Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER

2024-05-26 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!
Zmieniono godziny bloku IV. Prosimy o zapoznanie się z programem.

Hala otwarta będzie od godz 7:45!


UWAGA!!
W bloku III dodano kategorie
8-9 G KOMB 6T Solo
14-15 G KOMB 6T Solo
14-15 E KOMB 8T Solo
16+ E ST 4T Solo
16+ E LA 4T Solo
Zgłoszenia SMS 667 085 241

Zapraszamy na fryzury turniejowe:
Mania Stylist tel: 783017992 Instagram: @mania_stylist

BLOK 1, rejestracja 08:00-08:45, próba parkietu 08:30-08:45, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałabuch Pola
ZAMEK - Lublin
Bałabuch PolaBałabuch PolaZAMEK - Lublin
2.Bogut Dorota
TOP - ART - Lublin
Bogut DorotaBogut DorotaTOP - ART - Lublin
3.Bąk Oliwia
DanceFlow - Lublin
Bąk OliwiaBąk OliwiaDanceFlow - Lublin
4.Drozd Michalina
ZAMEK - Lublin
Drozd MichalinaDrozd MichalinaZAMEK - Lublin
5.Hawraj Julia
ZAMEK - Lublin
Hawraj JuliaHawraj JuliaZAMEK - Lublin
6.Jaskowska Amelia
JUMP - Janów Lubelski
Jaskowska AmeliaJaskowska AmeliaJUMP - Janów Lubelski
7.Klempka Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Klempka ZuzannaKlempka ZuzannaZAMEK - Lublin
8.Kręglicka Gabriela
ZAMEK - Lublin
Kręglicka GabrielaKręglicka GabrielaZAMEK - Lublin
9.Kuśmierzak Natalia
ZAMEK - Lublin
Kuśmierzak NataliaKuśmierzak NataliaZAMEK - Lublin
10.Mazurek Marcelina
TKS iDANCE - Lublin
Mazurek MarcelinaMazurek MarcelinaTKS iDANCE - Lublin
11.Postój Nela
AXEL - Lublin
Postój NelaPostój NelaAXEL - Lublin
12.Przybyszewska Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Przybyszewska ZuzannaPrzybyszewska ZuzannaDanceFlow - Lublin
13.Rachańska Hanna
ZAMEK - Lublin
Rachańska HannaRachańska HannaZAMEK - Lublin
14.Węgrzyn Michalina
DanceFlow - Lublin
Węgrzyn MichalinaWęgrzyn MichalinaDanceFlow - Lublin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
TOP - ART - Lublin
Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
Bogut PawełGąsior GabrielaTOP - ART - Lublin
2.Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
RYTM - Chełm
Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
Klin MikołajKrzyżanowska KarinaRYTM - Chełm
3.Pakuła Oliwia
Patryn Alex
TKS iDANCE - Lublin
Pakuła Oliwia
Patryn Alex
Pakuła OliwiaPatryn AlexTKS iDANCE - Lublin
4.Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
SUKCES - Kraśnik
Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
Rynkowski MaciejIracka-Klocek WiwianaSUKCES - Kraśnik
5.Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
SUKCES - Kraśnik
Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
Tomaszewski WiktorGawlik MajaSUKCES - Kraśnik
6.Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
SUKCES - Kraśnik
Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
Trela JakubŚlusarczyk AleksandraSUKCES - Kraśnik
7.Trotsko Oleg
Zając Julia
VENA Studio - Lublin
Trotsko Oleg
Zając Julia
Trotsko OlegZając JuliaVENA Studio - Lublin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 35

