VI OTTT "O Złote Jabłko"

2024-04-14 Warka, EMOTION - WARKA


Plik z wynikami

UWAGA

Usunięto kategorie:
Do 9 G, 12-13 Srebro Solo i 10-11 F.
Dodano kategorie:
Do 9 G Solo, 12-13 Srebro i 14-15 H.

BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:30, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.ANDRUSHKO ALVINA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
ANDRUSHKO ALVINAANDRUSHKO ALVINAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2.BORYSLAWSKA ULIANA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
BORYSLAWSKA ULIANABORYSLAWSKA ULIANAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
3.Poladko-Alleyne Nazariy
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Poladko-Alleyne NazariyPoladko-Alleyne NazariyMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
4.SEMENCHUK EVELINA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
SEMENCHUK EVELINASEMENCHUK EVELINAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
5.Anderszewska - Olszewska Vivian
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska - Olszewska VivianAnderszewska - Olszewska VivianDRAGON'S DANCE Warszawa
6.Daniluk Hanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Daniluk HannaDaniluk HannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
7.Dymkowska Gabrysia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Dymkowska GabrysiaDymkowska GabrysiaDRAGON'S DANCE Warszawa
8.Hatsak Maryia
Dance Life - Warszawa
Hatsak MaryiaHatsak MaryiaDance Life - Warszawa
9.Jarosławska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jarosławska ZuzannaJarosławska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
10.Kowalczyk Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk JuliaKowalczyk JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
11.Kowalczyk Michalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk MichalinaKowalczyk MichalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
12.Mosora Artur
DRAGON'S DANCE Warszawa
Mosora ArturMosora ArturDRAGON'S DANCE Warszawa
13.Mętrak Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mętrak MariaMętrak MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
14.Pękalska Julia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pękalska JuliaPękalska JuliaDRAGON'S DANCE Warszawa
15.Sokolova Karolina
Dance Life - Warszawa
Sokolova KarolinaSokolova KarolinaDance Life - Warszawa
16.Tykhomyrov Tymur
Dance Life - Warszawa
Tykhomyrov TymurTykhomyrov TymurDance Life - Warszawa
17.Wachnicka Maja
FAST-STEP Warszawa
Wachnicka MajaWachnicka MajaFAST-STEP Warszawa
18.Wiśniewska Zuzanna
START - Płońsk
Wiśniewska ZuzannaWiśniewska ZuzannaSTART - Płońsk
19.Yeudakiya Ulasenka
Dance Life - Warszawa
Yeudakiya UlasenkaYeudakiya UlasenkaDance Life - Warszawa

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bielska Lidia
Dance Life - Warszawa
Bielska LidiaBielska LidiaDance Life - Warszawa
2.Chepurda Milana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
3.GORLO EMILIA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
GORLO EMILIAGORLO EMILIAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
4.Hatsak Maryia
Dance Life - Warszawa
Hatsak MaryiaHatsak MaryiaDance Life - Warszawa
5.Koptsova Elizaveta
DRAGON'S DANCE Warszawa
Koptsova ElizavetaKoptsova ElizavetaDRAGON'S DANCE Warszawa
6.Lukaszenko Yevlaliia
Dance Life - Warszawa
Lukaszenko YevlaliiaLukaszenko YevlaliiaDance Life - Warszawa
7.Shypka Nina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Shypka NinaShypka NinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bieliaieva Veronica
Dance Life - Warszawa
Bieliaieva VeronicaBieliaieva VeronicaDance Life - Warszawa
2.Deputat Daria
MAKO - Sulejówek
Deputat DariaDeputat DariaMAKO - Sulejówek
3.Dmowska Maria
MAKO - Sulejówek
Dmowska MariaDmowska MariaMAKO - Sulejówek
4.Dyjas Marika
MAKO - Sulejówek
Dyjas MarikaDyjas MarikaMAKO - Sulejówek
5.Górniak Izabella
MAKO - Sulejówek
Górniak IzabellaGórniak IzabellaMAKO - Sulejówek
6.Kamińska Julia
START - Płońsk
Kamińska JuliaKamińska JuliaSTART - Płońsk
7.Kiljańska Nina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kiljańska NinaKiljańska NinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
8.Lukashenko Veniamin
Dance Life - Warszawa
Lukashenko VeniaminLukashenko VeniaminDance Life - Warszawa
9.Matyaszek Nina
DRAGON'S DANCE Warszawa
Matyaszek NinaMatyaszek NinaDRAGON'S DANCE Warszawa
10.Ostrowska Marcelina
MAKO - Sulejówek
Ostrowska MarcelinaOstrowska MarcelinaMAKO - Sulejówek
11.Prokopek Iga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Prokopek IgaProkopek IgaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
12.Pylypchuk Anna
MAKO - Sulejówek
Pylypchuk AnnaPylypchuk AnnaMAKO - Sulejówek
13.Stefańska Maja
START - Płońsk
Stefańska MajaStefańska MajaSTART - Płońsk
14.Zalewski Jan
FAST-STEP Warszawa
Zalewski JanZalewski JanFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.ANDRUSHKO AMALIIA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
ANDRUSHKO AMALIIAANDRUSHKO AMALIIAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
2.Juszczak Zofia
LA FLACA Mińsk Mazowiecki
Juszczak ZofiaJuszczak ZofiaLA FLACA Mińsk Mazowiecki
3.Kozioł Izabella
DRAGON'S DANCE Warszawa
Kozioł IzabellaKozioł IzabellaDRAGON'S DANCE Warszawa
4.Lata Valeriia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Lata ValeriiaLata ValeriiaDRAGON'S DANCE Warszawa
5.Mahun Anastasiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Mahun AnastasiiaMahun AnastasiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
6.Majewska Alicja
LA FLACA Mińsk Mazowiecki
Majewska AlicjaMajewska AlicjaLA FLACA Mińsk Mazowiecki
7.Młoduchowska Mila
LA FLACA Mińsk Mazowiecki
Młoduchowska MilaMłoduchowska MilaLA FLACA Mińsk Mazowiecki
8.Piętka Maja
LA FLACA Mińsk Mazowiecki
Piętka MajaPiętka MajaLA FLACA Mińsk Mazowiecki
9.Rudnytska Daryna
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rudnytska DarynaRudnytska DarynaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
10.ZEH WIKTORIA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
ZEH WIKTORIAZEH WIKTORIAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 27

