28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu

2024-04-21 Nowy Sącz, AXIS - Nowy Sącz


UWAGA

!!! UWAGA!!!

Zmiany godzin rozpoczęcia bloków
Blok I godz. 11:00
Blok II godz. 15:00
Blok III godz. 18:00

Zmiany w programie – proszę zapoznać się z nowym harmonogramem turnieju

Pozdrawiamy i do zobaczenia w niedzielę :)
ORGANIZATORZY

BLOK 1, rejestracja 9:30-10:30, próba parkietu 10:00-10:45, start: 11:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyda Zofia
AXIS - Nowy Sącz
Dyda ZofiaDyda ZofiaAXIS - Nowy Sącz
2.Górecka Kornelia
KLASA - Tarnów
Górecka KorneliaGórecka KorneliaKLASA - Tarnów
3.Knihnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Knihnicka NinaKnihnicka NinaEVOLUTION - Kraków
4.Kociołek Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kociołek ZuzannaKociołek ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Kozioł Hanna
KLASA - Tarnów
Kozioł HannaKozioł HannaKLASA - Tarnów
6.Pańpuch Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Pańpuch MagdalenaPańpuch MagdalenaEVOLUTION - Kraków
7.Tylek Lena
EVOLUTION - Kraków
Tylek LenaTylek LenaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fydrych Nela
GRACJA - Krosno
Fydrych NelaFydrych NelaGRACJA - Krosno
2.Khoptinska Varvara
AXIS - Nowy Sącz
Khoptinska VarvaraKhoptinska VarvaraAXIS - Nowy Sącz
3.Migdał Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Migdał LenaMigdał LenaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
5.Tomecki Szymon
AXIS - Nowy Sącz
Tomecki SzymonTomecki SzymonAXIS - Nowy Sącz

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno
2.Lamb Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Lamb LenaLamb LenaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
2.Palej Kaja
THOMAS DANCE - Kraków
Palej KajaPalej KajaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Sternal Maja
LATINO - Żabno
Sternal MajaSternal MajaLATINO - Żabno
4.Szabla Julia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Szabla JuliaSzabla JuliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
5.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pociecha Antonina
STTS Kraków
Pociecha AntoninaPociecha AntoninaSTTS Kraków
2.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Karapetyan Anastasia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Karapetyan AnastasiaKarapetyan AnastasiaJUST DANCE - Stalowa Wola
3.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernat Błażej
Węgiel Olga
THOMAS DANCE - Kraków
Biernat Błażej
Węgiel Olga
Biernat BłażejWęgiel OlgaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Blicharczyk Tomasz
Wilk Kornelia
GRACJA - Krosno
Blicharczyk Tomasz
Wilk Kornelia
Blicharczyk TomaszWilk KorneliaGRACJA - Krosno
3.Gabiga Milan
Gabiga Zoja
SzT eMiKa - Tarnów
Gabiga Milan
Gabiga Zoja
Gabiga MilanGabiga ZojaSzT eMiKa - Tarnów
4.Kuczek Antoni
Kieć Nikola
KLASA - Tarnów
Kuczek Antoni
Kieć Nikola
Kuczek AntoniKieć NikolaKLASA - Tarnów
5.Sajdak Filip
Musiał Milena
KLASA - Tarnów
Sajdak Filip
Musiał Milena
Sajdak FilipMusiał MilenaKLASA - Tarnów

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Bożek Kacper
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Bożek Kacper
Merchut Sabina
Bożek KacperMerchut SabinaKLASA - Tarnów
3.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków
4.Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
AKSEL - Rzeszów
Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
Leja AntoniRzeźnicka MartynaAKSEL - Rzeszów
5.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów
6.Pasierbek Kamil
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pasierbek Kamil
Kabat Zuzanna
Pasierbek KamilKabat ZuzannaKLASA - Tarnów

 

BLOK 2, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:00-14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
KLASA - Tarnów
Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
Brelhin IlarionMezentseva ValeriiaKLASA - Tarnów
2.Respondek Wojciech
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Kołodziej Hanna
Respondek WojciechKołodziej HannaKLASA - Tarnów
3.Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
Smirnov MihailUkrainets-Krachetova ZlataIMPERIA - Kraków
4.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Wygoński Ernest
Wielgus Maja
AXIS - Nowy Sącz
Wygoński Ernest
Wielgus Maja
Wygoński ErnestWielgus MajaAXIS - Nowy Sącz

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec
3.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów
4.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Franciszek
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Kmieć Emilia
Kula FranciszekKmieć EmiliaLATINO - Żabno
2.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
3.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów
2.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
Błaut FilipKrzyworączka AntoninaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów
3.Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
Czarnik DominikSerek AleksandraKLASA - Tarnów
4.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz
2.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz
4.Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Koptyra AleksandraKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola
5.Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Mieluch JoannaMieluch JoannaKLASA - Tarnów
6.Olbrot Julia
IMPERIA - Kraków
Olbrot JuliaOlbrot JuliaIMPERIA - Kraków
7.Pietras Jagoda
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Wszołek Lilianna
KLASA - Tarnów
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaKLASA - Tarnów

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów
2.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów
3.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów
5.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurpiel Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kurpiel AmeliaKurpiel AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
3.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów
4.Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Olbrot NataliaOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków
5.Skrobiś Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Skrobiś JuliaSkrobiś JuliaSzT eMiKa - Tarnów

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów
2.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl

 

BLOK 3, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz
2.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz
2.Rachwalski Krzysztof
Puzia Katarzyna
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Puzia Katarzyna
Rachwalski KrzysztofPuzia KatarzynaSKT Regis Bochnia
3.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets-Tynek IrynaSEMPRE - Kraków
2.Kumkowski Tymoteusz
Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Górny Julia
Kumkowski TymoteuszGórny JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kumkowski Tymoteusz
Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Górny Julia
Kumkowski TymoteuszGórny JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków
3.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów
4.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków
2.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów
3.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów
4.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów
5.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów
6.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków
2.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów
3.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów
4.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Budzik Zofia
Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
2.Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
Górny MateuszBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków
3.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków
4.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
5.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków
2.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków
3.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno
4.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów
5.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów
6.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków
7.Więcek Marcel
Bielec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Bielec Natalia
Więcek MarcelBielec NataliaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
INFINITY - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaINFINITY - Kraków
2.Gętkowski Mateusz
Lubińska Katarzyna
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Lubińska Katarzyna
Gętkowski MateuszLubińska KatarzynaSzT eMiKa - Tarnów
3.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków
4.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków
5.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków
6.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków
8.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
9.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków
10.Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
Stachura ŁukaszSkiba OliwiaLATINO - Żabno

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
2.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków
3.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków
4.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków
5.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków
7.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków