm
Wadowski Joachim
Tokarz Laura
Wadowski JoachimTokarz LauraTAKT - Chełm
10.Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
TAKT - Chełm
Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
Wójcik MikołajWłodarczyk JuliaTAKT - Chełm
11.Świecarz Adela
Grąz Wojciech
TAKT - Jarosław
Świecarz Adela
Grąz Wojciech
Świecarz AdelaGrąz WojciechTAKT - Jarosław

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamiec Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Adamiec JuliaAdamiec JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski
3.Cep Grażyna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Cep GrażynaCep GrażynaART OVO - Międzyrzec Podlaski
4.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin
5.Dziadura Hanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Dziadura HannaDziadura HannaART OVO - Międzyrzec Podlaski
6.Jesionek Helena
SAMBA - Tarnobrzeg
Jesionek HelenaJesionek HelenaSAMBA - Tarnobrzeg
7.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin
8.Krawczyńska Helena
ZAMEK - Lublin
Krawczyńska HelenaKrawczyńska HelenaZAMEK - Lublin
9.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin
10.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin
11.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Filip
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Niewiadomska Martyna
Banach FilipNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin
2.Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
AKSEL - Rzeszów
Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
Biskupski SzymonZielińska KamilaAKSEL - Rzeszów
3.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm
4.Kwiatek Filip
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Kwiatek Filip
Gałat Dagna
Kwiatek FilipGałat DagnaZAMEK - Lublin
5.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin
6.Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski WojciechOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin
7.Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
Pawlak ArturGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin
8.Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
Rozwałka MarcelBombolewska AmeliaZAMEK - Lublin
9.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm
10.Woś Konrad
Szostak Hanna
AKSEL - Rzeszów
Woś Konrad
Szostak Hanna
Woś KonradSzostak HannaAKSEL - Rzeszów
11.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm
12.Żywicka Milena
Głogowski Kacper
BALANS - Lublin
Żywicka Milena
Głogowski Kacper
Żywicka MilenaGłogowski KacperBALANS - Lublin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudra Hanna
VENA Studio - Lublin
Dudra HannaDudra HannaVENA Studio - Lublin
2.Dudra Zofia
VENA Studio - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaVENA Studio - Lublin
3.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce
4.Krupa Julia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaISKRA - Międzyrzec Podlaski
5.Sałbut Klara
VENA Studio - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraVENA Studio - Lublin
6.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin
7.Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Stolarz AleksandraStolarz AleksandraBALANS - Lublin
8.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm
2.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski
3.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cegliński Aleksander
Zielińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Cegliński Aleksander
Zielińska Julia
Cegliński AleksanderZielińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
2.Krzych Emilia
Freudenberger Filip
TAKT - Jarosław
Krzych Emilia
Freudenberger Filip
Krzych EmiliaFreudenberger FilipTAKT - Jarosław
3.Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
TAKT - Jarosław
Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
Kłak TymoteuszCena EmiliaTAKT - Jarosław
4.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin
3.Czaus Filip
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Czaus Filip
Lechus Magdalena
Czaus FilipLechus MagdalenaTOP - ART - Lublin
4.Golisz Jan
Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Basisty Martyna
Golisz JanBasisty MartynaTAKT - Jarosław
5.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin
6.Senderek Wojciech
Dębska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Senderek Wojciech
Dębska Julia
Senderek WojciechDębska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
7.Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
Wieczorski JakubHałabis PolaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Drozd Gabriela
ZAMEK - Lublin
Drozd GabrielaDrozd GabrielaZAMEK - Lublin
3.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski
4.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin
5.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin
6.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm
7.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość
8.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin
9.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm
10.Sosnówka Olga
ZAMEK - Lublin
Sosnówka OlgaSosnówka OlgaZAMEK - Lublin
11.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm
12.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg
13.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość
14.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin
15.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin
16.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg
17.Żuber Maria
ZAMEK - Lublin
Żuber MariaŻuber MariaZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupa Dominik
Wawak Alicja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Krupa Dominik
Wawak Alicja
Krupa DominikWawak AlicjaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
AKSEL - Rzeszów
Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
Lewandowski MarcelDembowska KajaAKSEL - Rzeszów
3.Miśko Filip
Biały Blanka
TAKT - Jarosław
Miśko Filip
Biały Blanka
Miśko FilipBiały BlankaTAKT - Jarosław
4.Molga Bartłomiej
Madej Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Molga Bartłomiej
Madej Julia
Molga BartłomiejMadej JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
5.Zacharski Michał
Gęca Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Zacharski Michał
Gęca Zuzanna
Zacharski MichałGęca ZuzannaDanceFlow - Lublin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław
2.Ruczyński Szymon
Sadowska Magdalena
START - Płońsk
Ruczyński Szymon
Sadowska Magdalena
Ruczyński SzymonSadowska MagdalenaSTART - Płońsk
3.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław
4.Świerczyński Borys
Marcula Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Marcula Maja
Świerczyński BorysMarcula MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec
3.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski
4.Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Smela AnnaSmela AnnaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg
2.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
Kazieczko DawidFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów
4.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość
5.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW
6.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg
7.Somyk Mykhailo
Jakubiszyn Julia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Somyk Mykhailo
Jakubiszyn Julia
Somyk MykhailoJakubiszyn JuliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 15:00-15:20, start: 15:30