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Barżał Jagoda
TOP - ART - Lublin
Barżał JagodaBarżał JagodaTOP - ART - Lublin
2.Bogusz Zuzanna
BALANS - Lublin
Bogusz ZuzannaBogusz ZuzannaBALANS - Lublin
3.Charamut Sandra
ZAMEK - Lublin
Charamut SandraCharamut SandraZAMEK - Lublin
4.Dudek Emilia
ZAMEK - Lublin
Dudek EmiliaDudek EmiliaZAMEK - Lublin
5.Firlej Maja
VENA Studio - Lublin
Firlej MajaFirlej MajaVENA Studio - Lublin
6.Gawęda Bianka
VENA Studio - Lublin
Gawęda BiankaGawęda BiankaVENA Studio - Lublin
7.Gąsior Alicja
TOP - ART - Lublin
Gąsior AlicjaGąsior AlicjaTOP - ART - Lublin
8.Ihnatkina Melania
VENA Studio - Lublin
Ihnatkina MelaniaIhnatkina MelaniaVENA Studio - Lublin
9.Jabłońska Malwina
JUMP - Janów Lubelski
Jabłońska MalwinaJabłońska MalwinaJUMP - Janów Lubelski
10.Jóźwik Klara
ZAMEK - Lublin
Jóźwik KlaraJóźwik KlaraZAMEK - Lublin
11.Klimaszewska Łucja
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska ŁucjaKlimaszewska ŁucjaVENA Studio - Lublin
12.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin
13.Kowalik Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Kowalik JakubKowalik JakubJUMP - Janów Lubelski
14.Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska MalwinaKozińska MalwinaAXEL - Lublin
15.Kołodziej Michalina
VENA Studio - Lublin
Kołodziej MichalinaKołodziej MichalinaVENA Studio - Lublin
16.Kołodziejczyk Iga
TOP - ART - Lublin
Kołodziejczyk IgaKołodziejczyk IgaTOP - ART - Lublin
17.Kret Michalina
VENA Studio - Lublin
Kret MichalinaKret MichalinaVENA Studio - Lublin
18.Lychak Polina
TKS iDANCE - Lublin
Lychak PolinaLychak PolinaTKS iDANCE - Lublin
19.Majewska Malwina
ZAMEK - Lublin
Majewska MalwinaMajewska MalwinaZAMEK - Lublin
20.Marczewska Iga
VENA Studio - Lublin
Marczewska IgaMarczewska IgaVENA Studio - Lublin
21.Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
Mazurek LenaMazurek LenaZAMEK - Lublin
22.Mikołajczyk Marcelina
VENA Studio - Lublin
Mikołajczyk MarcelinaMikołajczyk MarcelinaVENA Studio - Lublin
23.Mordarska Gabriela
ZAMEK - Lublin
Mordarska GabrielaMordarska GabrielaZAMEK - Lublin
24.Pakuła Oliwia
TKS iDANCE - Lublin
Pakuła OliwiaPakuła OliwiaTKS iDANCE - Lublin
25.Ptaszek Julia
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JuliaPtaszek JuliaJUMP - Janów Lubelski
26.Sajdak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Sajdak AnnaSajdak AnnaJUMP - Janów Lubelski
27.Stępień Zuzanna
SUKCES - Kraśnik
Stępień ZuzannaStępień ZuzannaSUKCES - Kraśnik
28.Szmulska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Szmulska PolaSzmulska PolaTKS iDANCE - Lublin
29.Taras Zuzanna
VENA Studio - Lublin
Taras ZuzannaTaras ZuzannaVENA Studio - Lublin
30.Turkot Pola
VENA Studio - Lublin
Turkot PolaTurkot PolaVENA Studio - Lublin
31.Wawruch Oliwia
VENA Studio - Lublin
Wawruch OliwiaWawruch OliwiaVENA Studio - Lublin
32.Wieleba Adrianna
JUMP - Janów Lubelski
Wieleba AdriannaWieleba AdriannaJUMP - Janów Lubelski
33.Wojciechowska Łucja
DanceFlow - Lublin
Wojciechowska ŁucjaWojciechowska ŁucjaDanceFlow - Lublin
34.Wojdat Hanna
VENA Studio - Lublin
Wojdat HannaWojdat HannaVENA Studio - Lublin
35.Ściolny Liliana
JUMP - Janów Lubelski
Ściolny LilianaŚciolny LilianaJUMP - Janów Lubelski