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Anderszewska-Olszewska Mia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska-Olszewska MiaAnderszewska-Olszewska MiaDRAGON'S DANCE Warszawa8 (+2)281
2.Bazylevych Solomia
Dance Life - Warszawa
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaDance Life - Warszawa9 (+2)291
3.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin10 (+2)2101
4.Kudina Alisiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kudina AlisiiaKudina AlisiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa10 (+2)2101
5.Makowski Stanisław
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Makowski StanisławMakowski StanisławS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+2)271
6.Omelchenko Yeva
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Omelchenko YevaOmelchenko YevaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa5 (+2)251
7.Onopriienko Valentyna
Dance Life - Warszawa
Onopriienko ValentynaOnopriienko ValentynaDance Life - Warszawa11 (+2)2111
8.Osoba Iga
POLISH CLUB - Warszawa
Osoba IgaOsoba IgaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+2)221
9.Podoliaka Anastasiia
Dance Life - Warszawa
Podoliaka AnastasiiaPodoliaka AnastasiiaDance Life - Warszawa12 Podoliaka Anastasiia - G (+2)212Podoliaka Anastasiia - G1
10.Poladko-Alleyne Zoryana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Poladko-Alleyne ZoryanaPoladko-Alleyne ZoryanaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 (+2)271
11.Somak Anastasiia
Dance Life - Warszawa
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaDance Life - Warszawa12 Somak Anastasiia - G (+2)212Somak Anastasiia - G1
12.Taratuńska Luiza
RS - WARSZAWA
Taratuńska LuizaTaratuńska LuizaRS - WARSZAWA8 (+2)281
13.Widłak Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Widłak AleksandraWidłak AleksandraFAST-STEP Warszawa4 (+2)241
14.Zbroszczyk Zuzanna
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Zbroszczyk ZuzannaZbroszczyk ZuzannaSzkoła Tańca Baila Łopuszno11 (+2)2111
15.Białek Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Białek AleksandraBiałek AleksandraFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
16.Cieślak Amelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Cieślak AmeliaCieślak AmeliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
17.Florczak Pola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Florczak PolaFlorczak PolaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
18.Kowalczyk Amelia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Kowalczyk AmeliaKowalczyk AmeliaSzkoła Tańca Baila Łopuszno7 (+1)172
19.Krzyżyk Natalia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Krzyżyk NataliaKrzyżyk NataliaSzkoła Tańca Baila Łopuszno7 (+1)172
20.Olechowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olechowska LenaOlechowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112
21.Sekuła Helena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła HelenaSekuła HelenaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
22.Symon Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Symon AleksandraSymon AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
23.Słapek Alicja
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Słapek AlicjaSłapek AlicjaSzkoła Tańca Baila Łopuszno4 (+1)142
24.Więckowicz Zofia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Więckowicz ZofiaWięckowicz ZofiaSzkoła Tańca Baila Łopuszno1 (+1)112
25.Zbroszczyk Maja
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Zbroszczyk MajaZbroszczyk MajaSzkoła Tańca Baila Łopuszno4 (+1)142
26.Ślipiko Helena
WIKA - Olsztyn
Ślipiko HelenaŚlipiko HelenaWIKA - Olsztyn6 (+1)162
27.Śliz Julia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Śliz JuliaŚliz JuliaSzkoła Tańca Baila Łopuszno1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Raczyńska Aleksandra
LCIT - Lublin
Raczyńska AleksandraRaczyńska AleksandraLCIT - Lublin
2.Kloge Natalia
MAZOVIA - Siedlce
Kloge NataliaKloge NataliaMAZOVIA - Siedlce
3.Kłosowska Antonina
EMOTION - WARKA
Kłosowska AntoninaKłosowska AntoninaEMOTION - WARKA
4.Porcja Aleksandra
MAZOVIA - Siedlce
Porcja AleksandraPorcja AleksandraMAZOVIA - Siedlce
5.Strzelczyk Emilia
EMOTION - WARKA
Strzelczyk EmiliaStrzelczyk EmiliaEMOTION - WARKA
6.Wachnik Lena
EMOTION - WARKA
Wachnik LenaWachnik LenaEMOTION - WARKA
7.Zalewska Nina
FAST-STEP Warszawa
Zalewska NinaZalewska NinaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dzhym Veronika
Dance Life - Warszawa
Dzhym VeronikaDzhym VeronikaDance Life - Warszawa
2.Jendoubi Natalia
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi NataliaJendoubi NataliaFAST-STEP Warszawa
3.Podlecka Marta
FAST-STEP Warszawa
Podlecka MartaPodlecka MartaFAST-STEP Warszawa
4.Rak Kristina
GRACE GA - Warszawa
Rak KristinaRak KristinaGRACE GA - Warszawa
5.Różańska Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Różańska AmeliaRóżańska AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6.Szydłowska Julia
MAZOVIA - Siedlce
Szydłowska JuliaSzydłowska JuliaMAZOVIA - Siedlce
7.Zamaraieva Anna
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Zamaraieva AnnaZamaraieva AnnaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 21