25-29 (Pre-Senior) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciejka Andrzej
Ciejka Ewelina
SENSO - Rzeszów
Ciejka Andrzej
Ciejka Ewelina
Ciejka AndrzejCiejka EwelinaSENSO - Rzeszów
2.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów
3.Nycz Dariusz
Fołta Agata
SENSO - Rzeszów
Nycz Dariusz
Fołta Agata
Nycz DariuszFołta AgataSENSO - Rzeszów

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciejka Andrzej
Ciejka Ewelina
SENSO - Rzeszów
Ciejka Andrzej
Ciejka Ewelina
Ciejka AndrzejCiejka EwelinaSENSO - Rzeszów
2.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów
3.Nycz Dariusz
Fołta Agata
SENSO - Rzeszów
Nycz Dariusz
Fołta Agata
Nycz DariuszFołta AgataSENSO - Rzeszów
4.Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
SENSO - Rzeszów
Pilawa Bogusław
Pilawa Ewa
Pilawa BogusławPilawa EwaSENSO - Rzeszów

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów
2.Graczyk Renata
Graczyk Marek
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Graczyk Renata
Graczyk Marek
Graczyk RenataGraczyk MarekSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3.Zalewski Artur
Zalewska Marta
SENSO - Rzeszów
Zalewski Artur
Zalewska Marta
Zalewski ArturZalewska MartaSENSO - Rzeszów

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów
2.Graczyk Renata
Graczyk Marek
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Graczyk Renata
Graczyk Marek
Graczyk RenataGraczyk MarekSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów
4.Siwy Marcin
Siwy Mariola
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Siwy Marcin
Siwy Mariola
Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Zalewski Artur
Zalewska Marta
SENSO - Rzeszów
Zalewski Artur
Zalewska Marta
Zalewski ArturZalewska MartaSENSO - Rzeszów

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów
2.Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE - Lublin

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków
2.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
Kasielski MarekKasielska MałgorzataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
4.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło
5.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
3.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia
2.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków
3.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra
4.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra
3.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk
4.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 1

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 1

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
3.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
4.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra
5.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 5

liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm

50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

50+ (Senior 3 + Senior 4) B LA PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
5.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra

50+ (Senior 3 + Senior 4) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów
3.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

 

BLOK 4, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-18:50, start: 19:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec
2.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin
3.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin
5.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno
6.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość
7.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm
8.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec
2.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin
3.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno
5.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość
6.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm
7.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin
2.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski
3.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość
4.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław
5.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin
2.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin
3.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
4.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
5.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów
6.Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
ZAMEK - Lublin
Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
Pastuszak BartoszŻuber PaulinaZAMEK - Lublin
7.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin
8.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość
9.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik
10.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce
2.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin
3.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg
4.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość
5.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin
6.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
7.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów
8.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk
9.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin
10.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość
11.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin
2.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość
3.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk
4.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm
6.Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
Zalewski KamilMajchrowicz KarolinaRYTM - Chełm
7.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin
2.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin
3.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
4.Ksybek Mateusz
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Szczepańska Oliwia
Ksybek MateuszSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk
5.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
6.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość
7.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin
3.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno
6.Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
Stachura ŁukaszSkiba OliwiaLATINO - Żabno
7.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
8.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin
3.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
4.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin

16+ (Powyżej 15) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin
2.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Taratuńska Sofia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaDRAGON'S DANCE Warszawa