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
SUKCES - Kraśnik
Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
Adamczyk KacperŚlusarska ElizaSUKCES - Kraśnik
2.Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
Klimaszewska RóżaKapeluszny-Cilcic JanVENA Studio - Lublin
3.Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
SUKCES - Kraśnik
Kondracki Franciszek
Mikita Zofia
Kondracki FranciszekMikita ZofiaSUKCES - Kraśnik
4.Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
SUKCES - Kraśnik
Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
Kwiatkowski ŁukaszAdamczyk NadiaSUKCES - Kraśnik
5.Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
SUKCES - Kraśnik
Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
Michalczewski PatrykBrzozowska PolaSUKCES - Kraśnik
6.Rola Szymon
Samczyk Joanna
SUKCES - Kraśnik
Rola Szymon
Samczyk Joanna
Rola SzymonSamczyk JoannaSUKCES - Kraśnik
7.Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
Stępień GrzegorzMaruszewska MajaSUKCES - Kraśnik
8.Szymański Oliwier
Prokop Marcelina
SUKCES - Kraśnik
Szymański Oliwier
Prokop Marcelina
Szymański OliwierProkop MarcelinaSUKCES - Kraśnik
9.Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
VENA Studio - Lublin
Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
Łukasiewicz KacperPiekarczyk HannaVENA Studio - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bujak Alicja
ZAMEK - Lublin
Bujak AlicjaBujak AlicjaZAMEK - Lublin
2.Golan Gabriela
DanceFlow - Lublin
Golan GabrielaGolan GabrielaDanceFlow - Lublin
3.Janik Kalina
BALANS - Lublin
Janik KalinaJanik KalinaBALANS - Lublin
4.Pawlak Amelia
ZAMEK - Lublin
Pawlak AmeliaPawlak AmeliaZAMEK - Lublin
5.Tomaszewska Laura
ZAMEK - Lublin
Tomaszewska LauraTomaszewska LauraZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
MYKA - Zamość
Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
Grzesiuk PawełZabiciel KarolinaMYKA - Zamość5, 5 (+2)25, 51
3.Błędkowska Oliwia
Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Błędkowska Oliwia
Kicińska Oliwia
Błędkowska OliwiaKicińska OliwiaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 28