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cep Grażyna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Cep GrażynaCep GrażynaART OVO - Międzyrzec Podlaski11 (+2)2111
2.Gogłoza Krystyna
CLASSIC - Warszawa
Gogłoza KrystynaGogłoza KrystynaCLASSIC - Warszawa4 (+2)241
3.Kostecka Kinga
CLASSIC - Warszawa
Kostecka KingaKostecka KingaCLASSIC - Warszawa7 (+2)271
4.Kostrzewska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kostrzewska AlicjaKostrzewska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki6 (+2)261
5.Kęska Letycja
ESKADRA - Pabianice
Kęska LetycjaKęska LetycjaESKADRA - Pabianice10 (+2)2101
6.Orysiak Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Orysiak AlicjaOrysiak AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki9 (+2)291
7.Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Reguła JuliaReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki11 (+2)2111
8.Sikorska Marianna
START - Płońsk
Sikorska MariannaSikorska MariannaSTART - Płońsk9 (+2)291
9.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki11 (+2)2111
10.Szumigaj Helena
RS - WARSZAWA
Szumigaj HelenaSzumigaj HelenaRS - WARSZAWA12 Szumigaj Helena - G (+2)212Szumigaj Helena - G1
11.Wysocka Hania
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wysocka HaniaWysocka HaniaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+2)241
12.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki9 (+2)291
13.Chomicka Barbara
WIKA - Olsztyn
Chomicka BarbaraChomicka BarbaraWIKA - Olsztyn7 (+1)172
14.Dygas Natasza
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas NataszaDygas NataszaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+1)192
15.Molenda Hania
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Molenda HaniaMolenda HaniaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)132
16.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW8 (+1)182
17.Rak Kristina
GRACE GA - Warszawa
Rak KristinaRak KristinaGRACE GA - Warszawa1 (+1)112
18.Roszkowicz Victoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Roszkowicz VictoriaRoszkowicz VictoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
19.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin4 (+1)142
20.Skrylnyk Myroslava
Dance Life - Warszawa
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaDance Life - Warszawa7 (+1)172
21.Wojciechowska Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska KorneliaWojciechowska KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Bogacka LenaBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki12 Bogacka Lena - F (+2)212Bogacka Lena - F1
2.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin3 (+2)231
3.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 (+2)271
4.Jurkowska Amelia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Jurkowska AmeliaJurkowska AmeliaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 (+2)272
5.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki9 (+2)292
6.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa12 Kuzmenko Sofia - F (+2)212Kuzmenko Sofia - F2
7.Krupa Julia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+1)173
8.Nosova Marta
Dance Life - Warszawa
Nosova MartaNosova MartaDance Life - Warszawa1 (+1)113
9.Polishchuk Mariia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Polishchuk MariiaPolishchuk MariiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa3 (+1)133
10.Pykhtia Tetiana
Dance Life - Warszawa
Pykhtia TetianaPykhtia TetianaDance Life - Warszawa4 (+1)143
11.Żebrowska Julia
WIKA - Olsztyn
Żebrowska JuliaŻebrowska JuliaWIKA - Olsztyn7 (+1)173

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kołodziej Mateusz
Szerenos Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kołodziej Mateusz
Szerenos Julia
Kołodziej MateuszSzerenos JuliaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Zalewski Jakub
Boiko Veronika
MAZOVIA - Siedlce
Zalewski Jakub
Boiko Veronika
Zalewski JakubBoiko VeronikaMAZOVIA - Siedlce

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jendoubi Karina
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi KarinaJendoubi KarinaFAST-STEP Warszawa11 (+2)2111
2.Kowalska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kowalska ZuzannaKowalska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)241
3.Kępczyńska Maja
FAST-STEP Warszawa
Kępczyńska MajaKępczyńska MajaFAST-STEP Warszawa4 (+2)241
4.Liashenko Yuliia
Dance Life - Warszawa
Liashenko YuliiaLiashenko YuliiaDance Life - Warszawa9 (+2)291
5.Sprycha Emilia
DCS BRWINÓW
Sprycha EmiliaSprycha EmiliaDCS BRWINÓW4 (+2)241
6.Błach Krzysztof
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Błach KrzysztofBłach KrzysztofRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.11 (+1)1112
7.Makowska Patrycja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Makowska PatrycjaMakowska PatrycjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki8 (+1)182
8.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin11 (+1)1112
9.Słomska Nina
FAST-STEP Warszawa
Słomska NinaSłomska NinaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guks Eteri
Dance Life - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDance Life - Warszawa12 Guks Eteri - F (+2)212Guks Eteri - F1
2.Verpivska Anna
Dance Life - Warszawa
Verpivska AnnaVerpivska AnnaDance Life - Warszawa4 (+2)241
3.Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Dembkowska JuliaDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków8 (+2)282
4.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin10 (+2)2102
5.Kalina Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kalina ZuzannaKalina ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+2)242
6.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski8 (+1)183
7.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153
8.Varchenko Zoriana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa11 (+1)1113
9.Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ślusarczyk ApoloniaŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)183

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucki Bartek
Biernacka Magda
JAREMI - Pruszków
Bogucki Bartek
Biernacka Magda
Bogucki BartekBiernacka MagdaJAREMI - Pruszków
2.Błażejewski Filip
Kochanowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Błażejewski Filip
Kochanowska Hanna
Błażejewski FilipKochanowska HannaFAST-STEP Warszawa
3.Dąbrowski Leon
Tutaj Zofia
FAST-STEP Warszawa
Dąbrowski Leon
Tutaj Zofia
Dąbrowski LeonTutaj ZofiaFAST-STEP Warszawa
4.Gadomski Stanisław
Czapska Aleksandra
MAZOVIA - Siedlce
Gadomski Stanisław
Czapska Aleksandra
Gadomski StanisławCzapska AleksandraMAZOVIA - Siedlce
5.Gruda - Sabala Alan
Górecka Kornelia
MAZOVIA - Siedlce
Gruda - Sabala Alan
Górecka Kornelia
Gruda - Sabala AlanGórecka KorneliaMAZOVIA - Siedlce
6.Kowarzyk Paweł
Cichocka Iga
FAST-STEP Warszawa
Kowarzyk Paweł
Cichocka Iga
Kowarzyk PawełCichocka IgaFAST-STEP Warszawa
7.Koźbiał Wiktor
Szczepańska Marcelina
START - Płońsk
Koźbiał Wiktor
Szczepańska Marcelina
Koźbiał WiktorSzczepańska MarcelinaSTART - Płońsk
8.Nychai Dariusz
Chrościcka Alicja
JAREMI - Pruszków
Nychai Dariusz
Chrościcka Alicja
Nychai DariuszChrościcka AlicjaJAREMI - Pruszków
9.Sommer Aleksander
Sommer Kinga
JAREMI - Pruszków
Sommer Aleksander
Sommer Kinga
Sommer AleksanderSommer KingaJAREMI - Pruszków
10.Terej Nikodem
Tichek Nicola
JAREMI - Pruszków
Terej Nikodem
Tichek Nicola
Terej NikodemTichek NicolaJAREMI - Pruszków
11.Wesling Gabriel
Tarasewicz Nikola
FAST-STEP Warszawa
Wesling Gabriel
Tarasewicz Nikola
Wesling GabrielTarasewicz NikolaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bombik Kacper
Huk Marta
JAREMI - Pruszków
Bombik Kacper
Huk Marta
Bombik KacperHuk MartaJAREMI - Pruszków
2.Fruziński Fabian
Deretkiewicz Barbara
DCS BRWINÓW
Fruziński Fabian
Deretkiewicz Barbara
Fruziński FabianDeretkiewicz BarbaraDCS BRWINÓW
3.Grotowski Kacper
Szewczyk Alicja
FAST-STEP Warszawa
Grotowski Kacper
Szewczyk Alicja
Grotowski KacperSzewczyk AlicjaFAST-STEP Warszawa
4.Koźbiał Filip
Szaranek Bianka
START - Płońsk
Koźbiał Filip
Szaranek Bianka
Koźbiał FilipSzaranek BiankaSTART - Płońsk
5.Koźniewski Antoni
Korobka Anna
START - Płońsk
Koźniewski Antoni
Korobka Anna
Koźniewski AntoniKorobka AnnaSTART - Płońsk
6.Kuźniewski-Cywiński Nikodem
Szaranek Rozalia
START - Płońsk
Kuźniewski-Cywiński Nikodem
Szaranek Rozalia
Kuźniewski-Cywiński NikodemSzaranek RozaliaSTART - Płońsk
7.Stępień Błażej
Chojnacka Julia
FAST-STEP Warszawa
Stępień Błażej
Chojnacka Julia
Stępień BłażejChojnacka JuliaFAST-STEP Warszawa
8.Wawer Franciszek
Korab Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wawer Franciszek
Korab Aleksandra
Wawer FranciszekKorab AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szymanik Aleksander
Molenda Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szymanik Aleksander
Molenda Zuzanna
Szymanik AleksanderMolenda ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
Kolejko KacperKurowska MichalinaDANCE POINT - Biała Podlaska11, 10 (+2)211, 101
2.Szmater Marcel
Kaczor Lena
FAST-STEP Warszawa
Szmater Marcel
Kaczor Lena
Szmater MarcelKaczor LenaFAST-STEP Warszawa7, 7 (+2)27, 71
3.Kwaczyński Arkadiusz
Ślubowska Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kwaczyński Arkadiusz
Ślubowska Małgorzata
Kwaczyński ArkadiuszŚlubowska MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)112
4.Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Maj WojciechPiskulak ZuzannaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
EMOTION - WARKA
Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
Kulesza SzymonKowalczyk OliwiaEMOTION - WARKA
2.Płaziak Miłosz
Kulczykowska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Płaziak Miłosz
Kulczykowska Amelia
Płaziak MiłoszKulczykowska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Sabała Teodor
Kuźma Zofia
EMOTION - WARKA
Sabała Teodor
Kuźma Zofia
Sabała TeodorKuźma ZofiaEMOTION - WARKA
4.Szerenos Mateusz
Wolska Zofia
EMOTION - Góra Kalwaria
Szerenos Mateusz
Wolska Zofia
Szerenos MateuszWolska ZofiaEMOTION - Góra Kalwaria
5.Wrona Jan
Mikołajczyk Martyna
JAREMI - Pruszków
Wrona Jan
Mikołajczyk Martyna
Wrona JanMikołajczyk MartynaJAREMI - Pruszków
6.Świtaj Michał
Sapalska Zosia
CLASSIC - Warszawa
Świtaj Michał
Sapalska Zosia
Świtaj MichałSapalska ZosiaCLASSIC - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cebula Wiktor
Arend Róża
CLASSIC - Warszawa
Cebula Wiktor
Arend Róża
Cebula WiktorArend RóżaCLASSIC - Warszawa
2.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
3.RIABCHENKO VLADYSLAV
Sinkevich Ameliya
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
RIABCHENKO VLADYSLAV
Sinkevich Ameliya
RIABCHENKO VLADYSLAVSinkevich AmeliyaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa
4.Tąkiel Leon
Wołosiewicz Hania
CLASSIC - Warszawa
Tąkiel Leon
Wołosiewicz Hania
Tąkiel LeonWołosiewicz HaniaCLASSIC - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Emilsen Dawid
Gawron Hanna
CLASSIC - Warszawa
Emilsen Dawid
Gawron Hanna
Emilsen DawidGawron HannaCLASSIC - Warszawa9 (+2)291
2.Kobak Jakub
Rafalska Ewa
CLASSIC - Warszawa
Kobak Jakub
Rafalska Ewa
Kobak JakubRafalska EwaCLASSIC - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
3.Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
START - Płońsk
Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
Olczyk TomaszKaliszewska NinaSTART - Płońsk8, 8 (+2)28, 81
4.Popławski Maksymilian
Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Popławski Maksymilian
Borkowska Nina
Popławski MaksymilianBorkowska NinaDCS BRWINÓW11 (+2)2111
5.Stańczyk Ryszard
Dębek Amelia
CLASSIC - Warszawa
Stańczyk Ryszard
Dębek Amelia
Stańczyk RyszardDębek AmeliaCLASSIC - Warszawa5, 8 (+2)25, 81
6.Szeląg Piotr
Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Kalata Zuzanna
Szeląg PiotrKalata ZuzannaDCS BRWINÓW10, 10 (+1)110, 102
7.Tomalski Michał
Wojciechowska Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Tomalski Michał
Wojciechowska Kornelia
Tomalski MichałWojciechowska KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbak Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Shcherbak AlisaShcherbak AlisaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa10 (+2)2101
2.Negulescu Ivanna
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 (+2)272
3.Piwowarska Marcelina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Piwowarska MarcelinaPiwowarska MarcelinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+2)292
4.Masłowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Masłowska LenaMasłowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)183
5.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Molga NadiaMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)151
2.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)122
3.Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecka ZuzannaDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)143
4.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź6 64
5.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa2 25
6.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski1 16
7.Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Białek KatarzynaBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa0 07

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knysh Damian
Kulikova Anhelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Knysh Damian
Kulikova Anhelina
Knysh DamianKulikova AnhelinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa6, 8 (+2)26, 81
2.Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
START - Płońsk
Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
Modliński SzymonSzałek AleksandraSTART - Płońsk4, 4 (+2)24, 42
3.Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
START - Płońsk
Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
Przygódzki OskarWojciechowska WiktoriaSTART - Płońsk7 (+2)272
4.Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
RS - WARSZAWA
Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
Porczyński TymonStobnicka MarcelinaRS - WARSZAWA3 (+1)133
5.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm8, 8 (+1)18, 83

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki6 (+1)161
2.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź0 02
3.Prudyvus Anastazja
Dance Life - Warszawa
Prudyvus AnastazjaPrudyvus AnastazjaDance Life - Warszawa3 33

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)141
2.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin5 (+1)152
3.Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka JuliaDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska7 Dejneka Julia - E (+1)17Dejneka Julia - E3
4.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice1 14
5.Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Kozłowska KamilaKozłowska KamilaLIDER - Lublin3 35
6.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 16

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Adam
Oziębło Nadia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk Adam
Oziębło Nadia
Kowalczyk AdamOziębło NadiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki G (+2)2G1
2.Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
START - Płońsk
Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
Olczyk BartoszSalamonowicz ZuzannaSTART - Płońsk Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Siwek Szymon
Wieteska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Siwek Szymon
Wieteska Amelia
Siwek SzymonWieteska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+2)241
4.Szymankiewicz Wiktor
Rychter Iga
START - Płońsk
Szymankiewicz Wiktor
Rychter Iga
Szymankiewicz WiktorRychter IgaSTART - Płońsk5 (+2)251
5.Cegliński Aleksander
Zielińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Cegliński Aleksander
Zielińska Julia
Cegliński AleksanderZielińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8, 8 (+1)18, 82
6.Karpiński Marcel
Błażejczyk Hanna
CLASSIC - Warszawa
Karpiński Marcel
Błażejczyk Hanna
Karpiński MarcelBłażejczyk HannaCLASSIC - Warszawa8 (+1)182
7.Matyaszek Leon
Myslitska Mariana
DRAGON'S DANCE Warszawa
Matyaszek Leon
Myslitska Mariana
Matyaszek LeonMyslitska MarianaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
8.Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
Wierzbicki KornelKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin G (+1)1G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
EMOTION - Góra Kalwaria
Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
Brzeszczak BartłomiejMarkowska HannaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)221
2.Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
Kucharski KamilPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+2)291
3.Poletyło Michał
Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Poletyło Michał
Grabska Urszula
Poletyło MichałGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek10 (+2)2101
4.Sukhanov Tymofii
Sukhanova Oleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sukhanov Tymofii
Sukhanova Oleksandra
Sukhanov TymofiiSukhanova OleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa6 (+2)261
5.Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
Dejneka BartoszŁazowska KorneliaDANCE POINT - Biała Podlaska2, 2 (+2)22, 22
6.Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
Januszkiewicz GabrielLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek10 (+2)2102
7.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA10 (+2)2102
8.Senderek Wojciech
Dębska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Senderek Wojciech
Dębska Julia
Senderek WojciechDębska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+2)262
9.Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
Iwanowski KonradGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW5, 5 (+1)15, 53
10.Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
Kieliszek FilipDeleżuch OlgaLCIT - Lublin2 (+1)123
11.Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
Maj BartoszLejzak MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszewska Lucyna
CLASSIC - Warszawa
Maliszewska LucynaMaliszewska LucynaCLASSIC - Warszawa3 (+2)231
2.Yakymchuk Daria
GRACE GA - Warszawa
Yakymchuk DariaYakymchuk DariaGRACE GA - Warszawa1 (+1)112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)141
2.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
3.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)143
4.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 04
5.Serafin Milena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 75
6.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 06