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin1 (+2)211
2.Gabryel Estera
VENA Studio - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraVENA Studio - Lublin7 (+2)271
3.Gawryluk Natalia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Gawryluk NataliaGawryluk NataliaART OVO - Międzyrzec Podlaski11 (+2)2111
4.Kusiak Nela
ZAMEK - Lublin
Kusiak NelaKusiak NelaZAMEK - Lublin6 (+2)261
5.Makowski Stanisław
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Makowski StanisławMakowski StanisławS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE12 Makowski Stanisław - G (+2)212Makowski Stanisław - G1
6.Nawrocka Aniela
ZAMEK - Lublin
Nawrocka AnielaNawrocka AnielaZAMEK - Lublin2 (+2)221
7.Osoba Iga
POLISH CLUB - Warszawa
Osoba IgaOsoba IgaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+2)2101
8.Pashynska Anastasiia
DanceFlow - Lublin
Pashynska AnastasiiaPashynska AnastasiiaDanceFlow - Lublin3 (+2)231
9.Rosłaniec Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec ZuzannaRosłaniec ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)261
10.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin5 (+2)251
11.Serzysko Nina
RS - WARSZAWA
Serzysko NinaSerzysko NinaRS - WARSZAWA4 (+2)241
12.Ujas Laura
ZAMEK - Lublin
Ujas LauraUjas LauraZAMEK - Lublin4 (+2)241
13.Wyka Maria
ZAMEK - Lublin
Wyka MariaWyka MariaZAMEK - Lublin4 (+2)241
14.Wyka Łucja
ZAMEK - Lublin
Wyka ŁucjaWyka ŁucjaZAMEK - Lublin4 (+2)241
15.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin4 (+1)142
16.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin1 (+1)112
17.Florczak Pola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Florczak PolaFlorczak PolaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)182
18.Grzebuła Maciej
TOP - ART - Lublin
Grzebuła MaciejGrzebuła MaciejTOP - ART - Lublin1 (+1)112
19.Kałdunek Diana
BALANS - Lublin
Kałdunek DianaKałdunek DianaBALANS - Lublin3 (+1)132
20.Korzeb Laura
VENA Studio - Lublin
Korzeb LauraKorzeb LauraVENA Studio - Lublin3 (+1)132
21.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin7 (+1)172
22.Najda Lena
DanceFlow - Lublin
Najda LenaNajda LenaDanceFlow - Lublin1 (+1)112
23.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
24.Stefańczyk Łucja
ZAMEK - Lublin
Stefańczyk ŁucjaStefańczyk ŁucjaZAMEK - Lublin1 (+1)112
25.Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
Winiarska AnastazjaWiniarska AnastazjaAXEL - Lublin3 (+1)132
26.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin3 (+1)132
27.Zając Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Zając OliwiaZając OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
28.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grąz Wojciech
Świecarz Adela
TAKT - Jarosław
Grąz Wojciech
Świecarz Adela
Grąz WojciechŚwiecarz AdelaTAKT - Jarosław9, 9 (+2)29, 91
2.Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
Kałdunek KacperKlimek KlaudiaBALANS - Lublin2, 2 (+2)22, 21
3.Kobak Jakub
Rafalska Ewa
CLASSIC - Warszawa
Kobak Jakub
Rafalska Ewa
Kobak JakubRafalska EwaCLASSIC - Warszawa7, 7 (+2)27, 71
4.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin6, 6 (+2)26, 61
5.Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
MYKA - Zamość
Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
Choma BartłomiejMatysiak ZuzannaMYKA - Zamość8, 8 (+1)18, 82
6.Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
Osiński MikołajRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin2, 2 (+1)12, 22
7.Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
TAKT - Chełm
Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
Wójcik MikołajWłodarczyk JuliaTAKT - Chełm3, 3 (+1)13, 32
8.Drumlak Paweł
Skórska Alicja
TOP - ART - Lublin
Drumlak Paweł
Skórska Alicja
Drumlak PawełSkórska AlicjaTOP - ART - Lublin1, 1 (-1)-11, 1
9.Bondarchuk Valerii
Bartko Anastasiia
Troyanda
(Ukraina)
Bondarchuk Valerii
Bartko Anastasiia
Bondarchuk ValeriiBartko AnastasiiaTroyanda
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baraniecka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Baraniecka OliwiaBaraniecka OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
2.Deleżuch Gabriela
LCIT - Lublin
Deleżuch GabrielaDeleżuch GabrielaLCIT - Lublin2 (+2)221
3.Krawczyńska Helena
ZAMEK - Lublin
Krawczyńska HelenaKrawczyńska HelenaZAMEK - Lublin8 (+2)281
4.Nestoruk Aleksandra
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Nestoruk AleksandraNestoruk AleksandraART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+2)221
5.Niewiadomska Emilia
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska EmiliaNiewiadomska EmiliaTOP - ART - Lublin4 (+2)241
6.Raczyńska Aleksandra
LCIT - Lublin
Raczyńska AleksandraRaczyńska AleksandraLCIT - Lublin4 (+2)241
7.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin10 (+2)2101
8.Dygas Natasza
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas NataszaDygas NataszaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+1)1112
9.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin6 (+1)162
10.Kuryło Oliwia
MYKA - Zamość
Kuryło OliwiaKuryło OliwiaMYKA - Zamość1 (+1)112
11.Paździor Jowita
TOP - ART - Lublin
Paździor JowitaPaździor JowitaTOP - ART - Lublin3 (+1)132
12.Piorun Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Piorun AleksandraPiorun AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
13.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin12 Zyśko Oliwia - G (+1)112Zyśko Oliwia - G2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin3, 2 3, 21