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupa Dominik
Wawak Alicja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Krupa Dominik
Wawak Alicja
Krupa DominikWawak AlicjaISKRA - Międzyrzec Podlaski9, 9 9, 9

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom E (+1)1E1
2.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom E (+1)1E2
3.Tulej Krzysztof
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Horecka Maria
Tulej KrzysztofHorecka MariaLIDER - Lublin2 (+1)123
4.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków4 (+1)144
5.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)135
6.Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Błachowicz JakubHartwich JagodaViva Dance Łódź2 26
7.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin0 07
8.Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk LauraSadlak MaksymilianTAKT - Chełm0, 0 0, 08
9.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola4 49
10.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk0 010
11.Chrząstowski Jan
Gadowska Antonina
EMOTION - Góra Kalwaria
Chrząstowski Jan
Gadowska Antonina
Chrząstowski JanGadowska AntoninaEMOTION - Góra Kalwaria0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Kovalenko Polina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kozak Maksym
Kovalenko Polina
Kozak MaksymKovalenko PolinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa4 (+1)141
2.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1, 1 (+1)11, 12
3.Kaczor Przemysław
Augustyniuk Lena
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Augustyniuk Lena
Kaczor PrzemysławAugustyniuk LenaFAST-STEP Warszawa6 63
4.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin1 14

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynik Liliana
CLASSIC - Warszawa
Młynik LilianaMłynik LilianaCLASSIC - Warszawa9 (+2)291
2.Podgórska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFAST-STEP Warszawa6 (+2)262
3.Wojciechowska Alicja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska AlicjaWojciechowska AlicjaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+2)282
4.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)143
5.Dygas Lena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas LenaDygas LenaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź2 (+1)121
2.Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot LenaMomot LenaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)172
3.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.IVANCHUK KATERYNA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
IVANCHUK KATERYNAIVANCHUK KATERYNAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa0 04
5.Kyrylenko Sofiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kyrylenko SofiiaKyrylenko SofiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa1 15
6.Grzybczyk Maja
DUET - Warszawa
Grzybczyk MajaGrzybczyk MajaDUET - Warszawa0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Dance Life - Warszawa
Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Savchyshyn PavloLicholot WładysławaDance Life - Warszawa1 (+1)111
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków0 02
3.Klejnowski Michał
Kaczyńska Julia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kaczyńska Julia
Klejnowski MichałKaczyńska JuliaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4 (+1)141
2.Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
Ksok PatrykKazubek ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)142
3.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin D (+1)1D3
4.Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
DANCECLUB - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik JakubMizielińska BogusławaDANCECLUB - Szczecin4 44
5.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 45
6.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 16

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm7 (+1)171
2.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 02
3.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm1 12