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biszczad Ewa
ZAMEK - Lublin
Biszczad EwaBiszczad EwaZAMEK - Lublin13 Biszczad Ewa - G (+2)213Biszczad Ewa - G1
2.Drozd Gabriela
ZAMEK - Lublin
Drozd GabrielaDrozd GabrielaZAMEK - Lublin7 (+2)271
3.Sosnówka Olga
ZAMEK - Lublin
Sosnówka OlgaSosnówka OlgaZAMEK - Lublin12 Sosnówka Olga - G (+2)212Sosnówka Olga - G1
4.Trochimczuk Zofia
TAKT - Chełm
Trochimczuk ZofiaTrochimczuk ZofiaTAKT - Chełm9 (+2)291
5.Drzymała Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Drzymała JuliaDrzymała JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)132
6.Kołomijec Roksana
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kołomijec RoksanaKołomijec RoksanaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1102
7.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin7 (+1)172
8.Wierzbicka Patrycja
AXEL - Lublin
Wierzbicka PatrycjaWierzbicka PatrycjaAXEL - Lublin2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin9 (+2)291
2.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+2)261
3.Tokmakova Oleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Tokmakova OleksandraTokmakova OleksandraDancers United - WARSZAWA3 (+2)231
4.Adamiec Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Adamiec JuliaAdamiec JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
5.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin5 (+2)252
6.Dudra Zofia
VENA Studio - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaVENA Studio - Lublin5 (+2)252
7.Budzyński Wiktor
TKS iDANCE - Lublin
Budzyński WiktorBudzyński WiktorTKS iDANCE - Lublin2 (+1)123
8.Dudra Hanna
VENA Studio - Lublin
Dudra HannaDudra HannaVENA Studio - Lublin2 (+1)123
9.Sałbut Klara
VENA Studio - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraVENA Studio - Lublin6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska PatrykSzczygielska AleksandraZAMEK - Lublin6, 6 (+2)26, 61
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)261
3.Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
Rozwałka MarcelBombolewska AmeliaZAMEK - Lublin F (+2)2F1
4.Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski KacperŻywicka MilenaBALANS - Lublin Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
5.Kwiatek Filip
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Kwiatek Filip
Gałat Dagna
Kwiatek FilipGałat DagnaZAMEK - Lublin Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
6.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm6 (+2)262
7.Banach Filip
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Niewiadomska Martyna
Banach FilipNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin8 (+1)183
8.Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
Mladziievskyi TeodorGryszko PolaZAMEK - Lublin1, 1 (+1)11, 13
9.Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
Pawlak ArturGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin10, 2 (+1)110, 23
10.Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
RS - WARSZAWA
Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
Porczyński TymonStobnicka MarcelinaRS - WARSZAWA8 (+1)183
11.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm11, 11 (+1)111, 113
12.Bondarchuk Valerii
Bartko Anastasiia
Troyanda
(Ukraina)
Bondarchuk Valerii
Bartko Anastasiia
Bondarchuk ValeriiBartko AnastasiiaTroyanda
(Ukraina)
13.Politylo Nazarii
Skhab Sofiia
Troyanda
(Ukraina)
Politylo Nazarii
Skhab Sofiia
Politylo NazariiSkhab SofiiaTroyanda
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek DominikWaśniowska MartynaBALANS - Lublin8 (+2)281
2.Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
Wieczorski JakubHałabis PolaZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 82
3.Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
Wierzbicki KornelKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)242
4.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin10, 10 (+1)110, 103
5.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin2, 2 (+1)12, 23
6.Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
Kieliszek FilipDeleżuch OlgaLCIT - Lublin3 (+1)133