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczek Dawid
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczek Dawid
Niegowska Eliza
Buczek DawidNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa E (+1)1E1
2.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk E (+1)1E2
3.Pietrzyk Kacper
Knop Daria
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pietrzyk Kacper
Knop Daria
Pietrzyk KacperKnop DariaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)133
4.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa E (+1)1E4
5.Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
START - Płońsk
Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART - Płońsk0 05
6.Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
Kucharski KarolKozioł Wiktoria MagdalenaMAKO - Sulejówek3 36
7.Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 07
8.Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Dance Life - Warszawa
Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Makarenko DmytroBotsaniuk AlinaDance Life - Warszawa0 08
9.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
CTR - LEGIONOWO
Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
Śmietanowski WiktorKozłowska MagdaCTR - LEGIONOWO3 (+1)131
2.Pietrzyk Kacper
Knop Daria
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pietrzyk Kacper
Knop Daria
Pietrzyk KacperKnop DariaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)122
3.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa E (+1)1E3
4.Wachowicz Michał
Stokowiec Natalia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Wachowicz Michał
Stokowiec Natalia
Wachowicz MichałStokowiec NataliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)134
5.Proksa Oskar
Wciślik Gabriela
JUST DANCE - Stalowa Wola
Proksa Oskar
Wciślik Gabriela
Proksa OskarWciślik GabrielaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN4 (+1)146
7.Falkiewicz Igor
Kwiecień Adrianna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Kwiecień Adrianna
Falkiewicz IgorKwiecień AdriannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk3 37
9.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 19
10.Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Dance Life - Warszawa
Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Makarenko DmytroBotsaniuk AlinaDance Life - Warszawa0 09
11.Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 011
12.Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
START - Płońsk
Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART - Płońsk0 012

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rokita Kacper
Kurianinova Kira
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Kurianinova Kira
Rokita KacperKurianinova KiraCLASSIC DANCESPORT Warszawa6 (+1)161
2.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 13
4.Krakowiak Michał
Popeluch Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popeluch Agata
Krakowiak MichałPopeluch AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 44
5.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)151
2.Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Kozioł Wiktoria Magdalena
Kucharski KarolKozioł Wiktoria MagdalenaMAKO - Sulejówek1 (+1)112
3.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa D (+1)1D3
4.Buczek Dawid
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczek Dawid
Niegowska Eliza
Buczek DawidNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4 44
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 15
6.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin2 26
7.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)161
2.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm C (+1)1C2
3.Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
Wojciechowski KacperSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa C (+1)1C3
4.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA C (+1)1C4
5.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin7 75
6.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 16
7.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 17
8.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin0 08
9.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź6 (+1)161
2.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)162
3.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW4 (+1)143
4.Schab Łukasz
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Regulska Martyna
Schab ŁukaszRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)164
5.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA2 (+1)125
6.Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
Zając MieszkoWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA6 66
7.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Rokita Kacper
Kurianinova Kira
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Kurianinova Kira
Rokita KacperKurianinova KiraCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 18
9.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 29
10.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 210
11.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 011

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA4 (+1)141
2.Werner Bartosz
Tengli-Radziszewska Nicole
Dancers United - WARSZAWA
Werner Bartosz
Tengli-Radziszewska Nicole
Werner BartoszTengli-Radziszewska NicoleDancers United - WARSZAWA9 (+1)192
3.Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
Zalewski KamilMajchrowicz KarolinaRYTM - Chełm1 (+1)113
4.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm4 (+1)144
5.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin4 (+1)145
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm1 16
7.Schab Łukasz
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Regulska Martyna
Schab ŁukaszRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa4 48
9.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 09
10.Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
Zając MieszkoWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 010
11.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Zduńczyk Paulina
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Zduńczyk Paulina
Krzemiński MichałZduńczyk PaulinaSTEP DANCE - Koluszki B (+1)1B1
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm5 (+1)154
5.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW3 (+1)135
6.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)116
7.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm1 (+1)117
8.Werner Bartosz
Tengli-Radziszewska Nicole
Dancers United - WARSZAWA
Werner Bartosz
Tengli-Radziszewska Nicole
Werner BartoszTengli-Radziszewska NicoleDancers United - WARSZAWA1 (+1)117
9.Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
POLISH CLUB - Warszawa
Szymborski Jakub
Kułakowska Nicola
Szymborski JakubKułakowska NicolaPOLISH CLUB - Warszawa6 69
10.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 010
11.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa0 011
12.Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
Kornatowski TomaszŻur DominikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 012
13.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 712
14.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 014

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Dancers United - WARSZAWA
Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Szostak IgorBombolewska AlicjaDancers United - WARSZAWA3 (+1)131
2.Opałka Igor
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Słomska Amelia
Opałka IgorSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+1)192
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)124
5.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin1 (+1)115
6.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)116
7.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 07
8.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź1 17
9.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 09
10.Krzewski Artur
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Krzewski Artur
Banasiak Daria
Krzewski ArturBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 010
11.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 011
12.Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
Kim KyuwonKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa A (+1)1A1
2.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)162
3.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin1 (+1)113
4.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin2 (+1)124
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 05
6.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 06
7.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 07
8.Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
Kim KyuwonKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (-1)-16