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm3, 3 (+1)13, 31
2.Malakhivskyi Marko
Buben Uliana
Troyanda
(Ukraina)
Malakhivskyi Marko
Buben Uliana
Malakhivskyi MarkoBuben UlianaTroyanda
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:20-11:45, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dul Leszek
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
Dul Leszek
Bednara Zuzanna
Dul LeszekBednara ZuzannaBALANS - Lublin4 (+2)241
2.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin7, 7 (+2)27, 72
3.Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
RS - WARSZAWA
Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
Wilczyński MikołajZalewska AmeliaRS - WARSZAWA11 (+1)1113
4.Malakhivskyi Marko
Buben Uliana
Troyanda
(Ukraina)
Malakhivskyi Marko
Buben Uliana
Malakhivskyi MarkoBuben UlianaTroyanda
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makarevych Sofiia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Makarevych SofiiaMakarevych SofiiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+2)241
2.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm9 (+2)291
3.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm10 (+2)2101
4.Żuber Maria
ZAMEK - Lublin
Żuber MariaŻuber MariaZAMEK - Lublin12 Żuber Maria - F (+2)212Żuber Maria - F1
5.Stefaniuk Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Stefaniuk ZuzannaStefaniuk ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski10 (+2)2102
6.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+2)262
7.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość11 (+2)2112
8.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski12 Gmur Alexia - F (+1)112Gmur Alexia - F3
9.Kaczmarz Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kaczmarz AleksandraKaczmarz AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
10.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin5 (+1)153
11.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin2 (+1)123
12.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm3 (+1)133
13.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin3 (+1)133
14.Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ślusarczyk ApoloniaŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zwadowski Hubert
Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Wróbel Emilia
Zwadowski HubertWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
2.Franckie Piotr
Gierczak Agata
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Gierczak Agata
Franckie PiotrGierczak AgataTKS iDANCE - Lublin F (+1)1F2

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tulej Krzysztof
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Horecka Maria
Tulej KrzysztofHorecka MariaLIDER - Lublin E (+1)1E1
2.Machała Kacper
Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Czyrnek Natalia
Machała KacperCzyrnek NataliaELIDA - Mielec4 (+1)142
3.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek4 43
4.Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
Sadlak MaksymilianWłodarczyk LauraTAKT - Chełm1, 1 1, 14
5.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin2 25

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wryk MariaWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Walczak Natasza
POLISH CLUB - Warszawa
Walczak NataszaWalczak NataszaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)153
4.Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Kasprzyk AleksandraKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)144
5.Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Kloc KorneliaKloc KorneliaBALANS - Lublin1 (+1)115
6.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin0 06
7.Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Racinowska LenaRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 47
8.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość0 08
9.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin0 09
10.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 (+1)121
2.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm1 13
4.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin7 (+1)171
2.Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaLIDER - Lublin2 22

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska E (+1)1E1
3.Politylo Nazarii
Skhab Sofiia
Troyanda
(Ukraina)
Politylo Nazarii
Skhab Sofiia
Politylo NazariiSkhab SofiiaTroyanda
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 Dobosz Marcela - E (+1)17Dobosz Marcela - E1
2.Polianskyi Tymofii
Dancers United - WARSZAWA
Polianskyi TymofiiPolianskyi TymofiiDancers United - WARSZAWA1 (+1)112
3.Harla Alicja
GALA - Mielec
Harla AlicjaHarla AlicjaGALA - Mielec0 03
4.Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka MajaKliczka MajaDanceFlow - Lublin0 04
5.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki7 Frączkowska Zuzanna - E (+1)17Frączkowska Zuzanna - E1
2.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin7 Konopka Agata - E (+1)17Konopka Agata - E2
3.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki7 Paradowska Zuzanna - E (+1)17Paradowska Zuzanna - E3
4.Bednarczyk Marcelina
DanceFlow - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaDanceFlow - Lublin2 (+1)124
5.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość6 (+1)165
6.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 07
8.Prachuk Mariana
Dance Life - Warszawa
Prachuk MarianaPrachuk MarianaDance Life - Warszawa1 18
9.Młynik Liliana
CLASSIC - Warszawa
Młynik LilianaMłynik LilianaCLASSIC - Warszawa0 09
10.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 010

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:20-14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Kozłowska Kamila
RYTM - Chełm
Jakubczak Damian
Kozłowska Kamila
Jakubczak DamianKozłowska KamilaRYTM - Chełm6 (+1)161
2.Duchna Bartosz
Palka Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Palka Oliwia
Duchna BartoszPalka OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)162
3.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec5 (+1)153
4.Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
Smagowski MiłoszStępniak AleksandraLIDER - Lublin6 (+1)164
5.Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk AntoniSiedlecka NelaTAKT - Chełm5 (+1)155
6.Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
Sidor MikołajRejak MartynaLIDER - Lublin1 (+1)116
7.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)147
8.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów4 48
9.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin1 19
10.Pietrzak Kacper
Kwiatkowska Zofia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Kwiatkowska Zofia
Pietrzak KacperKwiatkowska ZofiaJEDYNKA - Łódź2 210
11.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola0 013
14.Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
troyanda
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
Skiba YakivBelinska Evgeniatroyanda
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciszek Miłosz
Parys Urszula
CLASSIC - Warszawa
Ciszek Miłosz
Parys Urszula
Ciszek MiłoszParys UrszulaCLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
Pijanowski JanSkórska NataliaTKS iDANCE - Lublin E (+1)1E2
3.Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Dance Life - Warszawa
Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Savchyshyn PavloLicholot WładysławaDance Life - Warszawa2 23
4.Popielewicz Mikołaj
Dębek Paulina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Dębek Paulina
Popielewicz MikołajDębek PaulinaDANCE POINT - Biała Podlaska3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rębacz Jerzy
Wereszczyńska Lena
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Wereszczyńska Lena
Rębacz JerzyWereszczyńska LenaCLASSIC - Warszawa2 (+1)122
2.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 43
3.Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
Muchowski SzymonPrzechrzta KarolinaRS - WARSZAWA1 14

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin10 (+2)2101
2.Skaruz Hanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Skaruz HannaSkaruz HannaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+2)242
3.Bębenek Daria
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bębenek DariaBębenek DariaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
4.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin6 (+1)163

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karapetyan Anastasia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Karapetyan AnastasiaKarapetyan AnastasiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+2)221
2.Chepets Sofiia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chepets SofiiaChepets SofiiaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+2)222
3.Dygas Lena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas LenaDygas LenaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)163
4.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)153

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Psaltirov Elena
POLISH CLUB - Warszawa
Psaltirov ElenaPsaltirov ElenaPOLISH CLUB - Warszawa9 Psaltirov Elena - D (+1)19Psaltirov Elena - D1
2.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola1 12
3.Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
Niekłań MariaNiekłań MariaDanceFlow - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)171
2.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 42

 

BLOK 4, rejestracja 15:30-16:45, próba parkietu 16:45-17:10, start: 17:15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin3 (+1)133
4.Surma Anna
RYTM - Chełm
Surma AnnaSurma AnnaRYTM - Chełm0 04
5.Wąsik Alicja
JUST DANCE - Stalowa Wola
Wąsik AlicjaWąsik AlicjaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05
6.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce1 16
7.Druliak Adriana
DANCE POINT - Biała Podlaska
Druliak AdrianaDruliak AdrianaDANCE POINT - Biała Podlaska-2 (-1)-1-2

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuber Paulina
ZAMEK - Lublin
Żuber PaulinaŻuber PaulinaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Andres Klaudia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Andres KlaudiaAndres KlaudiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin2 (+1)124
5.Surma Anna
RYTM - Chełm
Surma AnnaSurma AnnaRYTM - Chełm0 05
6.Wąsik Alicja
JUST DANCE - Stalowa Wola
Wąsik AlicjaWąsik AlicjaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość0 07
8.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce0 08
9.Druliak Adriana
DANCE POINT - Biała Podlaska
Druliak AdrianaDruliak AdrianaDANCE POINT - Biała Podlaska-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość C (+1)1C2
3.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin2 (+1)123
4.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 24
5.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce1 16
7.Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
troyanda
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
Skiba YakivBelinska Evgeniatroyanda
(Ukraina)
7

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
3.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 (+1)133
4.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 24
5.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin0 05
6.Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
troyanda
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Evgenia
Skiba YakivBelinska Evgeniatroyanda
(Ukraina)
6

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)121
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 03
4.Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
Ostrowski KrzysztofBlicharz NinaBALLROOM - Lublin0 04
5.Łapiński Jakub
Mrowińska Dominika
DanceFlow - Lublin
Łapiński Jakub
Mrowińska Dominika
Łapiński JakubMrowińska DominikaDanceFlow - Lublin0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)161
2.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 (+1)122
3.Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
Kucharski KarolKozioł Wiktoria MagdalenaMAKO - Sulejówek4 (+1)143
4.Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
Ostrowski KrzysztofBlicharz NinaBALLROOM - Lublin1 (+1)114
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 15
6.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 16
7.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin4 47
8.Łapiński Jakub
Mrowińska Dominika
DanceFlow - Lublin
Łapiński Jakub
Mrowińska Dominika
Łapiński JakubMrowińska DominikaDanceFlow - Lublin0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik4 (+1)142
3.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów7 (+1)173
4.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)164
5.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW2 25
6.Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
troyanda
(Ukraina)
Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
Tsymbaliuk DmytroSventa Annatroyanda
(Ukraina)
6
7.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 47
8.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 08
9.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152
3.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik4 (+1)143
4.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW C (+1)1C4
5.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów2 25
6.Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
troyanda
(Ukraina)
Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
Tsymbaliuk DmytroSventa Annatroyanda
(Ukraina)
6
7.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin1 17
8.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin0 08
9.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów B (+1)1B1
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+1)182
3.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA5 (+1)153
4.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)164
5.Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
Zalewski KamilMajchrowicz KarolinaRYTM - Chełm5 (+1)155
6.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin5 (+1)156
7.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm6 (+1)167
8.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm8 88
9.Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
POLISH CLUB - Warszawa
Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
Szymborski JakubKułakowska NicolaPOLISH CLUB - Warszawa1 19
10.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm1 110
11.Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
Dobrovolskyi OlehBuczyńska DominikaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
12.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa6 612
13.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość0 013
14.Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
Mucha OliwierTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 014
15.Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
troyanda
(Ukraina)
Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
Tsymbaliuk DmytroSventa Annatroyanda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)171
2.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA5 (+1)152
3.Ostałowski Dawid
Wawrzykowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Ostałowski Dawid
Wawrzykowska Aleksandra
Ostałowski DawidWawrzykowska AleksandraDancers United - WARSZAWA6 (+1)163
4.Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
Dobrovolskyi OlehBuczyńska DominikaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+1)184
5.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)165
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm7 (+1)176
7.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno9 (+1)197
8.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm4 48
9.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 09
10.Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
POLISH CLUB - Warszawa
Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
Szymborski JakubKułakowska NicolaPOLISH CLUB - Warszawa6 610
11.Kraska Ksawery
Pastuszek Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Pastuszek Gabriela
Kraska KsaweryPastuszek GabrielaAkademia Tańca - Kielce2 211
12.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 611
13.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa0 013
14.Ksybek Mateusz
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Szczepańska Oliwia
Ksybek MateuszSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk2 214
15.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość0 015
16.Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
Mucha OliwierTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 016

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Wawrzykowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Ostałowski Dawid
Wawrzykowska Aleksandra
Ostałowski DawidWawrzykowska AleksandraDancers United - WARSZAWA4 (+1)141
2.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin2 (+1)122
3.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 03
4.Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
Kim KyuwonKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 14

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Dancers United - WARSZAWA
Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Szostak IgorBombolewska AlicjaDancers United - WARSZAWA3 (+1)131
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość4 (+1)142
3.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)143
4.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin3 (+1)134
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 05
6.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin2 26
7.Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
Kim KyuwonKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 67
8.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 08
9.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 09